• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
četla jsem,že se máš se dostavit do 2hodin od prasknutí vody.Já jsem chtěla zůstat zase co nejdýl doma tak doufám,že mě chytnou zas rovnou stahy...
když mám toho streptokoka,jsou nějaký omezení?nějak mě nenapadlo se zeptat.Myslim jako sex,jestli to nemůžu nějak na manžu přenést nebo masáž hráze?
3. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
Luci,no právě. A ještě dvojčata.
3. únor 2010 v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz
to proto ze ona to asi nechtela ale my to chceme proto to tak resime :slight_smile: tak ja dnes koupila malinik ve zdrave vyzive a uz jsem si udelala prvni hrnecek
3. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
Zuzzie-mě když dělali testy na toho streptokoka, tak říkali, že je to dost nebezpečné, že se to může při porodu přenést na dítě, proto to léčí. Určitě bych zapoměla být tebou na sex i na tu masáž, ta infekce je svinstvo. I když ti radím zrovna já, která nerespektuje zákazy sexu. :slight_smile: Ale ten streptok je fakt prej velky svinstvo, tak bych neriskovala, už kvůli mimču.
3. únor 2010 v 17:49  •  4 děti  • Odpověz
nevim jak u streptokoka ale u nas sex neni od te doby co mam bricho jsem antisexualni :grinning: nechce se mnou spat boji se aby svemu diteti neco neudelal :grinning:
3. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
Tak k tomu streptokokovi, po prasknuti vody okamzite do porodky a pri sebemensim naznaku, ze se rozbiha porod. Musi se dostat kapacka urcitou dobu pred porodem, aby dite nedostalo infekci pri pruchodu. Opravdu to neni sranda, znam maminku andilka, kde na streptokoka dite umrelo. Muj maly mel i pres kapacku nalez streptokoka v pusince, ale jen lokalne u nej se nerozbehnul, ale stejne. Jinak urcite dodrzovat hygienu, pokud sex tak s kondomem (je to prenositelne) a hlavne se nekoupat, ale jen sprchovat......
3. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
jo a jeste, pri streptokokovi je zakaz porodu do vody......
3. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
Já se v práci neloučila, ráno mi naložili takové práce, že jsem se pěkně smejkala. Hlavně je nás tolik, že bych to stejně nezvládla. Stejně si myslím, že pak budou volat kvůli zaučení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
Aronku, tak to je blbé, že se vůbec nestarali, ani když jsi tam poslední den. Mě moje šéfová taky nic nedala ani blbou kytku a mě to teda dost mrzelo. Přichystala jsem pohoštění a ona mi ani nepodala ruku, holkám bylo trapně i za ni.
Tak teď už pracuju jenom já, mám z toho depku. :frowning2:
3. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
tak jsem si do alba hodila aktuální foto i s novou kojo podprsenkou :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
Michel sluší ti to. :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
Michel,dobrý. Ani není tak antierotická jak některé jsou :wink:
3. únor 2010 v 19:15  •  1 dítě  • Odpověz
to já mám teda horší, ale na spaní dobré :frowning2:
fotku raději nedávám :frowning2:
3. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
No za ty prachy ještě aby byla antierotická!!! :grinning: Už jsem se předvedla příteli, sice to eroticky nezapůsobilo, ale líbí se mu :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
Já mám tuto a sexy teda není. A stála mě 1095,- :angry:
3. únor 2010 v 19:24  •  1 dítě  • Odpověz
Michel nemusí ani rozepínat a dostane se kam potřebuje. :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
jakelin, ještě mi rozebrali kytky co jsem měla v kanceláři :frowning2: Já vím, že je nepotřebuju, ale stejně to zamrzí. Nedonesli ani kytku a ještě mi vzali moje :angry:
vzhledem k tomu, že jsem se dopracovala do košíčku I, tak mně podprsenku museli objednat a bude minimálně za 1250,-Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
Aronek,to je teda přístup,kór když po tobě ještě chtějí,abys tam chodila zaučovat z tvojí dobrý vůle... :unamused:
já zas chytla depku z toho streptokoka :frowning2: tak jsem vzpoměla,že jedna známá je PA tak jsem ji napsala o radu,tak pak dám vědít...
3. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
Aronku, to je síla. Mrzí, mě to i za tebe. Možná tě překvapí a koupí ti něco až se malý narodí. Já jsem z toho taky měla blbý pocit, ale pak jsem si řekla, že to je její ostuda a život jí to zase někde jinde vrátí. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.
3. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
jakelin, já od některých dostala, ale tak na zapřenou, je nás málo, tak se nesmíme scházet ani na kafe
3. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
tedy ne je nás, ale už je jich :grinning:
3. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
Hlavně jsi měla dostat kytku od šéfa, to mi nikdo nevymluví, že to není slušnost.
3. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
tak si tím nenech zkazit den a nafoť nám něco do albíčka :grinning:
3. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
Teda to je ale smutné,holky. Když vás potřebují,tak ví kam zajít. Že se nestydí!!!. Nikdo po nich necce,aby kupovaly dary za desetitisíce. Ale mohli přinést kytku a něco pro mimi by taky nebylo špatné.
Já jsem dostala spoustu věcí. A to tam mám kolegů jenom 5. Vybíral to kolega homosexuál a kupodivu se trefil perfektně. A nešetřily na mě. :slight_smile: Ale jsou to moje zlatíčka.
3. únor 2010 v 19:36  •  1 dítě  • Odpověz
aron, jakel, tak to je síla...
aspoň vidíš, aron, že jsme ti říkaly, že se na to máš vykašlat dávno a odejít, ať si poradí, jak chtějí, že to stejně neocení. Já jsem ale taky takový dobrák, bylo by mi blbé nechat v tom můj zástup plácat.

Já když odcházela poprvé na mateřskou, tak jsem dostala prádlový koš mimi věciček a potřeb, pak jsem se vrátila do stejného zaměstnání, jen na jiné místo (částečně i na mou žádost, potřeboval jsem zkrácený úvazek kvůli holkám), a i když jsem před mateřskou byla na nemocenské, tak se se mnou šéfík rozloučil kytkou. a to jsou tam samý chlapi. taky jsem jim přinesla na rozloučení pohoštění. a navíc já jsem strašně ráda, že jsme se šéfem vybrali fakt dobrý zástup. paní je strašně šikovná, jen občas zavolá nebo mailne pro radu, jinak je rychle v obraze, což jsem ráda, mám klid :wink:

holky, není dnes zase nějaký blbý tlak? mě se teď kvečeru začala šíleně motat hlava, úplně cítím, jak se se mnou točí pokoj :unamused:
3. únor 2010 ve 20:06  •  3 děti  • Odpověz
autor
hele, holky, co uz mate ditka, poradte...Tobik ma strasne agresivni obdobi...vsim haze, mlati, treba prijde a svihne nas hokejkou a tak a nejak nevim jak na to reagovat...prehlizet nepomaha, zabavit necim jinym nejde, kdyz mu to vezmem tak ve vzteku jde a triskne s necim jinym...mlatit ho nechci, domlouvani a vysvetlovani je na nic... :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
maji, začíná si uvědomovat svou osobnost, zkouší, co si na vás může dovolit :confounded: u nás to taky bylo, ale já jsem byla v té době už skoro na konci těhu, malá se narodila 3 týdny před jejíma narozkama, takže já na ni hrála habaďůru, jako že mě to strašně bolí a dělal jsem, že brečím. většinou se na to chytla.
ale zase musím říct, že to u nás až tak drastické nebylo. spíš třeba při mazlení zničehonic kousla do krku, do ruky, nebo dost štípala a kousala mimčo, to jsme museli hlídat jak blázen. jednou tak Aňu kousla do prstíku (měla asi 2 měsíce), že jsme mysleli, že ji překousla tu malou kostičku v článku. měla chuděra úplně modrý prst, tehdy snad poprvé dostala od chlopka na zadek a myslím, že ji taky kousnul, aby věděla, jak to bolí....
3. únor 2010 ve 20:21  •  3 děti  • Odpověz
autor
luci, divadylko uz jsme taky zkouseli, chvilu se zarazil, prisel mi "au" pofoukat a za pet sekund uz mlatil do neceho dalsiho :sweat_smile:
jako pres den je v pohode, uplny zlaticko, mazli se, ohlazuje me a tak, ale jak na neho padne unava nebo se moc rozdovadi, tak je to pak sila :confounded:
3. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Maji,to je teda nadělení.
Luci,to jste si teda užily :confounded:
3. únor 2010 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz
hm, tak to je asi ono. když jsou moje holky unavené, hlavně tedy ta mladší, tak taky dokáže být pěkně protivná, akorát, že ona už s tím umí trochu líp zacházet. Tobík je vlastně moc malý, asi je z toho sám vedle, neví, jak zkrotit emoce, zvlášť když je hotový :unamused:
něco jsem o tom četla, ale už si ktomu víc nepamatuju. zkus poradnu s psychologem pro malé děti na Rodině, možná ti odpoví, nebo si vyhledej v archívu, jestli se na to někdo už neptal a co na to odpověděl :unamused:
3. únor 2010 ve 20:29  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.