• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojdáááá,
tak já byla včera se ségrou na výletě v Praze a přijela jsem naprosto grogy, ale jinak to bylo prima, pokecaly jsme a užily si to (jen jsme nesehnaly to, co chtěly, ale to nevadí)

veru - nebyli jste včera ve Futuru?

teret - gratulace k Samíkovi, fotečka moc pěkná

renat - tak já už pomalu začínám věřit, že Kubík si počká na ten svůj termín :grinning:

jani - ty jsi teda taky čipera, co všechno stíháš, s tím zítřkem ještě nevím...........

bertol - tohle taky znám, mě tyhle nálady na podzim taky chytají, tady je každá rada drahá :unamused: , ale zkus nějaký relax nebo třeba film o létě (se sluníčkem :wink: )
29. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahojky :wink:
tak vas tu všechny zdravím
Renat -ty jsi ještě celá :grinning: tady to vypadalo že už :grinning:
ytu-tak už jste doma to je určo lepší a M artinek je statečny kluk
jak dlouho bude mit tu sadru??
marlan-v praze jo :wink: tam snad pofrčim zitra s tatkou ale i s Vikčou jo a stavebnice a kyblik přivezu v sobotu :dizzy_face:

jsem nějaka unavena ale musim jit mamce zkratit kalhoty jejej mě se nece :frowning2:
29. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
tak já mám i vytřeno čekám až se kačí vzbudí a dám jí mamině jdu za babí do nemocnice aspon budu mít klid a pořádně si popovídáme takže dneska mám splníno taky :grinning:
29. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
No holky, kde jste celý odpolko???

My jsme se byli venku provětrat a teď k večeru se už pěkně ochlazuje.

Marlan - včera jsme byli ve Futuru s mým taťkou, já jsem si to myslela, že jsem viděla Kryštůfka, ale nebyla jsem si jistá. :sweat_smile: :sweat_smile:

Renčo - tak jak??? Jsem jak na trní... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
holky kde se kupuje cd obal když chci jen kus?
29. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Marti byly jste v tý ovečce jaký to bylo? kolik tam bylo lidí? a v pá tam jdeš sama nebo s Kryštůfkem, to je pro mamky,ne?
29. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
jani - v ovečce jsme byli a sešlo se nás docela dost, můžeš mrknout na fotky na webu, zítra dopo půjdeme asi taky, nemám hlídání, takže jdu i s Kryštofem
ten obal pořídíš třeba v datartu
29. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Dobry vecer,
diky moc holky za podporu. Jojo ... pocasi, stres, depka, jak jsem furt sama i kdyz vehementne furt vsem i sobe tvrdim jak vse zvladam ... jo zvladam, ale pak ty vecery kdyz mi deti usnou a ja jsem sama .. njn ... musim na na neco prijit a nejak si ten svuj zivot dat dohromady ;)

Taky jsme byli jednou v ovecce to okouknout. ale pak dostal Al rymu tak jsem se tam uz nedostali, ale mozna zitra tam taky zajdem anebo pristi tyden.

Verci ... ty jo , takovy kus utapkal jo ?!? Hezky. To toho meho prtouse na kazdem metru neco zaujme .. tu klacik, tu kaminek, ale jinak taky uz moc hezky tapka. Ale nechce moc za ruku. Radeji sam. :slight_smile:

Jani .. obal maji urco v tom datartu nebo myslim i v tescu

Reni ... to je furt ... uz to asi prijde, mozna ztra, mozna pozitri ...... podle me bud vykoukne na termin anebo ho z tebe budou vyhanet a z po terminu :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu si dt kaficko ;)
29. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Berti: no já už o tom taky přemýšlím, :grinning: :grinning: :grinning: no co někdy vylézt fakt musí, tak uvidíme. Já jsem si to spočítala na 7. 11. :slight_smile: takže má ještě čas...už opravdu prdím na prognozy od dr.
ale že jsem chytla asi menší štrézy, to zas asi jo... :unamused: :unamused:
29. říj 2009 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
Reni ... u Alexe meli doktori obavi ze se narodi v 7 max. v 8 mesici, pak ze urcite tak 2 tydny pred terminem ... no ... a samozrejme ze jsem opet prenasela ;) To se neda ty jejich odhady. Az se bude mimskovi chtit tak vyleze ;) :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Renat:

9 měsíců byl mým domovem mamky pupík, teď už jsem ale na světě, mé jméno je KUBÍK.30.10.2009, 3:45, 50cm 3,25kg.Bylo to strašně rychlý :dizzy_face:

Mooooooooooooooooooooooooooc gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 06:30  • Odpověz
Jj,zmena taktiky se vyplatila a mrnousek je venku. Velka gratulace rodicum a hlavne zdravi a pohodu mamince a Jakoubkovi!
30. říj 2009 v 06:53  • Odpověz
no, Kubík si vybral moc hezké datum - velká gratulace :slight_smile:
30. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
autor
Taky jsem hned klusala na konika abych tady obema sikulum verejne pogratulovala !!!!!!!!!!!!!!! Jupiiiii ... no je to nadhera !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 07:44  • Odpověz
jů hurá tak máme další miminko!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Renatce a Kubíčkovi moc gratululujeme a přejeme Kubíkovi štastný život plný lásky!! :dizzy_face: a hlavně zdravíčko!
30. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
A ja zrovna spala celou noc,tak jsem ani nemohla premyslej,jestli uz to klapne nebo ne... co mate dneska v planu? my mame vsechno hotovy,neco k jidlu se tady taky najde,tak dneska bude den relaxu j a her,az se venku trosku otepli,tak pujdem na prochajdu.
30. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
dobré ranko..
tak koukáme, že už je to tady.. takže mooooooooc gratulujeme, přejeme Jakoubkovi i rodičům hodně štěstí, zdraví a kvantum kráásných společných chvilek :slight_smile:
je to sranda, že osmej příspěvek dozadu je od Renat a přitom už má odrodíno... tak to teda byla rychlovka ! :grinning:

My máme doma taťku, pracuje z domu, tak aspoň tady nejsme sami... čekáme taky až se oteplí, abychom mohli ven. Slunko svítí, ale asi je tam kosa, co? Zatim sem radši ani nevytáhla čumák z okna, bojim se, že mi umrzne :slight_smile:

Marti... kam mám vrátit tu ponožku z Ovečky? :wink:
30. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
helen... sádru budeme mít až do Vánoc, někdy po novym roce ji budou sundávat, no je to ještě hrozně daleko... už aby to bylo :pensive:
30. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
to byla asi rychlost, taky se divím :astonished: ale to je dobře :dizzy_face:

my vaříme čekáme na jindru a jdou zase na plavečák a já asi k babí do nemocnice
30. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
jé ještě koukám, že jsme měli nachlup stejnou váhu - Martínek měl taky 3,25 :slight_smile:
30. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
jé Jani.. jak já bych šla na plavečák... to mě právě mrzí, že teď nemůžem. Tak si to holt budem muset vynahradit, až nám to sundaj :-/
a co babí, jak je?
30. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
JItu neboj, pak budete chodit :wink: jinak babí pořád stejně čekáme až se uvolní místo v DD do tý doby bude v nemocnici :frowning2:
30. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
ytu,jo je tam docela chladno,ale vypada to horsi nez to je - my za chvili vyrazime... takovej rychlej porod jde jen zavidet,doufam,ze na podruhy ho taky zaziju... holky,kterej den chodite do ty ovecky? pocitam,ze do pondelka jsme bez rymy a zitra uz budu mit auto,hura!
30. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
my chodíme v út dopo tak na 9 do 11 ale je to i snad čt, pá, půjdete taky?
30. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
s tím porodem máš pravdu taky doufám, že bude druhej kratší :wink:
30. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Jani a vy chodíte teda jen úterý? Nebo i ty čtvrtky? Taky příští týden půjdeme, v úterý určo, jestli do toho něco nevleze .. jen doufám, že tam nebude zase školka, poněvadž martin tam chytil rýmu, tak se z ní teď léčí, ale už je za námi fáze nudlí, teď už má spíš ucpáno a snad mu to brzy povolí... ale ven chodíme, to můžeme, ne? :confused:
30. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojky, tak koukám, že jsem to všechno prošvihla :unamused:
Přejeme Kubíčkovi jen samé štěstí v životě, hodně zdraví a plno úspěchů a mamince a tatínkovi hodně radosti z Kubíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dneska ráno mi přišla zpráva, že kámoška porodila v 6.05 kluka a Renča nakonec taky, tak to je teda fakt dobrý :wink: :wink: :wink: :wink:
30. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
jitu- chodíme čtvrtky, st dopo bych chtěla chodit na plavání, nechcete chodit taky, je tam hodně plno jak jsou ty dětský kluby, takže st dopo nám vyhovuje :dizzy_face: a ven můžete určo chodit

jdu se najíst ted jsem došla od babí a čekám že se už kačí vrátí šla jsem v podpatkách a jak na ně nejsem zvyklá tak jsem málem nedolezla domů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Marti tak jsem skoukla fotečky z ovečky, bylo vás tam docela hodně že?
30. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
holky kde jste? mě se chce tak spát kačí nechce v noci spala blbě sotva mžourám,vařím jindrovi plněný papriky, má je rád, já je nemusím ale co bych pro něj neudělala že? :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.