• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kroměřížsko a okolí

(Zamčená)
13. února 2010 
ahojky fonteo tak to je prima, další osůbka z okolí.
Wernera jsem viděla v nemocnci, když jsem byla na ultrazvuku, je fakt srandista :slight_smile:
21. bře 2007 v 15:16  • Odpověz
ty máš děti?kolik ti je let?
21. bře 2007 v 15:26  • Odpověz
je mi 27 :slight_smile: a jedno čekám.
21. bře 2007 v 15:27  • Odpověz
tak to gratuluju,je to to nejhezčí co člověk může zažít,kdy máš termín?a už víš co to bude?
21. bře 2007 v 15:32  • Odpověz
když ukážeš myší na ikonku, třeba moji, tak to tam máš.
Já mám termín 14.7. a čekáme kluka, bude to Daniel, už se moc těšíme, to je fakt. :slight_smile:
21. bře 2007 v 15:35  • Odpověz
aha,jsem tady poprvé..tak nevím co s tím pořádně :unamused:
21. bře 2007 v 15:39  • Odpověz
to je v pohodě, jé vidím jsi přidala fotečku. :slight_smile:
21. bře 2007 v 15:39  • Odpověz
:slight_smile: tak už i v Kroměříži je jaro :slight_smile:
jen tato debata nějak stojí či co :slight_smile:
27. bře 2007 ve 13:50  • Odpověz
:slight_smile: Tak ahoj!Jak se mas Romco a jak roste brisko?Snat to pocasi vydrzi a bude to veselejsi.No ani se nenadejes a budete vozit.Tak se opatruj a napis.
27. bře 2007 v 16:16  • Odpověz
ahojky hani, bříško roste, prcek kope. Počasí mě těší, protože ráda fotím a už mě svrbí prsty :slight_smile:
NO už aby to bylo přeci jen do prázdnin daleko.
27. bře 2007 v 17:11  • Odpověz
romana to se zda,ze daleko a pak koukas jako blazen jak to uteklo. :astonished:
27. bře 2007 v 17:37  • Odpověz
:grinning: no to věřím, že pak budu vzpomínat s láskou na těhotenství :grinning:
Ale docela si to užívám, začla jsem dokonce plést, tak mi to ubíhá relativně rychle, i když už nechodím do práce.
27. bře 2007 v 17:40  • Odpověz
romana tak to je dobry ja jsem na to pleteni leva.Ja jsem zase cetla a cetla. :slight_smile: Delala jsem v tabaku a tak jsem si pucovala casaky o tehotenstvi.
27. bře 2007 v 17:51  • Odpověz
:slight_smile: já jsem taky levá, máti mě ale pomáhá, tak snad se mi něco nositelnýho podaří uplést :slight_smile:
Jéé, tak časopisy jsou dobrý, já čtu Betynku, Máma a já ( ty mám předplacený ) a občas si koupím Miminko nebo Maminku.
27. bře 2007 v 17:52  • Odpověz
A mas tu spec.od miminka PRVNI ROK KROK ZA KROKEM?
27. bře 2007 v 18:07  • Odpověz
ne, ten nemám, mám ten pro těhotný, měsíc po měsíci :slight_smile: je ale fakt, že bych se měla už učit co a jak s miminem.
27. bře 2007 v 18:31  • Odpověz
To Ti schvaluju.Hodne vjeci prijde samo,ale kazda rada dobra.Maminkou se zena uci.Hlavne to kojeni je fuska.Ten zacatek!
27. bře 2007 ve 20:04  • Odpověz
ahojky, má některá z vás ( třeba tu někdo chodí koukat, ale nepíše :grinning: ) zkušenosti s předporodním kurzem v Kroměříži?
1. dub 2007 v 09:16  • Odpověz
Romana27: měření tlaku, vyšetření, UZ....... to snad dělá každý doktor, ne?!?!?!?
19. kvě 2007 ve 22:22  • Odpověz
osibisa: no měření tlaku ano (to dělá vždy sestra), vyšetření ano (ale jak kterej doktor, bývalej to měl za pět vteřin, nevím co tak mohl vyšetřit) a UZ dělá ten, kdo ho má, jinak se posílá do nemocnice.
Protože mě bývalý doktor chtěl poslat na UZ až ve 20tt (první byl v 6tt a to byla vlastně vaginální sonda, né ultrazvuk), tak jsem se rozhodla si UZ zařídit sama a odejít od něj. Toť vše :slight_smile:
20. kvě 2007 v 09:38  • Odpověz
tak hlavně že je mimčo zdravý. vidím, že se ti to krátí, tak držím palec. V km porodnici je to v pohodě. :slight_smile:
28. kvě 2007 v 16:51  • Odpověz
Díky, jo jo, za chvíli je to tady, už se moc těšíme.
Aj na tu porodnici, doufám, že budu další v řadě, co vyvrátí řeči o tom, že je to tam blbý. Hodně holek radši jezdí rodit do Zlína, ale myslím, že je to zbytečný ( teda pokud se neočekávají nějaký problémy u mimiša, protože tam mají tu neonatologický oddělení ).

A vidím, že ty máš dvouměsíční holčičku, tak to to máš ještě v čerstvé paměti všechno, viď?
31. kvě 2007 v 10:37  • Odpověz
jj, mám:slight_smile: Fakt to tam nebylo vůbec hrozný. Ke mě, a nejenom ke mě, se tam chovali všichni hezky. A znám, co rodily ve Zlíně a hodně si stěžovaly. myslím, že průser může být kdekoli :frowning2:
11. čer 2007 v 17:44  • Odpověz
to mi mluvíš z duše, záleží prostě na lidech.
Už se moc těším :slight_smile:
11. čer 2007 v 17:59  • Odpověz
Ahojky, všechny zdravím, před nedávnem jsem se přestěhovala do Hulína, mám dvouměsíční dceru a nikoho tu neznám... prostě samotinká jako kůl v plotě :wink: Má někdo zájem pokecat?
26. črc 2007 v 09:24  • Odpověz
ahojky aneto, tak já jsem z Hulína a mám měsíčního chlapečka :grinning: Ráda pokecám :slight_smile:
26. črc 2007 v 18:05  • Odpověz
jéjé, to jsi mi udělala radost :grinning:
Omlouvám se za zpoždění, ale s dětma je to nevyzpytatelné.
A jaký byl porod v Kroměříži? Mě všichni odrazovali, tak jsem nakonec zvolila Zlín. A tam jsem byla maximálně spokojená, opravdu skvělý.
29. črc 2007 v 18:26  • Odpověz
To je fakt, s mimčem člověk nikdy neví.
No malej byl otočenej hlavičkou nahoře, takže jsem rodila císařem a byla jsem spokojená. Udělali mi hezkou jizvu :grinning: a kromě jedné dětské sestry tam byl i personál super.
30. črc 2007 ve 12:04  • Odpověz
A už je ti fajn?
Já mám neustále problémy. Měla jsem teda i před těhotenstvím. Slibovali mi, že se to mimčem spraví, ale jen uplynulo šestinedělí, znovu se vše vrátilo :frowning2:
Chodím k dr. Foltýnové. Podle mě je skvělá. Ta jediná se mi snažila pomoct. Ostatní doktory jsem ani moc nezajímala.
1. srp 2007 v 11:03  • Odpověz
Mě teda docela jo, naštěstí. Píšu si tu na koníkovi s jednou maminkou, co rodila taky císařem a bohužel jí špatně napíchli spinál a má problémy se zádama :unamused:
Jé, já taky chodím k Foltýnové, je opravdu obětavá a příjemná, což není vždycky pravidlem.
1. srp 2007 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.