• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Tak jsme z klubicka doma,dnes tam terka fest radila,dva konflikty o hracky. ale ona je vzdycky vybojovala,poposla s nima par kroku a sla je vratit - jakoby se stydela,ze nekomu neco vzala. jinak s tema pohybama,ja myslim,ze je to kravina,ale nedokazu si to jinak vysvetlit,navic jsem lezela na brichu,tak treba to tam bylo stisneny,ale nevim,asi mi hrabe... no a ponocovani - porad naspim vic nez kdyz jsem terku kojila! ale je to vopruz teda,hlavne se mi v noci nechce nic delat,takze fakt jen cumim nebo ctu kone.
22. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Uff,chvilku sedim,uz mi blbe myla mycka,tak jsem ji pustila s tim cistidlem a vsechno poctive myla v ruce + premyla to z mycky,do toho delam berouskovi polivku a rybu a uz se mi nic nechce,ale musim jeste porovnat obyvak a vyluxovat a vytrit,jestli to stihnu nez se terca vzbudi,spi uz hodku a trictvrte,tak nevim nevim... mam chut na cajik ale samotny mi moc nejede,lip se pije s navstevou... no nic,pet minut je fuc,jdu pokracovat nez se ten muj poklad vychrupka. jani,co zubar? za strach se nestyd,ja jsem horsi nez maly dite a nejak si uz zubarka zvykla.
22. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
kdyxž ty to Leni třeba nedáváš tak znát :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem doma a musím říct super,bála jsem se, ale jakmile jsem vstoupila do ordinace tak dobrý je fakt hodnej,se sestřičkou jsem se skamarádila přes mojí kamarádku tak si taky tykáme a fakt dobrý za chvíli byl zub venku dal mi injekci a normálně ta dentální nit asi dělá divy, používám to týden a pochválilll mě krev neteče :dizzy_face: přístí týden jdu na kontrolu k dentistce a k zubákovi za půl roku, docela mě to překvapilo teda, myslela jsem,bůhví co nebudu mít pod plombama a prý dobrý, tak kačí jde na zač.prosince a asi se ho rovnou zeptám na ty rovnátka jeslti mi dá nějakej kontakt asi do toho půjdu :confused:
22. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
jo a kačí jsem koupila motorku k vánocům už za to že se mnou šla :grinning: a došel ten xylofon a je to hezký :dizzy_face: takž e ještě asi tu mašinku a má vybráno, pro jindu taky mám,ale ještě pro mámu bych chtěla nějakej pekáč mám zapíkací ještě nějakej normoš..jak se tak pohybují ceny,nevíte?
22. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
No,jani,jestli to ze na zubarskym kresle kricim,funim a potim krev,dal ze vyhrozuju doktorce kousnutim pokud neprestane kdyz udelam uuuaaauuh a odmitam otevrit pusu,podle tebe znamena ze strach nedavam tak znat,pak bych chtela videt tebe :grinning: jo a kdyz odchazim,tak jeste doktorku upozornim,ze uz nikdy neprijdu a at tem chudakum z cekarny,kteri me slyseli,rekne,ze mi musela bez injekce vytrhat cely horni patro... me totiz vrtani a brouseni a tyhle kraviny vadi i pres injekci,asi na me nepusobi nebo nevim... vytrit jsem nestihla,ale jinak docela dobry,uklid jakz takz probehl... ted jsem byla s tercou venku nahore na kopci pro postu a vubec nechtela+tapat+a+to+rano+v+klubicku+behala+jak+camrda...+uz+bych+sla+spinkat,ale+terka+nechce!
22. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
Leni tak v tom případě jsem ráda, že nejsem sama :grinning: kačí nespala tak jsem jí ted dala do hajan, mě není moc dobře,pořád mi teče krev z toho zubu a je mi z toho šoufl teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: vzala jsem si prášek bolela mě kebule, tak si rozestelu a budu čučet na telku a čekat na manžílka doufám,že mě polituje :sweat_smile:
22. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
tak JIndříšek mi koupí zmrzlinku na zoubek,snad to pomůže pořád to teče au au :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
Caute,jak je? jani,co zub? ja na dnesek docela spala,usnula jsem klasicky s terkou a az na par chvilkovych procitnuti jsem funela do polstare az do pul ctvrty - pak jsem pokracovala ve studiu ockovani. jde na me z toho hruza a to mame pred druhou davkou priorixu,nejradsi bych koupila rozdeleny vakciny,ale nevim jestli to vubec jde a pokud jo,tak jestli to jde ikdyz mame prvni davku kombinaci. mam nejak nahnano po tom vsem. kde mame renatku?
23. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
ahojda,
sim - hlásím, že na kurzík jsi přihlášena, zaplaceno, půjde i Helča a Jana, takže tam budeme mít veselo :wink:
jo, u Tvého popisu návštěv zubaře jsem se pobavila (chápu, že pro Tebe to taková prča není, ale napsala jsi to s humorem sobě vlastním)

jani - vidíš, jak jsi zubaře zvládla ty - ono je to hodně i o přístupu doktora, viď

za chvilku vyrážíme na hudebku, tak se jdeme pomalu vypravovat
23. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Hooj hooj, jsem stále tu :wink: já zítra ty dostihy prostě ještě musím stihnout :grinning:
Včera jsem měla doma J., tak jsme vegetili .-) a večer jsme se usadili u fotbalů :slight_smile: a já pak nedobrovolně ještě ve vaně v teplé vodě...takže dny bez poslů včera skončily :confounded: a noc teda síla, břicho tvrdlo...au au..ale teď zas dobrý.
Odpoledne jedeme k našim, pro tentokrát slavíme mamky narozeniny (bude mít v pondělí) :slight_smile:

Jani: no vidíš, jak si zubaře zvládla...:slight_smile:
23. říj 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz
Ja se lekla,ze rodis a nedas vedet,to ani nezkousej! mar,mozna s humorem,ale ono to tak fakt vypada,mama mi vzdycky nadava,ze delam komedie,ale faktem je,ze zubar je pro me vetsi strasak nez porod,ikdyz uz nedokazu posoudit,co boli vic. s tim kurzikem moc dekuju,uz se tam fakt tesim! premyslim jestli mam respektovat,ze terka nechce byt ucesana nebo ji ucesat nasilim - jak na to?
23. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
ahojky,
tak zub ted dobrý, v noci nic moc, tělo se s tím nějak nemůže vypořádat, asi jsem měla teplotu v noci zimnici, pobolívá to, a teče mi pořád krev,jako ne hodně ale teče, volala jsem ráno kamarádce, která je sestřička u zubaře, tak k je to prý normální mě to přijde teda hodně dlouho,ne? jinak jak psala Mar určitě je to o přístupu dr, fakt byl hodnej :dizzy_face: jen mě vylekala ta krev! v noci jsem si vzpoměla na sim, asi v půl6 jsem se vzbudila a krámovala prášky, pže mě to bolelo a pak jsem nemohla usnout tak jsem čumákovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Reni- poslové jsou hajzlíci vid? ještě chvíli vydrž prtka!!
23. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Sim: neblázní, je čas, ne :grinning: :grinning: :grinning: a když pojedeme, tak snad někomu stihnu nacvakat sms, nebo bych třeba písla "odjééézd" ...hihi. :grinning: :grinning: :grinning:

Musím jít zadělat knedlíky (teda myšelno naházet ingredience do pekárny, ona si to zamíchá :slight_smile: J, si poručil hovězí na houbách...a prá nění Asiat, aby si k tomu dal rýži (kterou si zas dělám jí pro sebe... :slight_smile:
ale budu nakukovat.
23. říj 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz
Reni houbovku se chystám dělat asi příští víkend zítra bude ražničí a v ne omáčka kterou má kačí ráda, taková svíčková jakoby s kuřecím masem, ted jsem dala vařit brambory a budu dělat placky,nemáte někdo receptík?
23. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Ja dneska delam karbose z kapra,jsou vyborny,takovy odlehceny proti klasicky mlety,jen je to piplacka vybrat ty kosti,ale to uz mam hotove a zamrazene,takze dneska oddychovka. terka tady dela alchymistu a prelejva caj z jednoho kelimku do druhyho,semtam tam prihodi kousek jablicka nebo lzicku jogurtu - zastrelim ji! ale ted jsem nekde cetla,ze tyhle "pruzkumy" deti rozvijej a jednou z ni bude slavna vedkyne :grinning: tak jsem zvedava! dokad to nelemta na koberec,tak jsem relativne v klidu. mam po tisici letech chut na bramborak,divny - od prvniho tehu ho nejim,ikdyz berouskovi ho semtam delam,jenze to nemuzu dat terce... nekdo tu kdysi+psal,ze+po+usmazeni+rizku+je+rychle+ponori+do+varici+vody+a+rychle+vynda,ze+z+toho+stece+ten+omastek,ale+na+bramboraky+je+to+asi+nepouzitelny,co?+ubrousek+toho+taky+moc+nevysaje,takze+si+necham+zajit+chut+a+udelam+si+radsi+salatek.
23. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
já dělala v týdnu bramboráky a kačí měla kousek v létě na šumavě,taky jsem se bála,aby jí nebylo zle ale tak žebrala že jsme jí kousek daly a nebylo jí nic..ty placky určitě taky bude chtít ochutnat.
23. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Já ani tak nedělám houbovku, tu mi tak nějak nebaštíme :slight_smile: ale spíš jako roštěnky na houbách....:slight_smile:

Jani: já dělám palcky buď klasicky z bramb. těsta, jako na knedlíky...ale to je když je plotna...protože na plynovém sporáku to jaksi nejde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a doma dělám normálně z uvařených brambror, nastrouhám, dochutím a hodím je trochu osmažit na lžičku oleje (třeba do lívanečníku, mají pak všechny hezký tvar..:slight_smile:
Jiný nevím...
23. říj 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
díky!
holky já jsem hotová jsem fakt z toho zubu nějak vedle jsem unavená hrozně, je mi fakt divný že mi teče ta krev,ted jsem si tam dala tamponek a není to jako nic hroznýho ale neteče mi to nějak dlouho? :confused:
23. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Jani,ja jsem nejak nepostrehla,co ti zubejda delal,ale mne po trhani moudraku tekla krev asi 14hodin, u druhyho 5 a ty zbyly dva jeste mam,ale spodni pry byvaj daleko horsi. prdolka spi,byla jsem se s ni projet a na obou prednich koleckach mam hovno,fakt super!
23. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
mě trhal osmičku a právě krev cítím v puse chvílema pořád ale prý je to reakce tak snad dobrý!
23. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tedy začla používat UM. Bohužel ale neměla jsem moc mateřského mléka a kvli velkým horečkám jsem i o mléko přišla. ach jo. Malej Je na UM ale vybíravý, některé jsme vůbec nemohli jako Bebu a Nutrilon. A skončili jsme na Hami.
Mám k vám dotaz, kamarádka jezdí do Německa a prodává tyto UM Bebevita.Milasan a Lasan . Nemá některá s nimi zkušenosti? Jsou levná cca130Kč 500g. Dík
A také se chci zeptat je nějaký rozdíl vůbec v UM z ciziny?
23. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ja myslim,ze rozdil by byt nemel,kazdopadne stoji to par kacek,tak si jedno baleni kup a porovnej slozeni.
23. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
já si taky myslím :wink:

holky já si snad vsugerovala nemoc, je mi blbě jako kdyby na mě něco lezlo,celej člověk mě bolí, zub blbej, je mi fakt divně..v lékárně mi řekli at si to radši neproplachuju že by to mělo ustat, tak snad jo,ale jsem k.o. nevyspala už druhej den, a celkově hotová..
23. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
Jani a cim to proplachujes? vodou? ja mela corsodyl a pomohl mi.
23. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Hele mě v lékárně řëkli radši neproplachovat,jdu si dát na to zmrzlinu..ten zánět by hodně bolel ne, ted mě máma zase vyplašila abych ho neměla, jak dlouho jsi měla bouli po tom trhání já jí tam pořád mám a když to zmáčknu tak to není příjemný teda,ale zánět by víc bolel,ne?
23. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
ahojky, tak dnes mám službu asi já...nějak se mi nedaří usnout, dvě hodiny se tam převaluji jak m.... tak jsem to vzdala.
23. říj 2009 ve 23:50  •  2 děti  • Odpověz
Ze by? tak to uz se asi neuvidime... terca ma od uterka rymu,jen tak lehkou,ale dneska v noci teda zasahla naplno a jak ji stejkala do krku tak porad kaslala a zvracela :frowning2: chudinka moje mala,takze ja sice taky na dnesek bdela,ale na kone nebyly myslenky... vy budte cestou do porodnice opatrni,jasny?
24. říj 2009 v 05:56  • Odpověz
Zdar bazar...nikam se nejelo :slight_smile: usnula jsem stěží ve dvě, v osm jsme byla už vzhůru, ale pak zalezla ještě s k J. pod peřinu a spali (!!!i s Kubou :slight_smile: doteď...tak aspon něco.
Divný je, že nejsem vůbec unavená...jsem fakt jak Duracellka :slight_smile: hihi

takže se koníčci konají, jdu se olbéknout(docela záhul udělat z člověka momentálně typu hrošíka reprezentativní osobu :slight_smile: no ale snad ocení aspoň snahu, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sim: neboj, dala bych kdyžtak vědět. S Terčou mě to mrzí, chuděrka, ať je rýma brzo pryč... ach jo, tyhle bacily...kuš s nima!!! Tak pěkně buďte doma v teple a odpočívejte, obě!!!
24. říj 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
Leni at je Terince líp posíláme pusinku :sweat_smile: Kačí má taky rýmku, ale je to už lepší už jí máme od pondělí..

jinak já včera v 8 zalomila spala jsem sama v obýváku a vyspala jsem se večer jsem měla teplotu, bolelo mě všechno ted je to lepší, krev už neteče, otok splaskává ale je stejně a bolí, v lékárně mi dali Mundisal gel že je to i na záněty, tak mažu, no snad to pomůže, představa,že bych šla znova k zubaři mě děsí a musela bych s kačkou, protože nemám hlídání :astonished:
24. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Jani,ja chodim taky s tercou skoro vsude,malokdy mam hlidani a da se to. sestricky vypomuzou,kdyz neni zbyti. terca zabavila sklenicku od kapek a kape plysakum a miminkum a hlavne mne! strka mi to do nosu az po uzaver a neda si vysvetlit,ze casty kapangpi lepta nosni sliznici,pipka jedna mrnava! ted pres den uz je lepsi,ale v noci ji davila ta nudle,co ji tekla do krku. kamaradka mi radila nejakej eucolat nebo tak nejak,ze je to vyluh z bylinek ve spreji,cakne se trochu na prosteradlo a trochu do vzduchu a ze pry noc bez problemu,tak to zkusim,protoze ten olynth aromatherapy neni od+jara+nikde+k+sehnani+a+ten+byl+vybornej.
24. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.