• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kroměřížsko a okolí

(Zamčená)
13. února 2010 
Jéé cindy děkuji...cinknu si tam..

Tak to je malinký co?MY máme v šesti měsících necelých osm kilo a 70cm...
20. únor 2009 v 11:45  • Odpověz
No, je takový drobnější a menší....ale Nat, která je skoro o 3 roky starší, to by přeprat chtěl.
Přetahovali se o hračku, Vojta se rozzuřil, popadl Nat za triko a začal s ní cloumat...a když mu to moc neško, tak ji bouchal rukama...

Vojta měl v šesti měsících 7,15 kg a 68 cm
20. únor 2009 v 18:44  • Odpověz
Téééda..ale to tak bývá..
Já mám o osm let mladšího bráchu a taky jsem ho mydlila.. :grinning:
20. únor 2009 v 18:55  • Odpověz
ahojte holky..
cindy a nešla váha u dr.špatně??
A co i když přibral tak malinko to nevadí,důležitý je že je zdravoučký a čilý ne?
20. únor 2009 v 18:55  • Odpověz
samíku...ona ho sestřička vážila dvakrát...i měřila...prostě se jí to nezdálo.

Já ho chodila vážit každý měsíc, akorát né v tom 12....aĺe až 13, kvůli očkování
Kterýsi měsíc měl dokonce méně než ten předchozí , tak i proto.

Nat ve dvanácti měsících vážila 10 kg.

Jinak Vojta měl v 11 měsících 8,20 kg
20. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky holky..

Kdepak jste??
25. únor 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahoj holky,vidím že tu už dlouho není nic napsaný tak hodím do placu já....
Včera jsme byli u nás na karnevalu,Julinka šla za muchomůrku :grinning: ,nechtěla sem aby šla za princeznu,protože sem předpokládala že tam tak bude většina holčiček,a můj předpoklad byl správný :astonished: .
Samuelka nejvíc zajímali balonky :grinning: :grinning: :grinning:

a tož co holky co je novýho?
2. bře 2009 v 06:32  • Odpověz
Ahojky

Včera jsme měli poslední lekci kursu plavání..
a víte, co mně mrzelo?

..že jsem za celý ten kurs neměla nikoho, kdo by nás vyfotil-teda krom paní pod vodou...

Tchýně by mohla, ale nechtěla tam jít...

Tak jsem si vzpomněla, že mám foták skoro vždy v tašce, a tak jsem ho dala Nat a at udělá fotečku - nevím, jak to bude vypadat, není totiž digitální..a ještě jsem požádala jednu cizí paní...tak na 4 snímky..jen doufám, že nefotí jak moje sestra na Vojtových narozenínách, kde jsem byla jen do půl hlavy s Vojtou...

Copak budete dnes podnikat?
Vojta se mi dnes dřív probudil, tak mu chladím vodu, doufám, že po jídle jesště usne.....at můžu také zalehnout...
3. bře 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahojky..

Tak nám daly na chvíli zoubky pokoj tak zase chrupčíme od sedmi do osmi :dizzy_face: :dizzy_face:

Konečně se udělalo lepší počasí,co?
Vytáhli jsme sporťák,malej spokojenej a já s novým kočárkem taky:slight_smile:
4. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
ahojky...
Luci vy už máte zoubky?A kolik?
Mi zatím ani náznak,ale malá měla první zoubek až v 10 m. tak počítám že bude mít malej taky pozdějc.

U nás dneska fučí studený větr,takže nic moc no :angry:
4. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
Samiku my máme tři a další se klube,ale malej už to asi tak moc nevnímá,protože je v klidu..
No rostly mu od tří měsíců.. :confused:

Já malého před chvíli vyslala ven s babi,doma jsme se v noci pohádali tak jsem moc nenaspala..
Ale taky fučí větr.. :angry:
4. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz
luci taky jsem vyslala babi jako tchyni s malým ven,chodívá s ním poslední dobou každé odpoledne,aspon si spočnu chvílu
4. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
Já byla právě včera a předevčírem s malým na tři hodinky a nějak na mě padla zase rýma :unamused: Tak jsem vyslala babi..ta taky jak ho nemá den je nemocná :grinning:
4. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz
luci a co tě to napadlo v noci se hádat???
v noci se má pěkně chrnět :grinning:
4. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ááále..Mám nateklé zápěstí,spadla jsem ze schodů..v noci jsem klepama malého a pak jsem vzbudila mojeho ať ho chvíli klepe že mě ta ruka bolí a on na mě vyjel že nemá čas,otočil se a spal dál :angry: :angry: :grinning:

Tak mě to v tu chvíli tak vytočilo,že jsem ho vyprovokovala k tomu,aby vstal,uspal ho,pak šel na záchod a já hned za ním..ne až na záchod :grinning: A pohádali jsme se..

Hned se mi ulevilo :grinning:
4. bře 2009 v 16:53  • Odpověz
luci jak klepala malého?
4. bře 2009 v 17:54  • Odpověz
Jooo :grinning:
Když se občas probere..vystačí chviličku klepat prdelkou :grinning:
4. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
ahojte holky...
jo tak Luci,mě se malý budí jednou za noc na mlíko,ale skoro u toho spí,naštěstí nezlobí....

JInak je tam dneska hnusně...ted mám chvilku pro sebe,manžel si hraje s malým a Julinkou :wink:
5. bře 2009 v 17:00  • Odpověz
Jako malej jí až ráno v osm až se vzbudí..on spinká,ale jak ho trápí občas ty zoubky tak sem tak kňukne a musí se trošku poštelovat prdelkou a je to :grinning:
5. bře 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahoj holky..
tak jsme včera byli na 5měsíční prohlídce,malý váží 7,53kg,paní dr.měla radost jak je šikovný.Začal se nám posunovat už i trochu dopředu,tak myslím že budeme mít doma za chvílu plazivečka :grinning: .
Měla ho i očkovat 3hexu,ale samo že nemá vakcínu,ale stejně by ho asi nenaočkovala,protože včera v noci chytil rymečku jak trám,tak odsáváme a vztekáme se u toho :angry: .

A jak vy holky a dětičky se máte?

POčasí opět stojí za prd :confounded:
10. bře 2009 v 06:18  • Odpověz
Ahojky...

zajímalo by mně, jestli jste některá byla tady v KM u vizážisty nebo kosmetičky...a jaké jsou ceny?

Jinak já jedu s dětma zítra do neděle k mojí mamě...přijede si pro nás, vlakem bych to sama nezvládla..manžel je na neschopence a bude rád, že si od nás odpočine...
13. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj holky..
My se vrátili po 14-ti dnech od našich..:slight_smile:Byla to skvělá odreagovačka a už se těším na další..:slight_smile:

Co nového..?
18. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj..

Halo halo..kde jste kdo? :confused:

V pondělí jsem byla tady v KM u vizážistky - je to moc příjemná paní.
22. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
No kde jste??? :astonished:
27. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz
Tady... :grinning:
29. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
Holky, byla jste se včera některá podívat do Klubíčka?
Měli tam bazárek, tak jsem se tam byla podívat...

Pořád si plánuji, že bych chodila do posilovny -potřebuji se zbavit bříška na léto... nechcete se některá přidat?
29. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jéé Cindy..já jdu jdu jdu :grinning:
Taky se nemůžu dokopat a ve dvou to jde přece jen líp.. :wink:
29. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
JO?
No super...co říkáš plavečáku ..? Vstup je za 40 Kč, to docela jde, ne?

A mohla bys tu dojíždět?
30. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
Jo jasně že mohla..Buď pohlídá taťka nebo babi.. :wink:
30. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahojky...

nikde nikdo..no kde to vázne holky? :fearful:

Založila jsem Kroměříž jinde, zatím se tam ukázalo asi 5 lidí..nechcete se někdo přidat?
..že by se to spojilo a bylo nás víc, bylo by fajn, kdyby se ty Kroměříže spojily do celku...ale nechám to na vás :wink:

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=19724&postdays=0&postorder=asc&workarround=0&start=0
25. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.