• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Koncerty v Praze

(Zamčená)
6. května 2008 
Tak jsem se dověděla, že 25.6. je v Praze Lenny Kravitz a asi 14 dní na to SEAL, to je k naštvání.Oba je miluju a mám strach, že si budu muset vybrat a to teda nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2008 ve 12:16  • Odpověz
sylvar - a proč by sis musela vybrat? Jdi na oba a je to :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 13:03  • Odpověz
autor
jabber, bych ráda,ale těch korunek,ale doufám, že to dopadne jak ty píšeš :grinning:
5. kvě 2008 ve 13:45  • Odpověz
sylvar - no tak si to od někoho přej třeba k narozeninám nebo k svátku, tak bych to udělala já :wink: :slight_smile: :sunglasses:
5. kvě 2008 ve 13:49  • Odpověz
autor
narozky mám v listopadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: svátek nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale malá má za 15 dní narozky, že bych to zkusila nějak na ni :grinning:
5. kvě 2008 ve 13:59  • Odpověz
Sylvar, ja jsem nedavno vyhrala listky na Simple Plan do Phy a ted se chystam 5.6. do Ostravy na Serje Tankiana a na nej listek taky platit nebudu, pac v ten den mam narozeniny a dostanu ho jako darek...nemas nahodou taky neco svatek, narozeniny??? :slight_smile:
6. kvě 2008 v 08:19  • Odpověz
ja pujdu s holkama na Team :grinning:
6. kvě 2008 v 08:20  • Odpověz
Kristi, taky dobry. :wink:
6. kvě 2008 v 08:24  • Odpověz
to jsou pisne meho mladi
6. kvě 2008 v 08:25  • Odpověz
Vzdyt ja nic nerikam, mne se to taky libi. :slight_smile:
6. kvě 2008 v 08:29  • Odpověz
autor
kristi, to je dobrý, Team jsem jako mládě milovala :slight_smile:
Kajule, nemám nic, jen v srpnu máme výročí a na to si prý nadělíme Lennyho,ale na Sealu už mi nechce miláček povolit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já ho překecám :grinning: snad
6. kvě 2008 v 10:03  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.