• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ali tak to je Elenka vzorná. Ten náš rošťák v břiše pořád něco provádí. Jen s tou škytavkou nevím, jestli třeba nejím něco, co ho vždycky rozdráždí. Škytá fakt často.
Janule telefon mám uložený.
Peru poslední pračku prťavejch věcí a teď jsem doskládala skříň. Vyfotím, abych se pochlubila :wink:
14. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Janule-mluvíš mi z duše. :slight_smile: Ty holky to myslí taky dobře, ale jsou už věkově jinde, a berou to jinak, navíc bez dětí a zkušeností s nima. Ale oni si tím také projdou. A už brzo jim začnou starosti. Né nadarmo se říká malé děti, malé starosti, velké děti velké starosti.
Ani, Maji-přesně tak, napřed tady a pak může s agenturou.
14. led 2010 v 10:59  •  4 děti  • Odpověz
Maji, co jsi myslela tou obludkou. Ty jsi bambula, jsi moc krááááááásná. :slight_smile:

Zuzi, já mám asi přibližně stejně staré děti jakok ty a vím, že bych je pustila, ale jedině se zárukou, že je to nějaká brigáda přes agenturu. Mylím, že kluci jsou mnohem míň samostatní. Ten náš moula není schopný vyřídit sám skoro nic, ale kupodivu v zahraničí se vždycky o sebe postarat umí. Možná je podceňujeme. Jezdí už osm let se sborem Luscinia po celé Evropě a bylí sám, nebo někdy dva v rodinách a musí se domluvit, zajet na nějaké místo kde mají sraz a dalo mu to hodně.
Jakmile si musí poradit sám tak si poradí a doma asi spoléhá na rodiče.
Ale je fakt, že se pořád bojím. Když jede autem do Ostravy na brigádu, tak už večer špatně spím a musí hned psát jak dojel. To už tak prostě je, víš jak se to říká. Malé děti malé starosti, velké děti velké starosti.
14. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Zuzko, tak jsme se shodly alespoň v té poslední větě.
14. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Jakelin-to je to, kdyby jel s agenturou, tak neřeknu ani popel, ale sám s klukem stejně starym do neznáma a napoprvé-to ne, to je na mě moc silny kafe. :frowning2:
14. led 2010 v 11:09  •  4 děti  • Odpověz
aleni uz jsi take v tabulce :slight_smile: uz jsem sem jednou psala heslo do naseho alba ale pro ty co ho nemaji ho pisi znova "brezen" pisi ho sem takhle verejne protoze vam duveruji a myslim ze zadna z vas by toho nijak nezneuzila :wink:

ani ja myslela ze janul se ujala role "informatorky" :wink: zvolila bych fakt jen jednu at v tom pak neni zmatek a jelikoz janul rekla jako prvni ze ji to nevadi, tak bych nechala ji :wink: a tabulku bych novou nedelala akorat bych do te co uz je pridala dalsi kolonky s vahou a opravdovym terminem porodu, myslim ze nema smysl delat tabulku znova, takhle by to bylo v jedne a prehledne.

zuzul : ja jsem ti napsala vlastni zkusenost :wink: na jak dlouho by ta brigada vubec byla a bylo by to o prazdninach? ja myslim ze v 17 neni zas az tak nejmladsi, akorat porad rodice takhle vidi sve deti :wink: par holek tady psalo ze jim to rodice zakazali a pamatuji si to dodnes, tak hlavne at pak na tebe nema syn take takove vzpominky :wink: myslim ze pres agenturu je to ok.
14. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Zabko, máš to hezké. Naše skříňka přijde do Ikey až v pátek. :angry:
14. led 2010 v 11:15  • Odpověz
hajdusko,to nechápu,do jakého alba je to heslo?
14. led 2010 v 11:15  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Zabko,pěkná výbavička,ale mě by se to asi nevšlo,mám jen hadříků tak 20x více :rolling_eyes: ,jen bodýček mám 162ks,dupaček nějakých 40ks a overálů taky kolem 40ks,do toho nějaké svetříky,mikinky,riflíky,no jak jsem to žehlila,tak mě omývalo...a to je jen výbavička na 0-3 měsíce.Pak mám dvě obrovské tašky vel.68-80.
Ale zase to bude mít tu výhodu,že nebudu muset tak često prát :grinning:
14. led 2010 v 11:19  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
jakelin,a jakou skříňku z Ikei máš?
14. led 2010 v 11:21  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
14. led 2010 v 11:21  • Odpověz
to jako,že bych tam mohla vstoupit a to tam třeba sama změnit,jo?
14. led 2010 v 11:22  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Holky díky :slight_smile: Katy aspoň nebudeš muset prát a dokupovat tolik věciček. :wink: Já mám hodně bodýček, overálků a tepláčků, ostatního moc nemám. Když bude potřeba, tak dokoupím.
14. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Katy, tak to bude malý třikrát denně v jiném oblečení, aby to vynosil. A to jsi kupovala vše nové???

Já jsem něco dostala, jinak bych toho měla ještě míň než žabka. Nemám ještě chůvičky, skusím navrhnout švagrovým jestli by mi je nekoupily napůl.

Letos během ledna a února jedou všichni tři kluci na lyžák, tak už jenom tento týden po mě chtěli 8 000,- jako zálohy + Davča zálohu na výlet, který bude stát 7 000,- v červenci. Já si pamatuju na naše školní výlety a ty stály kolem 300,- korun. Teď se jezdí do zahraničí a ne po republice. Naštěstí jenom třetí ročník Gymplu.
Tak jsem stopla všechny nákupy na nezbytné jídlo a drogerii.
14. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Katy pošlu odkaz, už jsem ho sem dávala, tak pohledám. Je to vlastně komoda, protože přebalovák mám zvlášť.
14. led 2010 v 11:28  • Odpověz
14. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Jakel,no,vše jsem pokoupila,ale asi tak půlka je z MMB,takže samo,že za mnohem lepší ceny.Z MMB jsem kupovala převážně značku Next,Beneton a Zara,ty totiž mají úžasné miminkovské věci :dizzy_face: .Navíc jsem to skoro vše kupovala,když jsem čekala dvojčátka,proto toho mám tolik.
CHůvičky mám Philips,taky z MMB :wink:
14. led 2010 v 11:33  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
jj katy chapes dobre :wink: je to takhle jednodussi kdyz tam kazda vlozi svoji fotku, alespon nemusite cekat na me nez ji tam vlozim

jakel take pamatuji tyhle vylety za 300kc a musim se smat jak kazdej k svace vzdycky vytahnul rizek, chleba a caj s citronem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

me tuhle svacu delaji dodnes nasi kdyz odlitam z cech, maji strach abych neumrela v letadle hlady :grinning: :grinning: :grinning: a to kdyz vyjedu od nich tak jsem jsem za 4h u sebe doma :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 11:34  • Odpověz
ale jeste nikdy jsem nemela odvahu ji v letadle rozbalit, by asi vsichni cuceli ze si sebou tahnu rizek a chleba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 11:35  • Odpověz
na tu jsem taky koukala,vypadá moc pěkně.A to jsou šuple nebo vyklápěcí dvířka?
Taky musím ještě něco pořídit,protože jak už jsem psala,máme toho nějak moc
14. led 2010 v 11:35  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
hajdusko,já být spolucestující,tak rozhodně nečučím,ale závidím.Vždycky to krásně provoní celou místnost.Takže věřím tomu,kam by se hrabaly stewardi se svou vakuovanou stravou proti řízku Tvé maminky :grinning:
14. led 2010 v 11:38  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Ahojte. Vařím špenát a peču štrůdl,tak vás jen dočítám a nepřispívám.
Na výlety jsme taky nosili (my starší) chlebníky. :slight_smile: Ach jo. To už je před víc jak 20 lety. :frowning2:
Káťo,ty jo. Máš ale věcí. Mimi bude manekýn :wink:
14. led 2010 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz
Katy jsou to šuplíky, ale není to žádný luxus, co bychom chtěli za ty peníze. Já budu brát dvě. Matyáš má stejný odstín postele i skříněk, tak mu ještě jednu dáme do pokojíčku.
14. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Hajdi,to je pravda. Řízek je řízek.
14. led 2010 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz
žabi máš to krásně nachystané.
Hajdu dík za vložení a jinak ok, beru na vědomí
Pak uděláme stejné album pro miminka, budem mát ty naše březňátka v jednom, co vy na to...
14. led 2010 v 11:52  • Odpověz
Katy si pak může otevřít Sekáč s dětským oblečením. Ono to láká, já taky pořád odolávám, když něco pěkného vidím.
14. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Jinak koukám že ty naše holčičky budou mít dost ženichů, no jsem zvědavá co bude z překvapeních kdo co čeká
14. led 2010 v 11:55  • Odpověz
Já už radši ani na mimibazar nechodím, jelikož také vím že to stejně asi nestihne unosit, ale začnu pokukovat spíš po větších velikostech, kouknu na nějaké mega balíčky z mimibazárku a zbytek pak koupím jak nám holka poroste
14. led 2010 v 11:56  • Odpověz
Ahoj holky,
hajdi tak sem koukala na tabulku a koukám samý kluk :grinning: , jsem tu sice sporadicky, ale můžu se tam k vám přidat?
14. led 2010 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.