• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
holky, v pátek je od 9 hod ve hvězdičce prodejní akce - anglický secondhand z Plaňan
http://anglickysecondhand.cz/
12. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Marlan - kde to je? Ta hvězdička???
12. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
téda, koukaly jste na zprávy??? Má se silně ochladit a má i mrznout, tak to je teda fakt skvělý. Asi si budu muset nechat přivézt od našich hlubokej kočár,předěláme ho na sporťák a budeme jezdit s nim, tam je malej víc schovanej než v těch golfkách. A nehorší je to, že jsem si koupila na zimu hezkej kabát a nemám k němu boty, ty jsem měla v plánu koupit příští měsíc. No mě z toho hrábne fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
já to slyšela marti jdete?my bysme šly ale už dopo hned radši po ránu je to snad od 9tak můžeme spolu

Veru- je to za mostem na zálabí tak můžete s námi :wink:
12. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
v pátek mají přijet naši, ale nevím v kolik. To zjistím až ve čtvrtek večer, tak se kdyžtak ještě domluvíme. Potřebuju malýmu ještě něco málo koupit, i když náš taťka říká, že nepotřebuje, ale ty chlapi tomu nerozumí že jo.
12. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
já bych taky šla hned na 9
12. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
to toho budou mít nejvíc, tak já nepůjdu do kačenky a podíváme se tady, tak na tu 9 hned půjdeme,ju?
12. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Koukám, že je přímá úměra, ochlazení venku a rozjetí se tady :slight_smile: to je dobře, aspoň mám co číst.
I když teda vy jste mi daly, jak jste řešily oblečení...si piště, že jsem zas vlezla na mmb a pro jistotu vzala ještě jednu kombinézku, včera v TV to vypadalo, jak když se očekává snad sněhová bouře, kamality apod. Tak pro jistotu.

Sim: gratulace k macíkovi, to to letí, rostete krásně :slight_smile: Dneska razíš do velkoměsta, co? Tak opatrně a užij si to :slight_smile:

U nás v pohodě, jen teda dnes v noci jsmemyslela, že snad už jedeme, ale samozřejmě nic, jen mě chytly poslíčci, ale úplně jiné, silnější (ale zase do mdlob to pořád nešlo)...
13. říj 2009 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,

Renčo - teda já vůbec žádný poslíčky nezažila, to Ti nezávidim. Ale má je asi hodně těhulek. :wink:

Na mě něco asi leze, od neděle mám kašel, v noci se mi spustila rýma a dneska mě bolí celý tělo. Jestli to bude chřipajzna, tak z toho moc radost mít nebudu. :frowning2: To je to pitomý počasí, i když včera jsme teda byli celý den doma :confounded:
13. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
ahooj mar-jani ja pujdu s vami ale asi bez slečny tatka bude doma tak at si ji uživa ma ji na starosti už od te neděle co mi bylo zle a nějak ho to zmaha :dizzy_face:
jinak ja jsem na tom už dobře doktorka mi to teda i slibovala že mi da něco silnějšiho aby tobylo brzy pryč aby to zlatička nechytli :wink:
sim-razíš na vylet tak opatrně dejte na sebe holky pozor :slight_smile:
reni-teda koukam tobě se to ale bliží
13. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
http://www.novinky.cz/domaci/181416-ceske-hory-zasypal-snih-postupne-bude-snezit-i-niz.html

jupíííí :slight_smile: sníh...a taky ach jo, nemám co na sebe, nic nedopnu :frowning2:

Tý jo, sekáček, to bych šla hned taky, ale už mám asi osud...

helen: takže je už líp? snad se toho opravdu brzo zbavíš..
13. říj 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
no hezký snížek máme rádi dneska jdeme koupit zimní boty a začneme je asi už nosit za chvíli ale nemáme podzimní bundu máme jí rozbitou a odpo jdeme ven tak nevim, mám dát kačí už zimní je docela hnus ne?

Heli- tak v pá před 9 se sčuchneme a jdem
13. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Jani: u nás je 6stupňů, to je sakra zima...sice teď vylezlo sluníčko, ale ...honí se to stejně. snad začnu i věřit, že začne sněžit, u nás v té nížině :grinning: :grinning: :grinning: ale nebylo by to poprvé... :slight_smile:
13. říj 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
Jani - klidně jí tu zimní bundičku dej. My jsme teď byli venku a je tam fakt zima, malej měl studený ručičky a obličej. Fouká tam pěkně vítr, takže už doporučuju dětičky mazat krémem do větru a mrazu :wink: :wink: :wink:

Helen - taky bych se potřebovala rychle vyléčit, začíná mi být docela zle a i hlava začíná pobolívat. Asi se nacpu práškama a po obědě půjdu spát s malým :sweat_smile:

Renat - nestraš se sněhem, my ještě nemáme boty, ani já a ani malej :grinning: A neboj, brzo porodíš a všechno dopneš, břicho se ti zmenší :wink:
13. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Reni vše nej k svátku ani se nepochlubíš kdybych se nepodívala do kalendáře hlavně zdravíčko a at už je prcek venku :dizzy_face:
13. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Jani: děkuji :slight_smile: jsem čekala, jestli na to někdo přijde :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

verci: čekám na to jako na smilování, až zas budu moc zapnout vestu, bundu, kabát...:slight_smile: ale ještě to chvilku vydržím, holt beru víc vrstev mikin apod.

Tak šup šup udělat nálet na botičky...už opravdu moc nevěřím, že se oteplí...
Jaký máte ten krém?? já jsem přemýšlela právě, že musím jít nějaký koupit....ten mi ještě chybí, když jsem kupovala "lékárenské věci" tak ještě neměli...
13. říj 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
já si to myslela :grinning:

no my žádnej krém nemáme ale NIvea je dobrá musím koupit
13. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
achoj cholky, zdravíme vás z nemocnice.. jsme v HK, zatím dobrý, dávají nám tu najíst, docela se to dá :slight_smile: Zítra to bude horší, to jde prcek na tu operaci.. pak bude mít tu sádru.. máme tu taťku, tak nám s tím pomůže. Jsem ráda. tak papa... no a snad teda mrznout nebude :confused: :slight_smile:
13. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
renat všechno nejlepší k svátku.. :slight_smile:
13. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
Renčo, taky se připojuji k přání. Přeju Ti jen to nej, hlavně hodně zdravíčka, ať Tě Kubíček v bříšku moc nezlobí, ať máš rychlý a bezproblémový porod a hlavně ať je Kubíček zdravej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Ytu - zrovna včera jsem na vás myslela. Takže operaci jste se nakonec nevyhnuly :frowning2: :frowning2: Přeju Martínkovi, ať to všechno zvládne a má nožičku v pořádku a tobě a manželovi přeju pevné nervy, budete je asi potřebovat. Držím palečky a malýmu posílám pusinku pro štěstí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Renat - my máme krém od Bübchen, minulý rok jsem s ním byla spokojená.
13. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Tak ještě než se odvalím na autobus, tak děkuji za přáníčka :slight_smile:

veru: tobě za tip...někde jsem slyšela, že je prý naprosto super modrá indulona (asi ne úplně na mrazy...ale... no nějak to vymyslím)

A Martínkovi přeji, ať vše zvládně, je to už vělký kluk, hlavně ať to všechno dopadne dobře a má konec trápěníčka s nožičkama... Budeme na Vás moooc myslet!!!
13. říj 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
Jé Jitu tak už jste tam? zítra na vás budeme myslet at to máte rychle za sebou! Pomůže mu to, a bude líp,neboj a drž se!! Tatka tam s váma i spí?
13. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
jejej ja věděla že jsem rano chtěla ještě něco pisnout :unamused: Renat vše nej nej a hlavně hodně zdravíčka :wink:
ytu-kočko už jsem tě tu postradala tak Martinkovi posilame pusinu a budem na vas myslet bude to dobry uvidiš to zvladnete :wink:
renat mi měl od nivei a spokojenost ale použivala jsem i tu indulonu ta zustava pěkně mastna taky super
veru-ja to taky jen tak podomacku lečila a skončila jsem na pohotovosti
jani-ja dala v neděli děti k babi na hlídání a oni se mi večer vratili i s novymi botkami s kožiškem :grinning:
13. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
...no, a příští neděli hlídá babi mě - taky potřebuji zimní botky :grinning: :grinning:

renat - sice mám v kalendáři krásně červeně zaškrtnuto Tvoje jméno, tak jsem samozřejmě ráno zapomněla a teď koukám, že už smršť gratulací holky rozjely - takže i od nás jen to NEJ- NEJ- NEJ-

jitu - držíme palečky a moc na vás myslíme
13. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Heli- tak to je dobrý že by babi? :grinning: nám bude hlídat zítra jak jdeme na Nedvědi už se teda těším,je to někdy záhul jak kačí nespí asi příjde táta pomuchlají se a jdeme ven at se vysmradíme taky :wink:
13. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
jani-jojo babi asi ji dam ditka na hlidani znovu potřebuji hlavně Filda zimni bundu a ja ještě na něco přijdu :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
mar-nebyla jsi dnes v te ovečce???
13. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
jdeme zítra odpo
13. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
tak jsme z venku vykoupaný a mám toho dneska plný brejle, boty máme,koupím asi ještě sněhulky, koupila jsem ještě jednu zimní bundu za 200,- jen tak abysme měly na obměnění aspon něco..máme i na ted..

SImi- jaký byl výlet v takový kládě? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.