• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
autor
ja jsem mela streptokoka u tobika taky...ale nevim o tom, ze bych dostala u porodu kapacku... :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
FAkt? Tak to jsi asi měla jiné starosti zrovna...ale určitě ti ji dali a dokonce dvakrát, protože jinak je riziko, že to dostane i malej a to by nebylo dobrý..

Maji - kolik cm se ti povedlo při prvním cvičení? Vím, že každá to má jinak, ale jen pro představu...
3. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
ten monitor mi teď budou natáčet každou poradnu?
3. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
Michelle - asi jo..já byla včera a příště za dva týdny jdu zas...asi chtějí mít jistotu, že je vše ok a vědět, jestli se už "něco" neděje..
3. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
Já už chodím po týdnu a monitor mi bude dělat pokaždé :wink:
3. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
Michell, kazdou poradnu budou natacet monitor a pokud budes prenaset a budes v nemocnici tak i 2krat denne. Je to vlastne jedine s ultrazvukem, jak poznat, ze je vse v poradku nebo je pripadne problem.....
3. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
Tyjo, Kacko - ty už jsi 38.tt? Ty se máš, už to máš za pár... :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
čau kočky, hlásím, že rýma na ústupu, tak jsem byla na kontrole, ale vlastně jen poradně a za 14 dní naposledy a pak už do Neratovic, se omlouvám, jestli Vás budu zanedbávat, ale už se začínám pomalu přesouvat do tématu porodnice Neratovice :grinning: jinak ty otoky u mě jsou v poho, bo ani bílkovina v moči k tomu a tlak nějakých 110 na něco, takže fajn. Každopádně železo fakt užívat, bo hemoglobin fakt nizko
3. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
Jsem doma. S hlavou nenabarvenou,protože přišla moje zákaznice,tak jsem udělal vlasy jí. Já půjdu snad zítra. :slight_smile:
A jak jsem dorazila domů,tak mi kolegyně volaly,že mi přišel kočárek. Bohužel mám muža v Praze a sama to nepotáhnu,tak musím vydržet do zítra :frowning2:
Ten streptokok se dělá ve kterém týdnu?
aronku,už jsi doma? Ne,abys zítra vstávala v 6hod. :grinning:
3. únor 2010 ve 14:10  •  1 dítě  • Odpověz
Kači, myslela jsem,že takhle ve finále se kontroluje čípek pokaždké :confused: bo jak jinak posoudí CS :confused: no ale na druhou stranu i tato vyšetření nejsou zase až tak průkazná, spousta bab odcházela z kontroly zcela zavřená a do druhého dne porodila :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Kačka to má za pár. :wink:
rinti,neopouštěj nás :frowning2:
3. únor 2010 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz
U nás začalo chumelit, brrr. Už toho mám dost. Davča šel odházet sníh od garáže a já na to už kašlu. Zametla jsem jenom u dveří.
Mám hroznou chuť na kafčo, tak si dám po dlouhé době.
Kacko taky se dívám na fotku, že už máš bříško dole. To bude za chvilku. Já mám pořád dost nahoře a špatně se mi dýchá.
Včera jsem obešla centrum města. Koupila ještě jednu kojo podprdu, zanesla účtenku na pojišťovnu a nechala si proplatit vitamíny a pak jsme vlezla do Dm. Zase jsem tam nechala peníze, ale moc ne.
Stavila jsem se za holkama do práce, měly zase napečené, tak jsme smlsly a pak na prohlídce porodnice jsem měla žízeň jak hrom a v automatu byl jenom sladký čaj.
Dnes mě bolí kyčle, už nejsem zvyklá na tolik pohybu :frowning2:

Maji já jsem četla na Epino diskusi, jak jsi dobrá. :grinning: Já ještě chvilku počkám, mám strach.
Jinak dnes porodila jedna vzdálená příbuzná. Minulý týden odhad váhy na UTZV 3400 g a malá dnes měla 4150 g. Tak bacha na odhady váhy. :frowning2:
3. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
No já nevím proč už mi nedělá vyšetření vaginálně,dělala mi ho celé těhu a od té doby co mi oznámila toho strptokoka,tak jen UTZ :confused:

Jinak Kuba mi taky říká,že mám to břicho už pěkně dole :slight_smile: Začínám být už pěkně nedočkavá :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
Já si kupovala maliník ve zdravé výživě. Stál něco přes 20 korun. Už jsem najela na dva šálky za den.

Dnes před polednem dojela tchýně, tak mám celkem pohodičku. Pošlu ji pak s malou ven a v klidu si vyžehlím. Mám tam toho už hafo.

Kacko, aspoň že ten monitor je v pořádku. :wink: Ty už to máš vážně za pár. :sunglasses: Já jsem za poslední dva týdny skoro nic nepřibrala, tak jsem ráda.
3. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
Doorko, stěr na streptokoka se dělá kolem 36. tt.

Jak, oni na UTZ počítají s odchylkou váhy +-500 g, takže pokud minulý týden mělo to mimčo 3400, něco mohlo během týdne přibrat a pak by se do limitu 0,5 kila vešlo. Mně taky v porodnici na UTZ odhadovali Kačenku na 3300 g a narodila se pár dní potom a měla jen 2700 g.
3. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
Tak 36tt v albíčku. :sunglasses:
3. únor 2010 ve 14:30  •  4 děti  • Odpověz
Mě stěr dělali a nemám ho, ale mám výtok nějaky +++, tak mě přeléčují. :frowning2: Maliník jsem si koupila za 14,- a už mi dochází.
3. únor 2010 ve 14:32  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko taky už máš ten pupík docela dole co? :wink:
3. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
Právě mi přišel sterilizátor na lahvičky. Je jak novej, ještě v záruce a za super cenu. Mám radost :grinning:
3. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
To jo, však jsem říkala, že si ho zavážu kolem krku a pod pupkem, aby mi nespadl. :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:39  •  4 děti  • Odpověz
Holky sháním nějaky povlečení s mantinelem tak do 500,- Ebutik a mamitati už jsem zhlídla, nemáte někdo nějakej ještě odkaz?
3. únor 2010 ve 14:42  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko v Ikei se možná s cenou vejdeš. Mantinel 299,- a povlečení to nejobyčejnější kolem 200,- korun. Ty jsi šikovná, mohla bys i ušít.
3. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
byla jsem nafukovat :grinning:
zuzu, fakt jsem kapacku nedostala, az po porodu, ale to davaji kazde, ne? a pritom kdyz jsem na prijmu dala prukazku, tak si tam mezi sebou cosi resily, ze mam streptokoka :sweat_smile:
a napoprve jsem dala...jej...ted ani nevim 17cm? :sweat_smile: tak nejak... a ted su na 26cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
Maji a ty chceš ať začnem, vždyť já z tebe budu mít depku. Já mám obavy, že nafouknu na 10-15 a na 30 se nikdy nemůžu dostat.
3. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Jaky-ušít bych mohla, aji už mám ušité, z látek co jsem doma našla po dětech, ale máti mi včera řekla, že mi chce koupit povlečení s mantineli, tak neváhám a využívám nabídky. :grinning:
3. únor 2010 ve 14:53  •  4 děti  • Odpověz
Napiš nám jak postupovalas, já nevím třeba v jaké poloze je to nejlepší???? Prosím do IP, klidně podrobnosti, každá rada dobrá.
3. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
autor
jake, prosim te, ctvrty ditko, tobe to pujde jak po masle...ja se tedka na dva tydny zasekla na 24cm a nemohla jsem se pres to dostat a uz jsem propadala depresim :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
jake, to je na me ten popis? :grinning:
3. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
Maji - mě taky, prosíííííííííím, jsem z toho celá divoká :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
No holky ono se dobře nafukuje a zvětšuje, jenže u porodu se to spíš zmenšuje. :cry: Protože teď vám to dělá jakoby dobře, ale jak dojde na věc a nedělá to dobře tak se to smrskává :frowning2: , ale třeba to vypilujete tak, že budete v cuku letu otevřené. :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:56  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.