• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Určitě, na starost to má Hajduška
14. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
cori,už jsi tam měla dávno být!! Přidej foto.
14. led 2010 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz
když mně nějak nejde vkládání fotek :angry: , PC mi to nedovolí, mám tunějaký pitomý program, chjova :unamused:

A jak se dneska máte?
14. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
aleni to je jasne ze se udela album pro mimi :wink: jeste mame jedno k pouzivani :wink: tusim ze kazda muze zalozit 3 alba takze jedno je jeste volne :slight_smile:

cori to vis ze te tam pridam behem dneska, jsem si rikala ze mam v praci pohodu a nejak jsem to zakrikla, se to na me ted vali ze vsech stran :confused: :confused:
14. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
hajduska ještě chybí pupík Rin

jinak dnes šechny zdravím. Včera sem byla na Labutím jezeře v Národním a bylo to fajn, jen dnes jsem nějaká unavená, protože jsem pozdě usnula.
Taky mi včera volali, že hned na začátku mateřské povedu kurz frivolitkové krajky, tak jsem ráda, aspoň se dostanu mezi lidi :o)))
14. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Aleni taky už jsem si mimibazar a aukro zakázala. Až pak na ty větší velikosti :wink:
Tak mám hotový obídek, v troubě perník a chystám se se Špuntem. Nechce se mi, od včerejška nám před barákem vysávají něco z kanálů a to je takovej puch hovnovej, blééé :zipper_mouth:
14. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Me je to jedno, ja se jen nabidla......uz se neangazuju.......

Hajdus, jinak tu tabulku tedy budes muset dodelavat ty, pac nikdo nema k dispozici ten excelovsky soubor..... Ale ja mlcim, o tomhle zrejme vim prd....
14. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
žabi, je to jak droga vid, to miminkovské nakupování...
Já ještě asi pokoupím tu nany podložku, pořád jsem si říkala že ne, spousta kamarádek to zvládla bez ní, ale asi do ní na 90 procent půjdu, koukala jsem se že tady v CB po jednom miminku jí prodávají za 1 300, tak tam asi zavolám a půjdu do ní...
14. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj, tak jsem pořád v práci a právě jsem se vrátila totálně přejedená z oběda. :frowning2: Ve dvě letím do poradny :wink:
Jinak s tou brigádou je to těžké. Své děti znáte nejlépe a tudíž odhadnete, jestli by to zvládly. Každopádně já byla v cizině jednou a to v Rakousku asi měsíc. Jenže mi bylo něco málo přes třináct a měla jsem se naučit jazyk, no tak z té doby umím jedno německé slovíčko, pravda je, že ho umím doposud. Mamka se tedy nebála mně poslat a já to taky moc neprožívala, no co by jste čekaly od flegmatika :grinning:
14. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ali souhlas :slight_smile:. Tu nanny podložku jsem koupila min.týden na aukru, za 1500, ještě 2 roky v záruce. Měla by mi brzo přijít. Taky jsem ji nechtěla kupovat, ale na doporučení kamarádek prvorodiček jsem ji nakonec koupila a potom ji prodám.
14. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj holky, neni tu nekdo z Mukarova u Rican s terminem brezen 2010? :slight_smile:
14. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
jani, az takovy pozadavky? :grinning: myslim, ze primo odtamad nikdo...ale breznovej termin bysme splnovaly vsechny :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
14. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
ta nanny podložka je jako monitor dechu???
14. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jak poznáte, že malý či malá škytá? Buď neškytáme, nebo to nepoznám :frowning2:
14. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Žabko, výbavička teda parádní, závidím tu skříň, bo já žádnou pro mimčo nemám :frowning2: Už jsem doma řekla, že vystěhuju rohovou prosklenou skříň v obyváku, stejně jsou tam jen kravinky typu hrníčky, svíčky a spol. Stejně se do ní nikdo nedívá, tak tam oblečky vadit nebudou. A hlavně to bude blízko přebalováku. Jinak jsem koupila 4 krabice v Ikei a zatím vše skladuju pod postelí :slight_smile: Už jsou plné!
Říkala jsem si, že musím mít určitě nejmenší bříško ze všech, ale žabka mě určitě předběhla!
Hajduš, chválím za vzorně vedené album, těch kluků je vážně nějak moc, snad nebude válka :slight_smile:
MMB a Aukro už jsem si taky zakázala, myslím, že na začátek je toho dost. Už mi mají dojít jen 3 balíky :grinning: Jeden s věcma na látkování, druhý s nočními košilemi a třetí kočárek a lehátko. Jo vlastně ještě čtvrtý, fusak :grinning:
14. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
aronku, to jsou jakoby kopanečky ve stejném rytmu :slight_smile: prostě jak škytavka
14. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
ja myslim ze to poznas tak ze citis takove pravidelne "skubani" v brise teda alespon ja si myslim ze to je skytavka kdyz to citim :slight_smile:
14. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
autor
jj, skytavka jsou takovy pravidelny tukance v brisku :slight_smile: taky sem tam skytame, ale Tobik proskytal snad celej den kdyz byl v brisku :grinning:
a aukro, to je mor! taky jsem si ho zakazala :grinning:
14. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Teda vy jste toho zase nakecali :grinning: :grinning:

Já mám doma maroda,nelíbil se mi Kubíkův kašel,tak jsem ho vzala k doktorce a prý mu to sedlo na průdušky,tak mu udělala výtěr z krku a zítra mám volat pro výsledky :unamused:
14. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
tak to budu sledovat, zatím jsem si myslela, že všechno jsou kopadečky :grinning:
14. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
Michelle já jsem za tu skříň moc ráda, manžova výroba.
Aronku přesně, takové pravidelné cukání v bříšku, podobné jako malé kopance.
Jsem upekla ten perník, dala do něj kakaovou náplň a navrch citronovou polevu s oříškama. A mám v sobě čtvrtku plechu. :grinning: Já když už něco upeču, tak se to druhého dne většinou nedočká, páč to skoro celý snim.
14. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
michel: diky :wink:

cori uz jsi v tabulce http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3695384&vReferer=

koukam do tabulky, ze za mesic uz to vypukne :confused: :confused: :confused:

ja mam pro maleho skrin a komodu :slight_smile: musim take vyfotit a dodat :wink: prebalovak mam pripevnovaci na postel
14. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Holky člověk tu chvilku není a vy toho nakecáte :slight_smile:

Já za chvilku vyrazím do nemocnice do Kolína za Danem. Už jsem s ním mluvila a stýská se mu :cry: , tak chce abych přijela. Chlap říká jestli to není zbytečný, když jsem tam byla včera, ale přece ho nemůžu zklamat. Je v nemocnici poprvé, tak je z toho nějaký vykolejený. Je to prostě můj cíťa :slight_smile:
14. led 2010 ve 14:23  •  3 děti  • Odpověz
autor
jani, jen jed, urcite mu to pomuze :slight_smile: jak dlouho si ho tam nechaji?
14. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
maji doktor říkal, že tam bude asi tak týden. Ten můj chlap mě celkem nas... s tím jeho přístupem :confounded:. No nic jdu se obléknout a vyrážím.
Tak zatím pa pa :slight_smile: , pokusím se sem večer dostat, jestli koník opět nebude blbnout :sweat_smile:
14. led 2010 ve 14:32  •  3 děti  • Odpověz
Ani, snad jsi se nějak neurazila????
14. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
janul, jed opatrne :slight_smile:
14. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj holky. Tak pupíčky máte úžasné :dizzy_face: Musím taky vyfotit a pošlu...ale varuju vás, jsem jak vorvaň :grinning: i když zatím jen 7 kg nahoře

Jinak, dnes jsem si vyzvedla epi-no, tak jsem na to zvědavá, ale ještě mám čas...snad tím pádem tentokrát odpadne šití :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
zuzu, ty se mas, me jeste neprislo, musim se poptat jestli uz je vubec na ceste :sweat_smile:
14. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.