• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojda,
tak já si tipnu úterek (né že bych nebyla fandou státních svátků :grinning: :grinning: :grinning: Kryštof je 8.5.)
26. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Kdyby na nic jinyho,tak na houskovy knedliky je uplne fantasticka - ja jsem totiz hovadko a nikdy mi nic nevykynulo,tudiz je pekarna pro me bohyni :grinning: ja netipuju,ja oznamuju,ze jakub vyleze jeste dnes,max zitra do obeda - teticka uz se ho nemuze dockat a neni to zadnej pacholek,aby ji dal napinal!
26. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
holky jsem nadšená kačí od půl1 spí udělala jsem těsto na hraběnčiny řezy šoupla je do trouby, zametla celej barák, to je super, fakt mi to chybí proč to nemůže být takhle pořád aspon na tu hodku? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
holky halo halo..

Leni- tak jsem na MMB koukala na mašinky a skoro 900,-se mi nechce dávat za FP takže asi půjdu do Mašinky Tomáše, mají tam nepřeberný množství a ještě můžu k tomu koupit pyžamko a bude to stejně ještě za mín, tak na to asi vlítnu :grinning:

holky ráno jdeme s Martinou zase do OVečky- toho novýho mateřskýho centra cca od9 nechcete se někdo přidat?
26. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahoj,tady je mrtvooo - my byli vcera u nasich a prijeli dlouho a pak jsme sly s terkou spat j spaly az do rana,perfekt. jani,ja ti prece tu masinku nevnucuju,jen jsem rikala,ze se mi hrozne libi :wink: ta cena je fakt dost drsna. reni,predpokladam,ze jsi v porodnici!
27. říj 2009 v 07:02  • Odpověz
my bychom taky sly do ovecky,ale az nebude mit terca rymu,at to od nas nekdo nechyti a taky jsme zas bez auta,tatkovi se rozbilo jeho,tak nam zabavil nase.
27. říj 2009 v 07:06  • Odpověz
jani - Tomáše můžeš okouknout i v Pompu - mají jich tam taky dost, jen pro představu

sim - už se těším, až tam s námi vyrazíte
27. říj 2009 v 07:32  • Odpověz
Dobré ráno...

Sim: předpokládáš špatně :slight_smile: hihi noc jsme vydrželi, večer teda drsný, byla vana, balon, masáž (J. trénuje :grinning: a trochu to povolilo...tak uvidíme dnes :grinning: :grinning: zda se to rozjede, nebo ne...

Já bych do Ovečky taky šla :slight_smile:
27. říj 2009 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz
no Reni taky jsem čekala že už tu nebudeš tak vyhraju určitě haha :grinning:

Leni- já vím, že ne,já to tak nemyslela..

Mar- díky a v Pompu ve futuru nebo tady ve městě? do futura už moc nechodíme pže kačí tam řádí nechce sedět v kočárku pak vylézt z autobusu když jí tam dám,takže na to prdím, byla jsem tam jednou sama od tý doby jinak tam vůbec nelezeme ale na mašinky bych tam šla..za chvíli v ovečce :wink:
27. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
reni,mas dve hodiny,pak se jdi bodnout!
27. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Do ovecky urcite vyrazime,zaujalo me,ze si tam muzes pujcit i knizky. ja ted navzdory necteci nalade louskam rabr a musim rict,ze jsem zatim nenasla nic s cim bych nesouhlasila - jen je tezky to uvest do praxe,ale uplne vidim v tech prikladech,jak mi vadily tresty a jak stejne nemely efekt,jen jsem si davala pri pruserech vetsi pozor. ted asi tri dny testuju tu empatickou reakci a ono to zabira... napr. terca breci,ze chce dalsi mandarinku,ale nesnedla jeste tu prvni,tak ji rikam,ze vidim jak ji to stve atd a ona se uklidni,pak kdyz je klidna,tak to uplne normalne vysvetlim,ona doji tu prvni+a+dostane+druho.+fakt+to+funguje,ale+kdyz+ji+to+budu+vysvetlovat+ve+chvili,kdy+place+nebo+se+vzteka,tak+to+nema+efekt...+a+taky+jsem+si+zacla+fakt+davat+pozor+na+sliby+a+jejich+dodrzovani+a+je+vetsi+pohoda,nekdy+to+pak+uz+ani+nechce,ale+zeptam+se+ji+a+bud+chce+nebo+ne.+napr.chce+jit+na+houpacku,ale+je+cas+spat,tak+reknu,ze+po+spani+a+kdyz+se+vyspi,tak+se+zeptam,jestli+se+chce+houpat...+
27. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahojky
Reni:jsi ještě tady? :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
ahojda.. moc nedočítám...hlásíme návrat z nemocnice.. už jsme doma od neděle. Co jsme přijeli, musela jsem dospávat, byla jsem tam z toho k.o. byli jsme tam 14 dní, nekonečně dlouhý to bylo. No, nikomu bych to nepřála, před operací jsem to obrečela, po operaci bylo zase těžký koukat na prcka, jak se trápí i přes léky na bolest. pár dní se vůbec nesmál a byl nešťastnej, že nemůže chodit. V noci nemohl spát, musel zezačátku dostávat injekce na spaní, aby se vůbec vyspal a já taky.. Teď už se s tím docela srovnal, ale je takovej hodnější, tak jestli nemá pocit, že to má zatrest tu sádru :frowning2: No dneska jsme byli v ovečce za holkama, tak viděli, jaký sádřisko má Marťas na nožce.. žádná slast to není, ale je obdivuhodný, jak to ty děti snášej dobře. Prostě leze po štyrech a posedává, dál to moc neřeší :slight_smile:

Marlan.. prosím Tě Marti komu mám vrátit tu ponožku? :slight_smile:

renat.. tak na kdy sis naplánovala rodit? :wink: :wink:
27. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
JItu- máte můj obdiv musí to být těžký to ho to tak bolelo že musel mít i léky na spaní chudinka, to si neumím představit :frowning2: i ty jsi silná mě stačila když kačí zašívali tu pusu :cry: ale jak jsem ho viděla, tak myslím,že to snáší statečně je dobrej a nemyslím že by si myslel, že to má za trest,neboj!!
27. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Holky,tak to vypadá,že Renatka už asi trpí na sále a brzy tu budeme mít mini přírůstek-co myslíte?
27. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
terki- myslím že ne odpo jsem jí viděla na jiný diskuzi a nevypadalo že by rodila zatím
27. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahoj Teri, nene :slight_smile: ještě jsem doma...odpoledne se mi podařilo unsout a docela tvrdě, a teď jsem byla ve vaně nahřívat se. Břicho boolí pořád, ale to k tomu ais patří. Bolesti chodí zatím nepravidelně...takže ještě držíme :slight_smile:

Ytu: no to je super, že jste doma, přece jen to prostředí udělá taky své. Martínek to hezky zvládl, je to šikulka, při takových situací asi trpí víc rodiče, co?? Doufám, že už má vše za sebou:slight_smile:
27. říj 2009 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz
Reni- IP :wink:

masíruj, skákej na míči, sprš se, bud to přijde nebo zítra určo! kvůli mý sázce :grinning: ne, dělám si srandu! drž se holka, bude líp!!
27. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
holky mám dilema mýt okna potřebuju ale když to umyju ted, tak nechci už na vánoce, asi se do toho příští týden pustím at mám klid kačí udám a jdu na to! a do vánoc to nechci vidět, a jeslti budou špinavý tak do toho kopnu tady se tam práší v ulici myla jsem je před svatbou a v srpnu byly už špinavý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
aha tak to nevyšlo tak ve zkratce je to písnička od Jakuba Smolíka- Tvůj dětský smích tuším se jmenuje, zpívá to s malou holčičkou a je u toho nádhernej klip právě jeho s holčičkou :dizzy_face:
27. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahojky,

Ytuško - když jsem četla, co jsi psala, tak jsem skoro brečela. Je mi Martínka i tebe fakt líto, jak jste museli trpět :cry: Vím, jak bolí noha po operaci, zažila jsem to a byla pár dnů na Morfiu, ale byla jsem už velká, takže dítě to určitě snáší hůř, protože nechápe, proč to bolí a co se mu to stalo. Jste ale statečný a Martínek je silák a aspoň už to bude mít dobrý. Sice to chvilku potrvá, ale bude líp, to mi věř :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Renčo - drž se a domluv Kubíčkovi, ať tě už netrápí, ale dělá Ti jen radost :dizzy_face: Snad se to do zítřa rozjede a budeš mít sváteční miminko :wink:

Jani - tu písničku znám, naši jí mají v autě a když jí slyším, tak jsem strašně dojatá. Vždycky si vzpomenu, jak mě táta rozmazloval jako malou, no vlastně mě rozmazluje do dneška a máme spolu fakt krásnej vztah a rozumim si s nim víc než s mámou :slight_smile:

Jinak do tý Ovečky jsem chtěla přijít, ale malej vstával dneska až v půl devátý a než bysme se vyhrabaly, tak by jsme šli zase domů :sweat_smile: Ale určo dejte vědět, kdy tam půjdete příště a snad tam dorazíme taky. Ta Ovečka funguje jen dopoledne??? A jaký to tam je???
27. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj..

holky,...moc děkuji za podporu :slight_smile: na noc se vše uklidnilo, takže dobrý :slight_smile: držíme zuby nehty....spíš mě teď trápí to mírné nachlazení, teda rýma...takový to, že člověk cítí, jak má ucpané dutiny a to nahřívám, inhaluji...a nic..dneska jdu do silné čensečky, snad to povolí. když vidím, jak to zkolilo mě, co teprve pak prckové, jak je to musí potrápit...

veru: to je dobře, že tak hezky spinkáte :slight_smile:
28. říj 2009 v 07:33  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, ytu jsem rada,ze jste zpatky a mate to za sebou,jste pasaci - hlavne teda martinek! a neboj,on to vezme v pohode,deti se hrozne dobre prizpusobujou. brachovi to delali asi ve trech letech a mel v sadre obe nohy - den dva ho to stvalo,pak to vzal jako fakt a dva mesice lezl po kolenou. at vam to rychle utika :wink: a copak nase rodicka? jaka byla noc? ja zas ve dve rano zehlila,ale dneska me to moc nebavilo,tak jen tak zlehka.
28. říj 2009 v 07:33  • Odpověz
sim: viz příspěvek nad tvým :slight_smile: to ej snad telepatie :slight_smile:
28. říj 2009 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz
Reni,jen pro info - nase babicky rikavaly,ze s rymou mas jit ven a je fakt,ze kdyz mas ucpanej nos,tak venku se ti v tomhle pocasi krasne dycha,tak si aspon poradne vyvetrej! vcera jsem si udelala radost a koupila prckovi novou hrazdicku a neuklidila a terka to ted rozebrala! jdu ji usmernit
28. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
provedu šéfe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bud se na chvilku půjdu prpjít a vysmradit ven, smaozeřjmě se patřičně navlíknu, nebo tady udělám fičák :slight_smile:
Koukám, že Terka je dobrý montér :slight_smile: spíš teda demontér, :slight_smile: šikovné to děvče:grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
tak koukám změna nenastala u Reni jen jdu mrknout,zda je celá my jedeme pryč, budu večer, tak zatím..

Sim- jedeme k Ilče pozeptám se ti na parfémy jeslti nechce pro někho k vánocům..
28. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme byli včera v tom gennetu,všechno je v pořádku a čekáme kluka :grinning: Mozek,srdíčko,bránice,žaludek i močový měchýř je tam kde má být,máme od hlavičky k zadečku 17cm a vážíme cca 402g :wink: Fotky mám v albu...

Renčo:moc držim palečky at všecho proběhne v pořádku,kdybysme se tady neviděly :wink: a závidím ti,taky bych už chtěla 40.tt :frowning2:
28. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
teret: díky a gratuluji :slight_smile: já teda tipovala holčičku, ale to je úúúúúúúúplně jedno, hlavní je, že je vše v pořádku""""
28. říj 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.