• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
ja mam termin jen jeden a to 19 brezna jo porod byl dobrej ale s prvni jsem si uzila takze jsem cele druhe tehu brecela ze nechci rodit bylo to desny tak doufam ze ted uz to bude taky dobry neboli vas nejak posledni dobou bricho?me docela casto vecer boli bricho nekdy se bojim ze se to rozjede
4. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
žabi, když se daří tak se daří :slight_smile: si mi s tou moukou připomněla,jak jsem je dělala já naposled :slight_smile: manža první ochutnal a řiká mi: ty bramboráky jsou nějaký jiný než normálně.Takový nějaký moučný.A v tu chvíli jsem si vzpomněla,že jsem ji tam zapomněla dát :grinning: chlapy...
břicho bolí ale tu a tam ne pravidelně...
Jakel,mám dojem že si zase vychytala první den těch jejich akcí :wink: proto tam bylo těch stonožek asi tolik :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Ahojte do dalšího mrazivého dne,
marti - mě břicho bolí docela často, mám na to magnesium, ale už ho asi vysadím, abych pak nepřenášela :sweat_smile:
jdu vás trochu pročíst :wink:
4. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z poradny. Ozvy v pořádku, 2x mi mezitím prý tvrdlo břicho, no já nic necítila, jen se tam mimčo hýbalo :slight_smile: Testy z krve dobré až na nižší hladinu trombocytů, takže musím zítra ráno na hematologii znovu na krev :unamused: Mimčo je o 12 dní menší než dle termínu, takže mi teď dala termín 13.3. A když už budu zítra na poliklinice na krev, tak si tam mám zas skočit na Dopplera - průtoky pupečníkem, prej jen abysme věděli.
Mimčo má 2200 g a prej víc jak 3 kg mít nebude, tak jsem teda zvědavá, jak jí to vyjde.
No tak jsem z té dnešní kontroly tak rozpačitá, spokojená i mírné obavy. Dala bych si štamprli :sweat_smile:
Magnesium mám dovolené do konce tohoto týdne, pak útrum.
4. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
martinka me take boli bricho pravidelne cca uz pres tyden a kazdy vecer mam pocit ze zacinam rodit, boli me bricho jak pri menstruaci a pak mam kontrakce (obcasne) tak cekam kdy se to rozjede. Bricho mi ale netvrde.

magnezko uz jsem vysadila ve 34t a od te doby piji malinik 2x-3x denne a obcas si dam lnene seminko
4. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
tak jsme úspěšně dovezli postýlku :grinning: vyrazíme do poradny a cestou se stavíme na obědě :wink: odpoledne tu jsem jakna koni :grinning:
4. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
zabka bramboráky bych si taky dala, manžel je ale nemá rád, tak je nedělám. My budeme mít k večeři špenát :o))) musí se ještě zaležet
4. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
me u toho bricho tvrdne tak uvidim co s toho bude :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
ja delam kure na paprice chtela jsem ho v hrnci otocit a vyjelo mi to a porila jsem si bricho hned se mi sloupla kuze boli to jak cert :angry:
4. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Marti proboha, to musí bolet. Jak děláš to kuře na paprice?
4. únor 2010 ve 13:28  •  4 děti  • Odpověz
marti jsi v pohode? musis byt opatrna, ty jsi to kure predtim nerozporcovala?
4. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
marti, rychle ledoj a vem si nějakou mastičku, třeba i fenistil, taky zabírá.
4. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
ja ho prave naporcovala a jak jsem ho chtela otocit tak mi to ujelo dala jsem si tam hned gel boli to ale snad to bude v pohode jsem neohrabana jak mam to bricho :angry:
4. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
zuzi udelam cibulku dam na ni kure dam tam cervenou sladkou papriku sul necham podusit pak kure vyndam oberu ho udelam omacku zahustim smetanou a moukou a dochutim
4. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
Aronku,tak konečně jsi taky začala chystat?
Marti,nechceš si s tím zajet k mudr.?
Musím se pochválit,že nám přišel kočárek a jsem nadšená. Mám ho v práci,navečer ho asi zavezeme k našim. Jsem tak ráda.
michelle,snad to bude všechno v pořádku.
Jdu na chvíli zalehnout. Jsem se krapet přejedla :unamused:
4. únor 2010 ve 14:07  •  1 dítě  • Odpověz
tak jdu dodělat špenát a sbalit si věci, protože dnes vedu kurz frivolitek a ještě jsem to neviděla :o)))
4. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Marti, na to popalene si dej panthenol!!! Ten ti to okamzite zklidni......
4. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
čau kočky, tak jen v krátkosti, bo musím ještě doladit porodní plán, než pojedem večer na druhou schůzku s PA. Zuzi, držím palce, to musí vyjít :wink: Aronku, k tomu už fakt není co dodat, nestahovali z Tebe i služební uniformu, aby si ji rozdělili? Docela bych se nedivila. Brouči, tak ať kurzík šlape, to bude v poho uvidíš :wink: hmmm tak si taky tak říkám, když se mě někdo ptá na tvrdnutí břicha a poslíčky, že třeba už se mi to děje, ale třeba to necítím, bo už tu píšete několikátá, že Vám při monitoringu zjistili tvrdnutí, aniž by jste to cítily :confused:
4. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
doorka my bychom snad měli mít kočárek příští týden, prý jsme si vybrali nejoblíbenější letošní barvu, tak jsou delší dodací lhůty. Taky už se na něj moc těším
4. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
rin bříško mi tvrdne, když si nedám magnézko, jinak je to v pohodě, ale ono by se už ani nebylo čemu divit.
4. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
snad to bude v pohode moc velke to neni ale boli to a malemu snad to ublizit nemuze jsem strevo ale mam uvareno dokonce i domaci knedlicky tak jsem rada
4. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Doorka, kočárek je moc pěkný. Mě se taky líbil a hodně se mi líbí sporťák Quinny Buzz, ale je hrozně drahý. Letošní kolekce je už i čtyřkolka.
4. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Broučku a jakou barvičku???
4. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Marti, buď opatrná. Normálně mi z toho naskakuje husí kůže. Hlavně aby jsi neměla puchýř. Panthenol ve spreji je na to super.
4. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
budeme mít x-lander v barvě volcano - hnědooranžový
4. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Ježíš Marti, to musí bolet :fearful:
Broučku ať dobře dopadne kurz, tfuj tfuj tfuj :wink:
4. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
broučku, Ty jsi psala, že Ti objednávku z ebutiku poslali do tří týdnů, že? No já objednala věci do postýlky a matraci až na poslední chvilku a teď se modlím, aby tu lhůtu tří týdnů dodrželi, bo i tak to bude dost na knop :confused: Nakonec jsem vzala teda tu madraci od nich, potom jeden ten set komplet s designem včel, bo v naší partě platíme za včelákovi :sweat_smile: a pak náhradní povlečení a mantinel v takových pastelových barvách, myslím, že něco podobného má Sluni.
4. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
Mrkla jsem na ty vaše kočárky do albíček, moc pěkné :sunglasses:
Na chvíli jsem si lehla, nějak mě ta dnešní poradna zmohla....no ale už za chvíli se mi chtělo zas na záchod, takže z odpočinku zase nic!
Přítel šel dodělávat poličky do přebalováku a já mám zas lenoru a nevím, do čeho píchnout. Ten pozdější termín porodu asi bude spočítaný správně :grinning:
4. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
tak jsem zpět z poradny :wink: Vše v pohodě, vzali mi 3 zkumavky krve, dostala jsem ten box a kontrola za čtrnáct dní :grinning:
4. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím všechny... :slight_smile:
Doorka: Máme úplně stejný kořárek, taky jsem koupili s manželem PP GT3, barva Java a máme už ho u rodičů...
4. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.