• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kroměřížsko a okolí

(Zamčená)
13. února 2010 
Ahoj Luci, no jak vidím, vy jste ještě dost malincí, to už si ani nepamatuju, jaký to bylo :slight_smile:- Děsně to letí.
Taky se těším, až bude hezky, zimu nesnáším...naštěstí už Danda spinkává doma, loni touto dobou jsem byla i 4x denně na hodinové procházce, aby se pán vyspal :grinning:
30. pro 2008 ve 22:54  • Odpověz
Ahojky,
No malej je velikej kochatel..ale spinkával jen venku,jenže teď co je zima,tak spí jen hoďku venku a doma i dvě..podle toho jak je unavený..ale začíná všechno sledovat,takže jsme venku i tři hodinky vůbec než usne :grinning: To chodíme domů zmrzlí ..Ale co bychom pro něj neudělali..no jsem ráda,že rok bude slavit v létě.tak si to užijem..Tak ono je nejhorší že malej šíleně nesnáší oblíkání,takže je to boj :grinning:

No Ty už máš doma kus chlapa,ale musí to být super,že?
31. pro 2008 v 09:19  • Odpověz
Teda vidím, že takových trapitelů rodičů je víc, co? :slight_smile: No, Danda usínal většinou hned, jak jsme vyjeli z baráku, problém byl, že bydlíme v bytě, takže se většinou hned ve výtahu vzbudil a byl naštvanej, tak se s ním muselo jezdil. Naštěstí už z toho vyrostl.
Jj, je to super, už je velkej, rozumí, co po něm chceme (i když někdy schválně dělá, že né :grinning: ), je to prima.

Dnes jsem zvědavá, jak bude v noci spát, když je ten Silvestr, přimo pod oknem ložnice se bude kolem půlnoci pěkně bouchat, je tu plácek mezi panelákama, tak uvidíme. Loni se vzbudil, letos máme nová okna, tak třeba né....haha, no jasně, že se vzbudí.

Tak tobě a všem, co tu nahlídnou a třeba i něco napíšou jen ten nejhezčí a nejspokojenější vstup do Nového roku 2009 :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky,

No taky jsme zvědavá..Malej má docela tvrdé spaní..by bydíme na vesničce takže se pár ran bude ozývat z před baráku,ale malej spí do zahrady,tak uvidíme.

No na to období se taky těším..malému se tlačí zuby,tak máme přes den veselo..ale zvládá to dobře :slight_smile:

Také přejeme štastný a úspěšný krok do roku 2009 :wink:
31. pro 2008 ve 13:29  • Odpověz
Tak jak se máme v Novém roce?
2. led 2009 ve 22:50  • Odpověz
Ahojky, u nás docela dobře, i když jsme se na Silvestra s mým nějak nepohodli, takže i prvního to stálo za nic, ale od druhého je to zase dobré :grinning: .
A jak se máte vy?
Jinak Danda se na Silvestra vzbudil minutu po tom, co skončili lidi s petardama a že to teda byl rachot, jsem myslela,že se určitě vzbudí, ale nic :slight_smile:.
4. led 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahojky,.No malej se taky nevbudil..a to jsme ty šílené rány slyšeli i z chůvičky :grinning: Ale vstával až v osm..:slight_smile:
My se taky tak trochu chytli..ale můj se hádat neumí,tak jsme se tomu pak jen zasmáli :grinning:
4. led 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahojky, jak se vede?

U nás Silvestra děti zaspaly..jen já se koukala přes okno na ohnostroj.. :sunglasses:
4. led 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahojky,
Tak to my byli alespoň před barákem..
Každý rok to tady stojí za to..
Máme docela ťáplé sousedy :grinning:
4. led 2009 ve 22:52  • Odpověz
Lucinečko..jakto? Sousedi dělají problémy?
To my máme vcelku v pohodě...jsme tu nejmladší a jinak kolem samí důchodci...
:slight_smile: :grinning:
5. led 2009 ve 14:21  • Odpověz
Cindy,
vedle nás bydlí takový debil,který má ženu,dítě..ketré s nima sedí kolem druhé ranní a chlastají a mají tam milion lidí..navíc má vytuněné auto a jezdí za ním mooooc takových blbů,kteří nechají jet ten jejich zvučný motor,rádio na plné perdy a stejně sedí doma :angry: :angry:
Tak oni na Silvestra vylezou před barák a dělají bordel no...šílenost
5. led 2009 v 19:09  • Odpověz
Sousedy ti Cindy závidím, buď ráda, že nemáš žádné problémy. Luci, to je fakt šílený :rolling_eyes:
6. led 2009 ve 21:07  • Odpověz
No,ale občas mají světlé stránky.. :grinning:
6. led 2009 ve 22:08  • Odpověz
Teda ta zima je čím dál větší, co?
Danda má na nic kočár, koupili jsme v létě v akci Babypoint - sporťák, jenže je malej a Daník velkej :grinning: , nevleze se nám tam ani fusak, ani deka - tu není kam zastrčit, nebo nám padá, no prostě paráda...Takže dopo jedem jen do města, projdem obchody, a pak už buď jezdíme chvíli na bobech nebo jsme doma.
8. led 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahojky...
No zima šílená..to je fakt hnus..

My razíme v pondělí omkrnout obchody a koupit malému nějaký sporťák.. :wink:
9. led 2009 ve 13:26  • Odpověz
Luci, tak fakt hlavně né Babypoint :grinning: . Do sněhu se prý celkově malý kolečka nehodí, tak spíš něco s většíma. No však uvidíš, třeba tě osloví nějaký lepší kočár, než nás :confounded: .

Jak přijede můj, jedem se fotit do Otrokovic. Byli jsme už loni a byla jsem maximálně spokojená, takže kdo je z blízka a chce mít pěkné fotečky, určitě doporučuji mrknout na www.fotobatov.cz Paní je moc příjemná, fotky jsou na CD cca do týdne, takže je pak můžete nechat vyvolat i jinde nebo jen poslat mejlem nebo si je ani nevyvolávat :wink: .
Jen nevím, jak se to bude malýmu líbit, loni měl 5 měsíců, tak byl v poho :grinning: , teď už je to divočák
9. led 2009 ve 13:58  • Odpověz
No tak my chceme jít taky..ale až tak na léto..

Já měla vybranou tříkolku,ale tu nechce mlj,takže musím koukat po jiných :unamused: No chcem to objet a pak se vrátíme pro ten,který nás teda zaujme..

ale taky potřebuje nějaký velký,páč malý taky není žádný drobek :wink:
9. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
Tak focení se nekonalo, Dana zajímalo všechno, jen né to, že by měl sedět se mnou nebo být sám s hračkama :(, řval, když jsme ho donutili sedět, takže jsme to vzdali a odjeli bez focení, ach jo :unamused:
9. led 2009 v 18:16  • Odpověz
Jejda...tak třeba příště :wink:
9. led 2009 v 19:25  • Odpověz
Můj říkal, že už tam nejedem :grinning: :cry: :grinning:
10. led 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahá :grinning: :grinning: Tak třeba ho to ještě přejde :wink:
10. led 2009 v 19:31  • Odpověz
No snad ---- za pár let :grinning: . Upřímně mě už se do toho taky nechce, jenže sama nás všechny fakt pěkně nevyfotím :(. Focení mě baví, mám i program na úpravu, docela dobrej foťák, ale samospoušť není můj kamarád.

A co vás bavilo/baví možná i teď, když jste už maminky?
11. led 2009 v 17:17  • Odpověz
Romčo tak to my se fotíme jedinně sami,nebo pomůže tchýně..má v tom praxi :wink:
11. led 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahojky,můžu se k vám přidat?Jsme z vesničky kousíček od Hulína - Pravčice
12. led 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahojky..určitě můžeš :slight_smile:
12. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
Luci jo, jen se musí někdo ochotný najít, zlatá tchýně, co? :slight_smile:

Ahojky Samíku, vítej mezi náma :dizzy_face:
12. led 2009 ve 21:42  • Odpověz
Romi tak tak..co jsme si kouli foťák,hned jsme jí s ním učili :grinning:
Jo a máme kočárek:slight_smile:
Dobrou..
12. led 2009 ve 22:50  • Odpověz
Holky děkuji vám za přijetí...snad k vám zapadnu. :slight_smile:
13. led 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahojky, tak se opět hlásím...

No s těma sousedama...tak nám minulý týden ukradli z kočárkárny nové kolo v ceně 12 000 Kč. No musel to být někdo z nich, nebo jejich návštěva, protože se zvenku do baráku nikdo nedostane, musel by mu někdo otevřít, tak to manža včera hlásil na policii....Na tom kole jel tak 5 krát, bylo moc pěkné.

No a kočár?
My hned na začátku věděli, že chceme pokud možno největší, aby tam mimi vydrželo co nejdéle. I u dcery jsme to tak měli, takže jsme ani nekupovali sporták...Ted máme jiný, ale také větší, Vojta v té vaničce má hodně místa a dokonce se nám ještě vejde do kočárkové tašky, ale je to naknop. Když jsi vytáhneme, tak tam bude moc ležet i do více než 2 let :slight_smile: Máme Deltim.
13. led 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahojky.

Cindy,kdybych věděla že nebudeme mít miminko,ale rovnou chlapa,taky bych volila líp :grinning:
Koupili jsme Atlantic,teď jezdíme v Roanu a včera jsme koupili ten sporťák TAKO JUMPER..jsem z něj unešená a jelikož byla u toho i korbička,tak druhé mimi bude mít taky kočárek..:slight_smile:
13. led 2009 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.