• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
tak abych se nenudila tak si sem ještě něco pisnu :grinning:
poslala jsem tatku do tesca na nakup koupil maly autosedačku i s panenkou za 200 a balik dřevěnych kostek za 230 a dnes mi přijde povlečeni pro Fildu s fotbalovym mičem tak a skoro už mužou byt vanoce :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Helen, já jo. Pěkně ho nabaluju, aby mu bylo teplíčko. :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
teda ty se máš, to já ještě nemám žádný dárek a každý rok si říkám, že začnu kupovat dárky už v září, ať toho pak není moc najednou a nemáme velký výdaje a stejně je každý roku kupuju v listopadu a v prosinci :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
ver-to ja si řikam taky ale až letos se mi to nějak daří alespon ty dětičky chci mit odbyty ty jsou stejně nejnaročnější teda hlavně mladej je letos nějak moc naročnej :confounded:
14. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
helen - no jo, a bude hůř, už je to velkej kluk a ví co chce. Tyhle mrňata se spokojí s tím, co dostanou, ale 9 letý kluk už prostě chce víc no. Počkej, až mu bude 15, to bude teprve zajímavý. Já z toho mám docela hrůzu, kor v dnešní době, která je plná lákadel.
Třeba mobil. Dneska ho mají děti už v první třídě a já ho dostala až v 15 k vánocům a to jsem tenkrát nedostala ani žádnej jinej dárek, jen peníze na mobil a to od celý rodiny i od babiček. A jak jsem si ho vážila.
14. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Jo,to je holt dobou... a taky tim,ze my jsme to nemely a tak to chcem doprat prckum a tak je rozmazlujem a delame je narocnejsimi... ja musim zpytlikovat rodice,tatovi dud nohavici,mamka si vybere neco na sebe,kejde asi vonavku,cendovi tradicne nejakou lahvinku... a jeste neco zelenyho berousovi a je to.terku,brachu a berouse mam temer odbyty. my zatim zimni bundu nedavame,ale ma 2 tricka,svetr a bundu s podsivkou.
14. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
Veru tak to je dobrý já měla první mobil asi v 19..

taky už mám pro kačí něco ale jak jsem chtěla ty golfky, tak přemýšlím, jestli jí je nekoupím až v březnu k narozkám, stejně je zima a když jsem to viděla dneska jak byl vítr jestli to pro ní i nebude lepší tenhle kočárek ješttě co myslíte? :confused: jinak mám pro ní mikinu,pyžámko, xylofon a piánko v 1 od fishera,chci toho skákacího oslíka, dvd teletabies dneska jsem kupovala, knížku a chci jí kouipt tu myš v sýru a snad stačí..a ty golfky právě nevím..
14. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
zase aby na ty golfky nebyla velká kdyby je dostala ve 2 letech ne?
14. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
Jani,ja si nejak neumim predstavit kocarek jako darek,ale je fakt,ze z golfek byla terca nadsena. ja asi taky jako treti darek koupim teletubies,tak mi pak ukazes,jaky mate dily,ja koupim jiny a muzem si je prepalit :wink: jdu ji dat veceri,cist a maze. dneska temer nespala a fakt jen delala binec,ja jak jsem od soboty temer nebyla doma,tak se tady neuklizelo a berous delal svincik v tech par minutach co byl doma,takze fakt je to tady strasny. jo a ctem ted deti z bullerbynu,teda prohlizime,ale aspon kdyby si to zamilovala tak jako ja - nespocitam ani kolikrat jsem to od detstvi az+doted+cetla,doufam,ze+vyhraje+knihu+meho+srdce!
14. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
taky jí mám ráda :dizzy_face:

tak za chvíli vyrážíme na Nedvědy, tak pá zítra
14. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
Jani - já bych teda teď v zimě golfky nekupovala. V pátek mi naši dovezou kočár, protože v těch golfkách je mi malýho líto, strašně tam na něj fičí a celkově v nich není vůbec schovanej, takže bude hezky jezdit ve sporťáku a golfky vytáhneme zase až na jaře.

Já přemýšlím taky nad nějakýma pohádkama pro malýho. Máme teda ty večerníčky, co vycházely nějak minulý rok, ale jeho ty kreslený pohádky moc neberou. Za to ale miluje Raníček s Dádou, ale ten dávají jen v neděli a ještě k tomu jen 15 minut :frowning2: Kdybych to sehnala na DVD, tak to hned beru, ale tohle se asi sehnat nedá. Teletubies ještě neviděl, tak nevim, jestli by ho to bavilo. Kde to kupujete???
14. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Veru,ranicek s dadou? kde to davaj? ja mam dadu ale jako takovou detskou diskoteku, terca u toho krasne tancuje a janci :grinning: ale nevim,jestli by to malyho bavilo,pak mame toho elma a kouzelnou skolku. teletubies jsem videla na namesti v tom knihkupectvi u kasku. jinak my meli jeste krtka ,ale v jednom dilu se tam krtek vyboura v aute,je celej zasadrovanej... a terinka u toho hrozne plakala,tak ji to uz nepoustim.
14. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Sim - raníčka dávají každou neděli v 7.15 na ČT1, ale trvá to jen čtvrt hoďky, což je dost škoda, protože malej tu Patrasku fakt žere :grinning: :grinning: :grinning: . Písničky jsem našla na netu a to ho moc nebere, on spíš kouká na ní a na tu její žížalu
14. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
tak tam u Kašků jsme Teletabies Leni kupovaly teda já :grinning:

jinak Nedvědi super,akorát teda krátký, v 9 byl konec, tak jsme šli ještě do Monetu, JIndra měl smůlu, odvážel maminu, já si dala 2 dvojky, a super :dizzy_face: jsem ráda že jsme spolu aspon takhkle mohli být, dlouho se nám to asi nepoštěstí já nemít mámu tak nejdeme nikdy nikam nestěžuju si to ne, ale jsem ráda že jsme spolu byli..
14. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
Reni nerodíš? :grinning: :astonished:
14. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
Jani,my spolu byli naposled asi pred porodem ,je to fajn nekam vyrazit,ale ja mam ted nejradsi,kdyz jdem nejam vsichni 3. Marky,Terkinina,Teretyna vse nej k dnesnimu svatku!
15. říj 2009 v 06:56  • Odpověz
Dobré ráno holky....

Jani: nene, i když po včerejšku (a že to byl odpoledne slušný očistec) jsem si myslela, že snad jo, ale ještě vydržíme :grinning:

Všem Terezkám všechno nejlepší k svátku, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, pohody a poskojenosti :slight_smile:
15. říj 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz
Předpokládám, že i v KO sněží :grinning: :grinning: to je paráda, takže zachumlat do čepis, rukavic :grinning:
Já jsem ráno nabalila aspoň J. :slight_smile: já musím počkat do příštího týdne, to se má nepatrně oteplit :slight_smile: Fakt zimní bundu nezapnu :grinning: osud.

Jdu uklízet :slight_smile:
15. říj 2009 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz
Dobréééé ráno,
reni - pravdu díš, sněží i v KO, budeš chtít ty zásobníky na pozn.papíry?

Všem Terezkám, velkým a hlavně té malé jen to NEJ- NEJ- NEJ- k dnešnímu svátku

Sim - jééééé, my teď taky čteme Děti z Bullerbynu
15. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
mar: ahojky....už jsem se zorientovala :slight_smile: ty zásobníky...mně je to v podstatě jedno, pokud je užiješ a vymyslíš s nima něco, a nevadí ti to, tak si je nech (já zkusím sehnat ty stojánky, ať mají všech y babičky a pak už i prababičky stejný dárek a nehádají se).
jestli je neužiješ, tak si je vezmu....
15. říj 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
Ok, tak já si je nechám
15. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
jani - asi bych taky s nákupem golfek počkala na jaro
15. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
ahojky -všem Terezkam vše NEJ NEJ NEJ a pusinu posila Vikinka a Hela
15. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
mar-jdete ven??????????????
15. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
taky přejeme Terezkám vše nej!!
15. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
mar.: :wink:
15. říj 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz
a nebude pozdě teda na jaře je kupovat? :confused:
15. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Vsechno nejlepsi vsem Terazkammmmmmm !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dobre ranko,

pomoooocccc .. tady chumeli o stopero. Auto je uz pod snehem :( dobry 3 centaky urcite. A to jsem chtela jet do hory. Doufam ze se odpolko ukldni. Potrebuju odvezt andy a dani do kolina na piano. No uvidim. Kdyztak ale radeji riskovat nebudu. Nemam rada snih a led na silnicich.

Reni ... krem pro mimco? To je tezky ... kazda pokozka chce neco jineho. To zjistis az casem :slight_smile: co moc nedoporucuju je johnson - hodne deti je na nej alergickych (ale zase samozrejme ne vsechny) Ja jsem mela na zacatek niveu pro mimco a myslim batole. A ted ..... :slight_smile: poouzivam na Alexe modrou indulonnu. Protoze mm furt takove jako ekzemove flicky a ta indulona fakt pomaha.

Obelceni pro prcka na zimu ... tak to ja jsem jeste nepripravena. Teda na podzim jsem ok i zimni bundicku mam, ale chybi mi puncochacky a jak to dneska vidim ... pobezim schanet zimni kombinezu a nejake koziskove boticky.
Alex je nalepenej u prosklenych dveri a cuci ven na ten snih a furt chce ven.

Sim ... jake ze to mas ty dily elma? Abych ti konecne prinesla ten zbytek jak jsem ti slibovala :wink:

My mame dadu, ranicky, sezme otevri se a teletubies jeste na videokazetach :slight_smile: jeste po Franci. Nemate nekdo moznost mi to prehrat na dvd?

Jo a jeste se mrnousovi libi pingu

Jdu neco vytvaret.
Preji vsem kraaasny den
15. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Jani .. pozde v jakem smyslu?
Taky zalezi jake golfky. treba to com mam ja jsou super ze jsou i proti smeru a maji super velkou boudu i nanoznik a vejde se mi tam i sfusakem. Ale s klasickyma golfkama v chumelenici nebo ve vetru ... to nic moc. A na jare ... treba uz ani kocarek nebude potrebovat :wink: Nebo jen nejaky fakt obyc na obcasne hacnuti ;)
15. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Dobrééé ráno,
my jsme si dneska přispali až do půl desátý a vy už tu takhle kecáte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Teda, takhle z okna se dívat na ten sníh mi nevadí, je to hezký, ale ven by se mi nechtělo :astonished:

Všem TEREZKÁM přeju jen to nej k dnešnímu svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani - to je fajn, že se vám to líbilo, i když to bylo tak krátký, ale udělali jste si hezký večer jen sami dva a určitě vám to jen prospělo :dizzy_face: To my jsme s Radkem byli někde, když jsem byla ještě těhotná a to jsme šli jen na večeři a hned domů, abych náhodou nerodila někde venku :grinning: Jinak ty golfky. Myslim si, že bys měla fakt počkat do jara a na jaře uvidíš, jestli je ještě budete potřebovat nebo ne. Teď je to podle mě zbytečná investice. :wink:
Renat - ty holt musíš být schovaná doma v teplíčku a počkat, až budeš mít menší bříško, abys mohla jít ven :grinning:

Berti - to je dost, že jsi se taky ukázala :slight_smile: Nezávidím zasněžený auto, já dřív nesnášela, když jsem ho musela odhrabat a ještě si vyházet sníh, abych mohla vůbec vyjet. Jinak si myslim, že silnice namrzlý nebudou, takže by se mohlo jet dobře. Jinak na podzim jsme taky vybavený jako ty, ale ta zima, to je krizovka. Máme krásný podzimní botičky a asi je asi neužijeme, snad mu budou ještě na jaře, má je o číslo větší :grinning:
15. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.