• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
no to máš dobrý, uvidíme no..tatka by to zvládnul snad :dizzy_face:
7. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
ty jo Veru ta škola zní zajímavě..a ty jsi z práce odešla nebo tam jsi jakoby pořád? jestli jo tak jsi na tom stejně jako Martina akorát já nee :confounded:
7. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
veru - no, vypláceli by ti opravdu jen jednu dávku - a bylo by to míň, protože výše mateřské se od ledna opět upravuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
a kolik to má být? kdybych měla fakt na 4 roky, tak to bude ještě mín než těch 7500,- aspon na chvíli?
7. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
jani - rodičovský příspěvek by měl zůstat stejný, úprava se týká té peněžité pomoci v mateřství (mateřské),co ti vyplácí zaměstnavatel
7. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
aha já jsem jelen z těch názvů :confused:
7. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
to já byla taky
holky, dobrou
7. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
dobrou
7. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
já v tom mám taky pěknej zmatek
tak dobrouuu :dizzy_face:
7. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
ahoj holky...tak jsem si dala před chvíli nedobrovolný výjez do porodnice... :frowning2: :cry: (sama), měla jsem skoro 39 (stouplo to během půl hodiny), vím, že když mě propouštěli, že mi říkali, že to mám kdyžtak hend přijet, paralen nepomáhal. no prsa jsem měla jako v ohni, tak jsem myslela zánět, ale naštěstí to dr. nepotvrdila, máme hodně mlíka, takže přestože odstříkávám, je to málo, bude nutná odsávačka. každopádně jsem ráda, že to takhle dopadlo...
teď čekám, kdy se prdola vzbudí :slight_smile: to už se mi nevyplatí jít si lehnout...ale jdu odpočívat

zítra snad něco dočtu

přeji krásnou dobrou noc
7. lis 2009 ve 22:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
Reni .. ty jo si me vydesila. Jsem to musela cist dvakrat. nojo . odsavani ... to je nadhera :confounded: to znam, fakt super zabava :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak lepi je mit vic mlicka nez malo :wink:

Holky .. s tou materskou. Ja vim taky ze je to tu des, ale napr. v Italii nedavaji vubec zadny penize ! A myslim ze po 2 letech musis jit zpatky makat. A takhle je to i v hodne dalsich statech.

Ty jo .. ted koukam ze je uz po pulnoci. Jsem prvne nemohla usnout, pak me rozbolela kebulka, ale ted pozoruji ze uz prestala, tak jdu zaplout do postylky. Dobrou noc !!!!

Nebo spis skoro ... dobre nedelni rano ;)
8. lis 2009 v 00:17  • Odpověz
ahoj, reni hlavne,ze to nic neni. ja si s tema horeckama "bez priciny" taky uzila. nejdriv dva tydny v porodce a pak se mi jeste dvakrat na dva tri dny vratily behem sestinedeli,ale nikdo mi nerekl proc. hlavne at jsi vporadku,drz se prtka! a jani,tys me taky vydesila s tema davkama. pokud jsem zamestnanec a stihnu porodit do tri let veku prvniho prcka,tak mam zase materskou z prace - snizenou ououou! a pak zas volim z tech trech variant. Osobne nechapu,proc jsi podepsala vypoved,jako tehotnou te vyhodit nesmi! ja se uz taky do prace nevratim,pze jezdit domu v sedm vecer+je+katastrofa,jsem+zvedava,co+kde+najdu,ale+vypoved+predem+je+blbost+uz+pro+tenhle+pripad+druhyho+ditete.+navic+snad+i+tim,ze+jdu+zas+na+pul+roku+na+materskou,tak+pry+i+tim+vznika+jakys+takys+narok+na+dovolenou,kterou+mi+pak+proplati+-+nevim+jak+to+presne+probiha,cetla+jsem+to+tak+letmo+tady+na+konovi+v+paragrafech.+Mar,jak+je+to+s+tim+seminarem?+od+kolika+je?
8. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
sim - s tím nárokem na dovolenou máš pravdu, taky jsem o tom slyšela

seminář je od 8:30

včera jsem objednala Kryštůfkovi k Vánocům plyšovýho Elmáka (50 cm) - v pondělí bych si ho měla vyzvednout (paní je z Kolína), Leni, DVD Ti vezmu v úterý (pokud nezapomenu) - je to B0MBA, Kryštof u toho vydrží jako u ničeho a sám vyžaduje jejich puštění :grinning:
8. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Jo u nas elmo taky frci,ale nejvic ten prvni dil a taky semtam ten posledni. my mame mrnavyho elma a ted jsem videla v pompu,ale v tom druhym,ne ve futuru,elma miminko,mel plinku a asi dudlik a taky nebyl uplne malej a stal asi 4 nebo 5 set,pak je ten vetsi a ten se vali po zemi a chechta se a je fakt srandovni :grinning: ja to snad stihnu,musim rano zas na odbery a odnyst moc do nejaky mikrobiologicky laborky,ktera pro zmenu nevim kde je! ta ovecka je teda tam u delvity u posty? je to tam nejak oznaceny? kdybych nestihala,tak+at+na+me+janca+neceka+a+dorazim+o+par+minut+dyl.
8. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holkyyy :grinning:
ja nějak nestiham :frowning2:
moc se těšim na utery vas všechny uvidim :wink:
koukam tady už by mohli byt vanoce všici už skoro nakoupeno :grinning:
musim se pochlubit :wink: mala chodi kakat na nočník :grinning: :grinning: :grinning: zatim jen tyden tak doufam,že ji to vydrži :confused:
jojo vanoce pro malou to je nakupovaničko ale co mam koupit tomu našemu klukovi ja bych věděla to co mi napsal ale to bych musela asi vykrast banku :rolling_eyes: :wink:
8. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Heli a jak jsi to dokazala? terka dela "bobííí" zasadne jen do pliny a cura zasadne kdekoli jen ne do nocniku... jo a mimochodem,ted uz pohyby opravdu citim,jen takovy lehoucky,ale uz jsem si jista,vcera poprve... rikaj,ze pri druhym jsou znat od cca od 18tt,ja zacinam 17tt,takze je to asi fakt ono! huraaa - je to zas jiny,kdyz uz miminko citim.
8. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
my taky neděláme ee do nočníčku pořád sedí ale nedělá..
Leni- já byla v tý práci chvíli ještě ve zkušební době a po porodu se mnou můžöu rozvázat poměr, víš?
jdu vařit, byla jsem sama ve futuru jindra šel zase s kačí plavat, mám konečně ty obaly na cd, když si Leni vzpomeneš tak mi vezmi prosím tu Dádu díky :dizzy_face: v út teda před půlou v ovečce asi že?
jinak ve futuru jsem koupila tu myš v sýru mají tam hodně velkej výběr, líbily se mi i ty korálky na navlíkání tak ty příště, fakt to tam mají hezký :wink:

Reni- a co ti na to teda dali máš nějaký prášky?snad už bude líp!! :wink:
8. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Jani,ja to treba zvladnu rychleji,dam vedet v to utery rano :wink: aha,to jsem nevedela,ze po porodu to muzou udelat - ja mela za to,ze tehu a materska jsou "hajeny",ze ti proste musej drzet misto. terca dneska pekne radi,uz aby sla spat,delam tu svickovou,tak snad se nic nepodela a bude dobra. dadu vezmu i ten film,mam to uz pripraveny. vcera jsem byla u mamy a ptala se me na jakou jdu tu prednasku,tak ji rikam,ze by ji to stejne nezajimalo,pak to ze me vytahla a kdyz ji teda rikam o zakladnich principech RABR,tak mi rekla,ze si o ni myslim jaka je strasna+atd...+normalne+se+urazila!+hrozna+zenska,doufam,ze+takova+nebudu+az+vyrostu!
8. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
to je dobrý mě taky máma řekla že je to vyhazování peněz staraší generace to asi nechápe a chlapi taky ne, jindra se taky nejdřív moc netvářil ted už teda nee..
8. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
sim-ona přišla na to že se ji lip tlačí když sedi na nočniku ona ma opět lehce tužší konzisten tak dělame ee ale potřebuju chytit moč pro mudr a to sedi na nočniku 20 min vstane otoči se a řekne neni a teče ji to po nohach to by mě piclo :confounded:
8. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
No aspon ten bobek,terca cura vedle nocniku a kdyz se ji zeptam,kam patri curani,tak ukaze na nocnik a louzicce rekne chro chro - pipka jedna! uz chrape,tak jdu makat,svickova je excelentni,se musim pochvalit! nikdo jinej to neudela :D berous je nekde v trapu. jo zitra jedem vybirat dlazdicky do koupelny a dlazbu na chodbu,ale bojim se bojim,ze vyber moc nebude a co me nastvalo,ze misto plovoucky budem mit lino,ach jo! ja ty lina nesnasim,ale co nadelam,snad si aspon taky budem moct vybrat vzor. jinak to tam teda nijak extra nepokracuje,ted dodelali topeni,ale jeste musej udelat stropy,podlahy,koupelnu,kuchyn,dvere,satnu... a radsi uz nevim co+jeste!
8. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Teda,ta svickova je tak dobra,ze snad sezeru celej kastrol - jsem dneska nejaka "nenaplnitelna" a uz nevim,co bych do ty huby dala :frowning2: pavel je s breberkou venku,tak mam veget,ale jdu si pustit nejakej film a zehlit - mam docela chut na pelisky,nevidela jsem je cely stoleti!
8. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
tak my jsme sami jindra je na hokeji já peru a jdu prohlížet katalog jsem pověřená vybrat švagrovým něco z avonu a jidnra pak vybere bráchům aspon mi udělá kšeft :grinning:
8. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
resime s berousem to bydleni a zabiju ho! prej kdyz nemuze mit parozi a kanci kuze v obyvaku,tak si je da na chodbu proti vchodovym dverim. muj navrh,ze nejhezci by byly ve sklepe,se mu nelibil :((( proc mi to dela? at si lovi od rana do vecera,ale at mi tim nehyzdi barak! ach jo,zlaty rybari,myslivci jsou na zabiti! jdu uspavat.
8. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
heli - gratuluju k nočníku,u nás to zatím asi nehrozí, stejně jako u Sim

sim - hele, teď jsou lina opravdu luxusní - švagrová původně chtěla dřevěnou podlahu (pozkušenostech s plovoučkou řekla, že tu už nikdy - dřevo je dřevo), ale pak pořídili lino a opravdu naprosto dokonalý!!!!!!!!!!!!
jo a ségra má doma taky myslivce a tyhle artefakty mají na chodbě (kompromis)

co se týče semináře - u nás to Aleš chápe a dost mě podporuje, naše máma to odsuzuje už snad z principu už snad všechno
8. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
Kdyz ja se bojim toho,ze nam luxusni lino nedaj vzhledem k tomu,ze my to platit nebudem :frowning2: ja jsem pro,at to ma na chodbe naproti wc,ale to on nechce,sycak jeden! u nas pavel vzdycky uzna,kdyz mu z nejaky knizky neco cituju,ze je to pravda,ze to ma logiku atd,ale sam nic necte a pak to zapomene,takze mu to musim porad pripominat a je to takovy neprijemny,ale vlastne chape a uznava moje metody vychovy,jen je sam moc neumi uvest do praxe - coz ja sama nekdy taky ne. ted jsem v kapitole motivace a ja si nemuzu pomoct,ale fakt vsechno co tam ctu+ma+ohromnou+logiku,jeste+jsem+nenasla+nic+s+cim+nesouhlasim,takze+jsem+desne+natesena+na+ten+seminar...+skoda,ze+je+to+jen+na+jeden+den,tady+na+konovi+psaly+holky,ze+delaj+i+vicedenni+kurzy+a+pokazdy+rozebiraji+jen+urcitou+cast+ty+knizky,napr+tresty,pochvaly+atd.
9. lis 2009 ve 03:35  • Odpověz
Ahoj :dizzy_face:

Tak pro nedočkavé píšu ihned výsledky mého těhu testu............včera večer jsem tam našla // :confused:
Mám v hlavě plno myšlenek, které si potřebuju utřídit.....teprve teď uplně chápu pocity a rozpaky Simlenky....doufám, že se brzy dostanu do stavu, kdy, stejně jako Sim, všechny prvotní reakce překonám a budu se na nové mimi moc těšit......momentálně jsem strašně překvapená, jako opařená......na nic jiného nemůžu myslet

Teď se jdu nasnídat, připravit věci a vyrazíme se Samim cvičit.......
9. lis 2009 v 07:16  • Odpověz
Ahoj,teda terezko! velka gratulace a zaroven pochopeni. ono to,co clovek - teda ja a ty asi taky - v tu chvili citi,je hrozny,ja si za to pripadala hrozne spatna ale uz je to za mnou a verim,ze u tebe to pujde jeste rychleji. ja kdyz ted terku pozoruju,tak si rikam,ze je to dobre,ze budeme mit mimi - ona ma miminka moc rada a ja moc miluju terinku,takze verim,ze to zvladnem a to jak jsem se ze zacatku bala - to najednou uplne samo preslo a tesim se,ze ted nas bude jeste vic a najednou si umim predstavit i tri prcky :slight_smile:+neboj+se+niceho,jsem+s+tebou!
9. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Kde jste? my na prochazce,terka krasne tape - veze si panenku v kocarku,tak uz vim jak na ni,bud odstrkovadlo anebo kocarek,jinak chce po chvíli na ruku a nechce chodit
9. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Simlen....díky :dizzy_face:

My se vrátili ze cvičení....byli jsme tam poprvé a moc se nám tam líbilo.....taky jsem se cestou byla objednat na gyndu - tak tam mám dorazit 8.12...........do té doby to asi našim neřekneme.....takže pšššššt - je to jen mezi námi :wink:
9. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.