• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuk na CT2, J Priekopová, Malí tyrani

(Zamčená)
3. ledna 2010 
ahoj, jen pokud třeba máte chvilku, na ct2 je dokument o dětech,rodině....výchově
3. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
už mi volala mamča, ať si to pustim, ale dvojka nám nejde :frowning2: :frowning2: :frowning2: Naši mi to nahrávají, ale kdyby to bylo někde na netu, tak bych to zkoukla.
3. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
berenika koukala jsem na to a bylo to zajímavý :wink:
3. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
holky a o čem tam mluvili. Z našeho Robíčka se totiž začíná stávat takovej maličkej tyran :frowning2: V noci bulí, dokud ho nevezmu k sobě do postele a přitom byl minulý týden 4 dny u babičky a tam krásně spal v postýlce, ale jak spí se mnou, tak chce ke mě. Taky mě občas bouchne a to úmyslně. Měli tam nějaký rady???
3. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
taky jsem koukla, nějak to zatím vstřebávám, ta paní je přinejmenším zvláštní, ale určitě moudrá. škoda, že to nebylo delší, než jsem se rozkoukala, zjistila, o co jde, byl konec. Pár zajímavých myšlenek tam bylo. Třeba jak říkala, že ona sama by byla perfektní matka - a vzápětí doplnila, že TEĎ by už byla perfektní matkou...prostě že to chce asi nasbírat spoustu zkušeností, pracovat s nima, mít možnost srovnání, a pak možná člověk vyhodnotí, co je vhodné a nevhodné ve výchově. Vlastně říkala, že po bitvě je každej generálem..... :grinning: :grinning: :grinning:

vercak, bylo to o metodě pevného objetí, o tom, jak ona na to přišla, že to není její idea, ale praktikovali to její blízcí, ona to jen použila v dětské patol.psychologii a stal se z toho fenomén moderní výchovy.

Nevím, sama na to nemám nějakej konkrétně pozit nebo negat názor, asi to chce o tom něco načíst, pochopit to, zatím se snažím a pátrám.
3. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
berenika - je fakt, že když se malej třeba vztekal a šel do extrémů, tak se mi párkrát povedlo ho uklidnit tim, že jsem ho objala a pevně držela, jenže nervy mám jen jedny, takže jsem tohle udělala fakt málokdy. Většinou ho posadím do kouta a on se vrátí jako vyměněnej :grinning:
3. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
autor
:wink: vidíš, ani na to nepotřebuješ psycholožku :wink: :wink:
3. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.