• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
tam už to nedělají :( Chtěla jsem malé nechat nastřelit naušnice a asi nás píchnutí nemine :angry: protože tady to prostě asni nikdo nedělá:( Chjo
20. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
hmm, tak to fakt nevím
20. říj 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz
Koukám, že už se ti to krátí, co? Tak přeji rychlý a bezproblémový porod. Můžem pak někdy vyrazit na kočárkovou procházku. :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
adalajda: děkuji moc, jojo už je to skoro u konce. Na prochajdu uričtě můžeme pak vyrazit, budu ráda :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem se vyfikundla a prd z toho,mohla jsem jet v teplakach. berous sbalil chlebicky a jednohubky,hodil to do regalu a sel dal lovit,tak jsem tam chvili cumela,poslouchala chytry kecy prihlizejicich < napr. toho sumce albina tu maj uz roky,vzdycky ho vratej do rybnika a pak tady machrujou. nebo hele ten debil hodil stiku k amurum...> tak me to prestalo bavit a jely jsme domu. terca chrupe v aute,tak jsem ji tam dala chuvicku a jdu to tady po tom jejim rannim uradovani zkulturnit. mimochodem cerve,kdyz mas tolik energie,tak mi prijed dozehlit ten ranec+pradla,mne+energie+nejak+chybi+-+a+uz+vim+ke+komu+presidlila+:grinning:+jeste+kdyz+o+tobe+tak+premyslim,u+tebe+to+nemusi+byt+znameni+k+porodu,ty+jsi+hyperaktivka+i+normalne.
20. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
Renat:tak s bydleníčkem to vypadá řekla bych víc než dobře(snad to nezakřiknu)už máme skoro hotovou desku a pak už to snad pojede jako po másle.
Hypo máme nakonec od České spořitelny,ale máme jen 80% těch zbylých 20% jsme museli zainvestovat my.
Ale mělo by se nám to vrátit.
Chtěla jsem Vám to dát vědět až bude postavená celá deska,abych něco nezakřikla,protože pokaždé když jsme se začali z něčeho radovat tak se to sesypalo.Ale snad už to bude ted o.k. :wink:
20. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
Se z toho pos... takový hezký příspěvek jsem napsala a ono si to klidně nahlásilo chybu :angry: :angry: :angry: grrr.

sim: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě švihne, já neporodím z oken, schodů, sexu apod. ale z těch tvých gagů :grinning: :grinning: :grinning: ty fakt nemají konkurenci ...se tady chlámstám ještě teď...sumec albín, blbec se štikou, opravdu skvěle popsaná situace na výlovu :grinning: :grinning: se nedivím, že tě to nebavilo...ale aspoň jste se provětraly :slight_smile:
Jejd holka, já jsem dnes fakt takový turbo, že bych ti to snad i vyžehlila...i když zas ty by ses nudila, tp ti nemohu udělat :grinning: :grinning: :grinning:
a neboj taky mám někdy den, kdy mě dostat z postele, to je nadlidský úkol ...

terki: tak super, gratulace, doufám, že brzo budou další zprávičky, tohle všecho, cos psala opravdu svědčí o tom, že je to na dobré cestě :slight_smile:
20. říj 2009 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz
To je to tak vtipny? a to jsem vyslechla takovejch hlasek,ze by to dalo na knizku o zehunaku. ja a nudit se? kdepak - ve ctyri jsem vzbudila tercu,pac by jinak spala az do vecera! a ted tady cucim na libas jako buh a pritom loupu pomelo a strkam ho brebce do krku.papa ho docela hezky,ale pomeranc ji jede vic. terki,no vidis. je to chvilka,co jste resili odvodneni pozemku a uz mate zakladovku,parada! to pristi vanoce uz budou ve vlastnim,ne? ja jsem chtela berouskovi upict divokou kachnu,ale ma tady jen jednu a ta je malicka,skoda proudu,musi jeste vyrazit na lov+-+ikdyz+nevim+kdy.+ma+toho+ted+chudak+moc,na+ten+podzim+se+vzdycky+tak+netesim,pze+z+nej+citim+to+totalni+vycerpani+a+vlastne+nema+cas+na+svoje+zajmy+a+ani+na+nas+a+ted+jak+tam+musi+i+spat,tak+je+to+hrozny.+ja+mam+aspon+tercu,ale+on+je+sam+s+rybama...+tak+se+mu+aspon+snazim+vsechno+ulehcit+a+byt+idealni+rybarova+zena.+kdyz+ciste+nahodou+urve+chvilku+a+jde+na+hon,tak+neprskam,pze+vim,ze+se+tam+aspon+trochu+nabije+a+zregeneruje+hlavu...+je+to+tezky+no.
20. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
jsi dobrá leni klobouk dolů, jste pořád sami a ty to takhle zvládáš!! já bych byla naštvaná kdyby šel pak na lov,a je fakt, že máš pravdu ty jak to bereš, nabije se tam! jindra je taky hodně zaneprázdněnej a nabije se při hokeji a mě to ani nevadí,ale nemusel by chodit do hospody,že? a ještě má jet na 3 lyžáky to mě docela mrzí to se mi zdá hodně!

Terki- neboj,vyjde to, když už jste takhle daleko, neboj!!

kačí si natáhla jindry peřiny na gauč, dala si tam miminka dělají spolu hají :dizzy_face: to je hezký! jinak LEni Jindrovi jsem řekla o tom semináři nemá pochopení, prý jsou to kraviny,takže jestli mamina nebude moci tak nejdu,tak mi pak dáte vědět :pensive:
20. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
Ale dost,nebudem berouska litovat,on je silnej sikovnej chlap :grinning: reni,co poslici? ted mi psala mamka,ze terce koupila k vanocum zehlicku - parada. pamatuju,jak ji mel bracha,mama mu hodila na zem tri kapesniky a v klidu zehlili oba - tak doufam,ze tercu taky zaujme. jo,jani tech motorek meli dost,at nekecam,ale deset urcite. my mame po brachovi auta,ale na tom se vubec odstrkovat neumi a na motorce ji to jde skvele. taky jsou hodne videt maminy na prochajdach jak jdou s prckama a ti jedou prave na ty motorce,myslim,ze je lepsi nez auto,ale je to jen moje domnenka - ani nevim jestli tyhle+odstrkovadla+nejsou+nejak+skodlivy+,prece+jen+ten+pohyb+na+tom+je+takovej+silenej,ale+budu+doufat,ze+je+to+v+poho.
20. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
já myslím že to nevadí hodně dětí je má, tak snad to nemůže bejt špatný,ne? já už zase šilhám po mašince :astonished: tak uvidím, ale vysavač bude mít asi doma a tu mašinku bych možniá koupila, na MMB je takovej výběr, až to hezký není!!

Když jsme u těch poslíčku tak já je skoro neměla teda snad ani..
20. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
Jani,me taky treba mrzi,ze s nama neni,ale vim,ze by chtel a to mi casto staci... a taky musi. ted treba s tou praci,tezko si brblanim pomuzu a aspon mame kde bydlet a berous ma do duchodu praci temer jistou - tim padem i to bydleni. a na hony nenadavam,ja to uz tak nejak chapu a beru. hlavne paja ma sklon se takhle na podzim hodne uzavirat do sebe,nemluvi o tom,co ho trapi a tam se krasne procisti a je mu lip,tudiz je i na nas prijemnej a je rad,ze je doma pohoda. a mozna proto je pak v tech chvilkach,co s+nama+travi,temer+idealni+a+snazi+se+taky,aby+byla+pohoda+a+prijemne...+taky+se+semtam+fakt+naseru,ale+vetsinou+se+snazim+sama+sebe+prekonavat+a+fakt+doma+delat+idylu,protoze+i+ten+chlap+se+pak+snazi...+pokud+je+teda+normalni+a+ne+takovej+ten+odstrasujici+sobec,notor+a+nasilnik+atd...+terca+taky+porad+pecuje+o+miminka+-+ikdyz+posledni+dobou+ma+rada+i+plysaky+a+to+je+donedavna+uplne+ignorovala.+Je+krasny+pozorovat,jak+si+zacinaj+hrat+na+neco++nejen+s+necim+kroutit+a+mackat...
20. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
Prosimte jakou masinku? myslis Thomas & friends? mne se hrozne libi masinka od fisher price s takovejma kostkama a vagonkama,ale nechce se mi za ni davat litr.navic terca uz ma k vanocum vybrano a k narozkam chci dreveny hracky,tak ma smolika... beztak ma kramu dost... no ale uvidime :grinning: mozna k tem narozkam... mne se totiz hrozne libi,ale to je asi novinka,nikdy driv jsem si ji v nabidce fp nevsimla,az ted nedavno.
20. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
prosímtě mě je celkem jedno jakou, aby jela a houkala,a od FP jsem žádnou nevidlěla ted jsem koukala na MMB a nic moc od nich a žádná jezdící. nehodíš mi odkaz, nebo kde jsi jí viděla?
20. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
tak jsem jí našla 805,- nejlevnější a je to ta, se kterou si kaíč hrála dneska v mateřským centru takže to vyjde stejně jako ten vysavač no uvidíme,je ti dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
odkaz tezko - na mobilu ani nevim jak to zkopirovat. ale je ted skoro v kazdym casaku jako reklama,mozna i ve vanocnim katalogu pompa nebo bambule,pze jsem videla i cenu a ta byla 999,- v akci a stopro je v jejich katalogu a ten by v pompu mezi letakama mit mohli. ted ji nemam pred ocima,ale je to masinka se dvema vagonky a na nich nejaky kostky,urco vydava zvuky a myslim,ze i jezdi. ty kostky co ma na sobe jdou koupit i samostatne a takova mala krabicka stoji taky asi 800,- ale vypadaj zajimave... prijde mi,ze je v tech kostkach jakoby+vysouvaci+valecek,nevim+jak+to+popsat+-+no+ale+fakt+je+uzasna.+a+nejsem+si+jista,ale+myslim,ze+ta+masina+ma+i+takovy+to+drzatko+pro+detskou+rucicku.+az+budu+mit+chvili,tak+to+zkusim+najit,vyfotit+a+poslu+ti+obrazek+na+mail,ale+musis+mi+ho+rict,urco+ho+nemam.
20. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
já myslím,že už vím jakou myslíš a mail je janina.synkova@seznam.cz, dík
20. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Jani,tak v je to v katalogu bambule pod oznacenim fp vesely vlacek s prekvapenim a cislo produktu je p7528 - taky je v novy mamince na strane 21 a omluva,vagonek je jen jeden.
20. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
díky jukla jsem do maminky už vím,tak to jsem myslela ještě jinej,ale koukala jsem se do katalogu pompa a už prý není na skladě..uvidíme za měsíc to ho dyžtak koupím když nás nenadchne něco jinýho díky!!
20. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
Holky,
no nevim,každej mi říká že to bude kluk,ale já chci holčičku :cry:
Ukázat se musí,máme ve správě napsáno zkoumání genitálií,kvůli té hypospadii co měl malej :wink: Tak vidíme no.Taky jsem zvědavá co mi zítra řeknou na gyndě,páč mám pupek fakt jak balon,Renčo,mám větší pupenec jak ty :grinning:
20. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
A fotka je v galerce v albu já a v albu Kristýnka je nová společná těch mých lumpů :wink:
20. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Teret kliiid,budem mit obe dve holcicky :wink: na ty povery o tvaru bricha atd ja moc neverim,takze utz ukaze...
20. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Zacetla jsem se ve volny diskuzi do tematu odmitnuti ockovani - jsem zatim na paty strane a jsem dost v rozpacich,nevim co si myslet,ceho se bat vic... rozhodne doporucuju tam nakouknout!
21. říj 2009 v 00:30  • Odpověz
Tyjo,tam pisou,ze nektere slozky v ockovacich latkach jsou z lidskych embryi ziskanych pri potratu! teda jestli je to pravda - dost drsny... jedna pani tam pise,ze je farmaceutka a ze to je i soucast kremu. nebo ty ock.latky obsahuji ve velkym mnozstvi rtut a formaldehyd... teda ja nejsem odpurce ockovani,ale rozhodne se dozvimam zajimavy veci
21. říj 2009 v 01:06  • Odpověz
Dobré ráno...

No Sim, tě pic, cos zase strašila v takovou hodinu?? To jsme už fakt poctivě zařezávala...si ve snu počítala ryby, ne?? :grinning: :grinning:
prosím tě poslíčci, poslední dobou zas nic... :slight_smile: nebo mi to nepřišlo...nezaznamenala jsem je, nevím. Včera večer mě teda bolelo celý tělo, záda apod., ale to bylo z únavy po těch oknech, jak jsem stála u sporáku ... v noci mě teda chytly asi 3 blíže nespecifikované křeče, břocho, nohy apod. ale nevím...možná to bylo i z jídla (zelí... :grinning: ale zaspala jsem všechno, tak snad dobrý.

teret: bříško krásný, prosím tě, vůbec není velký, takový roztomilý, máš na něj nárok..navíc je to tvé 3tí těhu, to už roste trochu jinak a víc:slight_smile: a je to dřív vidět :slight_smile: už to nezapřeš... :wink:
21. říj 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz
Leni já nevím ono je to ošemetný já mám teda dobrej pocit, když dám kačí očkování, přece to nemůže bejt špatný,ne? pro tělo to je záhul určo ale! někde očkování není a jak mám v Anglii tu kamarádku,tak tÿ jezdily dávat očkování Sashence sem do Čech, ono každý člověk jinej názor asi vid?

Renino- ty říkáme že jsi blázen mejt okna já bych potřebovala taky jako sůl, ale jaksi s tím mým špuntem nevím kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
ahojda,
tak já bych taky tipla, že to Renča bude mít brzy za sebou - že Ti je líp, gruntování, vaření........... :grinning:

jani - a co myslíš, že řekne J. na ten vánoční dárek?

jinak odrážedlo motorku můžu jen a jen vřele doporučit - Kryštof ji dostal k 1. narozkám a jezdí na ní i teď doma (k 2. narozeninám už mám naplánovaný odrážedlo kolo - něco ve stylu first bike)
21. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Martii nevím ale má smůlu dám mu to jen at si to přečte, jo a večer jsme se bavily, a na ten seminář nejspíš jdu vysvětlila jsem mu to že mě to zajímá a dobrý, takže si prohodí den s kolegou nepůjde vůbec do školy abych ráno mohla jít, akorát mamina si musí změnit službu na ranní aby jindra ve 2 mohl na tenis a došla by mamka, tý to musím dát vědět a ty peníze teda kdy mám dát? :confused: zítra nemůžu mám zubaře zapoměla jsem
21. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Dobré ráno, dneska jsme si opět trošku přispali, hurááá :wink: :wink:

Renčo - ty blázne jeden aktivní, koukej se hodit do klidu a odpočívat, chudák Kubíček, co si o tobě asi tak pomyslí, řekne si Máma jedna bláznivá, ani se neuklidní, abych se mohl trošku vrtět a nebo odpočívat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Teret - taky jsem zvědavá, co budete mít, stejně jako u Lenky. Hlavně aby se vám příští týden mimi ukázalo. My jsme do sedmýho měsíce viděli jen páteř :confounded:

Sim - ty jsi taky takový noční hlídač koníka viď. Jedno ti ale upřímně řeknu, nezávidim ti a obdivuju. Jsi těhotná, máš doma malý dítě a staráš se vlastně teď sama o barák, ve kterým si musíš sama topit.

Jani - koukám, že řešíš teď krááásný starosti, co koupit Kačí k vánocům. :wink: :wink: Taky mě to čeká, ale já nakupuju až na poslední chvíli.

Jak jste tu psali o odrážedlu, tak malej má auto, ale vůbec nechápe, že se na něm může odrážet, vozí se na něm ale rád. Myslíte, že na tý motorce by mu to mohlo jít??? Přeci jen vídám i menší děti na motorkách.
21. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Hoj,my tu ted meli mamku. veru nevim,terca je starsi a odrazeni na autu doted nepochopila,na ty motorce se naucila pri obcasnych navstevach u nekoho,kdo ji ma celkem za chvili. myslim,ze na aute je to narocnejsi,to dite ma niz sedatko a tak se mu hur ohybaj nozicky - ale to je jen moje domnenka. jinak jeste k tomu ockovani - ja v zadnym pripade nejsem odpurce ockovani,jen jak to tak procitam,tak me mrzi,ze doktori ho vychvaluji a rizika zamlcuji a ze jak to ctu,tak vazne reakce nejsou zas tak neobvykle a pritom treba staci jen ockovani o par+tydnu+nebo+mesicu+odlozit+-+napr+proto,ze+ockovani+je+hodne+velky+zasah+do+imunity+a+nektere+deti+se+rodi+s+dost+oslabenou+imunitou+na+coz+se+prijde+treba+az+po+par+mesicich...+jde+jen+o+to,ze+by+o+tom+mel+clovek+vedet+a+nejen+slepe+brat,co+kdo+dava...+kazdopadne+to+chci+vsechno+peclive+prostudovat.+nedavno+byl+v+tv+porad+o+ockovani+tbc+-+proc+jo,proc+ne+-+je+to+zajimave,uz+proto,ze+ovlivnuje+nase+zdravi+po+cely+zivot
21. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.