• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Tak já teď moc kalhoty neřeším, kor když je takhle ošklivo. Dám mu tepláčky, na to deku a ještě nánožník, ale až začne chodit, tak budu muset dokoupit. Zatim ale máme dvoje džíny a jedny pláťáky.

To je dobře, že byla Kačí takhle hodná, asi se bude muset opravdu maximálně zabavit, aby neměla čas zlobit viď. :wink: Akorát teď přes zimu bude zase krize, bude se brzo stmívat a my budeme muset být brzo doma, na to se fakt netěším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
my máme džíny, 2 manžestráky myslela jsem jak jí budou na zimu a prd, když sedí jsou jí krátký nohavice a tepláčky nám jsou kany nějak malý, to je pořád něco.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
jinak holky tu st dopo můžeme jít na plavčo kdo by teda šel a od 10? před třičtvrtě sraz před plavečákem? kdyby nám do toho něco vlezlo dám vědět..musíme koupit botičky na zimu má být v út 6st, to je děs zničehonic, takže už nastou asi punčocháčky a kombinézky zase..to je ale skok,co?
11. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jani - myslíš jako plavat nebo dát jen srazík na plavečáku??? Na srazík bych šla, ale plavat radši ještě ne, malej je přeci jen teprve týden vyhrabaný z nemoci, tak to nechci pokoušet.
11. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Sim: držím palce na kontrolu, UTZ..prostě ty testy, všechno bude určitě v naprostím pořádku, nic jiného si ani nepřipouštíme :wink:
Já razím taky, už i na monior, tak jsem zvědavá, jak se to tomu našemu raubíři bude líbit :slight_smile:
12. říj 2009 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,
tak dneska je venku teda pěkně hnusně, to zas bude něco. Celej den doma a malej bude k večeru určitě protivnej :confounded: :confounded:
Ani nevim, co mám udělat k obědu, zapomněla jsem včera koupit brambory. Vydim to na špagety, dlouho jsem je neměla. Ale nevim, jestli je budu moct dát i malýmu, co myslíte???
12. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpět z kontroly.
Bohužel máme toho hajzla streptokokovýho :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ale vysvětlovala mi, jak si s ním žiju a ani o tom nevím :wink: jen teď je potřeba to ohlídat. No nenadělám nic.
Jinak váha se ustálila (asi už nepřibíráme), takže zatím máme + 14 kg (takže snad nepřekročíme patnáctku). Tlak naprosto dokonalý, takže minule to byl jen výkyv.
Monitor paráda, mě to nebavilo, ale měla jsme knížku, tak to celkem uteklo. malý se choval slušně, párkrát do toho kopnul, ale křivka parádní.
NO a nález....zase máme další bodíky :grinning: jsem otevřený na 1,5 prstu (ale prý už by tam i ty dva dala) a čípek hoooodně zkrácený, takže se hezky připravujeme (na prvorodičku prý fakt slušný).

Veru: dobré ráno .... ufčitě vymyslíte nějakou činnost :slight_smile:
Já jsem teď mega nakoupila, měla jsem auto, takže pohoda, i když zmoklá jsme taky...takže bych mohla pozvat snad armádu...
12. říj 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz
Renat - s tim streptokokem ti to nezávidim, ale snad to nemůže nějak uškodit malýmu??? Já teda nevim. Co ti doktorka řekla???

Mě monitor bavil, vždycky jsem poslouchala srdíčko a byla jsem z toho dojatá :slight_smile: Já byla v těhu strašně přecitlivělá :grinning: :grinning: :grinning:

Doufám, že se nějak zabavíme, za chvíli bude poledne, malej půjde spinkat a odpoledne bysme snad mohli jít ven, vypadá to, že se to tam vybere :wink:
12. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
verco: ten streptokok je zcela běžný....není to nic neobvyklého, řekla mi, že je většinou z dětství z pordělané spály...a že to ničemu neškodí, prostě je v těle, žijeme si v symbióze, má to snad každý druhý..jen u ženských to je potřeba při těhotenství (před porodem) ohlídat. Může se právě stát, že jak jde miminko porodními cestami, že by se mohlo nakazit...proto se při porodu dají do žíly ATB, které se dostanou k mimi a je to (i kdyby se to nestihlo, tak se dají dát i po porodu přímo mimču).
Je to prý zcela běžné...

třeba se to opravdu vybere, hlásím, že tady v KH už to vypadá hodně nadějně, neprší a sluníčko se dere přes mraky...
12. říj 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
aha, tak to jsem nevěděla, tak hlavně, že jsou na to ATB a minku nic hroznýho nehrozí :dizzy_face: :dizzy_face:
Tady už taky neprší a sluníčko se pomalinku dostává ven. Potřebuju koupit chleba, tak snad se odpolko ven dostaneme.

Malej se včera naučil dělat TYTYTY a i tím prstíkem tak hezky hýbe. Poslední dobou je nějakej hodně učenlivej. No jo, co zameškal během nemoci, tak to teď dohání :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Reni já to měla taky to je dobrý miminku to neškodí když se to zjistí včas,dostaneš kapačku a je to..

venku je už líp dopo jsem byla na RTG u zubaře a u dentistky a bylo fakt hnusně,kačí byla s tatínkem cvičit a prý dobrý :grinning:

Veru kačí ze začátku dělala tytyty celou ručičkou, ted už jen prstíkem..a to plavčo jsme si domlouvaly koupání ale uvidíme co z toho vyleze..

jdu za kačí uspávám a prostě nechce spát že nám asi doby spinkání fakt nadobro skončily hodinu se s ní mořím a ječí v postýlce se mnou nechce spát prostě nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jani, tak to teda nezávidim, že nechce jít spát. Neumim si představit, že by malej po obědě nešel spinkat, člověk už si navykl na tu chvíli klidu, ale kdo ví, co nás čeká za půl roku že jo. Máš aktivnější dítko a holt jí budeš muset fyzicky asi hodně unavit, aby spinkala jak po obědě tak i večer :wink:

Tak na plavání my radši nepůjdeme, teď chci dát Robinka očkovat proti žloutence a potřebuju, aby byl úplně zdravej. :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jani: děkuji, vím, že to je hodně časté.
Tak Kačí byla dneska cvičit s J.? To je dobře :slight_smile:
12. říj 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz
Cau,tak nejdriv - helco,nevim jestli jsi to tady nasla,ale pro jistotu znovu - Zehunak se lovi 19. - 21.10., dal mam nejakej dojebanej mobil,vecer bude novej,tak snad nebude problem s mobilnim internetem,to bych neprezila. No a ke streptokokovi,Reni ja ho taky mela a i pres ATB pri porodu se pry Brebca taky osidlila,ale nijak to neresili,pokud vim,jen jsem to mela nahlasit pediatrovi. Jinak super vysledky,ja rano byla na tech odberech,to vysledky nevim,ale UTZ byl bozi,prcek poskakoval,maval packama,protiral si ocicka (aspon to tak vypadalo),no desne roztomily a az mi ukapla slzicka a to jsem na tohle docela flegmous,kazdopadne Becvar rikal,ze to vypada dobre,cvrcek ma 6 cm a odpovidam 12+3tt. Pak jsem sla k Sedivakovi na ten tlak - tak mam 110/60 - prej jsem tlakova zahada :grinning: Jdu na prdolu a hlavne se tesit na novej mobil,vecer mi ho maj privezt,tak cusik.
12. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
ahojda,
na cvíču dneska byli tatínkové dokonce 3 - Jindra, Dan (s Viktorkou) a pak ještě jeden

renat - já streptokoka měla taky (navíc mám alergii na penicilin, tak mi museli vybrat nějaká jiná ATB)

verca - bodýčka jsem objednala, tenhle týden je očekávám
12. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
sim - já bych do tý S4 šla, myslím, že toho XLandera bys za 5-6tis mohla prodat
12. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Mar - tak díky. Číslo na mě máš, tak dej pak vědět. A nebo i přes Koníka. Už se na ně těším, malej mi nějak vyrůstá z velikosti 86 :unamused: :unamused:

Sim - cvrčínek hezky roste, to je dobře :wink:
12. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
nemáte někdo zájem o kulturní zážitek?
máme 2 volné lístky na Besídku divadla Sklep, tento čtvrtek od 19 hod v kolínském divadle
12. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
Ju,to bych sla,"sklepaky" miluju,ale nema kdo hlidat,Pavel ode dneska spi na sadkach! Parada fakt. Holky,nevite od kdy oteviraj futurum? Musim rano do pompa koupit nejaky darecek pro kamaradky prcka,jedem do Prahy,ale chci vyjet max v osm,to uz bude pompo otevreny,ne? Nevite to nekdo? Veru,Terka je taky na prelomu vel.86 a 92 :grinning: Mas poradnyho chlapika,tak to ma byt!
12. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
ahojky nojono naš tatka byl taky cvičit s malou a libilo se mu :grinning:
simi jasan že jsem registrovala už mam zaznamenano :wink:
12. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
my máme taky kulturní zážitek ve st s Nedvědama, už se moc těším teda :dizzy_face:

SImi- mají od 9 ve FUturu, a gratulace k mimískovi ani se ti nedivím že jsi zaslzela a dokdy jako bude spát na sádkách, jakou už na pořád? :confused: a bude chodit domů ráno?

Heli- Jindrovi se to asi taky líbilo kačí prý byla hodná tak je to dobrý!

zase mi usnula venku v kočárku tentokrát ale nevzbudila se ani když jsem jí dala na gauč takže do 4 spala tka jsem zvědavá na večer, ted jdeme dělat cáky cáky :dizzy_face:
12. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
Jani - to bude asi tím počasím, že Kačka tak spala. I když u nás to mělo teda opačný účinek. malej spí většinou po obědě tak 2 a půl někdy 3 hoďky a dneska spal jen hoďku :grinning:

Sim - jo, v Pompu mají až od 9, ale futurum je otevřené už dřív.

Nevim, na jaký cvíčo chodíte s dětma, ale já bych tam teda mýho chlapa asi nedostala s malým :frowning2: Takže trošičku závidim :slight_smile:
12. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
holky když je takhle po ránu už zima, co dáváte dětem punčošky a bundu už zimní kaíč jí ráno měla a jindra mi řekl že byla jako pařichlub jenže my máme rozbitou bundu takže nemáme větrovku až zimní, je to hodně? pak odpo jsem jí dala už mikinu teplou ale po ránu je zima a vyrazíme koupit botky, má se pěkěn ochladit..
12. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
jo a nebyl jste někdo v Kačence potřebujeme džíny a tepláčky, co tam mají?
12. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
jani - já malýmu už dávám termo punčocháčky, kalhoty a pod fusak do kočárku ještě deku. Jinak už má takovou teplejší bundičku, myslim že je i na slabší zimu, ale do mrazu ne a pod ní má tričko s dlouhým rukávem a pod nim ještě bodýčko. Podle mě je lepší, když bude víc oblečená, než aby jí byla zima :dizzy_face:
12. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
a už máte fusak, jo ?
12. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
kecám fusak, pod nánožník. jsem to spletla
12. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
no a dneska jsme navíc venku ani nebyli, takže nevim, jak ho nabalim zítra až půjdeme ven. Mám tu ještě zateplený kalhoty, tak mu dám asi i ty. Přeci jen je něco jiného, když to dítě už chodí, malej ještě pořád v kočárku jen sedí, takže nemá žádný pohyb.
12. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
no to jo ale mly když jdeme s kočárem tak kačí sedí jde jen kousek
12. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
takže jste na tom vlastně stejně jako my. jani, já bych jí už docela teda nabalovala, ale zase co budou ty děti nosit v zimě, až bude mrznout???
12. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.