• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
jani - ten seminář se jmenuje Rodina a zaměstnání
Obsah semináře: - co to je slaďování rodinného a pracovního života na trhu práce: jak ho chápe zaměstnavatel a jak ho chápou zaměstnanci/ zaměstnankyně - druhy a typy alternativních pracovních úvazků a možnosti z hlediska práva (využití pracovní smlouvy, DPP, DPČ) - zaměření na flexibilní pracovní úvazky – částečné úvazky, práce z domova, sdílené pracovní místo atd. - práva a povinnosti osob odcházejících na mateřskou a rodičovskou dovolenou a trh práce a rovné příležitosti žen a mužů (pracovní pohovory, antidiskriminační zákon) - zkušenosti z praxe, diskuze, nácvik modelových situací
1. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
jani,promin,ja uz do toho nebudu sit. mne to jen mrzi kvuli tobe,protoze te mam rada a chci,abys byla spokojena. vpodstate jsem chtela jen rict,aby sis ty jedovaty poznamky nebrala a v duchu si myslela neco o prdeli a netrapila se tim,jen jsem to napsala uplne blbe... ale mysleno to bylo tak,at si z toho nic nedelas,ze chlapi jsou jin nez my a nedokazou se vcitit do zensky na md a tak jsou nekdy az zaslepeni a neuvedomujou si co rikaj... ale uz fakt mlcim,jeste jednou promin... my byly dneska na nakupech a tak a kdyz jsem doma vystupovala z auta,tak jsem+si+zabouchla+prst+do+dveri,boli+to+jak+cert+a+nadavam+si+jak+jsem+blba+a+na+co+jsem+myslela,auauau!+jo+a+mam+pro+tebe+ten+parfemek,tak+ti+ho+dam+asi+na+tom+seminari,ju?+je+to+teda+uz+pristi+utery?+moc+se+tam+tesim,doufam,ze+tam+bude+i+prostor+na+otazky+a+tak,u+nas+je+ted+problem+s+oblikanim+a+nevim+jak+na+to,tak+snad+poradej.
1. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Tak jsem čučela na superstar a teď ještě na net a zjistila jsem, že je půl dvanáctý :astonished: :astonished: Taťku máme na noční, takže mi neměl kdo říct, kolik je hodin :grinning: :grinning: :grinning:
Robíček měl dneska nějakej taneční den, pořád dělal tanyny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jdu chrupkat, ráno brzo vstáváme, přijede nám děda. No ale vy už stejně asi všechny spíte. :sweat_smile:
Tak dobrouuuu :pensive: :pensive:
1. lis 2009 ve 23:30  • Odpověz
Leni já vím, jak to myslíš,doma jsme si promluvili včera a chce mimi..uvidíme no, když je naštvanej,tak řekne v afektu nehezký věci a to jak jsi psala at si myslím,tak to si myslím to se neboj! ten seminář je 10 to je příští úterý :wink:
2. lis 2009 v 07:48  • Odpověz
Cusik,prst uz lepsi,ale porad boli a mam ho uplne modrej - jsem to blbka... a jani,kde je ta ovecka,ja vubec nevim - nebo te vyzvednu a pujdem spolu. jde tam parkovat nebo pujdem pesky? ja uplne zapomnela,ze mam jit dneska na gyndu,tak snad to mamka stihne a pojede se mnou nebo mi zas z terky bude litat tlak do nebeskych vysin. ona ne ze by zlobila,ale je to proste neposedny batole a vsechno si chce vyzkouset,bafat na lidi atd a ne kazdej ma pro to pochopeni,ze? ted tady zas chodi v kulichu a rukavicich a hada se se mnou ze+kulich+neni+cepice+ale+helma,komedie+jedna,hrozne+ji+bavi+se+hadat+a+je+z+toho+hrozne+vychechtana.+jo+a+nocnik+asi+zase+schovam,nema+to+smysl.+jo+a+v+tescu+maj+docela+dobrou+cenu+na+pliny+huggies,vyjdou+na+stejno+jako+treba+babylove+z+dmka+a+maj+na+zadech+tu+super+gumicku.
2. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
Jezis to je hrozny ty moje plusy,ale ja za to nemuzu,to ten mobil - kdyz mam delsi prispevek,tak mi na konci udela plusy,nevim proc! jsem vycachtana,nachystana k sedivakovi,tak cekam az se brebca probere a vyrazim. jsem zvedava jak prcek vyrostl.
2. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jani - a už na tom bratříčkovi nebo sestřičce pracujete? že bychom těhulovaly spolu :grinning: :grinning: a samozřejmě se Sim, ale ta už má náskok :wink:

Sim - u Ovečky bohužel nezaparkuješ, jinak je to v té ulici jak je knihkupectví u Krále (u pošty u Delvity resp. Billy), pohodovou návštěvu u Šediváka
2. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Čauky holky,
tak je Týnka zase ve školce,to je klid.Chicco(pes) právě vyjel po Tomíkovi,tak dostal a šel na mráz,ono ho to přejde :grinning: Já půjdu navštívit sprchu,jsem nějaká ende.Jinak jsme zase bez auta,klasika
2. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahojky.....

tak jsem chtěla dočíst a zase jednou za čas na něco reagovat, ale nějak mě nebaví číst ty široké stránky.....text jakoby v 1 či 2 dlouhatánských řádcích.....taky to máte takhle rozhozené a nebo je to jen mým počítačem?

Já chtěla jít se Samim dnes cvičit, tále mál hroznej průjem, tak nechci riskovat nákazu dalších lidí.....je to totiž střevní chřipka a ne k zoubkům, jak jsem si původně myslela.....Jirka ji má taky a moje švagrová též........... :frowning2:

Tak se opatrujte......papapa a až se uzdravíme, tak se, doufejme, někde uvidíme..... :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
marky,to je mi lito,tak at vam samicek moc nepohubne a je mu brzy dobre. za ty siroky stranky muzu ja :frowning2: ale nechtene,to dela ten mobil,holt musim psat vic kratsich prispevku. mar,diky za info,tak to zaparkuju klasicky na husaku... je to blby se ptat,ale jak vy dlouho snazilkujete? nam jak se terca vubec nedarila,tak tohle slo hned,tak jsem usoudila,ze u me to poprvy asi bylo hlavne psychikou.
2. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jo a mam vas moc pozdravovat od renci,maj se s malym dobre,zadna zloutenka je nenapadla a mlicko uz se taky rozjizdi,takze zitra jdou pravdepodobne domu. a ja si tady kratim chvili a piratim libas jako buh,chcete to nekdo taky? jani,pro tebe uz mam i tu dadu preprclou,tak snad to v utery nenecham doma.
2. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
jsi zlatá Leni :dizzy_face: no Líbáš jako bůh bys taky mkohla přeprcnout :grinning: to mám taky ráda! prosímtě jak ses to naučla já jsem na tyhle věci antitalent, tak když si budeš zase něco stahovat tak si na mě vzpomen já mám asi 4 dvd tot vše :astonished:

Mar- vy se teda snažilkujete už jako fakt? my asi na jaře až po novým roce někdy, říkala jsem jindrovi že to chci dopředu vědět jak se dohodneme, objednám se k šedivákovi na prohlídku koupím vitamíny, 3 měsíce před snažením se mají brát že?a listovku..ty jsi byla na kontrole? taky chodíš k šedivákovi, ne? tak na nás počkejte at můžeme těhulkovat spolu..

Marki- at vám je líp psala jsem ti sms :slight_smile:

jdu mejt okna mamina vzala kačí na procházku, ale my jak máme dvojitý okna tak je to děs, mlží se mi tady, sotva ho umeju už je zase zamlžený tak zase nic nevidím nesnáším mytí oken aspon něco chci dneska udělat ale.. :angry: :angry:
2. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahojky, tak tady se bude snažílkovat, jé vy se máte, přeju vám to a ať se zadaří :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sim- jakou máš Dádu??? Na DVD nebo jen písničky na CD??

Jani - teda v týhle zimě by se mi nechtělo mýt okna :unamused: ale ono už asi líp nebude. Taky mě to čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Markyz - tak to je mi Samíka líto. přeju brzké uzdravení :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak jsme dneska byli na očkování a malej ani nepípnul, byl statečnej, hrdina můj velikej. A dokonce se tam rozkecal, když dostal včeličku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
nok vidíš Veru jak je statečnej :dizzy_face: já právě chci ty okna umýt co nejdřív pak bude zima a bude se mi to mlžit ještě víc a to fkat už nic neuvidím! já jsem hroznej tatar na ty okna jak se to mlží nic nevidím,nadávám jako dřevorubec půllku už mám tak ještě mě čeká další :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
a čim je Jani myješ??? My používáme na leštění noviny a je to to nejlepší, co znám. Krásně ty skla vysušej. :wink:
2. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
Tak su doma - a nastvana... zas vysokej tlak,ale jak mam sestricku rada,tak s timhle me stve. ona mi meri tlak kdyz vidi,ze jsem tam cela udejchana prilitla,terca breci a ja se ji snazim uklidnit - to je prece kravina,ma pockat az se vydejcham a az budu v klidu,jinak je jasny ze je ten horni vysokej,dolni byl o.k. - tak jdu zitra zas na premereni!!! jinak utz nebylo :frowning2: veru,mam dadu dvd,ale je to tancovani,takova diskoteka kde ona tancuje a zpiva s detma,tu jeji ranni show nemam,ale jestli se malymu libi kouzelna skolka,tak mamka ma dvd se scenkama s frantiskem a+fanynkou+a+s+tema+co+skolku+uvadej,je+to+docela+hezky.
2. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
Leni - tak to je teda fakt kr..., když ti měří tlak a vidí, že jsi udejchaná, to je snad jasný, že ho budeš mít vysokej. Ach jo, některý lidi jsou fakt z jiný planety nebo co :angry:
Jinak kouzelná školka ho zatim moc nebere, pouštim mu jí každej den ráno i odpoledne, ale nebaví ho to. Ale kdybys mi vypálila tu Dádu, tak bych byla ráda. Zaplatim ti to, nebo ti pak dám čistý DVD. Robinovi se právě v tý nedělní show líbí, jak Patraska zpívá, takže tohle by ho mohlo bavit a aspoň by dělal víc tanyny :dizzy_face:
2. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
No ona je hrozne hodna,ale je uz dost stara,myslim ze k 80tce ji moc nechybi a obcas mi prijde fakt mimo! dadu preprcnu a klíííd,ja o jedno dvd nezchudnu. jen upozorneni,ze pokud nemas rada disco hudbu,tak ti za chvili poleze krkem! ja to poustim jen kdyz vim,ze budu v jiny mistnosti :grinning: ale terce se tam nejvic libi reklamy na baby born a jiny panenky a myslim ze na konci je v jedny pisnicce i ta zizala a tanyny bude robinek delat stopro,u toho tancuju i ja a to mi to rve usi :grinning: ja na disco a tanecni hudbu moc+nejsem,ja+jsem+odkojena+nohavicou+a+nirvanou.
2. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
Ha......tak to mi mohlo bejt hned jasný, že seš za tím ty, Sim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :sweat_smile: .....no, se nedá nic dělat a budu se muset naučit číst takto..........a já to zvládnu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně, že jsi online.......... :dizzy_face:
2. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
Leni tak jsi to měla říct tý sestřičce at chvíli počká ne?tak zítra znova a jdeš znova s terkou? kdyby to bylo v kolíně tak ti jí klidně pohlídám :wink:

veru- já myju okna kuchynskýma utěrkama a taky jsou dobrý, ale ted když je zima, tak je naprd všechno, jak se mlží to v paneláku jsem to neznala je to na budku jsem vzteklá jako pes vždycky..

Marky- já ti neodepsala vid? to jsem byla vzteklá z těch oken právě :confounded: v ovečce je to hezký, je to tam nový, nový hračky moc dětí tam zatím nechodí,ale je to dobrý, tak pojdte taky někdy..v po byste mohli už na to cvíčko, ne? a až bude líp Samimu tak i do herny chodíme út dopo a ted jdeme ve čt na loutkový divadýlko, tak třeba mu bude už líp!a myslíš že je to z jídla nebo fkat chřipajzna, teplotku nemá?
2. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
Sim - to je v pohodě, já jsem někdy schopná pařit i na písničku z Kačerů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně, když se to bude líbit malýmu a zabaví ho to. my totiž dětský písničky žádný nemáme a ani v trafice jsem nic neviděla :unamused: Ale budeš teda moc hodná, když mi to přeprcneš :grinning: to je kráááásnýýýý slovíčko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jani - je fakt, že u našich se taky ty okna mlžej, bydlej v baráku, takže vím, o čem mluvíš, ale co mají plastový, tak je to lepší
2. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
ahojda,
sim - není blbý se ptát, my tomu od léta necháváme volný průběh, ale ono s tou naší malou antikoncepcí ´(=Kryštof v ložnici) to není taková sranda, ale tenhle měsíc to začínám zkoušet vědecky - sledování ovulace atd :grinning: , jinak Líbáš jako bůh bych taky brala.........předem díky, díky, díky ty pirátko jedna
jo a tlak bych měla v tomhle případě asi taky někde v oblacích

marky - tak ať jste brzy fit a můžete s námi do Ovečky

jani - na okna můžeš i k nám

verca - kdybys chtěla, tak nějaké dětské písničky na CD mám
2. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
mar - tak to by bylo fajn, kdybych si je mohla půjčit a přepálit :dizzy_face: My máme doma jen večerníčky, ale ty ho neberou. Kupovala jsem je ještě když jsem byla těhule. Tak snad ty písničky by zabraly. Mě je jinak jedno, co mi doma hraje. Teda nesmí to bejt nějakej tvrdej metelec a nebo naopak dechovky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ahojky tak my ve čtvrtek do ovečky přijdem taky :grinning:
holky ja jsem pořad nšjaka unavena měla bych žehlit ale mě se tááááááááááááák nechce :frowning2:
už se těším na utery bude to relax a ještě se u toho něco dovime :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme doma a je to bájo :slight_smile: Moc děkujeme všem za gratulace, Kubíček je zlatíčko, jdu dát nějaé fotky a pak povyprávím...
3. lis 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
Ale to je šmudlik - konečně i fotečka z domácího - doma mu to sluší nejvíc :dizzy_face:

já jsem přeměřená, tlak 120/80 což je normální, takže sestře příště asi něco povím!!!! resp. jí vysvětlím za jakých okolností se měří tlak. jsem u taťky, tak se jdu věnovat rodině, mrknu později... papa

Reni, je super, že už jste doma, nepřepínej se, buď v klidu a pořádně opusinkuj Jakoubka - a vyřiď mu, že to jsou pusinky od tety, ne že mu to zatajíš!!!!

Mar - my jsme chodili z ložnice do obýváku :grinning: resp. taťka nám tam bydlel už delší čas a já si za ním občas odskočila...
3. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
Tak porod...nezvaně nečekaně. ve čtvrtek jsem šla po růžovce vykonat klasický rituaál, vana, hygiena a do postele :slight_smile:
Okolo půl1 jsem se vzbudila s tím, že malý se nějak vrtí :slight_smile: ale zatím jsem nic nepociťovala, rozhodně ne porod :grinning: Po jedné hodině jsem uslyšela lupnutí a vytekla voda, působilo to na mě jak klistýr, takže jsem byla asi 3x na WC, od půl druhé kontrakce po 4 minutách, pak po 3, tak jsme jeli.
Do pordnice jsme přijeli po druhé hodině, nezbytená vyšetření, papíry, monitor...Kontrakce zesilovaly, takže se šlo na to, nestihli jsme sprchu, klistýr, míč, nic ... ve 3:45 byl malá nas větě, trochu nástřih, ael nic hrozného...no a to´t vše, na prvorodičku prý fofr :grinning: :grinning:
Jako nebudu machrovat, bolí to, ale na to se opravdu rychle zapomene... :grinning:

a foto v albu
3. lis 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz
Ahoooj, Renčo, tak tě vítám doma a malýho na světě. To je tak krásnej malinkej brouček. Přeju mu jen samé štěstíčko+ v ž+ivotě a hodně lásky a zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak a teď tě jdu dočíst :wink:
3. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
ahojky Reni malej je kouzelnej :dizzy_face: vítáme vás doma a přejeme Kubíčkovi štastnej život :dizzy_face: to byl teda mazec, co?kéž bych tohle zažila u druhýho dítěte,i když já jsem ani tak neměla špatnej porod :wink:

Leni- tak to tý sestře příště řekni akorát jsi z toho vystresovaná pak..
3. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Tak porod ti teda fakt závidím, i když já si taky nemůžu stěžovat :wink: Měla jsi to krásně rychlý. A ty bolesti??? No myslim si, že to jsou nejkrásnější bolesti, který může ženská zažít. Bolí to, ale stojí to za to a tou láskou to pak člověk zapomene. :dizzy_face: A jaký jsou pocity??? No vyprávěj :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.