• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Komu vadí v těhotenství maso, bude mít holčičku?

(Zamčená)
29. ledna 2014 
Ahojte holky, chci se zeptat. Zítra budu už v 11. týdnu těhotenství a od začátku mi strašně vadí maso, jen na něj pomyslím, tak se mi chce zvracet. Taky mi smrdí a dokonce, když jsem si říkala, že to přece nemůže být tak zlé a ochutnala jsem ho, tak mi ani nechutnalo a to přitom bylo udělané tak, jak to mám ráda. Vím, že je to asi dost individuální, ale četla jsem, že komu vadí v těhotenství maso, že bude mít holčičku. Tak jsem se chtěla zeptat, komu to takto vyšlo? :slight_smile: Jinak chci říct, že jsem jenom zvědavá, holčičku bych si moc přála, ale hlavní je, aby mimi bylo zdravé. Díky za odpovědi.
29. led 2014 ve 14:42  •  2 děti - snaží se  • Odpověz
@raduska86 4 první měsíce jsem se masa de facto nedotkla. Já normálně masožravka, kuřecí aktuálně největší humus, to nejím doteď. Zato sladké je moje:slight_smile: No a čekáme chlapečka :grinning: :sunglasses:
29. led 2014 ve 14:50  • Odpověz
@raduska86 v prvním těhu to u mě platilo na 100%, jedla jsem téměř jenom sladké a máme holčičku. Tentokrát se chceme nechat překvapit, ale těhotenství je stejné, žiju skoro jenom na sladkém, tak uvidíme :D
29. led 2014 v 15:01  • Odpověz
@raduska86 nevím, jak maso, ale na holku jsou většinou chutě na džusy, pomeranče a kakao...pak bývají většinou nevolnosti (v tomto bývají kluci větší džentlmeni, že maminky tolik netrápí :slight_smile: )
29. led 2014 v 15:02  • Odpověz
autor
@kalo Tak to nevím, no :D U syna jsem měla nevolnosti nějak do toho 3. měsíce a pak od 4. do 7. měsíce jsem měla průjem až 12x za den a bylo strašně, měla jsem příšerné křeče v břiše. Skončila jsem i v nemocnici, ale tam stejně nevěděli, co se mnou. Až v tom 7. měsíci jsem konečně začala přibírat. Syn vážil 2900g.
29. led 2014 v 15:06  •  2 děti - snaží se  • Odpověz
@kalo Tak u mě to neplatí.. můžu se utlouct po pomerančovým džusu a pomerančích a celkově ovocných šťávách.. kakao ne, ale holka to nebude :slight_smile:
29. led 2014 v 15:18  • Odpověz
@raduska86 V Tvém týdnu mi bylo špatně úplně ze všeho, ale jinak později mi maso nevadilo. A čekáme holčičku. Myslím, že se to nedá určit paušálně :wink:
29. led 2014 v 15:33  • Odpověz
Já nemohla na začátku těhotenství nic, jen malý mandarinky vychlazený. myslím, že se mi v květnu narodí mandarinka. Ale doktoři říkaj, že je to holka :slight_smile: myslím, že ty chutě jsou individuální a s pohlavím nijak nesouvisí. moje máma se celý těhotenství nadívala roštěnkama, a narodila jsem se já, kamarádka zase nemohla maso ani vidět, a má taky holku, a další kámoška, který jedla spousty sladkýho, a všichni jí předpovídali holku, má zrovna chlapečka.
29. led 2014 v 15:38  • Odpověz
Já jsem vegetariánka, takže mám odpor k masu i za normálních okolností. Jako těhotná jsem to měla ještě horší, hlavně v těch prvních čtyřech měsících. To jsem ani nesnesla, aby si manžel vařil něco "voňavého" přes dvoje zavřené dveře. No a čekám chlapečka.
29. led 2014 v 15:39  •  1 dítě  • Odpověz
Já maso dopoledne cítit mohla, ale odpoledne - no hrůza! Fuj fuj fuj. A máme chlapečka.
Ale já nevěřím těm "předpovědím", že kdo jí více maso, zeleninu, nebo má špičaté břicho a bla bla bla :wink:
29. led 2014 v 15:40  • Odpověz
Tak me bylo prvni 3 mesice spatne,maso jsem nemohla ani citit,zvracela jsem i ryby...ted uz si maso sem tam dam,ale malo...a bude to kluk ;)
29. led 2014 v 15:48  • Odpověz
Já mám už dva kluky, 9 a 11 let, u obou jsem přibrala 12 kg, první tři měsíce mi bylo pravidelně ráno zle, ale nezvracela jsem, pak až do konce těhotenství vůbec nic. Jedla jsem všechno, akorát jsem nemohla cítit fazole a tuňáka. Pleť jsem měla super bez jediného pupínku a břicho do špičky dopředu. Teď jsem ve 26.týdnu, první tři měsíce my bylo opět zle, tentokrát už průběžně přes celý den, ted jím úplně všechno a hodně, nic mi nevadí, přibrala jsem zatím 4 kg, mimčo už váží 720g. Připadala jsem si ale "jinak" než při klukách, proto jsem si říkala, že to bude holčička, ve 20. týdnu mi to doktorka i potvrdila. Teď jsem byla znova na UZ a on je tam ocásek :slight_smile: takže čekáme třetího chlapečka. Podle mě to má každá ženská jiné a rozhodně se ničím nedá řídit :slight_smile: Spíš se nechat radši překvapit :grinning:
29. led 2014 v 16:23  •  3 děti  • Odpověz
Prosím o radu. Chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenost se stránkami kojenecke-obleceni.eu? konkrétně, mě zaujala některá z levných cestovních postýlek http://www.kojenecke-obleceni.eu/zbozi/3/cestovani/93/cestovni-postylky/ už mám pár tipů. děkuji za odpověď :slight_smile:
29. led 2014 v 19:14  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.