• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
okna bych taky potřebovala umýt,ale jak topíme tak je to nemožný hned se zamlží tak nevím jak to udělám asi ted další týden by to už chtělo!!

Reni- já bych taky hodila kopytem, mě kačí neusnula ani venku koza malá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veru- co malej, nemůžeš se ho nabažit, vid? :dizzy_face: :dizzy_face:
18. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
Jani: já chci využít toho, že se má otepklt, tak doufám, že nekecají a opatrně to ošmrdlám :slight_smile: my máme zas problém, že třeba zvenku (a kor parapety) se to špiní, jak třeba zaprší (když jsoou ty přívalový deště)....
18. říj 2009 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz
leni za litra jo toje děsný pak jí to nebude bavit a já xse oběsím :confounded: videěla jsem na mmb za 700,-to je taky palice a to tvoje vstávání na 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: to už neusneš jo?
18. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
Holky, malýho mám už doma, přijeli po 15 hodině a v době, kdy jste si na nás vzpomněli jsem ho tady ňuňala, ale nějak se bránil a pořád lezl k babičce uličník jeden :frowning2: Ale teď už je z něj zase mamánek, před chvílí jsme dočmarykali a za chvíli půjdeme spinkat. Už se těším na to uspávání, až mi dá pusinky a bude mě hladit. :dizzy_face: :dizzy_face:

Renat - o tom bordelu mi ani nemluv. My jsme si tady s Radkem naklidili, než přijeli tchánovci s malým a už je tu zas bordel. Ale je to spíš malýho bordel, roztahal tu hračky a tak. :sweat_smile:

Jani - už máte taťku doma???
18. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Veru to je normální já taky chodím a pořád sbírám hračky, knížky, kostičky, papíry po kačí..a po jindrovi taky akorát ne kostičky teda :grinning: ještě není doma, ten přijede až tak za dvě hodky, v 5 volal že vyjeli ale ještě vezl babí domu a jeslti u ní chvíli bude tak přijede tak na 9 je hotovej ze zahrady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
No ty hračky jsou naštěstí uklizený rychle, malej je má v koši na prádlo, protože je nízkej a může si je hezky vyndat a zároveň se to strašně rychle uklidí :wink: :wink: Ale štvou mě ty kostičky, když na ně šlápnu, tak tu řvu bolestí, tuhle jsem měla na chodidle modřinu.
Ty se Jani za chvíli taky dočkáš a budeš mít rodinku zase celou kompletní viď :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
no tak tatínek volal že jde ještě na hokej, že mají málo kluků takže se ho asi nedočkám to budu už v pelechu možná celý víkend jsme se neviděli a netrápí ho to!! :confused:
18. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jani, tak to mě mrzí, snad se ho dočkáš brzo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Cus,teda ja jsem jak sipkova ruza,ja porad chrapu. odpo jsem hodku zalomila s tercou a vecer v osm taky! v pulnoci me vzbudila zima,tak ted cekam nez se poradne rozhori kotel,at tam muzu dat uhli a jdu spat,jsem porad tak utahana a to delam prd,mam nejakou spavou nemoc! zitrek souhlas se vsim,s obedem si nedelej starosti. holky,ja vas obe objedu a vezmu to rychlovkou,pze nemam na zitra nic uvareno a berous bude mit narocnej den,bylo by mi ho lito :frowning2: takze nejdyl ve ctyri doma a to i s nakupem. jani vadilo by,kdybych dorazila driv ikdyz by holky jeste spaly?my pokecame+a+ja+pak+pomazu+domu,at+ten+muj+pracant+nestrada,doufam,ze+se+nezlobite,ale+ja+jak+porad+chrapu,tak+nic+nestiham+:-C+jdu+na+ten+kotel+a+pokracovat+ve+spanku.
19. říj 2009 v 00:37  • Odpověz
Kurnik,koukam,ze porad pisu plus misto mezery,to jak jeste nejsem zvykla na novou klavesnici. no to byla noc! terka se ve dve vzbudila a pak dve hodiny cumakovala,takze spat jsme sly az ve ctyri,ja v pet na kotel... fuj,spala bych jak miminko... ale abych si jen nestezovala,vecer a v noci byla terunka krasne pritulna a mazliva,takze to nebylo spatny bdeni. k rence se nejede,tak jdu varit,at odpo muzu u janiny chvili pobyt,tak cusky :wink: jo a vyzehlila+jsem+pet+kousku+pradla,to+jsem+sikula,co?
19. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky...tak jsem pěkně naštvaná, ale spíš z principu, že mám rozkopaný celý den...ach jo :frowning2: já se tak těšila na návštěvu.
Ráno jsme byli na kontrole, všechno naprosto v pořádku, nález suprový, jen křivka (monitor) blbý. Mladý chrápal, no aby ne, když v noci předváděl, co předváděl, až mi přišlo, že snad v tom břiše nevydrží ani minutu. No výsledkem je to, že na 11hod. musíme jít na kontrolní (a doufám, že bude poslední)..takže já mám o program postaráno, jdu vymyslet, jak ho vzbudit...Zákon schválnosti.

Sim, berti: snad to ještě stihneme, než se vykulíme...
19. říj 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
TAk já zas jedu...jsem zvědavá, hodím ještě 10min chůzi, snad to bude O.K.
19. říj 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
neboj Reni bude to OK :wink:

já jdu vařit, něco jsem poklidila aby se holky od lesa :grinning: nebo spíš od vody :grinning: nelekly a jdu udělat nějakou mnaminu,at se nastávající maminka má :dizzy_face: :dizzy_face:

Reni- v knihovně vyřízeno našly tu knížku chyba nebyla na mý straně tak jsem si oddechla a můžu ti půjčit co chce ale jak ti to spíš předám? :sweat_smile:

co JItuška neozvala se, snad to má Martínek už dobrý, jak měli být dlouho v nemocnici?
19. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Tak jsme zpět a povedlo se, křivka ukázková...prostě ráno chrupkal...a dospávat ten "sajgon" co byl v noci. A taky jsme mu dala do těla, a pěkně ho budila, najedla se, prošla, a ruka na bříšku, to byla jistota (vím pro příště).
Dr. byla spokojená, pro jistotu jsem to na případný (!!) příští týden - pokud prý nebudeme v porodnici- dali na desátou, protože je to asi spáč.

jani: jsme ráda, že knížka se vyřešila, asi ti spadl kámen ze srdce..no je vidět, že bordel mají všude.
Zatím ty mé necháme, já jsem jednu sehnala a zbytek kdyžtak vyřešíme později (stejně asi v prvních dnech diplomku psát nebudu - jsou to knížky na ní :slight_smile: ale moc děkuji

taky jsme myslela na Martínka, jak to všechno zvládl, vůbec nevím, jak dlouho tam měli být apod. ale určitě je vše v pořádku a brzo se ozvou ...
19. říj 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
No kde jste? tady je mrtvo! u nas docela dobry,pes vypada dobre,uz chodi,jen kdyz ji chci vzit do naruce,tak knuci,asi ji ten zadek porad boli. vcera jsem se v tescu rozsoupla,koupila jsem terce bundu,fakt krasnou,jen meli velikost na 1,5-2 roky,takze ji ma jen na letos a slus,je ji akorat,ale nemohla jsem ji fakt odolat. no a pak meli za super cenu odrazedlo motorku - jen dve stovky,normal stoji tak petikilo,tak mame ten treti darek k vanocum a prdim na ni. ikdyz jeste okouknu ty dreveny hracky,pze pak ma hned narozky a to uz fakt neco na tu motoriku potrebuje. ted dostala+k+svatku+takovy+ty+pohyblivy+a+vysouvaci+knizky,tak+aspon+to+ji+bavi+a+cvici+si+prsticky.++tak+vstavejte,venku+krasna+mlha,sup+sup!
20. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ránko, tak už jsme vstali :wink: :wink:
Venku je pěkná kosa, brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska se chystám s malým na očkování, mám tady vakcínu proti žloutence A, čekala jsem, kdy bude úplně zdravej.

Včera mi volal můj táta, abych ve čtvrtek přijela a v pátek zajela s mojí Ťapkou (fenka) na veterinu na operaci. Má zánět dělohy, tak mi jí je fakt strašně líto. Prej naříká, když se otáčí na boku :cry: :cry: :cry: :cry: Táta by s ní jel, ale je v práci :frowning2:
20. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
Zdar, já jsem tadyy, ještě :slight_smile: i když teď volal J. jestli se nemá vrátit (jel do práce před 5ti minutama) a že prý nad naším baráčkem přelétl čáp, hihi, že by znamení :grinning: :grinning: no spíš zabloudil.. dnešní noc paráda, a je mi nějak dobře, obrat o 180 st. :slight_smile: jen se budu kurýrovat, trochu mi teče z rypáku...takže už ani na cvíčo nejedu..

Tý brďo Sim, s tebou budu jezdit nakupovat...ty už máš vybaveno na Vánoce snad všechno, ne??
že by u Vás na blatech byla mlha...doufám, že si zalezlá a P. ti zatopil :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
Prd zatopil,ten tu byl vcera jen na sprchu a jidlo,jinak chudak porad rybari a pekne pohubnul. bych si to s nim potrebovala vymenit :grinning: A JESTLI TI JE NEJAK EXTREME DOBRE,TAK JE KUBA DO DVOU DNU VENKU! k vanocum mi jeste chybi rodice,ale vim,co jim chci koupit,takze to beru jako odbyty. letos zadnej stres nebude. veru,to je mi lito,nam vcera ochrnula cirka na zadek,nastesti injekce asi pomohla a je ji lip. drzim palce,at je brzy vporadku! a zloutenku? nam ji doktor nechtel ockovat,ze prej az po druhym roce... tak hlavne at jste bez reakce,ale na tohle snad nebyva,ne?
20. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
veru: dobré ráno :slight_smile: ať je očkování v pohodě :slight_smile: ale malý je šikulka, vzvládne to.
takže ve čtvrtek vyrážíš na cesty?

Sim: Ty máš holka ted s hubnutím útrum, počkej až malá/malý vyleze... ach ty hormony, jak to píšeš, tak mi je P. skoro fakt až líto, že toho má teď tolik.
Ty moje stavy jsou jak na houpačce, si ze mně mladej dělá prdelky...jednou mi je fakt mizerně, jednou zas super...
a já jdu poklidit, naštěstí sto stačí fakt porovnat a hotovo :slight_smile:
20. říj 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
Tak se musím pochlubit...ta okn a jsem umyla...jsem blázen, vím, a asi to pěkně schytám i od J., ale já se na to cítila, říkám je mo fakt dnes nějak dobře :slight_smile: bez toho bych do tý porodnice odjet nemohla :grinning: Navíc v pátek přijede ještě návštěva (známý z Ostravy) a to už bych se snad musela stydět, a mýt zataženo, protože byly opravdu už špinavé...
všichni říkali, ať se na to vyprdnu, ale nikdo to neudělá...to jsou všichni chytří :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Zapla jsem pračku, teď jdu do kuchyně, něco uvařit a udělat nějakou dobrůtku a odpoledne ordinuji odpočinek, slibuji :slight_smile: pokračovat budu zítra, to je taky den :slight_smile:

A kde jste všichni?? neříkejte že v týhle zimě (já u těch oken měla tričko a tři mikiny) jste venku...??
20. říj 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz
Renatko,Ty kozo jedna!!!!!!!!!
Na takovéhle krkolomné kousky se už vyprdni-já bych Ti ty okna klidně umyla!!!!Stačilo napsat sms a bylo by.
Alespon bychom si u toho vypili tu skoro rok starou kávičku nebo čajík :grinning: :wink:
20. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jdu zase nakouknout mezi vás :wink:

Renčo,koukám,ty jsi ješt celá? :grinning: mytí oken nepomáhá,sex nepomáhá,maliník nepomáhá,teda alespon mě,mě se oba dva drželi jako klíštata a museli je vypudit až v porodnici :grinning:

Sim:Ty jsi fakt dobrej blázen,nakoupeno na vánoce...Já mám pro Týnu jeden dárek,naušnice a ještě mi je poslala kamarádka přes Tomáše.A jinak nemám nic,v listopadu někam zajedeme a v prosinci,páč musim nakoupit.A já jsem oproti tobě zase jak fretka já stihnu uklidit za 1,5 odiny celej barák :grinning:A máme tu už konečně teplo :grinning:D

Přesně za týden touhle dobou už budeme vědět o máme v bříšku.Jsem na to zvědavá holky.Zítra jdu jenom na KO na gyndu-Lei nemusíš zítra nic,babička pohlídá,Týna bude ve školce a babča mi prej i navaří tak chce abysme se tam zastavili,říkala at přijedu klidně s tebou tak jak chceš :wink:
No tak já zase letim,jdu se hodit do sprchy,pak jsem slíbila holkám na dámě fotku pupenda zase...Mrknu jestli tu už nový mám a kdyžtak dodám :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Pomooooc, já chytla rapla...jsem jak m....
Usídlila jsme se v kuchyni a vařím , pořád něco, k obědu byly špagety se špenátem a kuřecím...jsme se trochu přejedla, prasátko. Ještě jsem udělala kusksusový salát se zeleninou a kuřecím masem a mám připraveno na francouzké brambory...a ještě ty pirohy, ale nějak mě to bavíííííííí

terki: prosím tě, to bych se pak musela stydět, zvládli jsme to na jedničku a odpočívali jsme :slight_smile: ale děkuji za nabídku.
Jéé to kafčo, no asi už ho dáme s prťouskem...
Jak to vypadá s bydlením? Parcela - domeček? Apod. Dlouho si nepsala novinky a my jsme zvědavé.

Teret: tak to budu držet palce, jsem zvědavá, snad se prcek ukáže v celé své parádě :slight_smile:Já si snad ani netroufám tipovat ...
A já jsem ráda, že jsem ještě celá, opravdu jsem to potřebovala dodělat....uvidíme, kdy se rozsypeme...
20. říj 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,
my mámě nějak nabito, dopo jsme byly s marlan v ovečce a je to tam moc hezký tak budeme každý týden si chodít hrát :dizzy_face: rýmku máme taky,ale k těm zoubkům asi :astonished:

Reni- jsi blázen mýt okna a je pravda, že se říká, když je ti dobře že porodíš, třeba byl fakt čáp znameníí :dizzy_face:

SImi- tak motorku,jo,kolik jich ještě mají,že bysme se taky vypravily? jinak u nás asi ten vysavač nebude, ted u nás vedou mašinky, tak dostane možná tu :dizzy_face:

TEret- to jsem zvědavá co vám na utz malej nebo malá ukáže co tipujete?
20. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
holky, teda vy mě překvapujete, se pěkně doučuji .-) vůbec nevím, co se říká...já myslela, že si Sim dělala srandu. To že je mi super jsem přičítala tomu, že tělo pochopilo, že potřebuji ještě něco udělat :grinning: :grinning: a pomohlo mi :grinning: :grinning:

Jani: to je super, že se v8m v ovečce líbilo...je dobře, že jste v kolektivu..
20. říj 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
já vím :wink: ale musí mít lidi pochopení
20. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ale houby,hodne zenskym se udela extremne dobre a jsou plny energie prave pred porodem. ja to tak mela taky,myslim ze i luciehl to tenkrat taky rikala a vubec,je to fakt takova znamka,ze to prijde :grinning: tak se tes a nemagor v ty kuchyni.terka odmíta spat,ja houpu kocarek a ona sedi a cuci,docela me vytaci,takze nad tim asi mavnu rukou,pujdu ji vyndat,umejt si hlavu,namalovat ksicht a vyrazime na vylov,vsak ona usne v aute. zatim
20. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Už jsem v klidu :slight_smile: kuchyň uklizená, brambory v troubě, pak je jen zaliju, ještě pak ty pirohy a končím :slight_smile:
Prádlo pověšené, já mám fakt hotovo :grinning:

holka jdeš na molo, nebo na výlov :slight_smile: taková vyfikundace (vlasy, malování)...aby pak ty rybáři nespadli do vody :slight_smile: až tě uvidí :wink:
20. říj 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz
Holčiny prosím nevíte některá lkde v Kutné Hoře nastřelují naušnice?
20. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
adalajda: určitě to dělali pod budíkem, jak je to klenotnicvtí, v Tylovce. Tak to zkus tam..
20. říj 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.