• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Jani - a jaký jsi kupovala botičky a za kolik? My máme jen takový podzimní, ale potřebuju nějaký zimní hlavně s kožíškem. A kde jsi kupovala bundičku???
13. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
bundičku naproti naivce jak je ten levnej krámek fakt žádná sláva ale jednu už máme tak to stačí a botičky v deichmanu okolo 400,-..

holky budete dávat fusak nä zimu nebo jen deku a nánožník? my máme nánonžík takovej pofiderní že ten asi ani ne..aby nebyla kačí zima :astonished:
13. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
verca - já sehnala zimní botky v Oblečky pro vaše dětičky za 700,- (essi), sněhule koupím asi u Deichmana, jinak dnes mi přišla kombinéza CA z MMB za 300,- a je naprosto perfektní

jinak to dnešní počasí opravdu žádná slast
13. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
my máme kombinézy dvě dvoje kalhoty a dvě bundy a tu jednu komb. máme z minulýho roku a je nám..
13. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
Jani - já dneska volala našim, aby mi v pátek přivezli druhej kočár, protože dneska v těch golfkách byla malýmu asi trochu zima, hlavně mu do nich strašně foukalo. Nevim jestli budeme dávat fusak, mám v plánu koupit tu španělskou deku. Je sice drahá, ale hodně hřeje a na ní nánožník a snad to bude stačit.

V Deichmanu jsem dneska byla a mají tam krásný sněhulky, ale stojej litr, to se mi zdá docela drahý. Asi koupíme teda od Essi.

Marlan - na MMB mám vyhlídnuté kombinézky za 350, ale radši bych jí koupila osobně, abych viděla jak je veliká.
13. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
ty brďo, vy jste teda vybavený. :grinning: :grinning: To nám musí stačit jedna kombinézka a jedny oteplováčkiy s bundičkou :sweat_smile:
13. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
stačila by jedna bunda jenže ta druhá je bílá nemohla jsem odolat a když si jí ušpiní jako že to bude hned tak bych neměla na výměnu..a kalhoty to samý.tu španělskou deku máme a je fakt dobrá!!
13. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
jo veru a ty sněhule tam máš s deichmanu i za 250,- nemusíš kupovat ty za 1000,- my je asi taky koupíme jsou hezký :dizzy_face:
13. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
tak na radu dentistky jsem si koupila dent. nit,a hrůza,jsem jako kopyto šmidlám okolo zubů někde se nemůžu vůbec trefit to zase bude věc než se to naučím používáte jí někdo?
13. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
jani - tak to jsem si nevšimla. Ještě se pořádně podívám. nechce se mi dávat tolik peněz za sněhulky, když stejně ještě nechodíme a v zimě na těch pár kroků, který sem tam udělá mu stačí nějaký levnější (ale samozřejmě kvalitní).

Jinak mi volal táta, že u nich v Rumburku už sněží. :astonished: :astonished: :astonished: Ještě že jsme tady v Kolíně :sweat_smile:
13. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
no vidíš ještě že bydlíš tady tady jen tak nezasněží vid? :grinning:
13. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
to máš pravdu. To v Rumburku už bych nasazovala na kolečka u kočárku řetězy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
co říkáte na tuhle kombinézku??? Dost nad ní uvažuju a za ty prachy se mi zdá i levná :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19547133&tab=0
13. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
je hezká taky jsem na ní koukala a je levná a mě se líbí ty reflexní proužky to je dobrá věc jdi do ní než malej umrzne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
ale právě že jsem koukala, že to je nějaký obchodník z Nymburka. Už jsem jim psala, jestli bude možný osobní prodej, to by bylo pro mě lepší. Aspoň bych viděla v reálu barvy a prohlédla bych si jí. Malej snad zatim neumrzne, má od mamči z německa suprovou bundu s oteplovákama a je to zateplený. :wink:
A jak je to vůbec s timhle objednáváním přes net??? Já ještě takhle nic neobjednávala. To se pak platí asi až na poště že???
Já tak nemám ráda zimu, hlavně kvůli tomu oblékání malýho. Vždycky mi u toho kňourá, protože se mu to nelíbí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
verca - většinou se platí předem na účet
jinak my máme jednu zimní bundu, jeden komplet bunda+oteplováky, jedna komboška, na tyhle kombošky jsem taky koukala

jani - já používám dentální nit a mezizubní kartáčky, určitě to zvládneš :wink:
13. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
marlan - toho se právě bojím. Co když jim pošlu peníze a oni mi nic nepošlou???? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Cau kocky, Ytu,drzim pesti,at vse dobre dopadne a rychle vam to tam utece. My zatim mame jen jednu kombinezu a jakztakz terince je,tak jeste bundu a prdim na nejaky velky nakupy + teda jeste boty. kdyz bude spinava bunda,pujde v kombineze a naopak... vcera super vylet,u kamaradky byly samy dobroty,tak si vezu recepty a nakupy jsem tak nejak taky obesla a domu dorazila az v osm vecer,chudak terka,ale snasela to dobre,pohrala si s jinejma hrackama - ikdyz NEJ pro ni byly balonky a mice vseho druhu. prejem hezky den vsem,jdem uklizet a snidat a varit a tak...
14. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Moc Vám všem děkuji za přáníčka :wink: Leni tobě za krásnou sms :grinning:
Já včera totálně nestíhala...jak jinak, hihi.. Po obědě jsem jela do tý Čá, šly jsme s holkama ze cvíča a pupíkama na zákusek, trochu to oslavit, holky mě úplně dojali, dostali jsme dárečky, to sem opravdu nečekala...no a pak klasika cvíčo, pak návštěva, večer jsem byla u rodičů...no jen tak tak jsem byla na Růžovku doma, ale byl tu ještě známý, tak si jí dám v postýlce dneska ještě jednou :grinning:

Martínkovi ještě jednou přejeme, ať mu operace dopadne dobře, držíme palečky!!!!!

jinak děkuji za ty typy na krémy, zajdu do lékárny, určitě něco koupím, jak se znám...vezmu i tu modrou indulonu, třeba pro sebe, vím, že si jí hodně lidí nemohlo vynachválit...
a jak je vidět, za chvíli to bude jen o tom, mazat mazat mazat..teda aspoň tady je pěkná zima..

Veru: to je riziko vždycky..těch nákupů, vím, že někdo to řeší dobírkou, ale to se pak ještě prodraží. jeslti budeš něco objednávat, zkus si vždy přečíst hodnocení, to dělám já, pokud se objeví i jen dva neg, názory, tak na to prdím....
Ale já musím zaťukat, na mmb jsme koupila opravdu spoustu věcí, vše šlo přes účet a neměla jsme nikdy problém (a ty máš aspoň něco v ruce, že z toho účtu to odešlo)...
14. říj 2009 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz
Veru - přesně jak píše Renča, podívej se na hodnocení a podle toho hodně poznáš, já mám taky jen samé dobré zkušenosti
14. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
holkyyyy, prosím pomoc...potřebuji poslat zcela výjimečně peníze složenkou....ale nevím, jakou?!?!?! Je to obyčejný složenka, ale vím, že je víc typů....a já s tím fakt zkušenosti nemám, vše dělám přes účet..

nevíte některá??
14. říj 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
Tak už jsem to zjistila, ufff, nebudu na poště vypadat jak bl... :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
ahojky zdravim do dalšího chladneho dne,ja byla včera jen před barakem vyzvednout si věcičky od kamarady a myslela jsem že zmrznu :frowning2:
tak jsem od ni koupila setik čepice a rukavice Hello Kittty a samozřejmě přinesla plno dalších věciček tak jsme komplet vybaveny na zimu jen až budu OK tak skočim koupit ty sněhulky a jeto :wink:
mar-jak ty bodyčka nemam ti poslat koruny přes net :slight_smile:
jani-použivym dent.nit a než jsem přišla na to jak spravně to používat :frowning2: ale pak už to bylo dobry :wink: to zvladneš
14. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
ahojky,
tak jsme doma z plavča super! kačí usnula v delvitě ted jsem jí dala do postýlky a slyším podezřelý zvuky, tak jsem byla ráda že se na chvíli v klidu najím tak nevím.
jinak zima teda je pořádná kačí byla nabalená jako sněhulák a já taky :grinning:
14. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
tak my už taky spíme
hel - bodýčka by měla dorazit dneska, tak ti je dám v ten pátek, jestli s náma půjdeš a ty penízky budou stačit osobně
14. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
renat - včera dorazila zásilka ze svetcz - bohužel to trochu pomotali a místo stojánků na ubrousky tam dali zásobník na pozn. bločky
http://www.svetcz.com/index.php?strana=vyhledavac1&hledej=ZASOB
měnit to asi nebudu, jen jim písnu, že to zvojtili, kdybys je chtěla místo těch ubrouskových, stačí říct, jinak si s nima poradím sama
14. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
my nespíme svítíme tak jsem se těšila :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahojky,
dneska je venku opět pěkná kosa, ale asi už to lepší nebude :frowning2:

Koukám, že jste byli teda plavat, tak doufám, že jste si to užili :dizzy_face:

Renat - to potěší, když dostaneš dárečky od někoho, od koho to vůbec nečekáš viď. :dizzy_face:

Mar - tak až budeš mít ty bodýčka, tak mi dej vědět a nějak bych si je vyzvedla.
14. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
jejej vy jste plavčily?ven ted nechodim tak se zeptam da www,delfinek,mimishop,cz
ate ditkam už zimni bundy :frowning2:
14. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
je se omluvuju co jsem to napsala dělam dvě věci najednou a takhle to dopadlo :wink: ale jestli davate ty zimni bundičky mě zajima :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.