• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Koukáte na X factor?

(Zamčená)
2. června 2008 
Mě se taky líbí, prostě je mě symatická.
Kaj, jsem z Na :wink:
1. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz
Jj, no tak to je tam taky kousek, ja jsem puvodne z TU. :slight_smile:
1. kvě 2008 v 09:52  • Odpověz
Já kdo s koho řeším, mně to fakt pořád vrtá hlavou :grinning: Nbody - knižní výraz je nedostačující vysvětlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. kvě 2008 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz
Koukám a fandím Ondrovi jinak děs běs :unamused: a nejlepší je Lájoš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2008 v 17:11  • Odpověz
ahojik jo kukam a libi se mne ten jiri zzonyga :grinning: :grinning:
1. kvě 2008 v 17:36  • Odpověz
ahojte-já fandím Jirkovi a Martině,myslím si že tito dva mají X-FAKTOR :wink: a Leoš je taky 1.
1. kvě 2008 v 17:38  • Odpověz
jo koukáme já fandím tý blondýně manža fandí allX :grinning:
1. kvě 2008 v 17:43  • Odpověz
Ahojky, nejlepší je Ondra Ruml - zpívá čistě, přirozeně a levou zadní :sunglasses: Jinak holky nic moc - snaží se zaujmout hlasem, ale pěvecky nejsou nic eXtra :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a ALL X jsou naprosto bezkonkurenční šoumeni :dizzy_face:
2. kvě 2008 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky, taky koukám, už od začátku a musím říct, že Ondra, Jirka a Kamila jsou nejlepší.
Leoše jsem nikdy moc nemusela, ale X factor uvádí fakt moc pěkně.... :slight_smile:
3. kvě 2008 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj holky, ja taky u toho zehlim je to prijemny zpestreni :slight_smile: . A jinak fandim Jirkovi a Ondrovi
4. kvě 2008 v 18:13  • Odpověz
Ondra Ruml, Ondra Ruml, Ondra Ruml!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Na druhém místě Jirka a na třetím Kamila.. All X mě zklamali, ze začátku jsem z nich byla nadšená, ale jak začnou zpívat, tak se to nedá poslouchat :confounded:
4. kvě 2008 v 18:20  • Odpověz
ahojikkk kukam taky a fandim jirkovi jak uz jsem psala a i ondroviiii :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2008 v 18:22  • Odpověz
Koukám.... už se jen těším až vypadnou All X protože to co předvádí je hrůůůza! A taky ti za pět 12 nejsou nic moc... ostatní mi nevadí!
4. kvě 2008 v 18:28  • Odpověz
autor
holky koukáte???
zatím Jirka dobrý a za 5 12 to taky docela zvládli
ALL X mě se moc nelíbí
4. kvě 2008 ve 21:08  • Odpověz
Podle me se All X muzou libit, ale predstavit si, ze jedete v aute a najednou je uslysite v radiu...no nevim, nevim, jak by to znelo. Nekoho mozna bavej, radi se na ne divaj, ale v tom radiu je videt nebude. :grinning:
4. kvě 2008 ve 21:11  • Odpověz
autor
jo jo to máš pravdu
ale koukat se na ně dá
co říkáš na martinu?moje oblíbená písnička,ale moc se jí nepovedla asi vypadne :unamused:
4. kvě 2008 ve 21:18  • Odpověz
ahojky...taky koukam a faforit je Ondra Ruml :wink: a Martina taky dobrá :slight_smile:
4. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz
Docela se mi líbí Kamila Nývltová ... ale fandíme Zonygovi a Rumlovi :slight_smile:

Dneska podle mě vypadne All X nebo Martina Pártlová ... to Spomal se jí bohužel moc nepodařilo
4. kvě 2008 ve 21:24  • Odpověz
autor
tedˇse to ondrovi nepovedlo ta slovenská písnička,ale ten 100%nevypadne
asi martina
Jiřík není moc pěkný chlap,ale hlas má krásný
ten by se v radiu dobře poslouchal :wink:
4. kvě 2008 ve 21:26  • Odpověz
já koukám a vždycky žehlím u toho :slight_smile:
4. kvě 2008 ve 21:29  • Odpověz
Lenerko, jj ja tu pisnicku taky miluju, ale podle me tady je original jasne lepsi. :slight_smile:
4. kvě 2008 ve 21:31  • Odpověz
autor
jdu od Pc
jdu ještě něco poklidit a ráno sem mrknu snad tu někdo napíše kdo vypadl na mě už jde spaní
čusík :pensive:
4. kvě 2008 ve 22:03  • Odpověz
Já bych to dneska taky viděla na Martinu Pártlovou. All X půjdou podle mě příště - sice jsou dobrý, ale zkuste při jejich vystoupení zavřít oči a jen poslouchat. V rádiu by nebyli nic moc.
4. kvě 2008 ve 23:12  • Odpověz
Mně nebaví za5minut12, jsou strašně sladkobolní. Ty bych nepostrádala. :sunglasses:
4. kvě 2008 ve 23:24  • Odpověz
Tak vypadly za 5 minut dvanáct.....Ale já bych byla radši kdyby vypadly ALL X, moc je nemusím :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 12:14  • Odpověz
ahojik jo jitulka tez mne to stve ze vypadli zpivali dobree :grinning: :grinning:
5. kvě 2008 ve 12:57  • Odpověz
u mě to jsou 100% ALL X - pro mě jsou nejlepší, nejoriginálnější a prostě supééééérr :grinning:
6. kvě 2008 v 06:49  • Odpověz
za 5 minut 12 byli super, All x mě taky nijak neuchvátili, myslím, že kdyby to vyhráli, tak to stejně daleko nedotáhnou, já fandím Zonygovi :slight_smile: , ale koukám na to opravdu málo, teď vyjímečně, že byla ta československá noc
6. kvě 2008 v 07:40  • Odpověz
No mě hlavně překvapilo, že vyhodily Za 5 dvanáct, když byla podruhé po sobě v duelu Marina :confused: I když mě to vlastně ani překvapovat nemusí - je jasné, na koho se chlapi v porotě budou dívat radši, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale jsem spokojená, ta trojka se mi moc nelíbila..
Myslím, že třetí budou All x, druhý Zonyga a vyhraje Ruml :dizzy_face:
6. kvě 2008 v 07:56  • Odpověz
autor
za 5 min 12 těch je docela škoda
mě se moc nelíbí All X
ale stále fandím Jirkovi :wink:
6. kvě 2008 v 09:07  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.