• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
tak kosmetiku mam v planu koupit az po odchodu z nemocnice, s tim, ze mi poradi v porodnici :slight_smile:
4. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Aronku, já na malou používala taky sebamed - ale teda krém a byl vynikající, olejíček od té značky sem nezkoušela, ale např. olejíček od Hippu malou vysušoval, ale ono je to individuální. A tuším hipp sme dostávali vzroky v porodnici v těch krabicích :sweat_smile:
A určitě si pořidtě Bepanthen mast - ideální na všechno - opruzeniny prcka a i na bolavé bradavky :wink:
4. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Tak ja mam jeste od minule PureLan na bradavky a na opruzeniny jsem koupila kalciovou mast...
4. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Tak už dávají ordinaci, tak přeji hezký večer všem :slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky!

Celý den jsme byli s malou v trapu (ona u tchánovců a já dopoledne lítala po městě a odpoledne jsme u tchánovců už zůstali a domů dojeli až večer). Pak si manža sedl k PC a já se na něj dostala před chvílí. Dnes už nemám sílu vás dočítat. Zítra to napravím. Už půjdu do hajan.
Maji, my dnes máme za sebou asi půlhodinový hysterický záchvat před spaním. Docela síla. Takhle hrozně nevyváděla už snad měsíc. Třeba tě trochu uklidní, že v tom nejsi sama. :wink: Já doufám, že máme zas aspoň na pár dní vybráno. :unamused: :sweat_smile:

Aronku, já olej nikdy na mimčo nepoužívala. Radši jsem malou mazala tělovým mlíkem. Každá mamča preferuje něco jinýho. Ještě mám koupený pleťový krém na tvářičky od Sebamedu, pěnu do koupele Sebamed, mýdlo na koupání Babylove, šampon Sebamed, dětský olejíček, Sebamed krém na zadeček a Bepanthen. Třeba všechno nevyužiju hned, ale během dalších měsíců se to určitě shodne.

Jdu do hajan. Přeju dobrou noc.
4. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz
Hezké ráno kuřátka :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:09  •  3 děti  • Odpověz
přeji dobré ráno :grinning:
5. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Tak jak jsme se vyspaly. Já dnes celkem dobře s přihlédnutím k stavu. :frowning2:
Kosmetiku taky kupuju jenom to nejnutnější a dokoupím později.
Já jsem hodně mazala Excipialem mlékem, nevím přesně jak se to píše. Je to volně prodejné, ale i na předpis a pak se to neplatí, když předepíše dětská doktorka.
5. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Dobre ranko kuratka!!
Ja spim posledni 3 dny jako zabita :grinning: Doufam, ze to neni prezvest porodu :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky. Tak já mám taky sebamed - krém a ještě koupím ten sprcháč a to stačí, podle mě. Na opruzeniny používám Ondřejovu mast, protože rybilka mi smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mám ji vyzkoušenou, používala jsem ji i na Kubíka, hned asi od měsíce co měl problém s opruzeninami, takže doporučuji.

Na prsa mám krém z DM-ka, protože se narozdíl od Bepanthenu nemusí smývat před každým kojením - to je opruz a navíc je za babku :wink: :slight_smile:

Dnes mi přijedou naši, budem slavit moje narozky, které mám sice až 23.2. ale pak už asi budem stěhovat, takže radši slavíme dřív :slight_smile: Takže asi nebudu mít čas se moc ozvat, spíš až v neděli, tak se holky mějte a přeji hezký víkend všem!

Dnes jdu ještě do lékárny pořídit formovače bradavek. Jo, a ještě je dobré mít do porodnice kojící kloboučky, to je taky určitě dobrá věc...
5. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
Ani, to buď ráda. Mě se večer vždycky nějak špatně dýchá, tak se celkem těším až mi to břicho trochu klesne a zvětší kapacita plic.
5. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
ten PureLan se prave take smivat nemusi.... Stoji sice vic (cca 250 kc), ale ta tuba vydrzi cele kojeni do cca 2 let...
5. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
Zuzul, já myslím, že se ten Bepanthen nemusí smývat. Ale jistá si tím nejsem. Já ho neměla, používala jsem po kojení pár kapek mléka nechala zaschnout na bradavce a nebolely mě vůbec. Ale já bradavky otužuju už skoro měsíc a to taky udělá hodně.
5. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
jakelin, to ja zas mivala obavy o maleho. Ma dny, kdy se ozve jen na stouchnuti a pak v noci radi a to mel dneska a ja stejne spala jako dudek :grinning:
5. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
Jakelin, Bepanthen prave musi....... a jak utuzujes bradavky?
5. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Jojo, Jakel - bepanthen musí :wink: a navíc je celkem drahej..tak si říkám,že zkusím ten z DM-ka a když nebude vyhovovat (zas si říkám, proč by neměl) tak pořídím jinej, protože jsem minule taky měla bepanthen, ale to omývání mě fakt rozčilovalo..

Holky, mažete ty bradavky už ted v těhu něčím???
5. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Dobré ráno. Jsem zas od pěti vzhůru. Je to peklo. Mám nějaké nespavé období :unamused:
5. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
ahojte :slight_smile:
teda, dneska noc naprd, furt jsem se budila a srotovalo mi vsechno v hlave...skola, mimco, cisar :frowning2: nejak me to rozhodilo... naspala jsem tak mozna tri, ctyri hodiny a mimous bdel se mnou...aspon ze Tobik dnes spinkal jak dudek :unamused:
po obede mi drzte palce na tu zkousku, nemam z toho moc dobrej pocit, ale snad to nejak dopadne...
5. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Já mám z Avonu takovou tu hubku na mytí a tím si ty bradavky nasucho pomasíruju, normálně kruhovýma pohybama a pak ještě namokro sprcháčem, nakonec několikrát povytáhnu a po koupání namažu obyčejným dětským olejem.
Tak to ten Bepanthen snad ani nebudu kupovat, když se to musí pokaždé umýt. Správně se ani prsa mýt nemají, ať dítě cítí vůni matky. Nemyslím vůbec, ale před každým kojením.
5. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Maji, budem držet palce a věřím, že tě to rozhodilo. Já jsem na tebe večer myslela, ale jestli se ti Tobík otočil ve 38 týdnu, tak to možná bude stejně i tentokrát. :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Mně se tedy taky nespalo nic moc. Ve 2.22hod jsem se vzbudila z hnusného snu a pak už nic moc. Zdálo se mi, že jedu v autě, ležím a mám zavřené oči a najednou jsem slyšela gumy a auto se dostalo do smyku a bylo ticho a já čekala náraz :confounded: ten nepřišel a já se z hrůzou vzbudila
5. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
jake, treba jo, ale nejak tomu prestavam verit... :unamused: no co, nejak to dopadne a te pripravy na prirozenej rozhodne nelituju, pomaha mi to aj psychicky :grinning:
5. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
Maji, nezoufat a věřit !!!!!!!!!!!!!!!!!! Lepší na to být připravená, než jako já se to dozvědět až po 12 hodinách bolestí a nevěděla jsem o tom vůbec nic. Byla jsem tak vyjukaná, že jsem ani nevěděla co se se mnou děje, než mě uspali.
5. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Maji, je to jako na vazkach .... jednou jo a jednou ne.... Ta nejistota je priserna, ale treba nakonec tu pripravu budes potrebovat!!! Neves hlavu, treba se prcek umoudri :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Dobré ráno holky,

trosku nestiham, tak vas zase pekne odbyvam :frowning2: :frowning2: malinkej stepinek nam krasne pribyva, uzh mame 1660 gramu a papame 45 ml mlicka :slight_smile: a ja odstrikavam 140 ml, takze doufejme, ze to me i stepinkovi vydrzi :slight_smile: vcera i predvcerem jsem obihala urady, reknu vam, to je teda zahul :rolling_eyes: :rolling_eyes: jeste me ceka vyrizeni rodicaku a konec...konecne

vecer za vama mrknu :slight_smile: preji krasnej den
5. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Sluni, samé dobré zprávy. To budete za chvilku na dvou kilech :slight_smile:
Hlavně ty se šetři ať nedostaneš nějaký zánět, nebo teploty!! :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Sluni, dej za me stepankovi pusu na ukazovacek a posli mu ji do inkubatoru, ze na nej porad myslim :slight_smile:
Jo urady, to je stace...... Taky nas to vsechny ceka........
5. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Sluni, tak pak napiš, co všechno po tobě chtěli a kam si s tím musela jít, ať vím, co se bude dít... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Štěpánek je frajer. :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:40  •  4 děti  • Odpověz
Holky já vím jenom o těch popelnicích :grinning: :grinning:
Manžel to vždycky oběhal za mě a u nás posílají i rodný list poštou, tak zůstává jenom zdravotní pojišťovna a vyřízení porodného a rodičáku. Já ho budu mít místo mateřské.
5. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Sluni, ted si me zase dostala do faze myslenek (neber to ve zlem!!!), kdyz jsem odstrikavala ja..... Maly byl na sonde a ja 4 den po porodu vezla do CB cca 1500 ml mleka za den.....
5. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.