• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky holky,
tak zítra začínám už 19.tt,se z toh picnu jak to utíká :frowning2: Je to nedávno co tu byla renča a byla ve 20.tt :grinning: Mě se ty nevolnosti snad nezbavěj,už jsem z toho šedivá.Dneska má Týnka 5.narozeiny,to je hnus jak to utíká,je to jako nedávno co mi s ní v osm ráno píchli vodu,no ale narodí se až v 16.10 :wink:
Každej mi říká že budeme mít chlapečka,já už nevim,dělaj mi to snad nachvál,každý ví že chci holčičku a do 27.října mi to přijde jako nekonečné počkat :unamused:

Leni:já na těch testech byla taky,v gennetu.A poptej se kolik tě to bude stát,kamarádka platila 1100,druhá ted 1500 a my jsme asi nějaký socky,že jsme to měli zadarmo nebo nevim :grinning: A hod Terku klidně k nám,Tom si bude mít s kým hrát :wink: A díky za info o výlovu,to mě furt otravuje babička víš a já na to vždycky zapomínala
8. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jani,bud v klidu,to má třeba takový období.Já bybch ti mohla vyprávět o kamarádky synkovi,to je úro :pensive: Však ono jí to přejde,neboj :wink:
8. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
a holky,neděste se až se mi juknete do galerky,jdu tam hodit své aktuální foto pupíku:slight_smile:)
8. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
to doufám Teri nebo se půjdu pověsit :frowning2: dneska mě to fakt vzalo :confused: a Týnce gratulujeme!! :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Teret: tý jo to potěš, koukám jak puk...už 19tt, fakt to letí!!!! a pořád máš nevolnosti, jej to nezávidím...doufám, že si v tom nepochodíš až do tý 40 (mylsím celé těhu).
Týnce přejeme všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
A pupík hezký, moc ti to sluší :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz
Jani: nemyslím to nějak zle, ale co zkusit nějakou pomoc...
8. říj 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
jako jakou?
8. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
dětského psychologa

ale neber to proboha nějak zle, tak to není....ulevilo by se i tobě...
8. říj 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
aha no tak to myslím že je ještě malá a kdyby tak se zeptám dr a co ta nám poradí, tohle si myslím není nutný, četla jsem o tom na netu a některý děti prostě mají takový období, ale přejde to časem, takže díky a vím, že jsi to nemyslela zle, ale já potřebovala povzbudit a ne napsat že máme jít k psychologovi..asi je fakt že kdo to nezažil nepochopí, prominte, už nic nebudu psát, pže jsem z toho dost zdrblá sama..
8. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Na to nebudu reagovat, ať se tu nerozvine nějaká nemístná hádka nebo diskuse. Já to opravdu nemyslela zle...bohužel jsem prostě nevěděla, jak tě povzbudit...ano mohla jsem říct, že to bude určitě dobrý, že se to srovná, ale myslím si, že někdy i dobře míněná rada je k nečemu dobrá. tak promiň.

jdu do vany, máme odpoledne kurz, a jsem zmatlaná od barev, tak to musím vydrbat...
8. říj 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
teret - Týnce všechno NEJ-, a bříško máš moc hezký :slight_smile:

sim - nejdřív se dělají opravdu odběry krve, na tom UTZ už potřebují znát výsledky, oni to nějak spojí a vyhodnotí, mimochodem tohle je daleko přesnější vyšetření než ty blbý tripple testy, který dost často vycházejí pozitivně naprosto bezdůvodně, a platit nebudeš určitě nic
8. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
jani - kolik času takhle v týdnu stráví Kačka s Jindrou nebo s někým jiným? myslím, že to sice nevyřeší to chování, ale určitě by sis odpočinula Ty (nebo vy vzájemně od sebe), taky by možná mohlo pomoct chodit hodně do kolektivu - no, ono je to těžký, viď, ale Kačka z toho určitě vyroste (kdyby to bylo za týden bylo by to fajn, viď :grinning: ), takže zítra musíš 100% s náma - tentokrát bychom mohly dát Týnu
8. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jani,mozna to neni spatnej napad,dr nebo detsky psycholog by ti mohli pomoct v tom smyslu,ze ti poradi,jak tyhle situace zvladat.Jak v tu chvili reagovat a proc. Nekde jsem o tom cetla diskuzi a maminky si tam libovaly,ze jim to moc pomohlo - nejen detem,ale i ty maminky pak nemely takovy starosti a braly to vic v klidu a bez zbytecneho trapeni :wink: kazdopadne drzim palce,at se to co nejdriv urovna,chapu,ze to je hodne neprijemny. Terez,na tebe prdankuju,ale Tynce velka gratulace :grinning: 5 let uz je poradnej vek! Co mas v planu ve stredu?
8. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
TAk jsem to myslela (Kačka je moc malá), ale tobě by mohl poradit, co a jak...tak se omlouvám, že jsem to nerozepsala a mohlo to vyznít trochu blbě.
8. říj 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz
Reni,my vime,ze to nebylo spatne myslene - proc by taky melo byt,ze? Jo a souhlasim s Mar,nejaky cas sama pro sebe taky potrebujes,kdyz budes vnitrne spokojena,tak tohle vsechno lip poneses. Jindra se holt budd muset vic zapojit,trochu si dupni.Ale ja vim,ze je to tezky,mame ty chlapy na baterky obe dve.Berous kdyz neni v praci,tak je v lese,dela neco na zahrade (drivi atd.) anebo je unavenej a lezi... Ale je potreba,aby trochu casu venoval maly a nechal i tebe at si nekam zajdes a pobavis se.Co to cviceni? Jo a jeste jedna vec s tim vytiranim atd. - ja kdyz si reknu,ze ted jdu uklizet a Terca at si hraje,tak to nikdy nevyjde.Zacne fnukat,chce chovat,houpat atd... Takze to delam tak,ze nejdriv dam intenzivni hru a kdyz pak uzna za vhodny,ze toho bylo dost a jde si hrat sama,tak jdu teprv varit,uklizet - anebo to delame spolu,ale je to pak na dlouho.Ale semtam taky zkousim takovy to:Terinko ted ne,maminka musi to a to,hraj si... No ale nikdy se nesetkam s uspechem a nakonec rezignuju a ztratim vic casu,nez kdybych si s ni hned sedla,pohrala si,pomazlila se a pockala,az si prestane chtit hrat. Pravda,obedvame az kolem druhy,varim az kdyz spi,ale vyhnu se revu a vztekani,tak to zkuste taky :wink: ALE nejde si rict,ze si budete hrat 10 minut a jdes delat,musis se fakt prizpusobit diteti a teprve kdyz ono ztrati zajem,tak vyrazit.Pze kdyz budes nervozni,ze uz to trva dlouho,tak to nema cenu a vysledek zadnej.
8. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
holky pleas pleas nemáte někdo na půjčení mobil od zítřka, mě se totálně rozsekal, ale snad do út budu mít novej příští týden stopro vrátím jsem jako bez ruky, prosím prosím!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
8. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
Jani to bohuzel nemam,mela jsem a muj chytrej braska ho pujcil svemu debilnimu tatinkovi (nemame stejnyho) a mam po mobilu a pritom nebyl spatnej a mel postahovanejch milion her.NJN,co nachciju proti vetru! Tak ja ted tak utracela - prisly mi prachy z jednoho sporeni a tak jsem si koupila 2 knizky (i Respektovat!),Terince k Vanocum to lego duplo Farmu a vysavac dusty od playskool a k svatku jeste takovyho malinkyho plysovyho elma,co se hrozne chechta a pohyblivou knizku a jsem chuda jak mys,na zbytek penez uvaluju embargo - resp.mam nesplacenej kontokorent,tak ho zrusim a zbytek je na veci do novyho bydleni.Chtela bych do oken misto zaclon takovy velky dreveny rolety z IKEA,tak to asi padne na to a budu zas zebrak,ale mam desnou radost z tech veci,co jsem koupila a predpokladam,ze na ty darky Berous prispeje.Jo,jeste Terce backurky a ted jedu domu,dam Terku spat a budu si hrat a cist :grinning: Hmm,ale na spani teda cacorka nevypada.
8. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
to je hezký Leni my už taky nakupujeme na vánoce resp. já teda..jinak to cvíčo je dneska ale já jsem večer k.o. že jsem ráda, že si lehnu, je to od 7 na to nemám nějak energii..
8. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
Tak kurz bomba, sešla se tam super parta, manželé byli ukázkoví, sice můj J. suverén, že jo, že všechno stejně věděl, ale uznal, že si to aspoň připoměl :grinning: :grinning: :grinning:
JInak jsem zapomněla, že si vešele poslíčkujeme :slight_smile: ale nic moc intenzivního a silného, žádné extra bolesti, chytně nás to tak 4x-5x za den, jde to spíš do zad...

sim: tý brďo ty si tak nakupovala!! to je bomba. no tak se pochlub, co si ještě koupila za knížku..ses pěkně rozjela, holka. Já byh taky chtěla ještě na knížky...určitě k Vánocům budou taky...ale nevím, jak se tam dostanu..
a co Čína, byla???
8. říj 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
No jo,byla :grinning: vzala jsem ji domu k veceri i pro Paju,ale ten nadava,ze mu hori pusa - je to babovka :slight_smile: mne jen tak lehce popaliva.Jeste jsem koupila Secret,ale asi je to pekna ptakovina,to jsem sahla vedle! Zato Respektovat a byt respektovan mi sedi uz jen z toho,co je napsano na zadni strane.Pomalu se zacitam :slight_smile: Terce jsou backurky velky - ale lepsi nez maly,ze?Tak kdyztak koupim jedny mensi a do tehle doroste.Ja ji je nezkousela,vzala jsem jeji cislo a bylo... A hlavne jsem chtela takovy ty nazouvaci,aby si je mohla obouvat sama a ne ty kotnikovy na tkanicky,ale tyhle nazouvaci jsou asi pro starsi deti no... Ja kupovala backurky poprve,doted chodila bosa,ale ted uz je zima,tak at nam nenastydne,my nejsme nejteplejsi domacnost. Jani to je normal,ze nakupujou zensky,Berous dava penize,pze darky neumi vybirat,ale treba se mnou to ma tak,ze mu dam seznam knizek nebo veci,co by me potesily a on mi z toho neco vybere,ma aspon trochu pocit,ze ma ten darek na svedomi.A Terce nakupuju vsechno ja a pak pred Vanocema jedem do Tesca a Paja ji vybere jeste nejakou malickost a je to. Jo ale prekvapil - dal mi na ty darky 2 tisice,coz je vic nez polovina.Normalne mi jen tak lehce prida nebo da max polovinu,tak cumim. No my jeste Terce nejakou malickost (asi nejakou drevenou hracku) a knizku a Vanoce mame vyrizeny - nejsem zastancem milionu darku,davame 3 + knizky.Jeden jako velkej,jeden stredni a jeden mensi a slus.Radsi at ma min hracek,ale kvalitnich. Jinak ted teprv se u nas dostava do kurzu ten Fisherackej mluvici pejsek,porad ho opatruje a ukazuje kde co ma.Na tom roce ji to nic nerikalo,ale ted jsou kamaradi :slight_smile: nejradsi ma jeho nosanek a brisko. Jdu studovat knizku,tak hezky vecer,pa - pisnu treba az nebudu moct usnout.
8. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Reni,poslici? A sakra,to abych vas jeste stihla pohromade!
8. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Sim: a předpokládám, že ty by sis dala ještě chilli :slight_smile:, co?? Já měla tvarohový tehu, ty budeš mít pálivý koukám. P. je chlap, ne?? to přežije. Jsem ráda, že se knížka líbí a s tou druhou, no jo no, pokaždé se člověk nemůže trefit do středu...
S bačkůrkama to vidím jako ty, lepší větší než menší, určitě do nich doroste, jen je někam nezašantroč, abys na ně pak nezapomněla...i když případně pak mohou být pro sourozence :wink:

neboj, ještě si mylsím, že chvilku vydržíme :slight_smile: poslíčci jsou normal... :slight_smile: zkusím to vymyslet na ten příští týden...nebo můžu přijet třeba ve středu nedo čtvrtek dopoledne do Kolína (asi už busem, ale to zvládnu) - ale odpo nemůžu :frowning2: že bychom zašli nevím kam, třeba na tu tvou čínu...jenže ve Futuru nikde není dětský koutek, co??
8. říj 2009 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz
Ale prdlacka,jeste se mi v Koline rozrodis a ja do Caslavi netrefim! My dojedem a nejakou cinu najdem v Hore :grinning: Cournem mestem,pokecame... Ta cina je muj osud.Kdyz jsem delala v Letnanech,tak tam taky byl tenhle stanek s cinou a ja pul roku obden jedla jedno a to samy jidlo a jaka byla moje radost,kdyz jsem to same papu objevila ve futuru.Nikdy jsem neozkousela jiny,jim porad to samy. Hruza,zabit me a hotovo! Dneska zas na Zoufalky nevydrzim,jdu spat,tak ve tri rano ahoj :grinning:
8. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: prosím tě, ty bys trefila i na konec světa :slight_smile:ale samozřejmě odporovat nebudu, pro mě bude pohodlnější a snažší, když dorazíte do Hory :slight_smile: zkusím najít nějakou tu čínu...určitě tady něco mít budeme...ať uspokojíme tvé chuťové buňky.
Já už jdu taky do hajan...no nevím, zda ti tady nbudu dělat ve tři společnost, já zas poslední dobou spím nějak líp...
8. říj 2009 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,

tak koukám, že vánoční nákupy už se rozjíždějí - já mám pro Kryštofa 2balení pyžam (do teď má jen overálky), popelářský auto (ale zatím jen takový obyčejnější), ten dřevěný sýr co má Terezka
http://www.woodyland.eu/cz/produkt/provlekadlo-syr-s-myskou/
a pak ještě
http://www.woodyland.eu/cz/produkt/zatloukacka-s-koulemi/
a stejně jako Sim chci ještě nějakou knížku a ozvučná dřívka

holky, nemáte některá na DVD Svět Elmo?
9. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Reni jejej že by? užívej poslední dny :dizzy_face:

Marti- ten sýr je z futura jsi říkala vid? já ho asi taky koupím to je dobrý.a víš co jsem objevila ta kravička od FP xylofon je i piánko je to 2v1 tak to koupím já stojí to asi 400,- ale máš to 2 hračky, pak toho skákacího oslíka, golfky a nějaký prkotiny a mám vánoce vyřešený..

tak dneska se těším :dizzy_face:

a SIm tebe přetrhnu sbíhají se mi sliny na tu tvojí čínu, taky bych si dala :wink: mnami mnam
9. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Cusik a dobre ranko,tak jsem docela i spala.Zaklad je neusnout v osm a bude to dobry.Sla jsem teda 3x na wc,ale i tak jsem zas celkem rychle usnula a Terunka se vzbudila az po pul osmy. Ted cuci na Kouzelnou skolku a snida,tak ja jdu cist.Jo,mimochodem to Respektovat a byt respektovan jsem koupila v Koline u Krale,rikali,ze se jim nejakym zahadnym zpusobem povedlo ty knizky asi pred mesicem objednat,tak jestli si ji taky nekdo chcete koupit,tak hura ke Kralovi. Nejhorsi je,ze jsou Vanoce jeste tak daleko,ja uz bych Terce tak rada dala ty darky :grinning: abych si mohla taky pohrat no.Uz se tesim,az jednou bude mit pokojicek pro panenky a doufam,ze si se mnou s nim bude chtit hrat,ja jsem na hracky porad jak maly dite - kdyz prijde quelle nebo tak neco,tak preskakuju hadry a koukam prvni na hracky a to i v dobe nez jsem mela Tercu.
9. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

Jani: neboj, hodlám ještě tak min. 14 dní vydržet, i když noc tomu teda moc nenasvědčovala...ale podle mě to bylo z únavy. Já toho musím ještě tolik stihnout.

Marlan: ta provlékací myška je super, tu pak budeme chtít určitě taky, ale na to máme ještě čas. ani nevím, že jí Terka má, to k nim budu muset jet prozkoumat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sim: tak super, že ses trochu vyspala, o to víc mě mrzí ten dnešek...:frowning2: že jsme mohly něco podniknout, ale určitě to ještě stihneme, zkusíme ten příští týden. ale s J. válčíme doma a pak vyrážíme na "pochůzky", jak já tomu říkám. Navíc musíme zařídit tchýni pojistku na byt, pak vyřídit žalobu atd.

a já musím uklidit, a doufám, že se nám pak podaří udržovat to...:slight_smile:
9. říj 2009 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
Tak a tady slíbený a první vyrobený dárek k letošním Vánocům:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=396054&vDeleteImageID=3360842&vReferer=
9. říj 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.