• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Reni podle mě je to normální a stává se to často že v jednom prsu je víc mlíčka než v druhým,neboj!! :wink:
6. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahoj,jsem doma - bylo to takovy v klidku,pohoda. jani,meli jsme to v monetu. reni,nekde jsem cetla,ze kterej prs dostane dite jako prvni,ten pak preferujdm - nevim,ale rekla bych,ze je to temer pravidlo, ze jedno prso je proste oblibenejsi. nerekla bych,ze jde o kvalitu mlicka,ale spis,ze treba jinak tece,bud moc nebo malo... ja treba kdyz chtela kojit z levyho,tak si stejne nejdriv z pravyho musela cucnout,jinak to trvalo dyl,nez to mliko zaclo tyct,pak se to nejak upravilo,ale stejne jsem mela pocit,ze na levym si tolik nepochutna... je to asi normalni :wink: jdu chrupkat a tulit se,tatka si prej uzil,jen jsem odjela,tak se+terca+pokakla+a+par+minut+po+prebaleni+znova+:slight_smile:+takze+tatka+asi+po+desaty+v+zivote+prebaloval!
7. lis 2009 v 00:11  • Odpověz
Ahoj,nechrapejte kdyz mi jde net :slight_smile: ja bych teda spala jak kote,vcera jsem sla spat po pulnoci a stejne jsem pak cumela do tmy! jani,uz jsi koupila tu masinku? ja jen,ze jsem ted videla na bazarku od dupla,ale cena je vysoka,to je lepsi ji koupit novou a vyjde o tri petky draz. maj ji v pompu za 350,- kamaradka ji ma a nemuzou si ji vynachvalit - ale nic teda nedela. ma vagonek a na nem asi slona a saska.
7. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojky, tak od včerejška mi nešel net. Už jsem byla nervózní :grinning: :grinning: :grinning: Dneska dopoledne ještě vypadla elektrika a to bylo něco na mě :angry: :angry: Naštěstí už všechno zase funguje.

Jani - tak to mě fakt mrzí. Těm chlapům to asi opravdu nedochází a nebo to dělají schválně.Mě něco podobnýho dělá Radek, když přijedeme do Rumburka. Lítá venku s klukama a já musim být s malým, ale aby ho pohlídal a já mohla jít v klidu někam na drby, tak to ne. To mi řekně, že můžu jít přes den a vzít sebou malýho. Jasně že jo, protože všechny ty kamarádky už mají taky děti, ale vůbec si s nima nepokecám :frowning2:
Zkus si s Jindrou o tom promluvit a řekni mu ale co tě trápí a řekni mu to tak, jak jsi to napsala tady. Třeba by jste se mohli domluvit, že byste třeba aspoň dvakrát do měsíce šli večer někam spolu jen vy dva :wink: Že jsi pořád jen s malou doma a že taky potřebuješ trošku vypnout, odreagovat se, ale přitom být s ním :dizzy_face: :dizzy_face: Snad se domluvíte :wink:

Renat - úplně ti rozumím. Já třeba nechápu, jak jsem mohla vůbec bez malýho žít a jak jsem si mohla dřív myslet, že jsem šťastná? Šťastná jsem od tý doby, co jsem objevila na testu 2 čárky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dítě člověku otevře oči a najednou si uvědomíš, že to, co ti připadalo dřív důležitý je teď úplně zbytečný.
Jinak malej taky preferoval pravý prso. Měla jsem tu bradavku strašně bolavou a on ho měl stejně radši než levý. Když pil z levýho, tak pak ještě musel pít z pravýho. Měla jsem v něm taky víc mlíka, častěji se mi nalévalo.
Teď už je mám jen vytahaný a pěkně mě to štvě. Dřív jsem měla hezkou štíhlou postavu a výstavní trojky a teď? kdybych se slíkla, tak bych mohla strašit lidi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
NO Veru tak výstavní trojky bych to mohla závidět :dizzy_face: já nemám mít co vytahaný :grinning: já mu to řeknu uvdiíme :wink:

JInak jak píšete ty pocity s miminkem má asi každá mamča, je to nádherný pocit :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni- mašinu jsem vyhráala na MMB v aukci za 260,- i s poštovným a má svítit a jezdit a houkat, tak jsem zvědavá, už mám všechno pro kačí :dizzy_face: co ty Veru kupuješ?

malá opět nespí chci jít vytřít dnesak jsem vařila pro jindrovu babču šel jí dát oběd tak jsme sami a takhle nevytřu :angry:
7. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
holky mám takovej návrh co kdybysme uspořádaly posezeníčko maminek před vánocemi u vínka, někdy na začátku prosince třeba toho 5? na mikuláše než začneme péct šel by někdo?
7. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jani - já taky nevytírám každej den, s malým se to moc nedá. vytírám, když je Radek doma :wink: Jinak k vánocům chci koupit nějaký obyč. xylofon, pak asi tu klasickou káču, snad jí někde seženu, taky chci koupit povlečení a hrneček na učení a možná nějakou knížečku. Nebudu toho moc kupovat, stejně z toho ještě nemá rozum a hraček máme doma i tak dost.
Jinak já bych si teda někam šla sednout, to je super nápad. A myslíš bez dětí nebo i s dětma???
7. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
právě bez dětí večer na vínko :wink:
7. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
jé tak já se na toho 5. hlásím, to bude Radek po noční, ale druhý den má volno, takže to je ideální. navíc bysme tohle určo potřebovaly všechny jako sůl :grinning:
7. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
ahojda,
tak my včera naprosto neplánovaně poseděli se švagrovou a švagrem na zimáku - mamča vykoupala a uložila Kryštofa (byla to premiéra), Alešovi je sice ještě teď né úplně dobře, ale bylo to fajn

na vánoční posezení se hlásím
7. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
Marti a jaký je to na tom zimáku prý hezký, my možná půjdeme příští pá s jindrou doufám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: v so pak jdu s tou školou tak snad si to nerozmyslí, ráda bych se tam podívala..
7. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
Tak Radek mi řekl, že mě nikam nepustí, prej se opiju a ztratim oblečení :grinning: :grinning: :grinning: V létě jsem totiž byla na tahu s kámoškou, propila jsem poslední peníze z karty a ještě ztratila mikunu :sweat_smile: Naštěstí jsme měli penízky ještě doma :grinning: Ale on mě pustí, mám měsíc na to, abych ho zpracovala :dizzy_face:
7. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
Veru tak to si myslím, že nehrozí pže v takovým stavu by ses těžko mohla Robínkovi věnovat :grinning:
7. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
no právě že radek má druhý den volno, stejně jako tenkrát :grinning: :grinning: :grinning: Ale opít se fakt už nechci, to bylo taky tím, že jsem byla po roce a půl pařit a byla jsem jak utržená ze řetězu :grinning: :grinning: :grinning: A hlavně jsem hned začala vodkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Holky ted čtu že když budeme mít hned druhý dítě, tak je automaticky 4 letý rodičovák, já myslela ty 3 roky že je 7600,- a je to jen 21 měsíců a pak do 4 let jen necelý 4000,-? to je fakt málo teda.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
počkej, takže jako na 2 děti pak pobíráš necelý 4000?
7. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
jo, jsem z toho teda v šoku, to neívm jak to doma podám, když takhle mám 7600,- z toho platím pojištění atd..takhle mi nezbyde vůbec nic, nemám kam jít do práce ani, to je teda pecka.. :frowning2:
7. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
jani - a ty jsi v tuhle chvíli někde vedená jako zaměstnanec nebo né?
7. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
no právě že ne dali mi výpověd ale platili než bylo kačí půl roku a nastoupila jsem na mateřskou.
7. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
no, to je blbý
já se teda lekla, jestli to není zase nějaká další změna od ledna
7. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
hm to jsi mě teda nepotěšila to až řeknu jindrovi tak teda nevím jeslti bude chtít ted mimi :angry: a kde ty jsi předtím vůbec pracovala?
7. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
ty jo, tak to je teda fakt síla. by mě zajímalo, kdo tohle vymýšlí. Určitě někdo, kdo nemá nouzi o peníze a nemusí počítat každou korunu :angry: :angry:
Chtěla jsem teda taky druhý dítě tak, aby navazovala mateřská, ale to se asi na to vyprdneme, půjdu za 2 roky někam makat a pak teprve začneme pracovat na druhým.
7. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
no jo jenže ty jsi mladší a nechci mít druhý dítě bůh ví kdy vid?
7. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
to jo, v tom máš pravdu. V tomhle státě to je fakt hrozný s těma dávkama. A dávají vám třeba aspoň nějaký příspěvky na bydlení a tak? Nebo máte to co my? Že máte vysoký příjmy a navíc vám nedají nic?
7. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
to víš že jo, no mám z toho náladu teda :angry: až to řeknu našemu tatínkovi..ty si taky budeš hleda práci vid? co bys chtěla dělat?
7. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
jani - ale Jindra by vás snad v pohodě uživil,né?, jinak jsem dělala v leasingovce v Praze - ale tam už se vracet nebudu, abych ráno v 6 odjela a večer v 6 přijela je na budku
jo, na tom zimáku je to fajn - je to nekuřácká hospůdka

verca - ty taky nejsi zaměstnanec?protože pokud ano, tak si myslím, že by sis i u druhého mohla vybrat 3letou variantu
7. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
takže ty by jsi na tom byla stejně jako já, nebo máš pořád tu práci?ale jo uživil,jenže on pořád básní o baráku, to by byla hypotéka, atd..a asi se toho i bojí jak by to bylo..je z toho co všechno stojí věčně hotovej, tak si to neumím představit, víš? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
já jsem zaměstnanec, dělala jsem v Lidlu, ale to bylo jen proto, že v Rumburku je to s prací strašná bída a já už musela jít do práce, naši mě už odmítali živit :confounded: Mohla bych pak asi nastoupit i tady, ale nechci se tam vrátit, je tam strašná dřina (myslim fyzická) a navíc při odpoledních jsem chodila pozdě domů a to kvůli malýmu nemůžu.
Studovala jsem management textilu a oděvnictví se zaměřením na zahraniční obchod, ale už si toho taky moc nepamatuju. Ale snad nějakou práci najdu po mateřský :wink:
7. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
já jsem na tom líp - do 3 let Kryštofových jsem na rodičovské dovolené, takže když bych přišla do jinýho stavu, tak mi zase budou vyplácet půl roku mateřskou (peněžitá pomoc v mateřství) a pak bych měla ten 3letý rodičák
7. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
marlan - takže takhle bych to teda měla mít i já? Že kdybych otěhotněla, tak bych zase půl roku dostávala to, co mi dávali do půl roku Robínka a pak ale už jen jednu mateřskou. Pochybuju, že by dávali dvě dávky :unamused:
7. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.