• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kroměřížsko a okolí

(Zamčená)
13. února 2010 
luci...nerodila jsi i v KM? Koukla jsem na fotečky a ten sál je mi povědomý...pokud je to z KM , tak jsem na něm rodila obě děti..
Moc se mi líbí fotečka jak jsi s tím bříškem...a v pozadí je ta lod...takové rámečky jsou někde na netu nebo jste to tak sami vymysleli?
13. led 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahojky..Cindy jj na netu LoonaPix.com
tam je jich spousta,můžeš si vybrat :wink:
A v KM jsem rodila a jsem tomu ráda:slight_smile:

Co dětičky?Nezlobí?
13. led 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj luci...děti jsou hodné, Nat je ve školce a Vojta si zrovna u mně pěkně hraje....chodím s ním v pondělky do plavání, také něco takového plánuješ? Příští pondělí s ním možná dopoledne půjdu do Klubíčka...mají to od 0 - 18 měsíců. Nechceš se přidat? :wink: v jiné dny je to už pro ty chodící děti a to bych neměla odvahu tam s ním jít, aby se mu něco nestalo..třeba aby mu nějaký divoch neskočil na ruku.

V Klubíčku jsem s Vojtou byla naposledy, když měl 4 měsíce, byl tam nejmladší a také ho tam všichni okukovali :slight_smile:
14. led 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahojky, s hlubokým kočárkem jsem taky problém neměla, měli jsme Dorjan - dokud v něm Dan přes den spal v pohodě, ale jak chtěl víc sedět a chodit, tak konec, po předělání na sporťák se s ním nedalo jezdit, tak jsme koupili sporťák klasický a hnus :(, aspoň jsem poučená.

Já taky rodila v KM a jsem spokojená, já teda rodila císařem, malý byl velký a byl koncem pánevním. Příští dítě, pokud bude :slight_smile:, tak chci zase v KM.

Tady v Huléně se zase rozsněžilo, fuj :slight_smile:, ještě, že nemáme v baráku úklid :grinning: , ale máme na patře, takže stejně stírám chodbu, ale to nevadí, kočárem se stejně nadělá čurbesu, takže to stírám i když úklid nemám, abych nebyla někomu trnem v oku.

Daník fňuká, je rozmrzelej, rostou mu zoubky a tak musím končit :dizzy_face:
14. led 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahojky..

CIndy,plavání plánujem,ale až po zimě..mám strach aby nebyl zbytečně nemocný..
Ale to klubíčko vůbec není špatný nápad..to bych byla pro:slight_smile:

Romi u nás taky sněží ale fest a celý den,tak jsme byli dnes doma,ale ráno razíme k doktorce na hexu,tak jsem zvědavá..

Zoubky nám rostou taky..ale malej je nevyrlý jen přes den..
14. led 2009 v 16:56  • Odpověz
luci...a máte se do KM jak dopravit? V Klubíčku otvírají od 9 hod... Jestli chceš, dám ti odkaz, at máš představu, jak to tam vypadá a jaké mají aktivity....Já bych z tama odcházela tak něco málo před 12 hod, musím totiž do školky pro Nat.
A odkaz je tady...
http://www.klubicko.webz.cz/
14. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
zrovna jsem koukla na fotky, jaké jsou v tom klubíčku....a jsou tam i ty malé dětičky, tak aspon uvidíš, v jakém prostředí se pohybují....
14. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
Cindy,určitě..můj má noční,takže by nás odvezl a potom i pro nás přijel.. :slight_smile:
Určitě mrknu..děkuji:slight_smile:
14. led 2009 ve 21:37  • Odpověz
tak jo...myslím ale, že tam zapomněli napsat, že když tam přijdeš, tak zaplatíš 40 nebo 50 Kč, ...a můžeš si tam uvařit i kafíčko, ale to nevím, jestli je zdarma...je fajn, že tam mají i přebalováky.
14. led 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
Jo,jo..to vím..byla jsem tam s kámoškou a její malou,ještě když jsem byla těhu..stejně musím v pondělí na gyndu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak to spojíme:slight_smile:
My dneska byli v poradně,zase bez hexy :angry: Ale máme sedm a půl kila a 67cm:slight_smile:
15. led 2009 v 15:21  • Odpověz
Ty chodíš na gyndu do KM?
Já stále dojíždím do Přerova...teda chodila jsem, když jsem byla těhu a pak na kontrole po 6 ti nedělí, mně se to zdá jinak zbytečné...alespon pro moji osobu.

Máte pěkné míry...Vojta byl v té době trošku menší a o 1 kg lehčí...nechtěl moc papat.. a očkování nás čeká jednoroční - máme přijít koncem ledna nebo začátkem února, dříve prý ne.
15. led 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahojky všem.

Luci to je pech, když se očkování odkládá, co? Malej je nachlazenej, nebo proč nenaočkovala?
15. led 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahojte,

Cindy,tak to malej je právě žrout jako blázen :grinning: Za chvíli spápá i nás :grinning:
No já dojíždím od jakživa co chodím na gyndu do KM na polikliniku k Salačové..někdo jí nemá rád,ale já jsem s ní spokojená..

Romi,Ty jsi nekoukala na zprávy?V některých to říkali,že ta hexa není,odložilo se to snad všude a všem,kdo to měli mít..ale říkala,že toho 9.2.co jdeme na kontoru,už nám to dá..
Jenže my chceme malého v sedmi měsících nechat naočkovat na toho pneumokoka,tak jsem zědavá jak se to skloubí..prý se to nemá moc kombinovat,tak nevím no.. :confounded:
15. led 2009 ve 20:00  • Odpověz
Luci, né, já se na zprávy moc nedívám, většinou je sice máme puštěný, ale Dandu jaksi moc nezajímají :grinning: , většinou chce, abych mu něco četla nebo tak, takže jsem o té hexa nevěděla.
Taky jsem zvažovala toho pneumokoka, nakonec jsme se nenechali očkovat, doktorka víceméně naznačila, že to nemá moc cenu :confused: a jsou to vyhozený peníze. I když člověk vyhodí tolik peněz oknem "za nic", že je to vlastně taky jedno, a když to člověku přidá na klidu, tak proč ne.
16. led 2009 ve 22:53  • Odpověz
Ahojky...

No Romi,zbytečně vyhozené peníze bych neřekla a já mám známou,které na to umřela holčička..a nikdy nevíš koho to potká a nám to na klidu určitě přidá..
A nám to teda doktorka doporučila,ale ani nemusela,já měla jasno hned..
Tak snad to dáme s tou hexou nějak dohromady..
17. led 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahojky...

tak co Luci, přijedeš zítra s mimi do Klubíčka? :slight_smile:
18. led 2009 v 10:45  • Odpověz
Zatím to vypadá že ano..pokud nezavolají Milanovi,že musí do práce,ale zatím klid..tak snad to vyjde :wink:
18. led 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj všem.
Tak jak žijete?
U nás nic moc, dneska ráno mi máti volala, že v noci zemřela babička. Měli ji od dědové smrti doma a poslední dobou už byla špatná, nechtěla jíst, nic ji nezajímalo. No, co se dá dělat. Nějak jsme to všichni čekali, ale znáte to, přeci jen si člověk říká, co mohl ještě říct, udělat, neudělat atd...
Je to o to horší, že zítra tam jedem slavit narozeniny máti a bráchy. :fearful:

Holky, jak bylo v Klubíčku?
23. led 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahojky..
Tak to je mi líto..:frowning2::frowning2:
Aůe přesně vím,jak se cítíš..

My nebyli..mám chlapa na baterky :grinning:
23. led 2009 ve 23:23  • Odpověz
Ahoj holky,tak se hlásím znova...dcerka chytla zánět spojivek a k tomu ještě rýmu jako trám a kašel,no hrůza to podávání prášků,kapání a natírání očiček,a malej tu rýmu samozřejmě chytil taky..takže máme doma veselo.
lucin...tak sem se kukla na fotky a já rodila na stejném sále jako ty :slight_smile:
25. led 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahojky..
Tak to je mi líto..snad budou děti brzy zdrávy..
Opravdu?No já tam moc dlouho nepobyla..takže si to ani nijak nepamatuju :sweat_smile:
26. led 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahojky...holky, to je psina...my asi všechny rodily na stejném sále :slight_smile:
Kolik tam těch sálů mají? mně se zdá, že 3.... ?

samíku, hlavně se co nejdříve uzdravte....je to trápení, ty nemoce...

romana...babičky je mi líto.

A copak je u vás ještě nového?
Vojta už oslavil ve čtvrtek 1 rok, ale přesunuli jsme to na sobotu.
26. led 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahojky..já nevím myslím že 3 por.sály..první dítko jsem porodila na lehátku u toho záchoda co tam mají :grinning: ,na sál jsme ani nedošli...ne že bysme přijeli na poslední chvíli,ale měli prostě spoustu času.

Dcerka už má ty očička lepší,ale ten kašel hlavně po ránu to je hrůza.
28. led 2009 v 07:18  • Odpověz
Ahojky...

samíku..všimla jsem si, že máš dvě dítka...Julinka chodí do školky nebo jsi s oběma doma?

Také tvé dva porody byly zcela odlišné?

Holky, ke komu chodíte s dětmi do poradny?
28. led 2009 v 10:32  • Odpověz
cindy...Julinka chodí od září do školky a moc se jí tam líbí a jsem tomu ráda.Tvoje Natálka už taky chodí?
..první - v pátek ráno jsem přijela s bolestma(to jsem nevěděla že bude ještě hůř,no prvorodička),nechali si mě tam,v sobotu v 6 ráno mi pichli vodu a malá se 13:55 narodila.
A druhý-v sobotu ve 22h jsem přijela s bolestma a 2prsty otevřená,bolesti ustali.V 9 ráno mi pichli opět vodu a malý se narodil 14:52.
Bolesti u druhého byly o hodně horší...
Jinak mi chodíme do poradny k dr.Hlobilové do Holešova
28. led 2009 v 15:14  • Odpověz

Samík,já šla ve četvrtek do porodky,v pátek vyvolávali a absolutně nic,ráno znovu,za dvě hodinky mi nastoupili bolesti,za půl už jsem ležela na monitoru a dvě tři minutky na to na porodním sále a na páté zatlačení byl venku:slight_smile:Takže hodinka se vším všudy :dizzy_face:
28. led 2009 v 16:10  • Odpověz
ahojky...tak to jsi měla super porod :grinning:
Jinak u nás je od včera takový vichr,že se mi ani nechce jít ven :angry:
29. led 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahojky..

u mně to zase bylo takto....

První: termín na 6.3
dcera prý už tam neměla kvůli velikosti místo a tak jsem v pondělí 7.3. nastoupila na vyvolání..
Povedlo se jim to až 5. den...a tak byla na světě v pátek 11.3. v 20:22 hod.

Druhý: termín 21.1.
V den termínu (ponděli) kolem 22 hod jsme jeli taxikem do porodnice ( mysllím jsem byla na 1 cm) až jsem byla na 7 cm , tak mi píchli vodu. A syn se narodil (úterý) 22.1. v 04:01 hod.

Tady to také dos fouká...dnes jsem chtěl jít do poradny na roční prohlídku, ale kvůli větru jsem to odložila za týden.

samík...Nat začala chodit do školky koncem září...Kam chodíte, do KM?
29. led 2009 v 10:55  • Odpověz
cindy...tak ten první porod teda nic moc,já už bych byla nervozní jak hrom a manžel ten by byl úplně nepříčetný myslím :grinning:
Jinak do školky chodí Julinka u nás v Pravčicích a jsem ráda že nemusí nikam dojíždět
29. led 2009 v 15:15  • Odpověz
Ahoj holky..
-jak se máte?Na mě dopadla chřipka,takže šílenost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Snad jste všichni zdraví..
1. únor 2009 v 19:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.