• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Mar,ja mam Svet Elmo,nemam teda vsechny dily,ale 4 z 8 a Terca ma nejradsi stejne to prvni DVD,tam je dil o miminkach,o pejskach... Na kazdym tom dvd je asi 6-10 epizod.Tak ja ti to prepalim :wink: Terca ho miluje :grinning: Bud kouka rano na kouzelnou skolku anebo na Elma a uz i rika Elmo :slight_smile: ale je to o nervy,ten jeho hlas! My zase shanime Teletubies,Terinka se o vikendu na ne naladi a pak v pondeli place,ze mimi neni :( jej - ted to vypada,ze jen cuci na telku,ale to ne,kouka rano tak 20 minut (kdyz ja koukam na Pekelnou kuchyni) pak uz ji to stejne nebavi a nekdy odpoledne,ale to spis tak,ze je venku osklivo a doma se nudime,tak pak koukame spolu a to ji to bavi,ja ji u toho vypravim a co co je a mame takovou spolecnou chvilku u tv. Jo,Janco,cina je cina :grinning: Mar,ta myska v syru je vyborna,tu ma Terca rada,hodne si ji bere do auta do sedacky a zabavi se s ni. Ja ted koukala na mobilu na nejaky dreveny hracky a libi se mi ta motoricka hracka (jak meli ve Stapu) anebo taky magneticka tabulka na kterou delas ze drevenych kousku obrazek,ale nevim jestli na to neni jeste mala. Vcera ve futuru meli ty dreveny hracky dost vybrany,zadnej vyber,tak to asi budu muset objednat po netu,ale nevim co,treba mi jeste neco padne do oka,ale skladani obrazku a puzzle ji nic nerika a to kamaradky syn (stejne stary) od roka sklada normalni puzzle - takovy to z velkych kusu,ale slozi obrazek z 25 kousku,Terca neslozi obrazek ze dvou,takze u nas tyhle skladacky ted neprichazi v uvahu. No ja jeste pockam,co budete vymyslet vy a treba se budu opicit.
9. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Renino ty jsi hroznej blázen, počkej až bude mimi odpočívej víme o čem mluvíme že holky? :grinning:
¨
Kačí spala blbě doufám, že v poledne zase jednou usne, mám uklízet, ale nechce se mi..čteme a kačí si právě vylila vodu z bublifuku..

SImi- vím, že jí u Krále mají tu knížku, a měli ještě nebo ta tvoje byla poslední já jí asi teda dám jíndrovi k vánocům
9. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Jani: jenže to nejde, já jsem prostě taková povaha (ale neboj, taky si někdy najdu čas a na všechno dlabu, a jsem třeba celý den v posteli :wink:
Když tu knížku neseženeš, tak jí mají v nabídce kdyžtak i tady v jednom knihkupectví.
9. říj 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
Ja si stejne myslim,ze Renina jim na porodnim sale rekne,ze se moc omlouva,ale ze to budou muset odlozit,protoze letos zapomnela vyslapnout Snezku a utece jim :grinning: Jani,ja nevim jestli jeste maj,ja tam prisla,zeptala jsem se na ni,oni rekli ano,mame ji a hned mi ji prinesli,ja tam po ni nepatrala,nemela jsem cas a takhle to bylo rychlejsi :slight_smile: jo a ty mysky ve futuru jeste maj asi 3 nebo 4,vcera jsem je tam videla,ale jinak to fakt maj hodne probrany,zadnej velkej vyber.
9. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Kamaradka ma zase takovy jablicko s cervikem,to se mi ale tak nelibi,pze to provrtany jablko vypada divne,ten syr ma mit diry,takze to je o.k. Reni,to je moc hezky,ja to teda vidim malicky,takze nevidim,kde jsi to odflakla a tak :grinning: Ale ne,fakt jsi sikula a hlavne mas dobry napady!
9. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
ten sýr je hezkej, taky pro něj dojdu ani to není drahý, jsou tam i jiný hračky takovýho typu?

hele ani bych se nedivila, kdyby renina utekla ze sálu že něco potřebuje dodělat :grinning:
9. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Jani,praveze nic me tam nezaujalo.Maj tam ruzny ty puzzliky a jinak skoro nic - jeste mozna takovej jako rybnicek s rybickama a pruty na chytani tech rybek (je to na magnet),to by se mozna nasi bybarce mohlo libit,ale nechala jsem to zatim byt.Jeste se mi docela libila takova "krajeci zelenina" ale na to mi prijde jeste mala,takze fakt v tech drevenych hrackach nic moc.Nevim,mozna maji neco v tom Hopikovi,tam jsem ale nebyla.Terca dela bubaka,tak se jdu bat,pa
9. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
to je hezký bubáka :dizzy_face:
já ted v klidu udělala koupelnu kačí byla hodná já nevím že má ty zlobivý chvilky, sama si hrála s panenkou pustila jsem jí pohádky tak tady tančily holky ted si pracně sundává botičky a ponožky :grinning:
9. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
zapoměla jsem se pochlubit, měli jsme výročí seznámení v ne, tak jdeme ve st na koncert Nedvědů jsou v kulturáku tak se těším mám je moc ráda!! :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Ona si da pres hlavu treba rucnik a rika bububu a pak bafne a to se musim hrozne leknout :grinning: Ty jo,Nedvedi zavidim.My letos na nase devitilety vyroci oba uplne zapomneli :grinning: A kupodivu si asi po tydnu vzpomnel Pavel a ne ja,tak jsem dostala vynadano,ze si ho teda malo vazim,ze je mi nase laska ukradena a ze cekal,jestli si vzpomenu :grinning: Kecka jeden! Jo Terca objevila svoje prsicka a porad si je zkouma a dela JEEEE :slight_smile: Je desne roztomila :slight_smile: a POKAKANA! Jdu na ni. to je hezky,kdyz ty nase smudlinky tancujou,co? tera vcera delala kolo mlynsky s panenkou,byla k ni ohnuta az k zemi a motala se ji pak pekne siska!
9. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: člověk tu chvilku není a co z toho je...ale děvčata musím říct, že jste mě pobavily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sim: je fakt, že sněžka letos nebyla, ale vykompenzovaly jsme to tou druhou částí Krkonoš, tu jsme stihnout prošli :grinning: :grinning: :grinning:
Ze sálu asi utíkat nebudu, hotl se to nepos... když něco nestihnu (ale ještě tak tři dárky chci stihnout udělat :grinning: , nebo někoho zaúkoluju (tak se hlaste :dizzy_face: :grinning: raději ať to máme brzo za sebou.

Ale garantuji, že hned jak to bude možné, šoupneme prcka do krosničky a vyrážíme :grinning: :grinning:

Jak se bavíte o těch hračkách..tak bych hned jela nakupovat...mně se líbí takové typy, co právě cvičí tu motoriku, smysly...apod. tak to všechno prozkoumejte, nakupte, vyzkoušejte a já pak budu chodit na rady :slight_smile: ta myška se mi ale hoodně líbí. Jinak my pak budeme určite pořizovat tu kostku, možná to je ta, co o ní mluvila Sim, že měli ve Stapu...jak je z každé strany něco...mají ji v Quelle, a Danča mi dala tip, že i v Ikee..tak to pak bude nájezd....ale máme dost času, u nás budou nejdřív aktuální kousátka, chrastítka apod. :grinning: :grinning:

JAni: gratulace k výročí a koncert si užijte...
9. říj 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
Reni,jestli chces,tak nez se nam prcek narodi,tak ti muzu pujcit takovy leporelo na postylku od Lamaze.Z jedny strany je takovy hodne kontrastni (cerna,bila,cervena) tj.pro prvni dva mesicd a z druhy uz je barevny - jsou na tom zviratka a sustitka a tak.Prcek to v postylce pozoruje a ma to snad cvicit oci.Ja mam tyhle rozvijeci hracky taky rada,ale Tercu zas tak nebraly - treba ta svetluska Fredie - to ji bavilo tak od 3 mesicu do pul roka zuzlat a konec :( ale vyborny jsou takovy sustivy knizecky od Galtu,ta ji bavi jeste ted a to jimame vic nez rok.Ale paradoxne vetsinou nejvic bavi nejaka kravinka za par korun.Napr.ty kelimky,co se z nich dela komin,to je uz dlouho u nas hitovka a mice a kulicky.Jak je neco kulatyho,je to vitez!
9. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Sim: jéé to bys byla hodná...ale klidně si to koupím (teda nechám někoho koupit), však vy to budete potřebovat .-) a já bych se bála, že to třeba nějak poničíme apod.
No ale moc si mě nepotěšila holka, zas o jednu věc navíc, budu muset udělat nájezd na nějaký obchod na ty šustivý knížky...já jsem snad ani nikde moc neviděla, takže budu ráda za rady...a jestli napíše někdo, že je mají ve Futuru, tak tam třeba ještě vyrazíme...
(máme zatím jen ty klasický:slight_smile:

tak máme vyřízenou aspoň pojistku...ještěže to máme kousek od baráku:slight_smile:
9. říj 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz
a já zapomněla, že jdeme večer do divadla...je tu ten cestovatel Jirka Kolbaba, má přednášku, tak mi to dal J. k svátku, hlavěn nesmím zapomenout notýdek...no doufám, že se ještě do tý divadelní sedačky vejdu...
9. říj 2009 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz
Už jsem našla to leporelo...jak mi taková hračka mohla uniknout... :grinning: :grinning: :grinning: juknu tady v těch kočárkách co máme a kdyžtak objednám...
9. říj 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz
Reni,ja ti ho fakt klido pujcim.Tercu stejne pak uz nebavilo,tak nam ho pak vratis.Ono se pak mimcu okouka a uz ho nebude zajimat,tak za to zbytecne neutracis.JJ,ty knizky maj v pompu.My mame takovou malou (asi 150,-) ale delaj je i velky,ale tyhle maly stacej,maj ruzny druhy,ale mela jsem ji casto na srazech a libila se vsem prckum!
9. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
my taky máme šustivý a měly úspěch doporučuju..u nás ted vedou panenky,kostičky a hlavně knížky ty miluje,takže musím koupit k vánocům další ale tvrdý,pže jaksi trhá listy u papírových :confused:

ten koncert je až ve st a lístky teda okolo 300,- docela drahý,ale těšíme se!! :dizzy_face: je to od 7 jindra má do 7 tak přijdeme dýl doufiám,že v 10 nebude konec. :astonished:

tak kačí jsem dala do postýlky a hraje si se světlem a říká si svítí tak nevím jeslti teda usne a potřebuju vytřít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky všichni, tak jsem vás dočetla a mnoho si toho nepamatuju :sweat_smile:
Jani - závidím koncert, taky bych hned šla. A aspoň se odreaguješ :dizzy_face:

Reni - teda ty jsi tvořivka šikovná, to já se v tomhle stádiu těhotenství už jen válela a funěla a jednou denně šla na procházku (pokud teda nebylo vedro) :grinning:

K těm hračkám, my máme dřevěný motorický labyrint a malej si s nim docela vyhraje. nejraši má ale teď bubínek, kterej hraje a když do něj bouchá, tak i bubnuje. Měli ho v Tesku za 260, což je dobrá cena. Chtěla bych pro něj nějakou hračku k vánocům, +ale pro +tyhle roční prťata moc velký výběr není a to co mají, je pěkně drahý a mě se fakt nechce dávat třeba litr za jednu hračku. Holky, s čím si vaěe dítka hrály tak na roce?

Jinak se musím pochlubit, malej už zase zkouší sám chodit, udělá teda tak 3 - 4 kroky a pak jde na kolínka, ale hodně se snaží. Myslim si, že brzo budeme chodit. Dost často taky zůstane stát bez držení, než mu to teda dojde a klekne si :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
teni ted jsem si všimla odkazu na fotky,hezký jsi fakt šikulka!! :dizzy_face:

Veru- prtous za chvíli bude capat,to bude prča, vid? jinak bubínek by se nám taky asi líbíl všechny hračky co něco dělají jsou naše :grinning:
9. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
teda holky, vy jste toho zase nažvanily :grinning: :grinning: :grinning:

renat - naprosto tě chápu, já taky nevydržela v kliduˇ(nějak mě to ani nebavilo) a pořád musela něco dělat, jinak stojánek moc pěkný

k motorickým hračkám:
tohle dostal Kryštof k roku
http://www.woodyland.eu/cz/produkt/motoricky-labyrint-stredni-beruska-kytka/
tohle k svátku (něco podobnýho právě měli ve stapu)
http://www.woodyland.eu/cz/produkt/zakladni-tvary-na-desce/
9. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
jo a taky už máme zimní boty - http://www.detskeboty.cz/zimni-boty/essi-7002-cassia.htm
jen hnědo-červený
9. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Veru,no parada,za chvili budete mit chodce! u nas na roce vedly knizky,panenky a kostky.Stavela docela brzy kominy z klasickejch drevenejch kosticek. Pak teda ty kulicky v bazenku a hracky co vydavaly nejaky zvuk. Jo ted se Terce jeste libi zviratka od TOLO,ale jsou dost drahy - jedno treba 2 kila,ale objevila jsem takovy od Simba toys a to stoji jedno jen 50,- krouti se jim s hlavickou a nohama a cvaka to... Jo,ale na tom roce se ji sice libily zvukovy hracky,ale bala se hrozne takovejch,co se samy hybaly - napr.chodici pejsek atd... Jo a jeste krouzky na tycce jsou dobry,ty nam taky vydrzely od roka az doted :wink: nebo xylofon. ale je fakt,ze hodne hracek,ktery se mne libi a jsou i drazsi,tak Tercu nechavaj chladnou a prdi na ne. Nebo o me projevi zajem daleko dyl nez je treba u hracky uvedeno.
9. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Mar a uz je budete davat?Nas ted ceka nakup bot a nevim jestli uz zimni nebo jeste podzimovky :frowning2:
9. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
Marti-tak to bludiště budeme taky dávat k svátku,akorát z IKei,a zimní boty se taky chystám příští týden koupit, tak jste nakonec byli v Ráji dětiček?

jdeme na chvíli pěšky ven, pak nám přijde tatka, zase neusnula,i jsme spolu vytíraly ted dopíráme máme uvařeno na zítra,jeslti nepojedeme vláčkem na ten výlet,má pršet, tak jeslti bude prdím na to jinak jedeme kačí jsem to slíbila a bude to pro ní zase změna,pak už bude hnus fialovej zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
sim - my podzimovky ještě máme, takže zatím chodíme v nich

jani - byli jsme v Ráji dětiček

veru - u nás taky vedly knížky, poděděný auto s velkým volantem, kelímky a bazének s kuličkama
9. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jo,Mar,nemam cislo na Helcu,ale ta rikala,ze chtej maly koupit od Lega tu ZOO,tak v pompu ji maj ted o 300,- zlevnenou,tak ji to dej,prosim,vedet.
9. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
No konečně jedna podobná duše :grinning: :grinning: :grinning: co taky neposedí, díky Mar!! :grinning: a taky jim nakonec ze sálu neutekla. tak jakápak copak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ??

sim: tak moc děkuji zatím za nabídku, necháme to ještě uležet, než se malý narodí, já na to budu myslet...myslím si, že ještě nějaké věci dostaneme, tak uvidíme, co tam bude.. :wink: :wink: ale kdyžtak bych si pak přidrandila.

veru: tak opět gratulujeme k pokroku v chození...za chvíli bude běhat ani nebudeš vědět jak:slight_smile:
9. říj 2009 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz
tak jsme byly na procházce na zálabí kačí šla pěšky ke stapu na hřiště ta je dobrá co? to by mohla líp spát dneska,mne si očička,bude chtít spát,ale stejně dřív než před 7 nemůže,to by zase strašila v noci.

Sim- Hele to řeknu večer jdeme na vínko :wink:
9. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
Tak nase Terca teda moc tapat nechce - resp. chce,ale kazdou chvili se chce nosit,par kroku se nese a zas chce dolu... Nevim jak ji to odnaucit,ale mam pocit,ze to neni lenosti anebn vi jak na me,ale vzdycky se jako prituli a pevne me objima a da mi pusinku,polozi hlavu na rameno... Pak zas sleze a tape.My tady meli asi 20 minut tchanovce - oni jsou tak zrychleny!Vysrsnou kafe a honem pryc. No ono mozna lepsi.Tatka nam sel nekam na drivi,tak ho uvidime az tak v sedm a nikdo nam nezatopi,brr a dneska je fakt zima!
9. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Mar - přesně takový labyrint máme, jak jsi na něj dávala odkaz, taky s beruškou a kytičkou. ještě jsem se jen chtěla zeptatž, jestli jsi objednávala ty bodýčka??? Jinak ty botičky jsou pěkný, taky budeme muset nějaký koupit na zimu, to zas bude peněz. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sim - malej teda sice ještě nechodí, ale taky je ještě v polobotkách pozimních, dokud nemrzne, tak je může mít. Má v nich stejně teplou ponožku a nebo termáče punčocháče :wink:

Jani - to jsem zvědavá, jak bude Kačenka spinkat, třeba jí ta procházka hodně unavila a bude spát v klidu :dizzy_face: :dizzy_face: A jestli jo, tak aspoň budeš vědět, že jí unavíš trochu tím, že bude dlouho sama ťapkat.

My jsme tuhle byli na procházce a Robina jsme nechali jít pěšky za ruce, jenže pak už se mu podlamovaly nožičky, tak jsme ho dali do kočáru a to bylo řevu, řval až domů. Jenže už se stmívalo a nechtěli jsme přijít domů za tmy.
9. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.