• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Konec fin.příspěvků na nadstandartní vakcíny

(Zamčená)
22. dubna 2009 
Dnes jsem byla vyzvednout vakcínu na žloutenku a magistra v lékárně mi kladla na srdce,ať si s aplikací pospíším do konce tohoto měsíce,poněvadž je to s příspěvky od pojišťoven nahnutý.
Nevíte o tom někdo něco nebo je to jen falešný poplach? :confused:
18. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
nevim jak primo vakciny,ale presli jsme k RBP a tam snizili vsecko a myslim,ze skoro vsude pac pani rikala,ze je nefer aby se k nim nekdo prehlasil treba od hutnicke kde si vybral okamzite vsecko pak hned presel a dostal zase hned vsecko atd proste ceskej clovek jak je neco zadara tak kdyby se mel rozervat to udela tak rikali,ze kdo prejde nedostane hned plnou castku na vse a taky se omezilo plavenky a vstupy do solanek
18. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
Api,..............tak my jsme stále věrni VZP.Spíš mi jde o to,jestli ve vládě neodsouhlasili zase nějaký zákon.
Poslední dobou nějak nestíhám sledovat zprávy. :sweat_smile:
18. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
no ja prave od VZP presla jako jednani a postup vyrizovani neceho neskutecnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: navic nam nenabidli uz nic ..chteli jsme prejit uz na konci roku,ale rekla nam at nechodime,ze si muzeme v lednu respektive do konce ledna vycerpat nejakej double bonus za rok 2008tyn ty dvojprispevky coz jsme dostali 1000na vakcinu kazdej ja ne pac sem tehu tak manzel a mala maji dve aplikace klistovky po 500kc za sebou mala dostala 1000na ochrane pomucky tak dostala super helmu skoro za litr a pani me uhanela at tam zustanu jeste ze hned vunoru si mohu vybrat zase bonusy za rok 2009a rekla at si neco koupim na vakcinu neni narok pac to az je jeji aplikace driv to neproplati takze to sme jim tu treti davku respektive nechali a chteli dokoupit male tentokrat uz davali jen 500kc na ochrane pomucky nejake rukavice na kolo chranice atd dosli sme tam s paragonem a ta krava nam rekla ta sama ze na to narok nemame pac sme uz cerpali a pritom jsme dle reklam a jejich slov cerpali double bonus za rok 2008uplatneje max do konce ledna tudiz logicky v unoru mas narok na prispevek za rok 2009 a to nas vyhnali ze ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: takove jednani me fakt irituje
18. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
Tak já toho využívám jen na ty vakcíny.Možná ještě zkusíme koupit helmu na kolo,ale jinak už mě nic nenapadá.Já si to nezjišťuju,spíš mě na to upozorní v lékárně nebo mudra. :sweat_smile:
18. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
vsak ja nic krom vakcin a helmy taky nevyuzila pac jineho ani neni :slight_smile:
18. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj Karot :slight_smile: ,my od VZP nárokovali na tři děti příspěvky na ochrané pomůcky(helma a chrániče) a teď na na Matěje 1000kč příspěvek na školu v přírodě a Štěpánovi v roce uhradili očkování proti pneumokokovi.A všechno v pohodě.Tady si vždycky lehce zjistíš,na co ti náleží příspěvek.
http://www.vzp.cz/cms/internet/cz/Klienti/Pripravili-jsme/vyhody2009/index.html
18. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
Holky pozor, příspěvek na helmy zrušili. ale ještě je příspěvek na plavání nebo cvičení pro matky s dětmi do 3 let (1000 na rok) a příspěvek na ozdravné pobyty (to může být i dovolená).
18. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz
jinak příspěvek na vakcínu mi propláceli v březnu a v pohodě.
18. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
a to tie prispevky na cvičenie, či na pobyty existuju aj na Slovensku? Dosť pochybujem...viete o tom niekto dačo?
19. dub 2009 v 00:42  • Odpověz
Tino,asi by to chtělo pročíst si jejich stránky. :slight_smile:
http://www.vszp.sk/
19. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Jabjunka,.........dík,hned mrknu. :slight_smile:
19. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
krásný téma, ale špatně jsem viděl název :fearful:
20. dub 2009 v 15:07  • Odpověz
20. dub 2009 v 15:17  • Odpověz
a příspěvek teda nechci :grinning: :wink:
už jsem potichu :slight_smile:
20. dub 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
Tak jsme byli ráno vyřídit příspěvek a při té příležitosti jsem se na to přeptala.Paní za přepážkou mi řekla,že VZP ruší postupem času všechny výhody,aniž by na to předem upozornila i je. :sweat_smile:
Tím pádem i internetové stránky nejsou aktuální. :grinning:
22. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.