• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
já jsem 3 dny přenášela,ale třeba to byla jen shoda náhod a šlo by to tak jako tak...
2. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Zuzzie: to bylo dopilované do detailu :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Dnes se s vámi rozloučím, natáhnu se ke knížce, snad vyčmuchám nějakou vhodnou polohu. Přeji příjemný večer :wink:
2. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
pajcul: fakt to má každá jinak, nechci tě strašit, u druhého porodu to bylo úplně něco jného, tedy po porodu...

ani: však v nejhorším mají naši chlapi ruce, ne? můj tedy ochrnutý není, a když je pár dnů mimo na cestě, tak si myslím, že si taky umí poradit :wink:
ale bohužel musím konstatovat, že i já mám občas takové sny, že se skoro ráno červenám a než chlopkovi stihnu něco navrhnout, už máme mezi námi většinou tu menší ještěrku, která si tatínka uzurpuje pro sebe :grinning: to je pak nadšený ještě víc a zkouší ji uplatit, aby se šla do obýváku koukat na pohádku :grinning:

a já jsem holky i celkem dlouho kojla, a to jsem četla, že to má příroda tak nějak zařízeno, že v kojení produkuje nějaký hormon na utlumení chuti do sexu, aby se mohla mamina věnovat děťátku a místo toho nepiglovala od rána do večera :grinning:
akorát ty obroský prsa působí na chlopečky spíš opačně, já tedy šílela, protože jak se na mě manža přitiskl, teklo mi to ze všech děr v těle :wink:
2. únor 2010 ve 20:02  •  3 děti  • Odpověz
Dobrý večer holky,

tak jsem se vrátila od malého...zase nám přibral 30 gramů...je to sikulinek obrovskej, pridam fotky do alba
zuzi s tema uradama me to ceka zitra...uzh ted z toho mam hruzu :confounded: :confounded:

a s tim sexem jsme u nas behem tehotenstvi byli taky uplne na stiru....drahej se proste bal, nebo to teda aspon tvrdil a potom, kdyz uzh by to aji slo a drahy se odhodlal, tak jsme dostali zakaz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze u nas uzh tak pul roku nic....a ted jsem zvedava....nastrih jsem mela jen malinkatej...ani ted me jizva vubec neboli tak treba to bude ok....
2. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Holky dotaz, prý jsou nějaky antikoncepční náplasti na 3měsíce, nebo injekce, ale může se to když se kojí? Když tak bych šla zase do DANY. Máte někdo zkušenosti?
2. únor 2010 ve 20:05  •  4 děti  • Odpověz
zuzi, něco takového je, ale přesně ti neřeknu, já měla v mládí HAK, po dětech mirenu. a tehdy mi kromě mireny nabízela dr. i podkožní tyčinku - asi na 3 roky....
2. únor 2010 ve 20:09  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky. Díky za rady ohledně Arnicy, snad to nesklonuju blbě :sweat_smile: Já bych právě taky radši rodila dřív, už nemůžu...Ten 38.tt by byl ideální. Jo, dnes jsem byla na prvním monitoru a taky v poradně a vše v pohodě. Křečáky prý nejsou žádná hrůza a dokonce mi doktor řekl, že by se toho Epi-na nebál, řekl mi at to teda zkusím..že by to mělo být v pohodě, takže počítám, že se do toho brzo pustím a jsem na to moc zvědavá :slight_smile: No nic, jdu uspávat Kubíka. Pak tu ještě nahlídnu, jestli nevytuhnu taky :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Pajcul, rok to neni.... Naposledy na dovolene a z te jsme se vraceli 13. cervnece loni...
2. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
zuzko, ja ti moc neporadim, pouzivam pharmatex (http://pharmatex.cz/) nemuzu totiz hormonalni antikoncepci, mam problemy se srazlivosti krve.........
2. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ani, znáš CAULOPHYLLUM THALICTROIDES 9ch? To prý taky hodně používají při porodu.

Lucis, já chodívám do jedný lékárny, kde ti v případě zájmu léky objednají do druhého dne. Arnicu mi objednávali taky, protože tu skladem nemají.

Pajcul, já byla zašívaná celkem dost. Šestinedělí jsme dodrželi (manžel přece jen nechtěl riskovat, aby mi nějak neublížil, dokud to nebudem mít schválený od doktora). Žádný problémy jsme neměli. Akorát jsem měla jiný cit asi půl roku po porodu, pak se to vrátilo do normálu. A modřiny jsem po zašití měla hned po porodu. Do týdne naštěstí zmizely. Většinou je to dle mýho spíš v pohodě. Tak se zbytečně nestresuj. :wink:
2. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ani, teď jsem studovala ten Pharmatex. Vypadá to zajímavě. Ještě jsem o tom neslyšela.
2. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
Holky vy jste teda ukecaný :grinning:

Jak už tu psala Zuzzie,tak já jsem zi zašla na OSSZ a tam mi dali papír-potvrzení,že nemám nárok na mateřskou a až se malá narodí,tak musím na sociálku-úřad práce,prostě tam co se vyřizují přídavky a teprve si zažádat o rodičovský příspěvek a to rovnou na 4 roky.Doporučuji si tam zajít už teď a vyzvednout si papíry k vyplnění,aby jste to měli už vyplněný a jen to tam pak odnesly-žádost o porodné a žádost o rodičák

Snad jsem to napsala trochu srozumitelně :wink:
2. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
Tak já jdu mrknout na Ordinaci, přitom si trochu pobalím tašku do porodnice. A pak půjdu do hajan, abych se aspoň trochu vyspala.
2. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
Vero, znam.

CAULOPHYLLUM THALICTROIDES 5 nebo 9 CH
- dávkování: při nástupu porodní činnosti 5 granulí každých 30 minut, po odtoku plodové vody 5 granulí každých
15 minut
- použití: nepoddajnost děložního hrdla; nepravidelné, neúčinné, křečovité bolestivé stahy; atonická děloha

ACTAEA RACEMOSA 5 nebo 9 CH
- dávkování: stejné jako u léku Caulophyllum
- použití: silné nepravidelné porodní bolesti, křeče děložního hrdla, bolesti vystřelující do stehen

Ta Actaea je lepsi ma sirsi "zaber" a pokud ji nemuzete pit v te vode (treba hrozici cisar a presto se ceka jak to dopadne), tak se davkuje jako to Caulophyullum........
2. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
ACTAEA RACEMOSA bych ja osobne doporucila v redeni 15 CH jak jsem tu psala, ma sirsi zaber a pak nepotrebujes Caulophyllum...
2. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
ani, ty jsi chodící homeopatická lékárna :wink:
2. únor 2010 ve 20:49  •  3 děti  • Odpověz
lucisa, nejsem :slight_smile: Taky chodim na rady, ale uz se v tom placam od svych 18ti let, tak uz to nejakou dobu bude :grinning:
2. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Já se ptala na homeopatika PA, když jsem byla včera v porodnici na prohlídce. Sestra se divila, když jsem jí řekla, že by se to mělo rozmíchat ve vodě. Že s tím teda nemá nějakou velkou zkušenost, ale vždycky tam viděla jen maminky, který baštily kuličky klasicky - ne rozpuštěný ve vodě. Tak jsem ještě koukala na netu a všichni píšou, že si ty kuličky cucaly. A většinou právě píšou, že při porodu používaly Caulophyllum. Tak nevím, co je lepší. Ty máš tu Acteau k porodu poraděnou přímo od homeopata?
2. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
Vero, tohle co tu pisu mam primo od homeopata :slight_smile: Ono nekterym lekum nevadi redeni v neperlive vode, nektere se redit nesmi.... a prave ten i rikal, ze kdybych mela zakazano pit (pripadne kvuli CS), tak to cucat vzdy 5 granuli po 30 min pri porodnich bolestech a pak po 15 minutach pri odtoku plodove vody.....
2. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
treba detem se redi skoro vsechny, jak by jsi to chtela davat treba kojenci na zuby????
2. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Ani, tak fajn. Koupím si tu Acteu. Já jsem Kačence drtila do mlíčka nějaký homeopatický pilulky. Ale to už jí bylo po roce. Tak mi to poradili v lékárně. Kuličky jsem ještě nikdy nepoužívala. Až teď budu brát tu Arnicu.
2. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
Tak jsem začla s tou taškou, ale koukám, že spoustu věcí stejně pobalím až na poslední chvíli. :grinning: :grinning: :grinning: Ale aspoň jsem si to hodila na papír, abych pak na něco nezapomněla.
2. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Holky, já se dnes loučím, jsem nějaká auva, večer to je se mnou vždycky už nějak naprd.... :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 21:25  •  3 děti  • Odpověz
Tak jsem teď vyšmírovala že na únorovkách maj za dnešek už dokonce 5 přírůstků...a prej že se rodí na úplněk :grinning:
2. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Kackap-přesně, jak píšeš, já nafasovala taky lejstra a stačí prý když to tam někdo po porodu zanese, ale musí mít s sebou mou občanku.
2. únor 2010 ve 21:33  •  4 děti  • Odpověz
zuzzie, tak to je dobry......tak 2 dny po uplnku, to muze mit jeste dohru...... No jsem zvedava, kdy ta lavina vypukne u nas :grinning:
2. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Ja se taky loucim, mizim do cerstve prevlecene postele s podlozkou pro pripad rupnuti plodove vody :grinning: Jo pak mi ale do smichu asi nebude :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jo holky, co Hajdus? Ta se tu dneska neobjevila......
2. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jejda, vy jste se zase rozepsaly. Já už jdu pomalu do hajan. Probraly jste tu sex ze všech stran, my provozujem, ale už fakt málo. Neumím se nějak uvolnit, pořád mě něco tlačí, píchá, tak to je fakt zřídka. Ale když už, tak to stojí za to. Asi jsem vnímavější a orgasmus je silnější :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.