• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Renat:No kdybych toho pindu sama neviděla(měl to jak u Tomíka) tak by mi to doktor ani neřekl,jsem se ho musela zeptat jak teda a on:No chlapeček ne? :grinning: manžel si cestou z prahy pusinkoval ruce a kdyby mohl tak i pindoura,jakej je prej šikovej-zmetuch a mě tvrdil že pustil ty holčiččí :grinning:
28. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Teda,paradni foto - ja to mam teda na mobilu,ale to je fakt tak luxusne videt mozek? terca me tady presvedcuje,at ji dam zehlicku,ze to zvladne sama,ale musi pockat do vanoc :grinning: ja se z toho zehleni nevyhrabu,to mam z toho,jak jsem na to tak dlouho kalela - ted tady mam takovou normos hromadu,ale jedna varka se susi,jedna pere a dalsi dve cekaj,az bude pracka volna - dopiram to,co jsem nemohla,kdyz nebyla ve studni voda. no snad to za dnesek a zitrek zmaknu,uz mi to pije krev. jo a terunka ma po stoleti copanky a je uplne rozkosna,ale byl to teda+boj+-+ted+se+nakrucuje+u+zrcadla+a+rika+"líbí"+-+potvurka+malicka.+tatku+mame+nemocnyho,ale+zatim+je+v+praci,cekam+kdy+ho+to+skoli+uplne+a+jestli+bude+pak+doma+nebo+i+tak+na+sadkach!+
28. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Sim:Mě o prádle nemluv,kdyby jsi viděla co toho mám na Vladkově křesle,estačila bys koukat.Jj,to je mozeček :slight_smile: Bude chytrej a vyčuranej po mamince :grinning: ale jak jsem ti psala,tohle je na nic,lepší jsou v reálu,já tohle fotila s bleskem.Škoda s tim autem,já jsem fakt naštvaná,no ale vezmu děcka alespon na hřiště :wink:
28. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
hele a to vase hriste ma nejakou otviraci dobu nebo se tam muze kdykoli? ja se jdu pochlubit - az na ty dve varky na vyprani a to,co jdu ted povesit,mam uplne vsechno vyzehleny,to je tak krasnej pocit po tom mesici a mozna i dyl,co tu byla hromada vetsi nez ja sama! jeste par ponozek slozit,ale to nespecha... tak ja jdu uklizet,jak jsem se zabyvala tim pradlem,tak se to tady zabordelilo a zitra dopo ma prijet mamka s nejakou kamaradkou. do klubicka nejedem,za prvy ma terca tu rymu a za druhy nemam jak,kdyz s autem to vypada zatim blede. tak cusik,jdu+to+poflakat+a+jdem+s+tercou+ven,at+se+provetra+a+probehne,pak+lip+spinka.
28. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Teret - gratulace k chlapečkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Přeju, ať hezky rostete a jste zdraví :wink:

Sim - taky bych potřebovala dát do kupy prádlo, nechceš na víkend přijet?? :grinning: :grinning: :grinning:

Renčo - jsi tu ještě????? Nebo už rodíte? Mohl by se Kubík narodit zítra, to by měla narozky moje babička. A nebo si to nech na 1. 11. To je krááásný datum :sweat_smile:
28. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Teret- gratulace k chlapečkovi :dizzy_face:

Reni- tak co jak je je ti líp s tou rýmou?

LEni- byla jsem u Ilči dneska a prý ti udělala kšeft jo? já bych chtěla taky ten parfém od DK nevím ale číslo je to ten co si bere i ona..

celej den jsme byly v čudu jsem k.o. byly jsme dlouho venku, vymrzla jsem, mám toho plný brejle kačí vstávala po6 tak jsem vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Ahoj děvčata, jsme tu v plné své kráse :grinning: :grinning:
Dneska jsem se kurýrovala, fakt ckoro poctivě, ale samozřejmě jsem nevydržela jen ležet, takže jsem aspoň uklidila koupelnu a vyžehlila :slight_smile:
Jinak to nechápu, rýma je zázrakem zas pryč...teda neříkám, že občas ještě nesmrknu, ale oproti včerejšku...paráda. Tak třeba se tělo opravdu zbavovalo neřestí před porodem :wink: :grinning: no chtěla bych tomu věřit, hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani: tak si dej čajík a odpočívej, co to půjde a co K. dovolí :slight_smile: měla si opravdu náročný den.

Veru co náš cupitálek? trénuje?
28. říj 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
Jdu si natáhnout péra Reni :grinning: jdu číst at jsem připravená na seminář :wink: já měla před porodem jsem si vzpoměla taky nachlazení bolelo mě v krku a taky to bylo hned pryč tak že by už..nenapínej nás už tomu prcíčkovi domluv at jde ven :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jsem mela problem s internetem. a dneska jsem slavili Danielky narozeniny.

Teret ... gratulace ke klucikovi ;) Krasna fotecka !!!

Reni ... tak jsem byla zvedava jestli uz anebo jeste ne a ty jeste ne :wink: Tak to jsem rada, ze jsem to neprosvihla! :slight_smile: Vcera vecer jsem si rikala, ze kdyz rano nepujde net tak ti hned zkusim poslat sms ... no ... napsala jsem, ale jaksi se mi to neodeslalo ... "neni kredit" :(

Ja jsem posledni dobou nejaka lina. Nevim jestli je to lenost, jsem takova divna. Nebavi me nic, nejradeji bych se nekam zavrela a zkusila se vybrecet. Nevim co je se mnou. Hlavne nevim co s tim. Chjoooo

No nic .. jdu chrnet.

Vsem vsem - malym i velkym preji kraaaasnou noc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Dobré ránko, koukám, že jsem tu první :slight_smile:

My jsme včera zalezli do postele už po sedmý hodině, jak šel malej. Byli jsme nějaký utahaný tak proč sedět u telky a nejít spát že jo.

Renčo - jasně že cupitáme. Tuhle šel za ruce od nemocnice až domů (je to tak 200 m) a vůbec nechtěl do kočáru. Nožičky se mu pak sice už podlamovaly, ale on prostě statečně cupital a i za jednu ruku. A co ty??? Jaká byla noc??? :dizzy_face:

Jani - to věřim, že jsi byla utahaná, když jste byli celý den pryč, ale aspoň nějaká změna ne??? :wink: :wink:

Berti - to je fajn, že jsi se objevila. Ta tvoje únava, není to spíš jen přetažení??? Zkus na chvíli vypnout, nic nedělat a věnovat se jen sobě, třeba to pomůže a bude líp. Navíc tohle počasí taky moc nepřidá, tak se zkus trošku rozmazlovat :wink: :wink:
29. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahoj,tak ja sla vcera spat az pred pulnoci a stejne jsem se prevalovala a cumela do tmy... berti,to me mrzi,asi se citis fakt blbe. urcite by pomohl nejaky relax,ted jsi mela starosti s oslavou,vanoce pred nami a na vsechno jsi sama,co? veru,to mate ale sikovnyho chlapa :slight_smile: tohle prvni chozeni venku si presne vybavuju,u nas to bylo na jare a pocasi zhruba stejny,tak jsem doma hledala nejaky socialni obleceni,protoze porad padala - ale jak jsem na ni byla pysna,kdyz mi ji tady tech par osadniku chvalilo :grinning: jo, reni, menim taktiku a prestavam te popohanet - to je+pak+realna+sance,ze+se+terka+uzdravi+driv+nez+porodis+a+uvidim+te+jeste+s+pupikem+:wink:+no+nic,my+cekame+navstevu,tak+jdu+jeste+vytrit+nez+dorazi+a+nejak+prubezne+mrknu,pacek
29. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
Ha tady už se taktizuje :slight_smile: :grinning: :grinning: JInak samozřejmě všem dorbé ráno...

berti: tak to mě mrzí, že máš "po náladě", hele a není to třeba opravdu únavou, i tím počasím, podzimní deprese apod.? Vím, že některé lidi na to trpí...snad bude brzo lépe. Vím, že toho máš moc a jsi na to vesměs sama...drž se holka naše.

veru: tak to je opravdu šikula...jak zvládl tu cestu od nemocnice, koukám, že je taky pěkně umanutý, co:slight_smile: myslím to v dobrém, jak to nevzdal a prostě došel až domů...

Sim: nechceš mi přijet taky vytřít?? ale ne, dělám si srandu, se na to vrhnu a ono to půjde :slight_smile: koukám, že si poslendí dobou samá návštěva..no třeba nám to vyjde taky, hihi. Přesně nepopháněj, ono to přijde. já si myslím, že i s takovým nálezem, co máme, budeme ti, co dřív prostě neporodí :grinning: :grinning: :grinning: takže je ještě čas :grinning: :grinning: chci přerovnat mrňousovi ještě skříňku (už asi potřetí...aspoň to stihneme :grinning:

Jinak u mě noc dobrý, an i jsem se nbudila na smrkání .-) takže rýma snad opravdu ustupuje. Párkrát teda oprzuz s couráním na WC a párkrát mě teda vzbudily bolesti, ale vždycyky jsem to zachrápala, takže dobrý :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz
ja ti dam,sama mas energie na rozdavani a posluhovat by sis nechala,hanba fuj! ja mam hotovo i uklizeno. ne teda nejak hloubkove,to bych lhala sama sobe,ale to navsteva neuvidi :grinning: tak ted uz budu jen cekat a chodit za terkou a uklizet po ni. jsem zpocena az na prdeli,ale pocitam,ze sprchu mi terka nedovoli,tak se jdu navonet a sprchnu se az pujde spat... ja ani nevim v kolik maj prijet,takze si nemuzu naplanovat zadnou cinnost - napr.vyzehlit tu vcerejsi varku,abych mela cistej stit.
29. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
aha to je blbý když čekáte návštěvu tak mají říct v kolik přijedou ne? tohle tak nemám ráda! já jdu vařit rychle kačí je s jindrou na plavečáku, chci taky něco udělat, ale pochybuju že stihnu ještě něco jinýho..prosímtě co ten parfém můžu s tím počíat chci to pro sebe takže to není nějak horký..

Berti- je toho na tebe moc,vid? a není to i tím obdobím ročním, je podzim na mě taky hodně padá splín na podzim..

Reni- tak jdi vytřít třeba to pomůže :grinning:
29. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Taky potřebuju uklidit, ale komplet všechno a s malým za zadkem se nedaří. Snad vyženu zítra taťku s mrňousem ven a něco tu poklidim.

Reni - Robin je sice šikula, že takovej kus ušel, ale my jsme větší hrdinové, protože jsme vydrželi ty bolesti zad, jak jsme byli ohnutý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Jani,jasan,mas ho objednanej - dokonce mam pocit,ze uz ho ta holka ma - ze tentokrat objednavala driv a ja vsem rikam,pze jindy to tak dela,ze budou az po vyplate,tak ted ji to musim zaplatit a je mi blby chtit po lidech penize driv nez po ty vyplate - zabiju ji a bude... ta donna karen je uzasna a ve futuru ji maj za 1200 :slight_smile: to se pak jinak nakupuje. terca je od rana bez plinky,ma tady nocnik,ale zatim nepocurala ani nocnik,ani koberec,ale vzhledem k tomu,ze jsem vytrela a cekam navstevu,tak ji jdu odchytit a navliknout do plinky.
29. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Ha, tak jsme z města doma...a samozřejmě úlet...jsme koiupila dva 10m vánoční balící papíry, lidi na mě koukali jak na exota...no že se jim ani nedivím :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsem ale naštvaná, fakt pr... na něco, chctěla jsme si dokoupit od Seba medu pleť. krém pro prcka a nikde ho nemají (!!), dokonce tuhle kosmetiku vedou jen v jedné lékárně, kde teda měli všechny výrobky jen krém ne a pak v Rossmanu, ale tam taky neměli. Snad ještě budu muset vyrazot do Kolína :slight_smile: DM to jistí :wink:

Sim: no tak já se do toho teda dám, když tě neukecám :grinning: :grinning: at to jsem tu pro tebe měla už připravený hadr... :grinning: :grinning: ale máš recht, musím se zabavit, takže si dám čaj a jdu na to, na žehlení mám asi 4 trička ze včera, co nebyly suchý, takže budu mít taky čistý štít.

jo a pozor volala mi teta, ať zkusíme vydržet, že porodnice je naprosto full...jako plná!!!! (no ehm, pro nás tam prý místo samozřejmě prý najdou :grinning: :grinning: :grinning: čekají tam na nás fakt od toho pondělka... :grinning: :grinning: a my je napínáme).
29. říj 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
Jo,prdelku ma nahatou,ale chodi tady v kulichu! veru tak ho nechte tapat bez drzeni,ja terku za ruku skoro nevodim,jen opravdu malo... uz vi,ze k vode nesmi a kdyz uz,tak za tu ruku,jinak chodi v pohode vedle me... kdyz teda chodi,posledni dobou chce porad na konicka na ramena - a doma si hodi za krk panenku a taky ji nosi na konickovi :grinning: jdu varit polivku,navsteva mi muze...
29. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Sim - on venku ještě sám neumí. Přebíhá jen doma, venku jsme si ho mezi sebou posílali a není si tam tak jistej, ale za ruce skoro utíká. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
je Leni to je hezký že vozí panenky na koníčkovi Terka, to jsou šikulky ty děti vid? :dizzy_face: za vonavku díky :wink:

Reni- tak se na Seba Med vyprdni tak si kup krém jinej zase tolik to nevadí ne?
29. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Jani: na zimu mám jiný (do mrazů a na vítr apod.), ale jinak chci mít i na pleť ten seba med (když ještě nebudou takové extrémy), když už mám od toho všechno, aspoň na to nejcitlivější období, kor v zimě...sama vím, jaký s tím mám problémy já...v zimě... :unamused:
29. říj 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz
aha tak snad ho seženeš někde..jinak prosímtě ty holky co půjdou rodit do čáslavi a není tam místo to je jako pošlou pryč?
29. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Jani: určitě v DM to mají, tak třeba stihneme ještě zajet s J. nebo pošlu sestru. Stejně bych se chtěla jet do Kolína podívat, do Tesca určitě, měli by mít lososa.. tak bych si koupila, dělám ho v listovém těstě se špenátem, nivou a zakys. smetanou a mňamka. :slight_smile:

No a jinak s porodnicí..někdy to tak bohužel chodí, že tě prost ěpošlou pryč. naštěstí Č. se fakt snaží, co vím, tak snad někdy i ležely ženský ne na prodnici, ale na gyndě apod.
A dokoce nám jednou na cvíču vyprávěla, že přijela paní, co ridila, fakt v bolestech, že už brečela, a prosila, aby ji už vzali (vyhodili ji předtím ze dvou porodnic!!!! nechápu), mylsím, že ty ženský jsou rády, že josu rády, v bolestech a ještě takový stresy...Ono snad neberou Pardubice ani Chrudim...tak proto je toho tolik v Č.
29. říj 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsme si dala česnečku :slight_smile: a závitek :slight_smile: (Sim závidíš, co??) teda nebyl to ten klasický kupovaný, dělala sesta v rýžové placce...ale fakt super, namáčela jsem to v čertovské omáčce :wink:
29. říj 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz
to je dobrá kombinace česnečka a závitek :grinning: já dodělala knedlíky plněný uzeným, zkusím dát i kačí tak uvidíme, mám vysáto, uklizeno tak trochu ještě musím vytřít, ale s k. je to bojovka :grinning: jak často vytíráte? my vysáváme skoro denně dalo by se říct,ale vytírám tak 2x za týden,jak kačí moc nechce spát v poledne tak je to boj s ní, šlape mi v tom já se bojím aby neuklouzla.

no Reni ještě že tam máš tetu, ale já myslím, že správně by tu paní jak píšeš neměli vyhodit jestli má bolesti to jsou pěkný debilové teda víš jak jí muselo být chudinka?
29. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Jani: právě že si to nedovedu ani představit, i jen když nám to vyprávěla, tak jsem měla husí kůži...opravdu až v Č. ji vzali...taky nechápu to jednání ze strany těch nemocnic, kde jí nepřijali....a myslím, že sama vrchní (co cvičí) to nechápala...

Jsem takové prasátko, no :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zas aspo%n yt chutě nebyly tak daleko od sebe.
29. říj 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
Tak cesnecku mame taky a zavitek teda nezavidim,to mi nejede,ja rada cinu,ale zbytek tech cinskejch blafu nemusim. aha,no jo,nam taky trvalo nez zacla tapat venku,ale zada jsem si setrila :grinning: pockala jsem si az zacla chodit sama a pak prave porad padala a tak jsem vyhrabala takovy socialni mansestraky a ucila se v nich. jani ja bud vytiram obden anebo taky jednou za 10 dni,zalezi na neporadku a chuti. ale luxuju taky denne,zametani je naprd.
29. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Ha tak jsem tě chtěla popíchnout a ono nic :grinning: :grinning: :grinning: hade... :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak já uklízím, když vidím, že je třeba, prostě jak zabordelíme...ale s mimčem je jasný, že to budu muset nějak šéfovat častěji... (až začne třeba lézt apod.) ale to uvidíme..
29. říj 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
Pri lezeni jo,ale pri chozeni uz je to zas o.k. :grinning: terca spi a co jde delat lena? taky hajiii - at si me pak navstevnici proberou!
29. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Teret: snad si to přečteš...teda já jsem detektiv :slight_smile: Ve schránce mi přistál mami časopis a hned jsem se začetla...a co nevidím, tvůj úžasný příspěvek!! že se nepletu, viď?? Napsala si to moc hezky (o tom věku :slight_smile: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.