• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
jitu - my chodíme út i čt, jinak ta školka tam byla mimořádně - zrovna v úterý byla vernisáž těch vyrobených oveček a dopoledne to bylo pro školy a školky (naštěstí přišla jen ta jedna), jinak když je tam 5 dětí, tak je to hodně :wink: , rýmu máme taky, jo, teď v úterý nepůjdeme - jdu na seminář do Hvězdičky

jani - ten včerejšek byl povedený, vyrobili jsme lampiony a šlo se na ostrov, ve středu bychom na plavčo možná šli
30. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
marti.. a to jste vyráběli lampiony v ovečce? ... a prosím Tě kam mám vrátit tu ponožku? :grinning:
je škoda, že v úterý nejdete, a kdo byste teda šel v úterý do Ovečky?
30. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
myslím tu ponožku co jsi mi půjčila na martínkovu sádru :slight_smile:
30. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
my půjdeme v úterý tak pojdte JItu taky i vy ostatní kdo chcete, zase na9 zhruba my tam budeme..

Mar- na jakej seminář jdeš do Hvězdičky?

Jitu- tu ponožku vrátíš v út tý paní která ti to půjčovala ta tam bude má to tam na starosti..

kačí je vyspalá já mám uvařeno na zítra, a jsem nějaká hotová, je mi zima, jindra si šel koupit vestu na zimu, tak jsme sami doma
30. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
jani.. já právě nevím, kdo mi ji půjčoval, jen vím, že mi ji přinesla Marťa.. takže nevím vůbec čí je :slight_smile: ale jestli je té paní, tak ji to v út vrátím... takže bychom měli dorazit, tak se tam sejdem.. ty jsi platila ten členskej příspěvek? já ne-e a asi ani nebudu nebo myslíš, že mám?

my eště dneska venku nebyli a vůbec se mi nechce do té kosy. Já si snad sebou budu nosit nějaký kamna :slight_smile: brr tfuj a bude hůř.
30. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
Ahojky.....

Snad jste na mne ještě nezapomněly????? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nejdřív ohromná gratulace Renat k Jakoubkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hodně zdravíčka, šěstíčka a společnejch zážitků.................teda to byl nějakej superrychlej porod, nezdá se ti??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Taky gratulka Teretyně k Samíkovi......snad se vám ten pindík jen nezdál :wink:

No a samozřejmě přejeme hodně zdravíčka a brzské uzdraveníčko Martínkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jitů......jsem moc ráda, že už to máte za sebou......moc jsem nestihla dočíst, ale doufám, že je vše OK. Martínek byl určo moc statečnej..... Nechcete se příští týden vidět? To samosebou platí pro všechny....... :wink:

My se máme dobře, z dovči jsme se sice vrátili už v neděli odpoledne, ale pak nastal vybalovací kolotoč, prolítnout město a pak jsme zase jeli přespat do Běchovic......no, času opět nějak pomálu :grinning:
Na Šumavě bylo krásně......25 čísel sněhu a dokonce -10......sluníčko - parádička :dizzy_face:
Dneska dostal Sami nějakej průjem.....tak snad to bude brzy fajn...........prořízly se mu dolní špičáky, tak možná to bude k tomu...........
30. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
Jitu- neplatila jsem ten poplatek a taky nebudu ne že bych měla peněz nazbyt že? :grinning: tak v út na 9 tam,ju? kdybyste nešli dejte vědět, at tam nejsme sami..

Marki- ahojky :dizzy_face: ten průjmík asi bude k zoubkům to snad nic nebude, doufám, že máte ze šumavy fotečky! nechcete jít taky do ovečky v út? nebo konečně v po do sokola cvičit?nebo to út odpo nebo i st odpo máme volno tak jestli chcete můžeme se sejít :wink:
30. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
Tak my byly cca od pul jedenacty do ctyr venku,mam v nohach tisic mil a tesim se do postele. my mozna v utery dorazime,ve ctvrtek mame klubicko,ale vubec nevim,kde ta ovecka je. a jakej prispevek se plati?
30. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
Leni to jste byly v Kolíně pěšky, ne? :sweat_smile:

jinak to út musím zrušit přijde mi kamarádka málo se vidíme a ráda jí uvidím, takže dyžtak ve čt nebo ten další týden, kdo by šel ve čtvrtek?

já jsem taky hotová,ale nějak psychicky, potřebovala jsem jít ven mezi lidi, jsem nějaká mimo, ale parták nebyl, tak trčím doma, aspon jsem tátu poslala pro vínko a něco na zub do tesca, nějak potřebuju mezi lidi, zítra jde on, tak mám taky smolíka :confused:
30. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
ahojky,
není tady raní tahoun a je pusto, co? :grinning:

jdu jen pozdravit vařím jindra je s kačí na fotbale a odpo jedeme do poděbrad na koníčky, je ukončení sezony, ale je pěkná kláda teda fuj fuj, budu večer jindra jde na basket a do hospody kdybyste někdo měl čas :wink:

tu ovečku teda můžeme nechat na čt dopo šel by někdo? v út máme návštvěvu a pak se půjdeme projít na zálabí a na hřbitov, dostala jsem spucunk že chodíme málo ven, mě se teda nezdá chodíme dopo i odpo většinou ale nejsme třëba přímo venku jdeme někam atd..to je pořád něco..
31. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahojky holky...

Renčo,moc GRATULUJU!!!A nepleteš se,ten článek je opravdu můj...No a jak je možý že mě ještě nic nepřišlo? :unamused: Já mám taky předplatný :frowning2:
31. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
A děkuju za gratulace holky.
¨Já zase letim,máme dneska tatku náhodou doma,tak aby nepeskoval,i když to by si zkusil...Vařit dneska nemusim,babička včera navařila a zase mě strašně pálí žáh chjoooo..

Leni,nechcete zítra dojet je tu dlabání dýní a lampionvej průvod
31. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
ahojky
tak nejprve mooooooooooooooooc velka gratulace mamině a Kubíčkovi
ytu to uteče tak se stavte u nas někdy mi ted mame rymičku tak ven moc nechodime a hlavně mamce je tam zima :sunglasses:
31. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky, koukám, že to tady pěkně žije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No však až pustěj Renču, tak to tu ožije, bude plná nových zážitků a dojmů a všeho.

Jinak Robin už 3 dny doma chodí bez držení, no spíš lítá a má z toho strašnou srandu. Když spadne, tak se rychle zvedne a letí dál. Má jednu ruku nahoře a vypadá fakt roztomile.
vy už tohle máte všichni za sebou a my jsme teprve začátečníci, ale aspoň už tu nejsme nejmladší. Teď je nejmladší Kubíček :wink: Já už se tak těším na fotečky a na vyprávění. :dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
ahojda,

tak ta kosa je neskutečná, a bude hůř :angry:

jitu - tu ponožku můžeš vrátit v Ovečce, v úterý tam nebude Eva, ale někdo jiný, ale řekni, že je to pro ni

jani - my ve čtvrtek půjdeme

sim - v Ovečce se za hernu platí 50,- a příspěvek (roční 500,-) je pro ty, kdo využívá víc služeb - máš je pak levnější

veru - tak co bodýčka?

markyz - taky Tě rádi uvidíme
1. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahoj,ja jsem asi divna,ale me zima zatim nevadi,je mi docela teplo i venku a to mam tricko,mikcu a vestu,ale me ma co hrat a i v prvnim tehu jsem odmitala doma zatapet driv jak ve tri odpoledne... jinak jsem teda vytahla zas nocnik,pze terezka ho porad hledala,ale cura okolo nej! stoji vedle a cura,kdyz se ji zeptam kam patri bobek a curani,tak ukaze na nocnik a rekne mi,ze louzicka je chro chro a tim to pro ni konci - potvora mrnava. jinak ted dlouho temer nejedla a vcera nevedela,co ma zfutrovat driv,fakt se cpala vsim co ji prislo pod ruku,od knedliku+s+omackou+u+tchyne+az+po+mandarinky+a+jogurty+-+a+porad+nemela+dost.+asi+je+po+mamince,ja+taky+bud+nejim+vubec+anebo+zeru+jak+kombajn,ach+jo...+tak+my+ovecku+nechame+na+ten+dalsi+tyden,az+vas+pujde+vic...+terinka+ma+stejne+porad+rymu,tak+at+nekoho+nenakazi,je+to+blbost,ale+neprijemna,kdyz+ti+smudlici+neumi+smrkat.
1. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj, no venku je teda fakt pěkná kosa, brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: V noci jsem si otevřela ventilačku, aby se trošku vyvětralo a ještě že spal malej u mě, pořádně jsem si ho zachumlala a chrupkali jsme na čerstvým vzdoušku až do 9.40 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Poslední dobou chce Robi/n být v noci u mě a já už to ani nějak -neřešim, říkám si, že je to roztomilý a moc příjemný, když se k němu můžu přitulit, protože přes den mi to moc nedovolí :grinning: :grinning: A další věc, že do 18 s námi spát určitě nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mar - bodýčka jsou super, sice jsme je ještě nezkoušeli, ale jsou větší, než ty co teď máme, což potřebujeme :wink:

Sim - my větší lidi máme fakt výhodu, že nám není zas až taková zima, jako těm, co jsou hubený viď :wink: Teda nic proti vám hubeným lidem :dizzy_face: :dizzy_face:
A s tim nočníkem jsi mě pobavila, že loužička je chro chro :grinning: :grinning: :grinning: Ty máš doma teda číslo
1. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
ahojky,
tak my včera jak jeli na koníčky tak jsme je nenašli, šli někam pryč tak jsme viděli jen ve stájích..prošli jsme se a jeli zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mar- na co vůbec jdete na ten seminář?

SImi- rýma je prevít já na ní trpím a když máš ucpanej nos, a nemůžeš se vysmrkat, tak to musí bej teda hrozný, chduáci děti! kačí je nevrlá pořád se chce chovat, asi taky zoubky pořád, začíná mít taky rýmku, snad je to od nich, protože ted šli zase s tátou na plavečák a já vařím, tak doufám,že z toho nic jinýiho nevyleze, ale je pěkná kosa teda :angry: a už asi líp nebude!!jinak nočním my taky moc neřešíme, ale jindra nadává myslí si jak je to lehký jí to naučit asi..

tak pojdte v ten čt do ovečky holky snad to vyjde!!
1. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Jani,my mame ve ctvrtek klubicko - jestli teda budem bez rymy... a nocnik? nam se jeste nikdy nepovedlo do nej neco nadelit,asi je ta holka po mne,ja se na nej naucila az ve trech letech. ted zbagrovala dve misticky zemlovky,normalne sni sotva trictvrte jedny,tak si asi dela zasoby az bude zas hladovet... veru,jestli tebe neco hreje,tak me to neco vylozene prehrejva :grinning: a ja se vam musim pochlubit - videla jsem kubicka :slight_smile: je nadhernej a skoro plesatouckej,uplne podle myho gusta,pockejte az ho uvidite! a je pry moc hodny,ale to vam pak renca povi sama.
1. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
jé Renina ti posílala MMSku? tak je pozdravuj, už se těšíme na fotečky! s tím nočníkem já to tkay nechci hrotit, jako sedí tam ale taky většinou nic neudělá a sedí tam občas ne pravidelně, snad se to naučíme,že? :grinning: já zapoměla že čt nemůžete a příští út je ten seminář už těšíš se? :dizzy_face: jsem zvědavá!!to teda Terinka pěkně papká, Kačí ale taky někdy sní hl. jídlo a i trochu polívky, jak kdy a jak jí co šmakuje asi..jdu vytřít když jsem sama at mi v tom nešlapou a musím dodělat oběd..odpo půjdeme asi na hřbitov do tý klády hnusný br..
1. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Jé já chci taky vidět malýho Kubíčka, už se těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky a od kdy jste začaly dávat děti na nočník??? Mě pořád říká máma, že bych ho tam už měla zkoušet dávat, ale co mám načteno, tak děti to vnímají až kolem 18 měsíce, na co ten nočník je. Připadá mi dost brzo, abych na něj Robinka posazovala ve 13 měsících. :astonished:
1. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
mě taky veru přijde brzy..kačí chápe asi napůl co to je, dávám tam miminka děljí čůr čůr, ale kačí to podle mě moc nechápe že má taky dělat čůr čůr, když se počůrá nebo pokaká tak řekne ee ale když je v plínce, takže to chápe ale asi jí nedochází že když chce dělat ee tak má jít na nočníček nebo si říct řekne když je už pozdě.
1. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
takže máme Jani ještě fůru času viď. Já si to myslela. No jo, mámě to nevysvětlim, je to už dávno, co jsme byly děti a mamča nějak ztrácí pojem o čase a kdy nás všechno učili. I když je možný, že když jsme byly děti, tak jsme možná chodili na nočník dřív, protože ty látkovky nás k tomu prostě donutily. :sweat_smile:
Ale je fajn, že Kačí už ví, že ee udělala, ale ještě teda nepozná, že potřebuje.
1. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
mě to taky máma říká tchán se mě pořád ptá i jindra..ale asi nemá cenu to hrotit naučí se to časem :confused:
1. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
vy byste Veru šli ve čt do ovečky?
1. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
Přesně, až přijde ten správný čas, tak se na ten nočník naučí, stejně jako všechno ostatní.
Do Ovečky bych šla, ale nevím, jak dopoledne. Třeba dneska jsme vstávali dost pozdě.
1. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Veru,jj vy mate casu habakuk,ja to zkusila ale hodne vlazne asi ve 14m, pak v lete a pak ted a sice mi teda ukaze,kam to curani a bobek patri,ale to je vsechno. jen mam pocit,ze vi,ale ze proste nechce,tak zkusim sehnat takovy ty vazaci kalhotky a zkusime dat na den latkovky. ne ze bych ji v tom chtela nechat behat,ale aby si uvedomila mokro a dala si to do souvislosti... uvidime,zatim zadnej stres,az po novym roce asi zacnu fakt trenovat. a jani,promin,ale jindra ti koukam nejak moc do vseho keca,ale ruku k dilu neprilozi,co? berous aspon nekomentuje,ale treba na to,ze ti+pinda+do+toho,ze+chodite+malo+ven,bych+mu+rekla,ze+on+zas+chodi+malo+domu.+nasi+taky+pindaj+o+plinach,ale+s+tema+jsem+hned+hotova,berous+vi,ze+je+doma+tak+malo,ze+jsem+na+vsechno+sama+a+tak+ho+ani+nenapadne+kritizovat,max+semtam+hodime+rec,ale+vpodstate+se+mnou+souhlasi+anebo+ho+presvedcim+:grinning:+a+jj,mam+mmsku+kubika+-+ale+na+vyzadani,jinak+bych+mela+prd.
1. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
já mu to říkám to se neboj, já se nedám, ale včera jsem za to mohla já vstávala jsem levou zadní byla jsem nevyspalá a vzteklá tka jsem se do něj pustila a už to bylo, kdybych si nezačla tak nic neříká, bránil se, je to blbý že to vůbec řekne,ale když je v ráži tak to umí pěkně a mě to pak mrzí, někdy mi přije že mu nedochází jaká je to zodpovědnost se starat o dítě, že je to jako práce ne li víc, jenže peníze vydělává jen jeden a druhej je doma..
1. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
někdy mi přijde že mu dochází až ted jaká je to zodpovědnost se starat o dítě a když budeme mít druhý tak je to zase mín pohodlí musíme si o tom popovídat, je fakt že kačku jsem chtěla spíš já a on za jistých podmínek souhlasil, takže na druhým se musíme domluvit bud bude ted nebo půjdu do práce a bude dýl uvidíme,ale nerada bych zůstala při jednom, přijde mi to smutný že si nemá s kým hrát i pro mě je jedno dítě málo :sweat_smile:
1. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Tak u nas je to naopak - teda o prvni mimi jsem knourala snad od tech sestnacti,kdy jsme se dali dohromady,ale o druhym me musel hodne presvedcovat a byt to na me,tak o nem ani neuvazuju - ted uz to citim jinak,tesim se a mam radost,ale to az ted,kdyz tehule jsem... mne prijde,ze jindra ti to dava vsechno moc vyzrat a ty z pocitu,ze te zivi a ze nemas kam jit to snasis - ber to s rezervou! ja mam ten pocit taky,to ze nebyt pavla,tak nemam kde bydlet a nemam ani na ponozky atd... ale on prave moc nekritizuje. semtam+si+rejpne+treba+kvuli+poradku+anebo+jde+uklidit+sam+-+cimz+me+teda+paradoxne+nasere+jeste+vic,ale+do+ty+vychovy+nebo+kolik+casu+kde+a+s+kym+travim,do+toho+mi+nekeca.+ja+se+ho+do+toho+snazim+zasvetit+a+vypravim+mu+co+celej+den+delame+a+semtam+treba+rekne,ze+tohle+nechape+a+ja+mu+reknu+duvod+proc+to+tak+delam+a+on+bud+rezignuje+anebo+me+presvedci,ale+tak+jak+ja+mam+pocit,ze+me+zivi,tak+on+asi+ma+pocit,ze+je+s+nami+malo+a+ma+vycitky,ze+radsi+mlci+-+coz+teda+kdyz+o+tom+premyslim,je+taky+spatne.
1. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.