• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Tak já do teď psala do práce a stejně to nemám, tak doufám, že to zvládnu zítra v práci. Bolí mně úplně všechno a jdu do pelíšku, doufejme, že spát :wink:
2. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
Ahojky kuratka,

Ani jeste nerodim jsem stale doma :wink: akorat jsem dneska nemela cas vubec napsat, byla jsem v jednom kole.

Dneska jsem se vazila a uz mam 21.5kg nahore :angry: a jsem cela otekla, precetla jsem si ze mam omezit sul tak od zitrka nasazuji dietu!

Zitra vecer jdu na kurz porodu do vody, tak pak napisi jake to bylo.

Sluni Stepanek je nadhernej, cetla jsem tvuj popis porodu a takovejhle porod bych prala nam vsem :slight_smile:

Vsem preji krasnou noc a at se krasne vyspite :slight_smile: :slight_smile:
2. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz
holky, vy jste teda ukecané, co jste téměř všechny na mateřské. Nějak nic nestíhám, zítra mám nějaké ježdění po Praze a jdu s kamarádkou na kafe a večer máme nějaké sezení a psaní stížností na ministerstvo apod.
3. únor 2010 v 00:05  • Odpověz
Ahoj, přeji hezký den z práce, dnes oficiálně naposled :grinning:
3. únor 2010 v 06:22  • Odpověz
Dobre ranko,
tak dneska v noci jsem rodila!!! (samozrejme ve snu) Muj chlap to ani nestihnul, jak to bylo rychly......takhle by se mi to i libilo :slight_smile:
3. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
Dobré ráno. Jdu vás dočíst. :wink:
3. únor 2010 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky, jedu si dnes pro spirálu nad postýlku a vybrat nějakou vázu a pak pro říční perle. Popravdě se mi moc nechce, raději bych spala
3. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
Téééda holky...člověk tu den není a takových stránek nakecanejch. Kdo to má dočítat? :wink:
včera jsem byla po návštěvách a večer jsem se sem už nedostala. Na dnešek to byla zase noc, moc jsem toho nenaspala, ani počítání oveček nepomohlo. :grinning:
Jdu si udělat nějakou snídani a pokusit se vás dočíst...
3. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Teda,vy jste toho zase napsaly :slight_smile:
Ani,ty jsi opravdu zkušená,co se týká homeo. Já jsem je ještě nikdy neměla. Tak přemýšlím,že bych to taky vyzkoušela. Takže 9CH,co jsem pochopila,až 4týdny před porodem. To už bych mohla začít. Taky by mi nevadilo rodit dřív. Zajdu do lékárny,koupím a pak se tě budu vyptávat,ju? Já vím,že jsi to psala už tolikrát,ale já si to fakt nezapamatuju. :slight_smile:
Aronku,tak užívej poslední den. Juchůůůůů.

Sluni,Štěpánek je krásné kuřátko. A fajn,že už tak papká. Jen tak dál.
3. únor 2010 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz
ARONEK TO UŽ ASI BUDEME VŠECHNY NA MATEŘSKÉ, CO?
3. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Dobré ráno, já budu pracovat dál celé těhu i mateřskou, takže asi jediná. :frowning2:
3. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Hajduško, poslala jsem ti fotku z 34 týdne. Přidej mi ji prosím do alba.
3. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
dobre ranko vsem tak jak se vam spalo?ja se v noci porad budim poslednich par dnu je to hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
Dobré ráno!

Jak, ty jsi odvaha pracovat i během mateřský. Já jsem hned po mateřský nastoupila do práce a musím říct, že to byly docela slušný hoňky. Nedokážu si představit pracovat hned po porodu. Šestinedělí jsem byla totálně grogy.

Aronku, nemáš náhodou dnes rozlučku v práci? Tak si to ten poslední den vychutnej. Od zítřka máš leháro. :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Marti, to já taky, ale pak mám někdy vyjímečnou noc a spím jak dudek. Zkoušela jsem už všechno možné. Nezbývá asi než vydržet těch pár týdnů a pak budeme spát i ve stoje. :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
Vero já pracuju z domu, ale zápřah to je. Hlavně ty první týdny, kojení s jednou rukou na klávesnice a nebo s šanonem vedle mimča.
3. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Mari, já už o spaní radši ani nemluvím. Jsem ráda, když spím aspoň těch 6 hodin. Většinou se budím nejdýl v šest ráno, včera dokonce v pět. :unamused: A to mám třeba ještě hodinový čučení do zdi, když mne v noci malá probere a já za ní musím zajít. To pak taky hned nemůžu zabrat. Navíc jsem obložená polštářkama a boky mě stejně bolí pořád. I když máme kvalitní matraci, tak to není to pravý ořechový, protože se člověk nemůže uvelebit podle svých potřeb.
3. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Jak, máš můj obdiv. :wink:
3. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Jak, máš pravdu, já jsem měla hlavně po ránu s usnutím problém, ale po porodu jsem usnula kdykoliv. :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
dobre ranko, vsechny fotky jsem pridala :wink: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=489344&vImageID=3748097&vMoveINT=1&vReferer=

ani: to by bylo super, ja uz takhle "rodila" 2x a pokazde to bylo rychle bezbolestne a manza to ani jednou to manza nestihnul, kez by to tak bylo i doopravdy

broucku co to jsou ty ricni perle?

aronku: uzij si posledni den v praci ja si to minuly tyden uzila dovezli az ke konci jsem pocitala minuty jak moc jsem se tesila :slight_smile:

koukam ze tady zacinate brat homeopatika, je tady nektera ktera chce uplne prirozeny porod bez painkillers? ja do toho chci jit, pokavad ta bolest bude snesitelna, jinak jsem premyslela o "rajskem plynu"

Jdu zalozit nove album "kuratka detatka 2010" a jako prvni tam bude stepanek, koukala jsem ze nekdo uz udelal tabulku porodu, tak v ni budeme pokracovat
3. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Vero, máš to už za pár, příští týden se budeš fotit ve 37 týdnu a pak už to sletí. :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Hajduško, Anička už tabulku se Štěpánkem založila.
3. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
jo jo u nas je to zakon schvalnosti kdyz spim tak mala me probudi v noci a kdyz se porad budim tak ona zase spi celou noc pak jde chlap rano do prace a ja vstavam s nim protoze dela takovy bordel ze snad vstava cely barak a porad neco hleda :grinning:
3. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Jak, jo, teď už se to přežije a pak budu spát jak dudek. :grinning: :grinning: :grinning:

Koukám, že Kacka už má bříško pěkně dole. :sweat_smile:

Hajduš, já chci taky přirozený porod. Akorát se snažím připravit přírodní cestou porodní cesty, aby byl porod co nejpohodovější a nejrychlejší. :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahoj, holky, kdepak jsou všechny tabulky, u hajdušky?

Tak já bych taky chtěla mít takové pěkné sny, jako porod. Mě se dnes zdál tak šílený sen, že jsem se strachy nerozbrečela jen proto, abych nezačala rodit.
Asi mi hrabe, nekoukám na žádné drasťáky ani válečné filmy, a přesto se mi dnes úplně reálně zdálo o náletech na naši dědinu nějakým chemickým svinstvem. Holky s manžou byli o pár baráků dál, já šílela hrůzou, jestli žijou a když jsem tam konečně dorazila, byli všichni jako sochy, pokrytí zeleným svinstvem, jako by zamrzly a všichni mrtví. Jsem z toho hotová ještě teď. Nemáte někdo snář nebo nevykladáte sny? Ale jestli je to něco hnusného, tak to radši nechci vědět :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 09:36  •  3 děti  • Odpověz
Jdu s psékem na veterinu a pak do práce nabarvit si hlavu. Kovářova kobyla :slight_smile: Odpo vás dočtu
3. únor 2010 v 09:37  •  1 dítě  • Odpověz
tak právě jsem si na netu přečetla, že dnes ráno porodila Belohorcová dceru Salmu
3. únor 2010 v 09:39  •  3 děti  • Odpověz
tak album je zalozene http://www.modrykonik.cz/album/album_add_images.php?vAlbumID=578488&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

lucisa: odkaz na alba muzes najit v mem profilu, jinak to je fakt hnusnej sen. Jukni na snar.cz nebo tak nejak

ja take mizim jdu s kamaradkou na cajik do detskeho centra
3. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
Lucis, tabulky jsou u Hajdušky. Já jsem dnes přidala pupendo. Včera jsem v té porodnici měla ze všech nejmenší břicho. Asi tam byly všechny těsně před porodem.

Snář nemám a špatné sny v těhu bývají. Vůbec se tím nezabývej.
3. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Dobré ráno,
Lucis,nejsi v tom sama mě se dneska zase zdálo,že jsme vlezli s manžou do baráku a zjistili jsme,že v něm žije nějaká sekta a oni nás unesli a někde zavřeli a já přemejšlela,co když tam porodim v nějakym sklepě :slight_smile: ,pak mě naštěstí probudil Filip.Ještě že tak.Jinak se dneska hlásim mezi špatně spící,od půl 5 do 6 jsem čumákovala,ale ještě to neni až tak hrozný...
Jinak já musim pochválit manžu,kterej k Filípkovi v noci vstane,když se vzbudí,protože ví,že mě bolej ty kosti,tak abych nemusela. :slight_smile:
a mizim naposled ke gyndr na kontrolu...zatim papa
3. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.