• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
holky víte čím se zabavit ujíždím na mmb na aukce končícítam toho je a za slušný peníze.hezký golfky za 999,- lego zoo 250,- nevím teda kolik na krámě a pro jindru jsem tam včera vyhrála aukci dárek k vánocům..

veru-noto by bylo dobrý kdyby se takhle unavila :slight_smile:
9. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Cus,tak spani dneska jakz takz. Jani ta zoo je ruzna,ono je vic druhu,ta velka stoji snad 2500,-,pak je mensi za 1399,- a pak jsou jeste doplnujici zviratka a tak a ty uz stojej treba kolem 300,- mne ale desne stve,ze mi uteklo tady na konikovi lego za par kacek,pani prodavala zoo,farmu a jeste kostky + desky (jako uz hrany) a chtela 1200,coz je skoro nic,kdyz vezmu cenu novyho.A hlavne to lego se nemeni,je to uz roky stejny,takze jednou si s tim muzou hrat i moje vnoucata :grinning: Kamaradka ma dceru,ktera podedila tohle lego po ni a porad to vsechno krasne pasuje do sebe,takze uz prikupujou jen mensi sady. Mne na mobilu nejde poradne mmb natoz aukce :( ale verim,ze je to tam super.Ja ted vyhlidla za 6 tisic casualplay S4 + korbu.Nevim jestli do toho jit nebo ne :frowning2: ja bych ho desne chtela,ale koupi vubec nekdo ten muj x-lander?Kolik muzu chtit za tu trojkombinaci? Navic bych musela jeste koupit vajicko,pro mimi... Coz bych se asi na casualovy vyprdla,stejne s autosedajdou na podvozku nejezdim.Nevim no,laka me to,ale snazim se mit rozum.
10. říj 2009 v 06:25  • Odpověz
Dobré ráno,

Sim - jak píšeš o legu, to je podle mě věčná hračka. Naši mají na půdě plnou krabici lega ještě po bráchovi, ale všechno je hezky v krabičkách i s plánkama, brácha na to dost trpěl :slight_smile: :slight_smile: Dneska když vidim, kolik to lego stojí, tak je to hrozný, jsem ráda, že ho máme tolik a nebudeme muset ho kupovat. Už se těším, až budu s malým stavět :grinning: :grinning: :grinning: Ten kočárek je za dobrý peníze, když vidíš, kolik stojí Casualplay normálně, tak tohle je levný, ale musíš sama zvážit, jestli ho koupit nebo ne. Já si pořád říkám, že na druhý mimi bych chtěla jednou jiný kočárek, než co máme, ale zase na druhou stránku jsem s tim našim byla maximálně spokojená a je pěknej, takže ho schováme a jednou ušetříme několik tisíc.

Jani - co Kačenka? jak spinkala???

Včera jsme měli krááásný uspávání. Ležela jsem v posteli, aby malej usnul a byl takovej docela čilej. Tak mu říkám, aby mi ukázal, kde mám oko a nos, to ukázal a když jsem chtěla ukázat pusu, tak se nalepil na tu postýlku a dával mi pusu. Ten byl tak sladkej, že se mi chtělo brečet. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
jů tady je živo :grinning: jsem k.o. kačí jsem dala do pelechu doufám,že bude spát zase dneska neusnula,a pak od 4 byla protivka..v noci spala docela hezky, já šla spát před 1 kačí se vzbudila před 6 a chtěla ke mě do postele,tak jsem jí tam dala a spala ještě 2 hodiny takže to šlo :wink:

jinak jsme byly na výletě v Poděbradech, poprvé jela vláčkem a líbilo se jí to na nádraží jsme koukaly na vláčky, tak asi pojedeme zase jestli nebude už hnusně..
10. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
Cusik,no jo,tady to dneska jede :grinning: Ja se dokopala k zehleni,ale peru a peru a tak to nijak neubyva. Veru,ja vim jak je to krasny,kvuli tomuhle se z uspavani raduju a tesim se na nej,protoze Terca uz je klidna,mazliva,sladoucka :slight_smile: akorat jdem na to,tak zatim pa
10. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
My jsme zase ječely ale už spinkáme a já jsem taky tuhoš, jdu zalízt s knížkou taky asi do pelechu,tátu máme na hokeji, pak chce na pivko aby mi nebyl nic dlužen když já jsem byla včera..
10. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahoj holky...tak my jsme doma... :slight_smile: sjem nepoučitelná, takže jsem ještě byli na výletě :grinning: jeli jsme ke kamarádce do Jihlavy, i když byla zima, tak jsme se navlíkli a šli do ZOO :slight_smile:
A přivezli jsme si kočárek, co bude u našich a pak na chatě...dala jsem do alba, je úplně perfektní, jako nový :slight_smile: tak mám radost, že nebudeme muset vždy stěhovat všechno.

Jani: to je super, že jste si udělali taky výlet, a že se Kačí líbil...snad bude ještě nějaký den hezky a vyrazíte znova.
10. říj 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
Nazdarek, se omlouvam za stavku ale mela jsem fakt na pilno ;)
Prevcirem montovan nabytku, vcera nakupy a priprava na oslavu a dneska velka oslava - Alexikovo prvni narozky ;)
Myslela jsem ze to nejak moc vnimat nebude, ale nahod super. Byl docela mimo, ocicka rozzareny a nevedel k ceu driv, jestli k dortu, do kulicek, ke stolecku ... fakt nadhera. Uz se tesim na jeho druhy narozeniny :grinning: :grinning: :grinning:

Reni ..zoo jihlava? Jaka je? Taky se tam chystame (my objizdime vsechny zoo) tak jsem zvedava jestli stoji zato ;)

Jdu neco tvorit. Tak preji krasny vecer e jeste krasnejsi noc !!!
10. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
berti: ahooj, tak to je super...že se oslava vydařila a hlavně, že se zřejmě líbila i tomu oslavenci (přejeme taktéž vše nejlepší :slight_smile: budou nějaké fotečky?? na ukázku??

Jinak ZOO v Jihlavě...no nečekej nic zázračnýho, je taková chudší, ale je to ve městě, na procházku super, je tam príma dětský koutek, teď do toho hodně investují a vystavují a snad budou i nová zvířata. není to Dvůr, praha, prostě taková menší ZOO...
10. říj 2009 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz
Jani - tak to je super, že malá spala takhle krásně, takže jí budeš muset nechávat často chodit pěšky :wink: :wink:

Berti - Alexovi přeju všechno nejlepší k prvnímu roku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Umim si představit, jak byl ze všeho mimo, Robin byl na narozky taky úplně paf, hlavně z hraček, nevěděl, s čim si má hrát dřív a po dvou hodinách byl totálně vyčerpanej a šel spát a to před oslavou spal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak dneska jsem byla celej den TETA, malej se naučil nový slovíčko, tak doufám, že ze mě bude taky někdy máma :grinning: :grinning:

K večeru dostal Robin záchvat pláče, už jsem nevěděla co s ním, ani chování nepomohlo. Zkusila jsem mu dát Nurofen, protože se mu asi zase klubou zuby a ještě jsem mu namazala dásně Calgelem a pomohlo to, takže to byly opravdu zoubky. :frowning2: :frowning2:

Taky začíná pěkně žárlit. Když mě Radek obejme nebo dává pusu, tak Robin začne z ničeho nic natahovat a leze hned k nám. Když toho Radek nenechá, tak se malej rozbrečí a přestane, až když jdeme od sebe. Netušila jsem, že takhle malý děti už dokážou vnímat, že jim někdo bere maminku a že dokážou žárlit. :astonished:
10. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Berti- Alíkovi vše nej,těšíme se na fotečky :dizzy_face:

Reni- tak vy jste täky výletničili, no co dyžtak bys rodila v Jihlavě vid? :grinning:

Veru- neboj, máma taky někdy budeš :grinning: jinak kačí taky žárlí slušně,taky se k nám hned přihrne.
10. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Reni a ten kočárek jste tedy dostali,to je hezký ne?
10. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jani. přesně, žádný stresy...porodnice je jak v Jihlavě, tak v Havl. Brodě, to je cestou, i do Č8 by se to kdyžtak stihlo :grinning: :grinning:
jojo kočárek jsme dostali od kamarádky :slight_smile: a je fakt super, peřd rokem jsem s ním drandila po KH a přestože nemá přední otočná kolečka, tak se s ním super drandilo :slight_smile:

Veru: myslím, že i tak malé dítko velice dobře vnímá...takže může i žárlit.
Snad zoubky nebuou moc zlobit.
10. říj 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dekujuuuuuu ... jojo ,,, fotecky co nejdriv zpracuji ;)

Veru ... to je krasny ze se takhle mazlikuje. To ten muj na nejake mazleni a pusy neni. Jen kdyz treba spadne nebo se bouchne,tak to chce dudlik a lehnout si na me, ale jinak zadne chovani ani mazleni. :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
A já se loučím, jdu čučet na fotbal :grinning:
10. říj 2009 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz
Holky, mě právě s tím žárlením dost překvapil, protože když už se jednou za čas s taťkou k sobě přitulíme, tak on nám do toho začne bulet. Ale co nadělám, aspoň mi Robíček dokazuje, jak moc mě miluje :dizzy_face: :dizzy_face:

Berti - on se sice mazlí, ale jen když má náladu. Když se chci pomazlit já, tak to ani náhodou :grinning:

Renat - ty vážně půjdeš rodit rovnou z nějakýho výletu :grinning: :grinning: Ale je to dobře, že se cítíš dobře a ještě jezdíš na výlety :wink:

Jani - no tak už jsem pokročila z táty na tetu, to je docela dobrý. Pořád lepší, než aby mi říkal EE, to umí taky dobře :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
nebo táto teta je aspon ženský rod, vid? :grinning: no my se taky mazlíme vyjímečně( s tatkou)chtěla jsem taky zkusit co bude kačí dělat a nelíbí se jí to,ale u mě se mazlit chce to se jí líbí :dizzy_face: :dizzy_face:

Reni- náhodou HB můžu jen vřele doporučit :wink: a s tím fotbalem jsi celej jindra, ten dorazí z hokeje a jde se dívat taky na fotbal :astonished:
10. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
no tak Kačenka je o půl roku starší, tak snad se za půl roku Robin bude taky rád mazlit :slight_smile: :slight_smile:

Reni - ten kočárek je na chatu super, bohatě stačí a takovýhle kolečka jsme měli taky a jsou perfektní do terénu :wink:
10. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
já ted zase hledám golfáče a nový okolo 1200,- i vidím to je taky dobrý mě by stačily i použitý v dobrým stavu, tak uvidíme,chci k ježíškovi, abysme mohly střídat kočárky.

Vy jste veru sami doma, máte tatku v práci?
10. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
tak jsem pro kačí vyhrála na MMB na aukci kravičku xylofon FP s piánkem za 250,- jsou to 2 hračky v 1 tak mám radost a jdu zalízt číst do toho pelechu :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ne ne, taťku máme doma, ale kouká na telku, ale ne na fotbal. Ale zítra má noční, tak tu budeme válčit sami. :frowning2: :frowning2:
Taky uvažuju o tom, že na jaře budeme asi shánět nový golfky, protože si myslim, že tyhle budou Robinkovi malý. No možná že v nich vydrží do léta. Je docela velikej a ty naše golfky nejsou zas tak velký :unamused:

Musim se pochlubit, včera jsem dostala od Radka kytku, z ničeho nic, jen tak (výročí jsme měli minulý měsíc a to mi většinou nic nedává :cry: ). Hodně mě to překvapilo a mile, už si jí suším nad topením. A není to, že bych chtěl zamáznout nějaký průšvih, jak to dělá hodně chlapů, protože je pořád s námi :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Gratulujeme Alikovi k narozeninkam :slight_smile: Veru, ja tohle s tou zarlivosti teda neznam,kdyz chovam jine dite,tak prijde a chce ke mne,ale zadny plac... No a s tatkou si ji k mazleni vzdycky privolame,ona teda po nas hopsa a postuchuje,ale je to fajn. I se pred ni v pohode pusinkujem a nevadi ji to. Treba je to tim,ze je Robinek chlap a maminka je jeho. Jinak u nas taky kytky byvaji jen tak,vetsinou k narozkam a tak mi naprdne,ale pak tak 3x za rok prijde s ruzickou pro radost a je to mozna hezci nez ta povinna k necemu. Pajuna cumi na fotbal,tak se jdu asi tulit k ty maly pipince,dneska byla sladoucka,tak se ji nemuzu nabazit.
10. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Dobre rano,pro tvorive dusicky - ve volne diskuzi je tema Site hracky a ine tvorenie - jsou tam odkazy na navody a tak.Ja se chystam na sitou panenku a taky na kosik z papiru (jeden uz jsem delala loni,ale byla to hruza,ted se chystam neodflakovat a udelat to poradne :grinning: Jdu varit gulasek (teprvd podruhy v zivote) tak drzte palec,at ho nezmrvim,ten prvni byl vybornej,tak podle tradice cekam u druhyho pokusu katastrofu.
11. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
ježiš šitou panenku na to ani nebudu koukat :grinning: já jdu dělat bramborajdu a jdeme k babí na oběd,táta je na tenise, staví halu na zimu nafukovací,tak jsme sami,včera jsem vytuhla taky v půl10 :confused:
11. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Jani,tam neni jen tohle,je tam vsechno mozny,ja bramborajdu delala vcera
11. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoooooj tak jsem se taky konečně dostala k tomu vas pozdravit. :grinning:pateční večer byl užasny mě bylo sicce rano BLE ale bylo to ůžo :wink:
jo a včera večer teplota a dnes navštěva na pohotovosti a hadejte mam hnisavou anginu :frowning2:
tak zitra cvičit nejdem teda leda že by šel tatka :grinning:
sim-jsi hodna že jsi si vzpoměla na nas s tim legem ale mi už ho mame moje teta pracuje ve skladu lega a koupila mi ho tam hoooodně levně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
jé Heli tak se brzy uzdrav, doufám,že se nás to taky nechytlo,jinak mě taky nebylo nejlíp teda a jeli jsme ráno na výlet vlálčkem :astonished: a cvičit taky nejdu jdu na ten RTG tak zkusím vyslat taky tatku jestli půjde on.
11. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
tak jsem právě zjistila že je kačí kombinéza na zimu z min. roku, to je super tak máme 2 a kalhoty 2 a bundičku, ta je sice bílá ale super, tak máme už zimu, ted ale potřebujj trikä
11. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
jé Jani, tak to se máte, aspoň ušetříte. Malej má od našich z německa už oteplováčky s bundičkou a je to super nepromokavej materiál, kterej ani neprofoukne. ještě chci ale kombinézu. Už jsme zásobený i termopunčocháčema, takže to je taky v pohodě. Ještě chci nějaký svetr a pak už budu jen kupovat trička a bodýčka podle potřeby.
No a nemáme teda ještě boty a rukavice a čepici :astonished:
11. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
tak to my máme ale zase málo kalhot nějak jsme ze všeho vyrostly a málo triček..

dneska musím kačí pochválit byla moc hodná byly jsme u babí,četly jsme hodně byly jsme venku,takhle kdyby to bylo pořád :dizzy_face: :dizzy_face: ted kouká na zpívánky a tancuje miluje hudbu
11. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.