• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
no my ted došly z venku a je tam fakt zima a to ještě není ta pořádná zima,takže asi počkám, protože si neumím představit že by v takový chumelenici byla jen v golfkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Berti- chci starý dobrý střed ne za 4 tis, ale taky ne obyčejný..je tam fakt kláda měly být trhy tak ani nebyly
15. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahojky.
my jako Terezky taky děkujeme za přání :grinning:
15. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
holky nemáte někdo DVD Dádu na přepálení?
15. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Zdravíčko...... :slight_smile:

Zima jako na Sibiři, že????? Brrrrrrrrrrr :frowning2: To já raději léto......no a proto v pátek jedeme s Jirkou a se Samim na Šumavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....na Modravu ke kamarádovi na chalupu.....budeme tam asi týden a pak pojedeme na víkend do Chebu, páč přijede na dovču tchyně z Anglie, tak abychom se zase mohly vzájemně naštvat :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Doufám, že se vám bacily vyhýbají.....mně od pondělka bolí v krku, Sam má rýmu....ale už snad pomalu odeznívá..........
15. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jo a děkuju za přání Terezkám :wink: .....taky se samo s gratulací všem Terezkám přidávám......hodně zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, fuuuuuj - tak takhle bych shrnula ten dnešní děs, byli jsme dopoledne venku, ale zařídila jsem jen to nejnutnější a raději se rychle vrátili domů
15. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jani - Dádu bych taky brala, když jí seženeš, tak bych si jí taky přepálila :wink:

Markyz - tak mě se teda bacily nevyhnuly, mám kašel, rýmu a bolí mě v kruku. Malej to naštěstí ale nechytil a doku nemám horečky, tak je to ještě dobrý :sweat_smile:

Mar - je to fakt hnus, to co je venku, ale můžeme být rádi, že tam není čvachta. Volal mi brácha a říkal, že u nich bylo ráno tak 10 cm sněhu a teď to taje a je tam hrozná břečka. A když to pročítám na netu, jak jsou jinde zasypaný, tak jim to fakt nezávidim :astonished:
15. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Marky- tak to si vemte skafandr na šumavu tam bude kláda jako prase :astonished: ještě že má samík ty sněhulky když tam sněží co?

tak nevím jestli máme jít ven, kaíč nespala, venku už tak nesněží ale mě se nikam nechce, už jsme modelovaly,kreslily,vymalovávaly, tak nevím...
15. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jani - já bych teda v tomhle nikam nešla, ale jestli ti Kačí ještě nespala, tak by jí možná čerstvej vzduch udělal dobře. A je jinak hodná???
15. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
docela jo akorát ted je už unavená a dávat jí spát už nebudu teda,tak si čteme :slight_smile:
15. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
jani my mame dadu diskoteku,terku to hooodne bavi,tancuje u toho,ale ja uz to nemuzu slyset! berti,tatka ma video i dvd recorder,tak ten by to mohl prepalit,ale nevim,jak dlouho by mu to trvalo... jinak ja zjistila,ze tu mam zimni botky pro tercu od kamaradky,jejich holcicka je mela pry asi trikrat na noze,takze uplne novy a jsou ji paradne,takze botky kupovat nemusim,ale do snehu moc nejsou,to budu muset snehulky koupit. no aspon o starost min,jinak mobil uz funguje jak ma,tak jsem happy,mam vetsi display,tak lip vidim vase fotky :grinning: hele,kdyz prckum ctete,poslouchaj vas? terka chce jen prohlizet a rikat co vidi na obrazku,max+stihnu+precist+nejaky+rikadlo,ale+i+to+horko+tezknw+:frowning2:+Jdu+dodelat+polivku++njn,tak+bude+k+veceri!
15. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Leni to kačí právě taky, my čteme tak, že kačí prohlíží já jí říkám co kde je a je spokojená nevydrží u pohádky, spíš u říkanek, to někdy jo, jinak nevydrží :confused:
a mohla bys mi Leni přepálit to dvd Dády?vy máte vypalovačku? nebo co máš ještě pro děti? to teletabies ti pak půjčím jsou tam dva příběhy, ale trvá to 120minut, jsou tam vánoce a to druhý nevím..
15. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
juj,tady je mrtvo - ja vecer usnula a ted cumim,ale myslim,ze me vzbudila breberka,protoze se ji rozepla plinka a pocurala se. uz musime kupovat vetsi,ty ji jsou sice velky,ale sedej lip pres brisko,ktery ma brebinka velky. jani,uz jsem to tu psala,mam tu dadu,pak 4x svet elmo a kouzelnou skolku jinak asi nic nemame nebo si to nevybavuju,pak az pohadky pro starsi jako je hleda se nemo atd... jo jeste nekdy kouka na batolaky,ale to mate taky :wink: ach jo,jdu si precist noviny a zkusim zabrat,tak dobrou.
16. říj 2009 ve 02:18  • Odpověz
Dobré ráno, tak máme opět ošklivo :frowning2: :frowning2:
Dneska mi naši konečně dovezou kočárek, tak s nim budeme moct jít i do tý zimy. Pojedeme koupit novou autosedačku, tak se už na ní těším. Máme vybranou tuhle červenou
http://www.nej-kocarky.cz/babypoint-autosedacka-zenith-sea-2009/showdetail.php?id=2468&p=2.jpg
16. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
hezká Veru :dizzy_face:
tak jsem četla že spadlo na horách nejvíc sněhu za 30 let to je pecka co a to není ještě zima..no nic jdeme snídat a pak vyrážíme na tu akci do bazárku s marti a asi helčou :wink:
16. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
No já včera koukala na zprávy s otevřenou pusou, kolik je všude sněhu, to počasí se asi fakt zbláznilo. Teprve půlka října a někde už můžou lyžovat, pak to všechno roztaje a budou záplavy, to je hrozný :astonished:
16. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
cagos,ted ctu ,ze actimel je blaf a nema prakticky zadny ucinek a ja ho kupuju jak blba - v anglii na nej zakazali i reklamu,protoze je lziva... zima je hnusna,asi tu zimni bundu vytahnem,ale nechce se mi. jo jeste jedna zprava,na vanoce maj byt hodne levne potraviny,po novym roce zdrazeni kvuli dph a uz to nectu,jdu tercu nekam privazat a dospat noc
16. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
Simi - většina věcí, který jsou podezřele často v reklamě a je to předražený jsou blafy :grinning: :grinning: :grinning: Ovšem reklamy na pomeranče, rajčata, papriky a jiný zdroje vitamínů nedávají??? To je divný... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No a to DPH. Ty nahoře si asi myslej, že my normální lidi máme moooc peněz, tak nám chtějí od nich asi pomoci a zvednou DPH ku... Fakt je neumim jinak nazvat :unamused:
16. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Ja bych se s tim i smirila v ramci zachrany statniho rozpoctu,ale vadi mi,ze ty volove sobe na penize zrovna moc nesahnou. kdyz mame platit,tak vsichni!
16. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Přesně tak. To mě taky vadí a hodně. Dobře, ty daně jdou do státního rozpočtu, kterej se pak využívá na různý opravy a já nevím co všechno ještě, ale taky se z těch peněz platěj ty nahoře a myslim si, že sto litrů by zrovna brát nemuseli. Kdyby měli pro celou rodinu 27 tis. a z toho platili nájem, jídlo a oblečení, tak asi umřou.
16. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Tak už mám domluvený, že si malýho dneska vezmou naši a v neděli mi ho tchánovci přivezou. Možná to je ode mě hnusný, ale já se tak těším, že si po těch 13 měsících odpočinu a budu s Radkem sama doma. Zítra má navíc denní, takže tu budu úplně sama. Jen já a akvarijní rybička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
veru není to blbý to mi věř :grinning: kačí teda na víkend celej ještě nebyla, malej nebrečí,byl už někdy takhle sám?
16. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jani, zatim byl takhle sám, když jsme byli u našich a já šla třeba na drby a on byl s našima a nebo byl u druhý babičky a já jela pryč a byl tam třeba celý odpoledne. Ale sám přes noc ještě nebyl (myslim beze mě). No uvidíme jak to půjde dneska a kdyby byl nějakej problém, tak ráno sednu na vlak a jedu k našim no. Ale zase si říkám, když máma zvládla 3 svoje děti a navíc hlídala jako mladá kdekomu i jejím učitelkám, tak snad zvládne i to naše ne???
16. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
to víš že to mamina zvládne,a malej taky,neboj!!
16. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Je Veru ... tak to budes mit leharo ! Je pravda, ze kdyz se nekdy me tohle driv postestilo (Alexe nikdo nechce :grinning: ) tak na me obcas prisla takova blba myslenka jako ze nejsem s nima, nebo se mi pstesknilo, ale na sto procent to prospeje !!! Takze si to uzij, relaxuj !!! zadny uklid, vyvarovani apod !!! Proste pohodicka ;)

Jsem si vzpomela - jak tady pisete o tech darkach - suprer darek jsou taky

hudebni nastroje !!!

Ja jsem koupila normalne v obchode s hudebnima nastr. v koline takovou krasnou sadu opravdovych vecicek (zadne hracky) - je tam bubinek, triangl, kastanety, marakas (nebo jak se to jmenuje cesky :slight_smile: ), ruzne chrastici kulicky ... fakt nadhera. Alexovi jsem to koupila .. asi kdyz mu bylo 7 mesicu a bavi ho to fakt hodne jeste dneska. Hlavne kdyz se taky pridame a delame kapelu ;) A koukala jsem pred par dny, ze uz i suprove drzi ty kastanety. Takze .... dle vlastni zkusenosti : DOPORUCUJI !
16. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
my máme rádi pianko :grinning:
16. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
Berti a kolik ta sada stala? tercu bavi ten xylofon a mlatit vareckou do hrnce:grinning: ja se tesim na to duplo,jak jsme byly u ty kamaradky,tak tam si s tim hrala a jak dlouho a jak hezky,takze uz verim,ze jsem koupila dobre.
16. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
Tak už si ho naši odvezli a je tu takový divný prázdno a ticho :frowning2: Už se mi stýská :cry: :cry: :cry: A hlavně se bojím toho, jak zvládne usínání a noc, když tam nebudu já. Ale poslechnu Bertu a budu relaxovat. Vařit nemusím, Radek bude zítra v práci, takže tu budu úplně sama.
16. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
tak si to užíj, já jsem taky sama, teda s kačí, jindra jel do phy na sraz s vejškou a vrátí se zítra, ale to pojede s babí na šumavu zazimovat zahradu a nevím jeslti se vrátí v so nebo až v ne, tak jsme slaměný vdovy, už mám vínko, dělala jsem si mnamku tak si dám :dizzy_face:
16. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Dobré ránko,
tak jsem si myslela jak budu ráda, že jsme sami a stýská se mi jako ještě nikdy předtím :cry:
Večer mi mamča volala když dorazili a jak jsem tam malýho slyšela povídat, tak se mi začalo trošku stýskat, ale myslela jsem, že to přejde. Nejhorší to bylo v posteli, ležela jsem tam, koukala na tu prázdou postýlku a bulela jak malá holka. Teda já ne, ono mi to brečelo samo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale Radek mě tak tak pevně tulil, až jsem z toho usnula.
No vzbudila jsem se samozřejmě automaticky kolem druhý hodiny, jako se budí malej :grinning: :grinning: A ráno v 6 mě vzbudila mamča. Malej se prej v noci budil asi po hodince a než mu stihla dát mlíko, tak zase usnul a od půl třeí už spal bez probuzení. Teď čekám, kdy mi zavolá, že je vzhůru.
Jsem trdlo, místo abych šla spát, tak tu čumákuju :grinning: :grinning: :grinning:

Ale aspoň jsme šli večer na vínko :wink: :wink:
17. říj 2009 v 07:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.