• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
tery.. tak ať jste brzy doma, to musí bejt náročný...

veru.. tak jak jste se vyspinkali? :slight_smile: co vzdoušek? Mě teda taky to vlhko vyhovuje :grinning: ale pršet by nemuselo.

malej mi spí po hudebce, doufám, že bude ještě dlouho chrnět, ať si trochu dáchnu. Ještě jsem se nepochlubila, že jsme včera měli klíště - malou černou potvůrku na prsíčku měl přisátou. Jé Sim.. neříkalas taky, že měla Terka klíště u prsíčka? Tak jsme to včera dolovali, mýdlo, pinzetka, má tam jen takovou piditečičku po tom kousnutí a nic to nedělá, tak asi to zmizí a bude klid.

Sim.. vy jste to klíště nějak řešili s dr. ?
11. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
No Móňo, to od tebe ale není vůbec hezký!!! :grinning: :grinning: :grinning: My obligátně v půl 7, ale pořád pohoda. Oproti včerejšku jsme kojili jen třikrát :slight_smile:
Zdendulka je velkej frajer, fakt! To jsou věci z toho Polska? Takže se vám líbilo?

Ytu, to jsou potvory, to aby ty naše malý bobany pořád člověk prohlížel :confused:
11. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj Dani :wink: jj taky jsem tomu ráno nevěřila, ale to je i tím počasím :wink: jj jsou to ty věci z Polska :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
Teri,ted jsem zapomnela den,ale je to od 15:30 :slight_smile: na den jeste mrknu az tam pojedu pro Kacu.Kliste jsme vyndali a nic tam nema,vlastne me ani nenapadlo,ze ty horecky mohla mit od toho,ale spis to byla reakce na ockovani.Prsicko ma v poradku a dubku na nem mela tak 2 dny.
11. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Sim:Terča měla klíště?Jj,prosím,mrkni mi tam.Děkuji
11. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
Teri,jj,mela ho po ty akci A,jak jsme meli ty opozdeny carodky.Bylo to v lese a Terca semtam zabehla do vysoky travy :frowning2: ale u doktora jsem s ni nebyla.Ne ze bych nechtela jit,ale po reakci naseho obvodaka,kdy mel Pavel loni kliste a pak na 3 nedeld padnul s horeckama a total unavou a chtel u doktora,at mu udela testy na tyhle nemoci z klistat,tak mu doktor rekl,ze nema plasit,ze on uz mel letos 3 a nic mu neni!Tak mam pocit,ze bych doktora obtezovala
11. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
Tak jsme nakonec šli ven a malej usnul asi před půl hodinkou v kočárku no a už je vyspalej. To si zase nedáchnu :unamused:
Ytuš - tešila jsem se, že ho přendám doma do postýlky a zalezu k němu a ono nic, no tak snad jindy, třeba večer :grinning: :grinning: :grinning: A malej měl klíště? Já bych se teda bála a mazala s nim k doktorovi. Radek měl předloni celou červenou nohu, dost ho to bolelo a doktorka mu řekla, že to má od klíštěte a to jsme žádný nenašli. Tohle bych fakt holky nepodceňovala. Nechci vás teda strašit, ale rok od roku jsou ty potvory horší.

Teri - je to fakt hrozný, kor když musíte být ve špitále vid. Ale tak snad tu besídku stihneš :wink:

Bozka - teda až tak dlouho jste vstávali? To už ani neznám. my dneska vstávali v 6.45 :confounded: :confounded:
11. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
Koukám, že jsem tu zase sama :frowning2: No tak snad tu bude někdo později :wink:
11. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
jojo je to Martin Mikšovský je to rodinej známej jde k němu kačí a mě vezme asi taky, je hodnej kluk, tak snad i jako zubař :grinning:

holky co ten zítřek, kdo jde ven či co, reni a leni, vy přiíjedete teda? marky dá vědět možná půjdou na oční se samíkem..
11. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
Jani - já zítra nejdu, kdyžtak někdy jindy.
11. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
Holky,nevite nekdo nebo nemrkly byste mi ve volny chvilce co to obnasi a co je potreba pri darovani kostni drene?A jestli by byl problem,kdyz kojim,jestli i tak ji muzu darovat?Diky moc Teri,je to teda ve ctvrtek od 15:30 a zitra ti Tynku klidne vezmu a klidne i v tu stredu :wink: Saf klasicky jeste nedorazila a zitra budu mit deti do pul osmy vecer!Se fakt tesim,ach jo.A uz doraz,hned jak se doma zadaptujes,tak na nehtiky dorazim :wink: .
11. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
LENI TAK ZÍTŘEK NEPLATÍ ASI ŽE?
11. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahoooj holky, tak jsem si celý den hrála s dárkem...už mi dal i manžel..a je to blázíněk, nejřív jsem si říkala, co za 9tis. koupí za blbost a že to určitě nepotřebujeme, ale on mi dal (s přispěním tchýně) GPS systém.. To je tak super, přála jsem si ho ještě na gymplu, ale to byly drahé...Opravdu se úplně ztrefil :slight_smile:

Jani: Já zítra nemohu. Musím být v K.H.
11. kvě 2009 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz
CO TO JE GPS SYSTÉM? :confused:
11. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
GPS - globální polohovací systém

Global Positioning System je vojenský navigační družicový systém provozovaný Ministerstvem obrany Spojených států amerických, který dokáže s několikametrovou přesností určit pozici kdekoliv na Zemi. Přesnost GPS lze ještě zvýšit až na přibližně 1 cm s použitím metod jako je Diferenciální GPS (DGPS)

- prostě na základě příjmu z družic se dá určit, va jakém místě se nacházíš - souřadnice, nadm. výška...
Tady v tom mém je právě toho, kompas, mapy, navigace, prostě je tam toho spousta :slight_smile:

V dnešní době ho používá hodně lidí při hledání "kešek"..na to se už těším.

poprvé jsem ho viděla a dělala s ím na střední, pak si ho přála, jenže tenkrát stál cca 20tis. a to se nedalo...
11. kvě 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz
Jani,plati :wink: ale byla bych rada,kdyby to bylo bud u vas anebo na plavcu,budu mit i Jakuba a tak abych je uhlidala oba,tak potrebuju uzavrenej prostor :grinning: co ta Terka?Ta dorazi nebo ne?
11. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
TAK JAK CHCEŠ TERKA DORAZÍ, TAK MŮŽEM BÝT KLIDNĚ U NÁS, JAK CHCEŠ, NEBO JESTLI CHCEŠ NA PLAVČO, TAK NA TU PŮL 10 JU? KDYBY SE NÁS SEŠLO VÍC MŮŽEME NA PLAVČO PSALA I YTUŠKA SNAD ŽE BY MOHLY..
11. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
tak kačí spinká a já jsem taky tuhon, nějak mě ta svatba už vyčerpává dopo jsem zařizovala, odpo jsme s kačí dělala košíčky, tak si to umíte představit :astonished: ještě musím dělat dál, ale asi ne dneska, jsem fakt vyřízená a to debilní počasí ještě..

psala včera i berti na ten zítřek, dneska už ne, ozvala se ti sim, přijede nebo jak to má? ytuška taky nepíše tak nevím..mám dát vědět večer i marky kam mají jít, jeslti k nám nebo na plavčo že by počkali venku..tak se ozvěte, jeslti se nikdo nepřhlásí tak je to teda u nás, platí? :wink:
11. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
Berti se tu stavila na chvilicku dneska,takze zitra nevim jestli dorazi zitra na srazik,ale ja jedu.Takze jen rano mrknu kam,uspavame a ja jsem taky nejaka takova zrala spat,tak se pro jistotu loucim,pa
11. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
tak na tu půl10 teda asi u nás napíšu terce :wink:
11. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
jani jestli můžem přijdeme taky, ale spíš asi na desátou .. nevadí-lito Yt.
12. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak si hezky užijte sešlost :grinning: :grinning:
Já nějak zaspala, tak teď musím hodit trochu kloubem, je toho nějak moc. Ale snad to stihnu. :grinning:
12. kvě 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz
AHOJKY,
Leni- tak co Terezka, hele já bejt tebou, tak tý ženský už vynadám, pže aby kvůli dětem byla nemocná terezka, to se mi vůbec nelíbí, prostě si je neber, když jim něco bude a hotovo, terka je priorita a dávej to najevo!!

jinak holky pozdravují taky, je tu jituška a markyzka :wink:
12. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahojky,
tak to my máme pro letošek s koupáním smůlu,takže asi budeme muset zruit i tu dovolenku u moře.Včera totiž doktor říkal,že nejméně do konce srpna se nesmí koupat ani ve vaně aby se mu to nerozmočilo!!!A abysme sem nemuseli znovu.To je fakt síla tý jo.Tak jsem se dohodla s kamarádkou a poletíme spolu na 3 dny do Francie do Paříže a je to. :confounded:
12. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
Jani: děkujeme za zprávy :slight_smile: a holky taky pozdravujeme. :slight_smile:

Teri: Vím, že ti to je asi líto, ale hlavně, že bude prďola v pořádku :slight_smile: to je hlavní a Paříž je krásná :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky,

Teri - Renča má pravdu. Důležitý je, aby byl malej v pořádku a na dovču přeci můžete jet kdykoliv jindy.

Tak ten náš bobek se mi dneska po dlouhý době v noci vzbudil :unamused: byla jsem z toho trochu mimo, protože jsem zvyklá, že spí celou noc. Jinak jsem už musela odstranit kytky, protože je ochutnával. Je to číslo a plazí se docela rychle. nechci ani pomyslet, co všechno mě ještě čeká :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
Veru: takže zkouší pořád, co?? Je to takový malý lumpík, al ekdyž ho pak vidíš...člověk se na něj ani nemůže snad zlobit.
Jste na sebe v noci zase kukali :slight_smile: to se mi moc líbilo.
No já už musím pomalu jít, jdu na autobus do Čá na to cvíčo, ať tam jsem dřív, stejně tam dorazím tak v půl3 a je to od 3, takže to je akorát, se rozkoukám...:slight_smile:
12. kvě 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
Renat - tak at se ti cvičení líbí :wink: . Jinak jsme na sebe v noci opět koukali, to máš pravdu. Asi půl hoďky, než usnul. No a vzbudili jsme i radka, tim jak jsme se na sebe smáli. je to lumpík, ale zlobit se na něj fakt nemůžu.
12. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Cus,tak Terka je nastesti bez horecky,ale plna hlenu a kasle.Doktor nam dal mucosolvan na den a tlumici sinecod na noc a rikal,ze tohle se bohuzel leci hur nez angina,na tu jsou antibiotika a hned zaberou,ale tadyto proste zalezi na ditdti,jak rychle ty hleny ze sebe dostane no :frowning2: pry to muze byt i na 14 dni.Ja bych i pochopila,ze mi sem ty deti da nemocny,ale co me SERE je,ze jim nedokaze privezt leky!Vecer ji to pekne vytmavim.Ona mi vcera dala kapky s tim,ze uz ma jen trosicku,tak at jim to dam jen kdyz budou opravdu chrmlat a to vlastne jen Kubovi,Kace nedava zadny leky! A ja prece nedam 3 kila v lekarne za sirupy,abych je pak cpala do jejich deti,tak jim davam tu cibuli s cukrdm,to je pry taky na kasel dobry,tak aspon neco.Ted jsem je uspala a jdu zehlit,hromada se zvetsuje... No,sraz md mrzi,ale nerada bych,aby Terka nebo Kuba nakazili ty vase cvrcky :frowning2: ja jsem porad rikala jak je Terka zdrava a najednou porad neco,ryma,horecka,vyrazka... Do roka nic a za ten necelej pulrok to nejak nabira obratky. Teri,dovca zamrzi,ale neni to posledni leto a malej bude mit peknyho pindu :wink: a pristi rok si to poradne vynahradite!Letos vam leto zprijemnime my s Terezkou :grinning: A co jsi vubec Saf rekla?Kdy je chce nacpat tobe?
12. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
sim.. přeju co nejrychlejší uzdravení ať je Terka brzy čilá.. tohle je fakt naprd, že ty děti na hlídání jsou nemocný, to je blbý. Taky se trochu divím, že ti je tam dává, ale ona asi musí... ? chodí do práce?

jani .. díky za azyl, bylo u vás příjemně. Došli jsme domů dobře, všechny dvě děti nám v kočárcích usnuly :grinning:

no vida, jak se vyčasilo, jen tak dál..
12. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.