• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Holky, děkuji...

no pocity...jsem jich pořád plná, to se nedá popsat, neuvěřitelný nával štěstí, radosti, ale taky strachu o toho malinkýho človíčka, až ude chvilka napíšu ještě do alba :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz
užívej si to je to nádherný a to nejhezčí co může maminka prožít vid? :dizzy_face: :dizzy_face: ale ty bolesti mi teda hezký nepřipadaly Veru :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: těšíme se na dojmy až budeš moci :wink:

my odpo jdeme ven poprchává ale aspon se projít, včera jsem udělala půlku oken tak ve čt jdu na další mám hlídání chci to mít hotový pže pak jak bude zima nic neuvidím jak se mlží a kopnu do toho :confused:
3. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jani - já to myslela tak, že tyhle bolesti jsou určitě hezčí než třeba bolesti zubů. Jasně, že jsou velký a nepříjemný, ale ten pocit, že víš, že se ti po těch bolestech narodí miminko, to je krásný a dají se spíš vydržet. Já nevim, asi jsem to blbě napsala. :dizzy_face: :dizzy_face:

Renčo - užívej si tyhle krásný pocity, kiterý jsou plný lásky, až to skoro bolí. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
já vím jak jsi to myslela :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tak my jsme doma a prave nam prijel tatka,takze vam zas nic nenapisu - jdu ho obskakovat. jen jsem chtela k tem odstrkovadlum,jak jsem rikala nedavno,ze na auticku to terce nejde,tak dneska to konecne pochopila,jeste ji to moc nejde,ale uz kousek popojede.
3. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
tak my taky došly v půl 4 domu kačí mi usnula v kočárku tka do 4 zalomila tak jsem zvědavá kdy večer půjdeme spát teda :astonished: jinak jsem zjistila že jí vyrostly 4 špičáky najednou některý jsou malinký a já matka krkavčí jí nedala ani sirup :frowning2: nemůžu se jí dostat do pusy a dneska náhodou jsem je zahlídla tka dostala homeopatika a večer dostane sirup špatně spí a mě to ani nedocvaklo, ted je to už snad 6 zub v poslední době kaká hodně tak jsem myslela že je to k tomu minulýmu a kočička už má nový zoubky..

jinak v sokolu budeme mít 8.12 MIluláše tak jsem zvědavá nacvičujeme cviky..
3. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahoj...

Reni, vítejte s Kubíčkem doma.....malej je kouzelnej rozkošňák :wink: Už se těším, až vás uvidíme.....

Sim....tak hlavně, že jste v poho.....tys měla nějaké trable s tlakem?

Jani....Samovi už je líp....dokonce jsem přemýšlela, jestli dnes nemám do té ovečky vyrazit, ale raději jsem to ještě neriskla.....byla to stopro střevní chřipka - v našem okolí jí už bylo (je) hodně.....a společný jídlo nemáme.....já to asi nechytla, ale nějak mi taky není dobře....tak trošku se "obávám", abych nebyla těhu.......no, a nebo si to prostě vsugerovávám......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevydržím stát u mytí nádobí, musím jíst každý 2 hodiny, jinak mám neskutečnej hlad, břicho mám jakoby nafouklý a chce se mi průběžně zvracet a omdlít (třeba právě u toho nádobí a nebo vaření), v sobotu mi bylo strašně zle po 1 panáčku slivovičky........tak nějak podobně jsem to měla i při Samovi.....no nic, víc se dozvím tak zhruba za týden.....ale je možné, že si to opravdu jen vsugerovávám, popř. mi nesedlo nějaké jídlo a je blbej tlak, únava z počasí......... :dizzy_face:

Každopádně do té ovečky i Sokola se chystáme.....už ten příští týden :dizzy_face: Ve čtvrtek máte divadýlko v ovečce? Musím se tam nějak objednat a nebo jen přijít? Platí se tam? Přezůvky s sebou????????
3. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
Renat....teda, jako porod fakt ukázkovej....paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Marky- jé že by další mimi, to dej hned info normálně vám za chvíli začnu asi závidět :dizzy_face: v ovečce se platí 50,.- přezůvky sebou a objednávat dopředu se nemusíte, tak se ve čt ráno stavte před tou 9 a můžeme jít společně když bude samimu dobře, není nějaká inkubace může hned mezi děti? :confused:

holky jak se pozná 6 nemoc? kačí je asi podrápaná ale spíš nebo je to z jdíla ale na tvářičce a na zádíčkách má trochu červený pupínky jako nic hroznýho teplota nic rostou ty zoubky, ale že by to bylo k tomu? snad to nic nebude..
3. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
Aha.gtak to nebyl tatka... mar,ja mam prave obvykle tlak normal anebo i nizsi,ale sestricka mi ho meri vterinu po tom,co se tam priritim,terku na ruce,ta breci nebo se kvuli necemu vzteka a ja jsem z toho nervozni a ona proste nepocka az se zklidnim,meri hned,coz je podle me blbost. pak jedu na premereni do kolina,tam ma sestra uplne jinej pristup a tam mam tlak uplne ukazkovej,jenze doktor ac me chape,tak ma proste od sestry napsano,ze je tlak vysokej a uvazuje o lecich,coz ja nechci,kdyz vim,ze je to jen tou nervozitou... ja uz tam mam nervy jen z toho,ze mi ten tlak+jde+merit+a+v+koline+jsem+uplne+v+klidu,pze+vim,ze+tam+to+bude+o.k....+a+co+to+ma+znamenat,ze+bys+mohla+byt+tehulka?+:slight_smile:+ja+myslela,ze+je+to+u+vas+odlozeno+na+neurcito?+ja+nevim+jestli+me+tak+dostalo+narozeni+kubicka,ale+tesim+se+na+to+nase+mimi+jako+nikdy+predtim,ted+uz+fakt+naplno+a+bez+vycitek+svedomi.
3. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
já bych se taky těšila :dizzy_face: asi jindru zkusím od novýho roku přemluvit :grinning: jen se těš Leni, já vám budu pak závidět..třeba to příště už bude dobrý s tím tlakem nebo to prostě řekni sestře..a doktorovi že je to od toho :sweat_smile:
3. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
Jani,pata a sesta nemoc jsou cca 4 dny teploty a pak osypani,jedna zacina osypanim v obliceji a druha na rukach a nohach,at teda nekecam,ale myslim ze tak nejak mi to dr rikal. jinak ja terce davam hodne malo nurofen nebo panadol ikdyz ji rostou zoubky,ja to davam jen pri horecce nad 38st. takze jsem asi taky krkavci matka,ale ja myslim,ze je to lepsi nez to do nich cpat horem dolem,navic terezce to vubec nesmakuje. jo a berous mi vcera povidal,ze az budou mit doloveny rybniky,tak ze musime vymyslet jmena pro prcky... kluk ASI Tomasek a u holky se fakt zabijem.
3. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
Leni - souhlas s Janou, prostě tý setře něco řekni, ať třeba chvilku počká, že jsi právě běžela s Terinkou maraton a že si musíš vydechnout :grinning: :grinning: Jinak jsem teda zvědavá, jaký jméno vymyslíte a hlavně jak dlouho vám to bude trvat??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jani - gratulace k zoubkům, to muselo být teda překvápko. :confused:

Markyz - tak to jsem zvědavá, jestli jsi těhu nebo ne? To by tu byla další nastávající maminka + snažilky. No a já zůstanu u jednoho, dokud nebudeme mít větší byt :frowning2: Ale taky to na mě dost jde, chtěla bych, aby byly děti tak 2 - 3 roky od sebe.
3. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
Kdyz ja se malokdy umim ozvat - ted teda na sobe pracuju a ucim se rikat veci na rovinu,ale je to tezky nekdy... jinak koukam ze jsem jedina,koho na druhy tehu museli ukecavat. jdem uspavat,tak zatim anebo zitra,pa
3. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
holky dáváte už fusak nebo jen deku nevím zda ho mám vytáhnout
3. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jani, my zatim jen deku a když se ochladí, tak dávám i slabou pod malýho. Ale vytáhneme brzo fusak, máme sice 30 let starej, ale snad bude držet, když v něm bude malej sedět :wink:
Jinak jsem si při koupání všimla, že má malej taky na zádíčkách nějakou vyrážku, ale včera měl to očkování, tak snad to bude k tomu.
Ale má chudák opruzeninky, má nějakej průjem, ale tak dvakrát denně, jinak má normální kákoše. tak nevim, jestli to může být třeba k zubům? Ale zase nic mu ještě neleze. A nebo nevíte, co třeba trošku staví a zhustí stolici???
3. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
achojky.. tak předně
renat opravdu krásného chlapečka máte.. ještě jednou gratuluju!

teda holky, vy se nám tady roztěhulkováváte, no, trochu vám závidím taky, ale já toho mám plný brejle už takhle s jedním :slight_smile: ale druhý snad taky někdy bude no..

my teda dáváme už dýl fusak, ale u nás je to jasný, pže prcek má sádru, tak aby mu na ni netáhlo a aby nás taky zbytečně neokukovali a vůbec, sáhla jsem po něm už minulej tejden, po fusáčku, a dobrý. Ale trochu mě štve, že mám takovej otevřenej kočár, že když fouká ledák tak je malej docela na ráně. ale tak snad už je velkej a zvládne tono..

takže ve čtvrtek v ovečce? tak to nás tam bude to je dobřééé !
dneska byl děs běs den, počasí na houby, ale byli jsme dopoledne chvíli venku, odpo malej spal, v poslední době spí docela dost, ale chápu ho. Já si taky s nim dneska lehla a vytuhla jsem na 2 hodiny, že jsem nevěděla o světě, spala jsem přes hod.a půl, takže mám taky nějakou spavou :slight_smile: jo a pak mě děsně bolela hlava ale káva to spravila.

marky.. doufám, že se uvidíme v Ovečce a s tim těhu jsem teda taky zvědavá :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
holky a co kdo budete dělat zejtra.. já nevim co s prckem,v tomhle počasí, jestli bude jako dneska. Dneska mi brečel v kočáře, že chce na zem, ale smůliš, nejde to, ale vysvětlit se mu to nedalo. Tak jsme jeli radši rychle domů.:-/
3. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
veru.. prý je dobré odstáté jablíčko zhnědlé nebo snad i ta mrkev? jináč mě teď nic nenapadá
3. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ytus - to je dobře, že jsi se taky ukázala. :dizzy_face: Je mi malýho fakt líto, chudinka to pro něj musí být utrpeníčko, když nemůže chodit viď. A kor v tomhle počasí, to se nedá být ani moc venku :frowning2: :frowning2: Fakt tě obdivuju, že to zvládáš, musí to být dost náročný, ale zase na druhou stranu, ono ti nic jiného nezbývá a musíš se držet, aby jsi dodávala sílu Martínkovi. A jak Martínek zvládá to, že nemůže chodit???

Jestli bude zítra takhle hnusně jako dneska, tak budeme asi zalezlý doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak to jablíčko, mám ho teda normálně nakrájet a počkat, až trošku zhnědne a pak to dát malýmu???
Ty průjmy se mi fakt nelíběj, denně převlíkám třikrát bodýčka, vždycky mu trošku vyteče z plínky a to se snažim to maximálně hlídat :confounded: :confounded: Stravu má normální jako dřív, nic jsme nezměnili, takže těžko říct, čím to může být? :astonished:
3. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
ahoj veru.. my to stim jablíčkem teda nezkoušeli, ale prý jo, tak jak píšeš, nechat chvíli a pak slupnout..
tak to malej může mít taky střevní chřipku, ale z toho se snad brzy dostane nebój.. taky jsme měli, my měli kampylobakterii, taky průjem, ale asi trochu jinej původ než ta chřipka. to už je pár měsíců zpátky. Taky jsem pořád převlíkala, je to otrava.

No on když může doma lézt po zemi - leze po čtyřech, tak to jde, může si dolézt kam chce, to je ok, ale pořád doma nemůže být, tak když ho dám do kočáru, tak nejdřív dobrý, ale po delší době už ho to neba a třeba začne brečet, že chce z kočáru, jako za starých časů, tak to samozřejmě nejde a nedá se mu to vysvětlit, že je to dočasně, asi si chudák myslí, že to má nafurt. Když se takhle rozbrečí, tak mi ho je líto a je mi nanic. Ale pak doma zase lepší, nebo když jsme u babičky a něco se kolem něj děje, to je spokojenej. Jinak místo koupání otírám žínkou nebo občas ho položíme do centimetru vody a nohu se sádrou nahoru. Počítám dny,ale ještě je to nadlouho. Až do novýho roku :frowning2:
3. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
ahojky tak jsem zhlidla fotečky Renat malej je nááááádhernej :wink: uplně jsem si vzpoměla na tu naši dračici když se narodila :wink:
holkyyyyyy vy tady snad bude te skorem šici těhulkovat jééééééééééé :wink: ja vam zavidim :cry: ale mam už vybrano :frowning2:
tak zitra v ovečce už se na vas těším
ytu -tak se mužem domluvit a mužete se stavit my budem radi :wink: :wink: :grinning: :slight_smile:
4. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
ahojky,
Veru a nepomáhá náhodou taky odvar z rýže ta voda, ta staví ne? ale nevím teda do kačí bych to asi nedostala..

JItu- to je pech vid, chudák malej, jak mu to máš vysvětlit..a nechcete jít odpo ven s námi a pak jít třeba k nám?
4. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj,to jablicko se ma nastrouhat a nechat hodne zhnednout a pak snist - my jsme to pak k obedu michali s ryzi a docela to terce chutnalo,ale ona ma rada i suchou ryzi... ytu,mate to fakt tezky,neumim si to vubec predstavit. kdyz to mel bracha,tak jsem to tak nevnimala,ale pro mamu to musi byt hrozny!
4. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Cau holky

Reni ... jeeee ten je roztomilejjj !!! Uz se nemuzu dockat az ho uvivdim ;) A ten porod ... zavidim ! Teda tu rychlovku ;)

Veru ... docela dobry je ORS http://www.hipp.cz/produkty/caje-a-stavy/hipp-ors-200.htm anebo pak klasika - ryzy uvarit s mrkvi - jako polevka - nejlepe uplne bez soli, pak cerny caj bez cukru nebo max. trochu oslazeny hroznovym cukrem a banany.

Taky jsem chtela do ovecky, ale Alex ma rymu tak to odlozime, abychom nenakazili ostatni.

Ytu ... malisek malinkej ... to musi byt fakt tezky. Hlavne kdyz to chudinka nepochopi vid?!? Ale zase na druhou stranu ... je super ze se uz na takovehle veci prijde a vces se daji dohromady. ;)

Jani .. taky uz premyslim nad fusakem. Alex je nejaky nachilnejsi, staci trosku vetriku a hned ma rymu - a to dokonce sedi i v protismeru.

No, ale jsem zvedava jestli ho tam s tim fusakem narvu. Pripada mi ten kocar nejakej uzkej ... na to jsem pri vybirani nejak zapomela. Je to des ty kocary. Tak ja to pujdu vyzkouset. Stejne se musime jit projit do obchodu :slight_smile:

Tak zatim se mejte vsechny krasne a cau cauuuuuu
4. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
ahojky... jé díky..
no zatím je to venku bída s nouzí to počasí, vůbec se mi tam nechce.. uvidíme, co se bude dít odpo.. třeba vysvitne sluníčko a oteplí se :grinning:
sedíme doma, pouštím střídavě pohádky a pak si chvíli hrajem a pak zase pohádky, mezitím něco k snědku a tak pořád dokola :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
ahojda,
reni - vítejte doma, Kubík je opravdu nádhernej

verca - taky jsem slyšela chválu na ten ORS - z několika stran

to počasí je opravdu hrůza, se zimou se člověk tak nějak vypořádá, ale tenhle déšť je hnus fialovej

tak koukám, že bude zítra v Ovečce veselo - jo, divadýlko berte s rezervou, je to opravdu narychlo, takže to bude improvizace, ale třeba to děti zaujme a kdo se nebude chtít koukat, může si hrát
4. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
No my jsem samozrejme taky nikam nesli. Je to nechutny. mrholi, hnus vitr. chjooo ... alex uz se nudi, nevim uz co vymyslet. Uz aby mi prisly holky :grinning: jim ho strcim na hodku :grinning:
4. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Jdu delat risotto milanese ;) (rizoto po itasku - se safranem a takoveto kremove ;) ) Uz jsem ho dlouho nedelala.
4. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
ahoj, tak se hlásím :slight_smile: a děkuji :slight_smile: Kubík usnul, tak mám chvilku čas, musím ale uklidit, přijde revizák na kotel. jinak jsme se hezky zabydleli, první noc doma Kubík zvládl bravůrně :slight_smile: je to šikulka..KOjení teda sice žádný extra režim zatím nemá, ale jde to....kojíme tak po 2 - 2, 5 hod. někdy po víc, v noc si dá i jednu 4hod. pauzu...
No ale ono se to určitě ještě srovná, však jsme ještě v začátku :grinning: :grinning: :grinning: je to opravdu krása, i večerní koupání jsme zvládli...

Prolétla jsem to jen zběžně, tak se prosím nezlobte :slight_smile: když nebudu na něco reagovat...

Počasí je teda dnes opravdu na pěst, určitě je škoda, že se nedá jít ven, ale koukám, že se každý zabavujete po svém :slight_smile:

Marky: teda to zírám, že by nová těhule, no tak teda koukám, že se to rozjíždí :slight_smile: no ať je to jak je to, držíme palce, ať je vše brzo v pořádku (pokud josu to těhu nevolnosti) anebo ať brzo porazíš virozu..ale ta první možnost je hezčí :wink: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.