• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kroměřížsko a okolí

(Zamčená)
13. února 2010 
Ahojte, tak já sice v KM už nebydlím, ale doktory si ještě pamatuju :slight_smile: Já jsem byl celkem spokojená se Salačovou. Sice to byl psí čumák, ale jinak dobrá. Mamina chodila právě k Sumovi a ten byl děs a hrůza a párkrát se jí stalo, že byl pod vlivem...
9. led 2007 v 11:59  • Odpověz
no já nevím, já to nepoznám, nikdy se mi zlitej nezdál, ale prý to alkoholik je, tak nevím :(
Má ale úžasnou sestřičku, ta je fakt skvělá. Docela se divím, že tam pracuje
9. led 2007 ve 12:30  • Odpověz
chodila jsem k dr.Švecové, když odešla na mateřskou tak jsem přešla k dr.Hábovi. je fajn, ale zdá se mi že z něj občas musím páčit informace, a minule mi říkal že asi s ambulancí na moravské skončí a nechá si jen soukromou, ale tam nemá smlouvu s mojí pojištovnou.
9. led 2007 ve 20:48  • Odpověz
Ahojte!
Myslím, že Dr. Hába je O.K. On toho moc nenhovorí, ale je dobrý.
9. led 2007 ve 21:19  • Odpověz
no snad v té nemocniční ambulanci zůstane, ti dobří odtamtud jaksi mizí, ani se jim nedivím.
9. led 2007 ve 21:33  • Odpověz
Ahojky - sarahxa jo jo, prý má svoji ordinaci ve vlastním domě :slight_smile: Chodí k němu kolegyně z práce. My ze srandy říkáme, že si tam bere jenom ty hezčí ( kolegyně je krásná, štíhlá, sice blbá jak tágo, ale to doktor nemůže vědět)
10. led 2007 v 07:17  • Odpověz
Romi, :slight_smile: , :wink: , :grinning: , :sweat_smile: To je fakt....
No dúfam, že budeš mať šťastie u tej Vašej p. doktorky v Hulíne....
10. led 2007 ve 21:43  • Odpověz
Čauky, tak se mi podařilo se dostat tady k nám k paní Foltýnové. Sice nejdřív sestra říkala, že má zákaz příjmout další pacientku, ale domluvila jsem se přímo s doktorkou a ta se mě ujala :slight_smile: Na první kontrolu jdu příští čtvrtek a tak jsem zvědavá.
I když jak říkala moje internistka - všechno lepší než to, co mám teď :grinning:
11. led 2007 v 10:10  • Odpověz
Máš recht!
Som rada, že sa Ťa ujala p. doktorka!! :grinning: Tak na kontrole veľa šťastia a prilož nejaké ďalšie fotky! Papapa
11. led 2007 v 11:10  • Odpověz
Ahojky, jak se vede? :slight_smile:
15. led 2007 v 07:38  • Odpověz
Ahoj Romča!
Ako sa máš Ty a mimi? My sme prehodili dátum svatby - 23. 6. 07 o 13:30 :wink: Akurát teraz riešime Bránu - ja som proti a tak si to musíme prekonzultovať - tradície verzus financie. Myslím si, že je to zbytočné plytvanie peniažkami...Čo Ty na to? Poradíš? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2007 ve 21:43  • Odpověz
Čauky, já se mám dobře a mimi snad taky :slight_smile:

Tak jako já, já bych byla ráda, kdyby se vůbec můj uráčil nad nějakou svatbou přemýšlet, takže pak by mi to bylo jedno. Ale víš jak, sobota je klasika :slight_smile:
19. led 2007 v 07:58  • Odpověz
Tak konečně mám za sebou první pořádnou prohlídku v těhotenství. Změny doktorky rozhodně nelituju !
Na všechno se zeptala, pořádně vyšetřila a navíc byla i milá a bylo na ní vidět, že ji zajímám!
V pondělí jdu na tripletesty a na normál odběry, protože se jí nějak nezdám :slight_smile:
24. led 2007 v 08:29  • Odpověz
Ahoj Romi!
Tak to som rada, že je p. doktorka fajn. Dúfam, že budete v poriadku - Ty aj miminko. A hlásim, že Danka Brňovjáková má od soboty druhú dcerku - Lucku!
1. únor 2007 v 07:03  • Odpověz
Čauky. Jo jo, snad bude všechno o.k. už jsem byla na tripletestech, v pondělí jdu na kontrolu a tak nevím, snad už budou výsledky a budou v pořádku.

Daně gratuluju. Dvě holčičky, paráda :slight_smile:
1. únor 2007 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky, jsem z KM a budu ráda, když si budu mít s kým pokecat o miminku a celém těhotenství. Protože většina mých kamarádek o miminku ještě ani neuvažuje.
9. únor 2007 v 15:37  • Odpověz
Čauky, no u mě je to to samý :slight_smile: kamarádky jsou ze školy, každá se někam odstěhovala, vdala nebo utekla do zahraničí :slight_smile:)) Jsem v Hulíně tři roky a krom holek v práci tu moc lidí neznám. Teda myšleno stejného věku, pohlaví a zájmů :slight_smile:
10. únor 2007 v 09:24  • Odpověz
:confused: a bylo ticho :confused:
27. únor 2007 v 09:56  • Odpověz
Ahoj Holky!Dlouho tu nikdo nepsal.Jsem maminkou 5mesicniho chlapecka a bydlim v Huline. pokecame?
10. bře 2007 v 19:04  • Odpověz
ahojky hani, jé, tak to je prima, já jsem taky z Hulína a chlapečka čekáme v červenci :slight_smile:
10. bře 2007 v 19:13  • Odpověz
AHOJKY!TO JE SUPER URCITE SE TESITE.A KDE BUDES RODIT?JA JSEM BYLA VE ZLINE A DOCELA DOBRY.UZ MATE JMENO?JA JSEM Z KM A V HULINE JSEM TAKY 3ROKY.
10. bře 2007 v 19:32  • Odpověz
těšíme se moc. No já asi v KM, nechce se mi tak daleko jezdit, víš,kdyby se něco stalo nebo tak. Myslím, že i v KM to bude v pohodě.
Bude to Daniel. A tvůj synek se jmenuje jak?
Kde bydlíte? My na Višňovcích.
10. bře 2007 v 19:34  • Odpověz
JO to je pjekne jmeno.My mame Pavlika.Bydlime na Sadove.Ja rodila ve Zline jen proto,ze tam mam doktora.Taky to mas uz vsechno nachystany?Ja se tak tesila,ze jsem nakupovala depredu i kdyz se to nema.
10. bře 2007 v 19:52  • Odpověz
no já zatím nakupuju jenom oblečky po kouscích :slight_smile:
Jsem taky pověrčivá, ale jenom co se kočárku týká :slight_smile: ten budeme kupovat a dovezeme dom, až bude mimi na světě.
11. bře 2007 v 09:29  • Odpověz
Ahoj. Co se týče doktorů.... O Dr. Foltýnové jsem slyšela svoje a skoro všechny kamarádky utekly k někomu jinýmu. Ale držím palec. :slight_smile:
13. bře 2007 ve 12:54  • Odpověz
ahojky osibisa, tak nevím, já jsem maximálně spokojená v jejím přístupu.
Po tom, co jsem zažila se Sumem je fakt, že asi vyjde každý dobře, ale ona mě pokaždé změří bříško-fundus, měří se tlak, ptá se, vyšetří. Taky mi ji doporučila moje endokrinoložka, že je to doktorka svědomitá a to mi ke štěstí stačí.
13. bře 2007 v 15:41  • Odpověz
Ahoj.jak vidim tak se nemuzete dohodnout jaky lekar-ka za co stoji :frowning2: .Kazda znas je jina sto lidi sto povah a tak je to vjecne tema.Ja chodila k Salacove a uz nikdy vice!!!!!!!Jezdim do Zlina a jsem spokojena.Je to daleko,ale to neva. :slight_smile:
15. bře 2007 v 19:30  • Odpověz
Ahoj Hani, no k Salačové bych asi nechodila, i když máti tam chodí už tam počítám skoro 30 let :grinning:
16. bře 2007 v 08:21  • Odpověz
Ahoj!Pani doktorka Salacova je nekdy dost neomalena a tak jsem odesla.A nelituju!Dotkla se mne i meho muze.To jak to podala jsem nevydychla!
16. bře 2007 v 19:52  • Odpověz
zdravím všechny z Kroměříže i okolí,jsem taky z Km a mám téměř 6měsíční Lucinku,jo a nejlepší doktor v Km je Werner....je strašně milej,hezkej a je s ním sranda...dokonce i u porodu...je fakt skvělej...dokonce i můj přítel s ním byl spokojenej a vtipkovali spolu u porodu...jinak ráda pokecám
papa Lucie :grinning:
21. bře 2007 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.