• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
naštěstí se spaním problém nemám, i když dnes v noci se mi honily různé myšlenky hlavou
4. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
dobre rano jak pak se mate?
me kdyz praskla voda s malou tak jsem jela hned do porodky mela jsem okamzite kontrakce po dvou minutach praskla mi ve dve v noci a v pet byla na svete takze jeste ze jsem jela :grinning:
4. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahojík, zdravím, tak jsem po KO z nemocnice a vše je OK , takže hurrá, monitor byl v pořádku i ultrazvuk, placenta prý povylezla, je tak na hranici, takže za ty 4 týdny do porodu může ještě vylézt tak prý nevidí problém normálního porodu.
A když jsem se ptala co se teda mému dr nelíbilo tak dr v nemocnici řekla že na monitoru se mimi nehýbalo, takže pro jistotu mě kontrolovali ještě v nemocnici, uf , tak jdu zas na KO v uterý tak doufám že to bude dobré abych zas nemusela někam letět, ale zas je dobře že mě někam pošlou a zjistí se že je vše v pořádku a že jsem hlídaná
4. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Martinko, tak to můžem jenom závidět. :grinning:
4. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
To teda jo Marti, doufám že budu mít taky takovej porůdek......... :wink: :wink: :wink:
4. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
mě ráno vzbudilo mňoukání kočky ve stoupačkách, asi někomu z baráku utekla. Naštěstí už je klid, snad ji našli.
Aronku to se k tobě v práci nezachovali moc hezky a ty pro ně makáš jak šroub :frowning2:
Aleni gratuluju ke kontrole, je to lepší být pod dozorem, když už se doktorům něco nezdá. Já jdu zítra na poradnu,naposled ke své mudře.
V Praze sníh střídavě taje a v noci to zase mrzne. Takže včera jsem se odpol.topila v kalužích a večer jsme šli z pivka (já z džusu :slight_smile: ) a málem bysme potřebovali brusle. Manža si 2x ustlal :grinning:
4. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: Holky svitla mi naděje, zkusila jsem zavolat do Šternberka a oni mi řekli ať v pondělí nejdu už do Olomouce, ale k nim do poradny a že při takovém postavení dvojčat, jako mám já automaticky rodí císařem. Holky, já jsem tak šťastná, tak jen ať se neotočí. Kdyby se to povedlo, to by mi zase spadl jeden kámen ze srdce. Tak držte pěsti. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2010 v 10:49  •  4 děti  • Odpověz
Žabi ahojky, tak ode dneška za měsíc máme termín, mazec co.......
A co Aronku? Musím to dočíst.............
Já jdu na KO další uterý, takže to bude taky poslední asi, co, pak už asi do nemocnice do porodky, že?
4. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Zuzi, to držímeeeeeeeeeee
4. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Zuzi taky držím palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky a já už mám do posledního termínu jen 19 dní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Mám v průkazce psané 3 termíny.První podle pohybů 14 února,ale to neřeším,pak podle UTZ 21 února a podle ms 23 února :sweat_smile: :sweat_smile:
4. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
jojo pěkně se nám to blíží ženečky
4. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
Zuzi držím palečky.
Ali jojo a to je únor krátkej, takže ještě za míň než měsíc :fearful:
4. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
autor
kaci, tos nemela rikat...me uz teda do prvniho zbyva jen 18 dni :sweat_smile: do druhyho 27 (to zni lip, ne?)
zuzi, tak to je super :dizzy_face:
4. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
aronku my se v práci budeme loučit zítra, zvu kolegy do hospody. U nás jsme naštěstí byli super kolektiv, tak je mi líto, že jsem z toho vypadla
4. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
zuzi určitě ti vyjdou vstříc :o))
4. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Holky vy máte všechny tolik termínů. Mně všechno souhlasilo pořád na ten jeden. Tak jsem zvědavá, jestli jim to vyjde :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Já mám chuť na bramboráky, ale nechce se mi strouhat brambory :unamused:
4. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
Já jsem při Kubíkovi měla termíny 12 a 15 září a nakonec se narodil 4 září :wink:
4. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
Mě taky nikdy neříkal o jiném termínu, hned na začátku napsal 4.3. a tak to je ............
Jinak Aronku - no dobrý teda u teba v práci, ale uvidíš třeba až se mimi jukne na svět tak něco donesou
/nebo ti aspoň vrátí ty kytky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: /
4. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
ani,na ten porod do vody mě nenapadlo se zeptat,protože o tom neuvažuju,tak to bohužel nevim.
já dneska dělám francouzáky...
4. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Já měla jen jeden temín jak při Fildovi tak teď.U fildy to odpovídalo i podle UTZ a teď je prý o fous menší,ale že když v tom neni rozdíl větší jak dva týdny tak se s tim nehejbe,takže zase co dr to jinej názor... :wink:
4. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Tak ja mam oficialne jeden termin 24.3, ale dr. rikal, ze do terminu nevydrzim, plod je o 2 tydny vetsi, takze pocitam kome 10.3 a to by mi akorat vyhovovalo, pac pak manzel nekdy pojede pryc....
4. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Ani já měla ty předchozí chlapce taky o 2týdny větší a přesto jsem je přenášela 14dní a tohle těhu? To samy oba o dva týdny větší a v podstatě v porovnání s ostatníma s dvojkama taky přenáším. :frowning2:
4. únor 2010 ve 12:06  •  4 děti  • Odpověz
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domaci/131382/mama-se-zrekla-dvojcat-prinesla-je-v-tasce.html
Holky tak to nechápu..... :frowning2: No ale lepší než kdyby je hodila do popelnice.
4. únor 2010 ve 12:12  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, tak držím taky palce s tím porodem.
Já jsem z toho Kaufu hotová, zase to byla pomalu bitka francouzkých holí důchodců u másla. Já už na to nemám. Ode dneška už tam nepáchnu, jenom v devět večer, když už tam nikdo není.
Zase jsem nechala 500,- korun v DM. :frowning2:
Zjistila jsem, že namám kartáč na vlásky a hřebínek a tam měli takový divný. Máte někdo tip, ale nechci z internetu a platit poštovné.
4. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Zuzko včera to bylo ve zprávách, hned jsem si na tebe vzpomněla.
4. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
Jsem si nasr.la do bot s těma bramborákama. Nastrouhala jsem brambory, dělám těsto a byla špatně zavřená mouka, tak jsem si ji vysypala všude do potrav.skříně , za skříňku a na zem (ráno jsem luxovala). Grrrr :angry: :angry:
Zuzko viděla jsem tu reportáž s dvojčátkama včera ve zprávách, je to děs.. :pensive:
4. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Zuzko, den blbec. Já jsem nedávno rozsypala sušené obilné klíčky, co dávám do chleba a večer jsem si místo pleťovým mlékem natřela půl těla koncionérem :frowning2:
Tak jsem čekala, co do třetice a už teda nic. :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jakel já mám kartáč a hřebínek od Nuku, nevím jaký bude, nemám zkušenosti. Stálo to obojí asi 100.
4. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jakel :grinning: :grinning: , to jsi pěkně lepila po to m kondicioneru, co?
Já se tady taky pěkně vztekám, doufám, že bramboráky alespoň budou stát za to :wink:
4. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.