• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Zuzko, tak to jo. Já nakoupila právě v Ikea a nebesa zvlášť bílé na Mimibazaru.
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90129904
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/60161325
Mám tady to a u povlečení je i modré prostěradlo.
3. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
Zuzko, co jsem četla reakce, tak to spíš bolí, než dělá dobře. Ale nevím, zatím jsem nezkoušela.
3. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Maji na tebe, jenom pokud ti to neva. Já si pořád nejsem jistá, jak daleko zavést atd. Ty už jsi mazák, 26 :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jaky já to beru ze zkušenosti, že když na to dojde, tak se mi tam vlezou i obě ruce i s pěstmi :grinning: :grinning: ,ale jak by to bylo při bolesti, tak tam nedám ani komáří pindík. Chápeš, jak to myslím. :grinning:
3. únor 2010 v 15:02  •  4 děti  • Odpověz
Ahoj,tak jsem zpátky z kontroly.Příští týden už monitory a kontrola v porodnici,prý to bude tak na hodinu,budeme sepisovat rodinnou anamnézu a tak :confused: KO dopadla dobře,otevřená volně na prst,CS 4,tak prej teď hned ne ale 37-38tt by už možná něco mohlo být ale rozhodně to neni jistý...Na váze jsem vykulila oči,protože ukazovala o kilo a půl míň než naposled,tak jsme odvodili,že to budou kalhoty a mikina v kterých jsem se naposled vážila :grinning: ,tak jsem ráda,já už se děsila těch 20,zatim mám teda 12kg,tak do 15 už byvh se snad mohla vejít.Špatná zpráva,že streptokoka mám(mě dělali kultivaci ve 34tt),tak z kapaček mám vítr už teď(hlavně teda kanyly).Váhovej odhad mi neudělala :unamused: ,že prej to teď nemá cenu,že ho budou dělat v 38tt v porodnici.
3. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
autor
jake asi tak po tu zuzenou cast, myslim, ze to ma kazdej trosku jinak a on si ten balonek taky dela trosicku co chce :grinning:
zuzko, tak jestli mi tohle dela dobre, tak uz asi vsechno :grinning:
3. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
Zuzzie, tak to může být každou chvíli.
3. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
Maji, já myslela že jo. :grinning: Mě by to teda asi dělalo dobře. :grinning: Proto si to raději nepořizuji. :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 15:24  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, ty jsi prostě nezmar. Zase jsi mě rozesmála. :grinning:
3. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
zuzko :grinning:
3. únor 2010 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz
Maji, díky za odpovědi, nenechám Tě ani učit, že. Už nebudu otravovat. :grinning:
3. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
Zuzko, taky jsi mě dostala, Ty budeš asi pěkný živočich :dizzy_face: :grinning: jinak nám holky hlavně neulítněte :wink: Dory já rozhodně nikam neodcházím, jen že tu možná budu míň, ale to já vždycky vyhrožuju a pak skutek utek, Asi jako když jsem si ještě na bazálkách měřívala horlivě teplotu, pak jsem důležitě psala, že si fakt dávám od koňa voraz a o to víc jsem u něho dřepěla :grinning:
3. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
rinti-no jo. Je to závislost,co?
3. únor 2010 v 15:46  •  1 dítě  • Odpověz
Jo tak já se hlásím k závislačkám na koníkovi. Jsem zvědavá, jak tu budem brebentit po porodu a mimčo bude mezitím brečet v postýlce :grinning:
Byla jsem si koupit kojící podprsenku, my tu teda máme jediný obchod, tudíž tím pádem mě stála 460 Kč!!! Ale je parádní, příjemná a dokonce s výšivkou, budu kočka :grinning: Druhou pořídím až po porodu, až jak budu vědět přesně rozměr. Před těhu jsem měla 75B, teď jsem zkoušela 80C, ale až bych byla bez břicha, tak by mi ten obvod 80 byl malý....takže jsem skončila na 75D :sunglasses: Příjemný pocit :grinning:
3. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
tak uz jsem zpet, ale jsem tu jen na skok, docetla jsem vas odepisi a padim na kurzy

michel: mozna ze to neni rajsky plyn, ale nejaka novinka, kdyz uz se 20 let nepouziva, tady se to jmenuje "gas and air" a ja si myslela ze je to rajsky plyn :confounded: pry kdyz to dychas tak te to oblbne a je ti "vsechno sumak" a pokavad to prestanes dychat tak jsi do 30 sekund zase normalni to mi prave prijde nejidealnejsi, ja mam rada kdyz mam svoje telo pod kontrolou a moc neverim injekcim, protoze ty z tela jen tak neodejdou

kun je opravdu zavislost :slight_smile: prijde mi ze snad pres den nic jineho nedelame nez sedimu u pc :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
Hajduš, přesně to jsem měla taky na mysli...bohužel, v Čechách už se nikdo oblbovat nebude :grinning:
3. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
Já myslím,že tu budem i s dítětem u prsu :grinning:
3. únor 2010 v 16:48  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, já se musím pochválit, jak jsem dneska pilná jak včelička. Dopoledne jsem vysála celý barák, pak jsem si hrála s Kačenkou, pak jsem připravila oběd a když šla babička s malou ven, pustila jsem se do vytírání, potom jsem vyžehlila tu obrovskou hromadu prádla, co na mě už dobu čekala a ještě jsem si stihla umýt vlasy. Tak jsem na sebe pyšná, že jsem dnes nelenošila. A zítra budu mít leháro. :sweat_smile:

Jdu vás dočíst.
3. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
holt jinej kraj jinej mrav :wink: ty chces take co nejvic prorozeny porod?
3. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Hajduš, já nechci jen epidurál, jinak ať do mě navalí, co mají :slight_smile:
Vero, tak to gratuluju, tvou morálku bych tento týden opravdu potřebovala! Vůbec mě žádný syndrom hnízdění nechytá :grinning:
3. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
Maji, já jsem kapačky dostala akorát během porodu, ale to byly kapačky s oxytocinem, protože mi začly slábnout kontrakce. Jinak jsem žádný kapačky po porodu nedostala. Streptokoka jsem neměla. To jsi musela dostat ty ATB na streptokoka. :wink:
3. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
Zuzzie, gratuluju ke kontrole. Tak to budem třeba rodit obě dřív. Já jsem taky otevřená na prst. I když v diskuzích na netu jsem četla, že některý maminky byly před porodem třeba měsíc otevřený a pak stejně pár dní přenášely.

Michelle, já tu morálku dostala výjimečně dneska. Jinak jsem líná jak veš. :grinning: A myslím, že to mám na dlouho vybráno. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Tak mám za sebou poslední den v práci. Hrůza, makala jsem do poslední chvíle :angry: Žádná rozlučka, byla jsem ráda, že jsem dofuněla na bránu čtvrt hodiny po pracovní době :frowning2:
3. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
Já v práci taky rozlučku nedělala, jen jsem obešla kanceláře a osobně se s každým, kdo byl v práci, rozloučila.
3. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
Vero,všecko hotové,tak můžeš rodit,ne? Aby to s tebou večer neseklo. Pěkně nohy nahoru :wink:
aronku a jak se cítíš na mateřské? :slight_smile:
3. únor 2010 v 17:16  •  1 dítě  • Odpověz
Já jsem pozvala na rozlučku kolegy na véču. Ale mám jich tam jen 5 a jsou to moje zlatíčka :wink:

Jéé,je. Viděli jste teď na Nově ty dvojčátka?
3. únor 2010 v 17:22  •  1 dítě  • Odpověz
Já jsem pootevřená už někdy od konce prosince,ale gyndr řikala,že to může být dřív ale klíďo i v termínu.Aspoň o nějakou chvíli dřív bych se nezlobila :slight_smile: jinak mě dneska pěkně tvrdne břicho(nepravidelně teda)
sem se zapomněla dr zeptat,jestli když rupne voda se můžete naložit do vany na rozjetí kontra?Jestli to nečemu nevadí.Mě dneska řekla,že s tim streptokokem mám přiject při rupnutí vody hned a kontra max po 5 min.
3. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
teda od konce listopadu,myšlenky mě předbíhaj,ach ta těhudemence :grinning:
3. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
ahoj, jsem tu zase...

doori, viděla, úplně nádherná, zase jsem měla slzy v očích, co asi ta matka musí prožívat, že se jich vzdá... šílené..

my tady řešíme každé píchnutí, každý zápis v průkazce, epi-no, maliník, ta paní si porodí doma bez lékaře, mimča jsou ok a my se strachujeme, ten život je zvláštní......... :unamused:
3. únor 2010 v 17:35  •  3 děti  • Odpověz
zuzzie, já myslím, že i kdybys neměla streptokoka, tak při prasknutí vody se musí jet hned, hrozí riziko infekce
3. únor 2010 v 17:38  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.