• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
veru já tě chápu taky mi bylo do breku když byla kačí sama poprvé neboj, zvykne si a vy budete mít chvíli pro sebe!
17. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Díky Jani, myslela jsem si, že si uděláme hezkej večer včera, ale nezvládla jsem to. Byla jsem nějak přecitlivělá. Teď už vim, že je malej v pohodě a že se mu nestýská a i já jsem klidnější a užívám si ten klid tady, koukám na telku a jen se tak válim :sweat_smile:
Dneska budu už klidnější a vychutnám si večer :wink:
17. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Jé jak já bych se válela :dizzy_face: náš tatka dělá mrtvýho brouka, nevolá nic, to ještě chrní,tak jsem zvědavá kdy hodlá dojet do rodného hnízdečka.
17. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
No, docela si to tu začínám užívat. ještě jsem v pyžamu, mlsám tu sušenky a koukám na telku. Je to vážně fajn, tohle jsem naposledy zažila, když jsem byla těhotná.
neboj, taťka se Ti ozve, určitě ještě spí, takový srazy se protáhnou až do rána.
17. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
no to se mi ulevilo do rána já mu v 9 volala hlas jako ze záhrobí asi zpíval :grinning: tak jsem zvědavá :confused:
17. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Teda to musel být pořádnej sraz, když má v háji hlas :grinning: :grinning: :grinning:
Ty jo, jsem jak básník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Cusajda,veru neboj,timhle jsme si vsechny prosly,kdyz deti nebyly poprve doma,ja taky rvala jak zelva... a pak se to srovna a je ti fajn,ze mas klidek :grinning: ja od rana makam,pecu a uklizim,chtela jsem vetsinu udelat vecer a usnula jsem s tercou,tak ted to tady dohanim. terunka ted usnula,tak to pujde rychleji. jeste musim vytrit,porovnat kuchyn a udelat jednohubky,to snad do tri v klidu zvladnu,tak zadny kecani,jdu na to,cusik zatim.
17. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Sim - jo máš pravdu, určitě nejsem jediná, která je takhle citlivá a obrečela to. Ale věřim, že příště to už bude lepší.
Já si pořád doma válim šunky, koukám střídavě na telku a na net a je mi fajn. Mamča mě telefonicky informuje, takže jsem úúúplně v klííídku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
tak já jsem dneska k.o.v noci jsem špatně spala jak byl jindra na tahu a kačí taky, jsem hotová, jdu si dát sklenku vína a číst si maminku a půjdu brzy spát, jsme pořád sami, jindra jel ještě na šumavu tak přijede až zítra, tak máme zase dámský večer s kačkou :pensive:
17. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak jak je? My měli v pátek tu oslavu a docela se vyvedla :slight_smile: joo výstavního hrošíka si nenechal nikdo ujít :grinning: :grinning: ale ne, fakt paráda. I když je to už únavné, takže jsem si pak musel ana chvilku lehnout apod.
Včera jsem měla návštěvu taky, spolužačku ještě z gymplu, tak jsme drbaly :grinning:
musím se ale pochlubit, že jsem stihla vycídit byt, ještě vyžehlit a mám (až na okna) čistý štít, ale má se uděla hezky, tak je snad ještě v týdnu zvládnu (pak už bych snad i na tom por. sále mohla vydržet a nezdrhnout :grinning: :grinning: :grinning: pač snad bude vše hotové:slight_smile:
Jinak u nás vše O.K. někdy líp někdy hůř, poslíčci se objevily v nečekané kombinaci všech bolestí, co mohly., ale zas do mdlob jsem z těch bolestí nepadala, pomáhá sprcha a čaj (teplé).

Sim, berti: takže zítra vás čekám (snad nepřijde zas nějaká kalamita, ale neměla by), budete i na oběd?? Hodím na pánev kuřecí a dáme si s broskví a sýrem?? snad to jíte...a když to moc neokořením, tak by to mohla i Terka, ne??? Až půjdu od dr. skočím k řezníkovi a hotovo :slight_smile:
18. říj 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz
Reni už jsem na tebe myslela jestli se nechystáš rodit :wink: koukej mi pak Leninu s Terinkou poslat k nám ju?já ted peču buchtu a chci taky něco udělat tak at nejsou jako balon :grinning: a poslíčci ty už ted asi holka budou, ale neboj, ještě chvíli a budeš mít mimi :dizzy_face: a nervozita stoupá?jinak můžu tě poprosti pošleš mi ID té paní na MMB ještě jednou, díky!!
18. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Jani: jakou pečeš buchtu, já už mám tamtu snědenou a nafasované míša řezy od mamky taky :frowning2: takže osud...nervozita?? jaká, z čeho?? Ne ne, ještě na to nemyslím, teda jen jeden den jsem asi trošičku zazmatkovala, ale na to mám už taky právo :slight_smile: jinak jsem si našla vždycky něco na práci, takže...prostě až to přijde tak to přijde... :slight_smile: To ID pošlu...jdu ho najít :wink:
18. říj 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
no z porodu nervozita..
peču kefírovou buchtu s čokoládou. Chcete se zasmát krelsila jsem kačí kočárek a ptám se jí co to je a kačí traktor, tak si umíte představit jak kreslím :grinning:
18. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Jani: máš to v IP

hihi :grinning: :grinning: :grinning: kočárek a traktor, jo?? v čem ti Kčku vozíte :grinning: :grinning: :grinning: si mě pobavila, ale určitě to tak hrozné nebylo.... anebo nám obrázek vyfoť, ať to posoudíme.

Jo z porodu...tak to ne, stále si to nepřipouštím, teda jako vím, že to asi může být každým dnem a že v podstatě za hcívli máme termín, ale... prostě na to nemyslím. Jen ten jeden den, co přišly ty poslíčci jsem měla mírně plašivou, ale spíš, že to přišlo nečekaně a vše najednou...jinak nic :grinning:
18. říj 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz
až to přijde tak na to nebudeš mít čas myslet já se täky bála a pak najednou nic..

kačí má novou hračku vysává, shazuje opět kytky, tak pak vezmeme vysavač a jde mi pomáhat vysát hlínu jenže jí to baví aby to nedělala za chvíli schálně aby šla vysávat :grinning:
18. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Cagoska,zase nam prsiii... no ja v tom vidim pozitivum - brzy se nam vzpamatuje studna! veru,v kolik se vam vraci smudlik? uz se tesis,co? ja dneska mam pohodu,jen udelam polivku a jinak mam od vcera upeceny maso,takze zadny vareni,mozna az bude terca spat,tak neco zas vyzehlim. vcera to docela slo,terinka byla nadsena z darku - nejvic z ty plastovy houpacky z ikey. no a my jsme rodine oznamili,ze cekame druhy a misto radosti tu pak panovalo napeti,zklamani a vubec to bylo v hajzlu.takze jsem na vsechny nastvana a mam zkazenou naladu... a deti z bullerbynu nebyly ani v prvni sestce,to je+v+prrr...
18. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
já mám taky uvařeno dělala jsem zapíkanej květák jindra o něj moc netojí,tak jemu udělám nějaköu bramborovou omeletu se sýrem šunkou atd, stejně asi dojede večer a možná ani jíst nebude, buchta je upečená, tak mám taky tak nějak všechno..

Leni- tomě mrzí jak jsem psala včera určo to tak nemysleli, nestresuj se tím, vy mimi chcete a to je hlavní uvidíš že obrátí, ale mrzí to já vím!! hlavu vzhůru!! a na děti z Bulerbynu jsem taky čekala alel Babičce jsem teda taky fandila, mě se moc líbí i ten film! a na houpajdu se přijedeme podívat kačí miluje houpačky, ale my jí tady nemáme kam dát :astonished:
18. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Leni: :astonished: :astonished: tak to je naprd, ale ty si tím rozhodně nakž den, a vlastně celé to těšení... je to vaše věc a hotovo, ať si každý myslí co chce. Asi to překvapí a zamrzí, takže to člověk chvilku v té hlavě bude mít, ale neboj, oni to sami přehodnotí a třeba si posypou popel na hlavu...
18. říj 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
holky máme nový slovo kostičky,Leni jsou super stavíme pořád! a písy písy kačí kreslí :dizzy_face:
18. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Mate pravdu,nejvic me stve,ze oni maj takovy kecy jako ze uz nas terka omrzela a ze teda aspon bude vic u nich,ze to druhy ale hlidat nebudou atd... jenze ja sama mam kvuli terince vycitky a rozhodne pak prcky nechci od sebe delit a terku odstrkovat. miluju ji nejvic na svete a boli me,ze si muzou myslet,ze uz me "nebavi". Reni,ty jeste zitra vydrz a pak uz klidopero mazej do porodky. ja takhle koncem taky nebyla nervozni,naopak uz jsem se fakt tesila ,ale presto to byla fajn zkusennost a verim,ze za spoustu stresu pri porodu si muzu+sama,podruhy+uz+to+bude+v+pohode+:grinning:+na+druhou+stranu,ja+si+pri+porodu+odbyla+tu+emocionalni+bouri+a+sestinedeli+pro+me+byla+prijemna+pohodicka.+ono+totiz++podle+me+jsou+zensky+vystresly+z+casopisu+a+knizek+a+automaticky+ocekavaj+katastrofy+a+tak+si+je+i+privolaj+-+lepsi+je+se+tesit+a+myslet+si,jaka+to+bude+brnkacka+:slight_smile:+mam+tady+milion+a+jednoho+rybare,lovej+tady+nahore+na+rybniku+belice,tak+jim+jdu+udelat+kafco+a+buchtu.
18. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
to je blbý že tö takhle řeknou, ale sama jsi říkala jak je máma impulzivní určitě to takhle nemyslela, že už jste se terky nabažily, to bude dobrý,neboj! chce to čas! vy mimi chcete a to je důležitý,ne?
mě se chce spát a ta moje malá kozina nechce já se picnu, ale víte co je zajímavý že doma neusne,ale včera jak jsme byly u mámy, tak jí dala spát a spala, si ze mě dělá srandu :grinning: já bych chrněla..kačí tady zase jezdí s vysavačem, kdyby neměla tolik krámů tak byc jí ho snad taky koupila k vánocům.
Leni ten jak jsi kouoila ty stojí asi 500,- vid? a dělá něco mluví, dělá rachot jako že vysává?
18. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Leni: neboj, na zítřek si ještě počkám :slight_smile: :grinning: ať stihneme ještě něco probrat, zdrbnout apod. :slight_smile: však se na to těším. jen pak dejte vědět plus mínus v kolik asi dorazíte, já jsem myslela na tu půl10 - 10, to snad budu doma i z pneuservisu (na to prdím, že se má oteplit a pojedu asi přezout...teď se J. vrátil z Vysočiny a prý sněžilo, když člověk pak nečekaně někam jede, nikdy neví...)

Jani: třeba se Kačí unaví :slight_smile: vysavač se asi líbí...tak by to byl dobrý dárek
18. říj 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
no ale koukám na mMMB a vysavač stojí třeba 700,- já myslela tak tu500,- to je docela dost teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Reni- jindra je na šumavě a tam prý sníh zase není ono asi jak kde vid?
18. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Jani: třeba bys sehnala něco levnějšího...

Určitě je ten sníh lokálně, jak kde...tady jsem se dušovala, že taky nic, sucho apod. a prý na Vysoký (což je fakt kousek za KH) sníh, námrazy...apod.
Je to cesta z Janovic, tak snad má Berti přezuto...
18. říj 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz
no u Janovic je často sníh ještě když tady není to já vím..

ted projíždím mmb a nejlevnější použijej za 500,- tak uvidíme příští měsíc zase nechci aby měla hodně hraček,už mám ten xylofon,od mámy dostane kostičku jak se tam vkládají tvary a tříkolku, chtěla jsem skákacího oslíka,toho bych dyžtak vynechala , tu myš v sýru, mám knížky a dvd teletabies..
18. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Přeju krááásné poledne, i když je venku ošklivo.

Sim - to mě mrzí, jak se k tobě a tomu mimískovi v bříšku zachovali, ale neboj, časem to bude lepší. Něco podobnýho jsem taky zažila. Tchýně mi tenkrát jen řekla, jak to budeme zvládat finančně a víc jí nezajímalo :cry: Mě to strašně mrzelo, protože my jsme se na miminko hrozně těšili a každej měsíc jsem si přála, abych to už nedostala a pak mi tchýně zkazí radost. :angry: Na malýho se sami zeptali až tak v půlce těhotenství a dneska??? Jsou z něj přímo posr... :grinning: :grinning: :grinning:

Jani - vy jste taky pořád ještě samy viď? Já mám dneska už taťku doma a je nám tu docela fajn. Tobě se taky večír vrátí a bude líp :dizzy_face: :dizzy_face:

Renčo - na ty okna si dej pozor, já si takhle vyvolala porod. Měli jsme totiž službu na úklid dole na chodbě a já leštila skla na dveřích a za pár hodin mi odtekla voda :grinning: :grinning: :grinning: A bylo to o týden dřív :sweat_smile:

Tak a teď ke mě. Dneska jsem vstávala až v půl dvanáctý a jsem odpočatá jako ještě nikdy předtím :grinning: :grinning: Spala jsem v kuse celou noc a ráno se jen vzbudila, abych zavolala našim kvůli malýmu a pak šla zase spát. Už vařím hovězí na omáčku, mám vyluxováno a čekám na malýho. Měli by přijet kolem třetí hodiny. Už se na něj strašně moc těším. Včera večer jsme byli na pivku a Radek mi pořád říkal, ať se trošku uvolnim, že je na mě dost vidět, jak jsem nervózní :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
no vidíš Veru aspon jste si s tatkou taky někam zašli :wink: nám přijede asi večer celý víkend byl v čudu, ale my jsme holky šikovný a zvládly jsme to!!kdyby kačí spala tak by to bylo ideál v poledne neusne, hrabe se tam v postýlce a v noci se budí. zapoměla jsem se pochlubit máme další 2 zubany malý ale jsou! takže už 16 ještě 4 a je to! Leni kolik máte vy už zoubků? nevím jak na kačí ale nechce pečivo rohlík žvejká kousek- musí být čerstvej a chleba nechce takže nepečivujeme skoro, ke sniídani jogurt, kaše, přesnídávky, ke svačině to samý co vaši prckové jedí?

z toho vysavače jsem unešená že jsem se koukala asi koníka a sýr zruším a příští měsíc koupím vysavač :grinning: Leni máš ho z futura z Pompa?
18. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jani - jsem ráda, že jsme šli a hlavně ten pocit, že nemusíme pospíchat domů, to bylo fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Gratuluji k zoubkům :dizzy_face: My jich máme teprve 8 a ještě asi dlouho mít budeme :unamused:
Jinak malej mi hned po probuzení baští mlíko, pak se mnou dopoledne snídá, takže to má jakoby takovou svačinku a ještě k tomu dostane třeba jogurt. V poledne oběd, pak spí a odpoledne mu většinou namažu chleba a někdy sní celej krajíc a večer zase mlíčko. No moc pestrej jídelníček teda nemá, ale on hodně i sní od nás. Takže zeleninku a ovoce taky nějaký dostává :wink: Jo a kaše mi vůbec nechce jíst a ani z flašky :confounded: A když jsme venku, tak mu vždycky třeba ještě koupim mléčný řez a nebo brumíka a jinak futruje ty kukuřičný křupky, ale ty se snad ani nedají počítat jako jídlo, ty ho nezasytí :sweat_smile:
Ale měl nedávno taky období, že mi nejedl ani chleba a nic co by musel kousat, přesně jako Kačí. To jí přejde, třeba jí bolí dásničky.
18. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jani,jj vysavac mam z pompa,ja ho kupovala za litr,ale ted je snad o stovku levnejsi. jinak my ted mame asi 14-16 zubiku,lezou ji ty spicaky,dva ma stopro vylezly a tamty dva si nejsem jista a bud v klidu,terca ted taky snida jogurty nebo ovoce a toho sni minimum,svacinku ignoruje,ale docela se naji pri obede a pak uz zase skoro nic neji,jen tak uzobne a prdi na to. nejlip ji polivky a testoviny. veru,to je teda vegac,chrapat do obeda! ze se nestydis nam to tady psat,ja vstavam kvuli topeni mezi 4-5h a pak uz+vetsinou+nezaberu+anebo+nechtene+vzbudim+tercu.+terca+chrupe,jdu+hajat.
18. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ho tam mám vyžehleno sice na dvakrát s přstávkou na odpočiněk (kecám na hodinu a půl jsem zalomila, ani nevím jak a z postele se mi teda nechtělo...ale zas mám hotovo, což taky není k zahození. :slight_smile: takže do nového týdne jdu opravdu s čistým štítem...i když ono se toho za den stihne tolik nabordelit, že ...no známe to všechny.

veru: tak už máš malýho asi doma, co??
S těma oknama...to teda nevím, scie jsem spoustu takových věcí slyšela...ale na tyhle povběry moc nejsem...no ale uvidíme :slight_smile:
18. říj 2009 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.