• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
zuzi asi to bude znit blbe ale prave v takove situaci jsem mam tu manzelovu dceru s prvniho manzelstvi bude ji trinact a ja jsem uplne na prasek a je mi s toho nejak divne jaka jsem macecha zla ale tady to je slozite a ja mam s toho spatne svědomí a i kdyz to zni z mych ust hrozne byla bych rada kdyby sla zpatky k mame muj manzel se stara o moji dceru perfektne nevidim rozdil ze neni jeho i kdyz to trvalo dlouho a ja jsem takova mrcha ze to nedokazu a to jsem zenska a mam materske pudy
5. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Jsem si to musela přečíst ještě jednou, fakt úža, a moc ti přeji ať to vydží až..........................víš kam
5. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
martinko a proč je vůbec u vás, jestli se můžu zeptat, nechce být se svojí matkou???
5. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Zuzi: já mám taky někdy takovou náladu, holt ty emoce před porodem pracují, ale taky Ti to moc přeji... :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Zuzko, ja si na manzelstvi a spolecnou domacnost s mou mamkou, taky nemohu stezovat. Chlap je taky obycejnej, ma sve aktivity, ale jak me doma duverne prezdivaji - jsem General a umim si to tu srovnat. Vicemene, to tu neni jak na vojne, ze bych to tu davala do late, ale kdyz se mi neco nelibi, tak to reknu hned a ne abych to v sobe drzela a pak buchla. Taky je mi lito, kdyz se nekde neco deje a nedokazi se domluvit. Ted je v rozvodovem rizeni muj synovec, takze vim o cem je rec..... Ale zase si rikam, ze nekdo nemusi resit takove starosti jako mame my (umrti naseho maleho apod.). Jak se rekne, v kazde rodine je neco a ja jsem vdecna za tu svoji!!
5. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
je to slozite jeji mama se chova jako by ji bylo patnact a taky se styka stakovyma detma delala si z domu doupe fetaku deti co nemeli kam chodit za skolu atd pila tam s nima atd a oni ji s toho bytu vyhodili takze spali v aute tak si ji manzel vzal k sobe
5. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
Matinko, tak to je blbé, když ta její matka nefunguje jak by měla a ona je zrovna v pitomém věku. Puberta zamává s dětma a v tomhle věku je někdy těžké pochopit svoje dítě, natož pro tebe cizí.
Věř tomu, že se to srovná s věkem a jestli nemá kam jít, tak to musíš vydržet, protože jste asi jediní, kdo to s ní myslí dobře a udržíte ji v nějakých mantinelech.
Ona to teď nechápe, ale jednou ti bude vděčná, uvidíš. :slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
Martinko-nejsi macecha-hold je to v té holce, nechce se přizpůsobit aji kdyby jsi se snažila sebevíc. Jestli se díváš třeba na Zoufalé manželky, tak tam byl hodně podobný případ, jako popisuješ. Holka je na konec udávala, vymýšlela si a pak byly rádi, že se jí zbavili. Je to hrozné, ale je to tak, asi v ní je kus matky a je od ní naočkovaná, tu situaci ti ale vůbec nezávidím. :frowning2:
5. únor 2010 ve 12:03  •  4 děti  • Odpověz
to nevim je to slozite lze dela naschvaly rika ze bude porad lhat a delat naschvaly aby se tata odstehoval od nas nesnasi moji nejmladsi ma problem ze tu s nami bude jeste bracha pry to stejne kluk nebude ze pry tata kluky neumi kouri ve skole na zachode chodi za klukama chova se tam jak d.... i ucitelka si na to stezovala krade mi doma je toho najednou na me moc a je to kazdy den neco
5. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
jo jo zuzi presne tak si ted pripadam jak v tech zoufalkach ale uplne stejne taky pred tatou dela chudinku a me tady pekne dusi je to divne ale fakt si tak pripadam tata ji to zatim zere a pak se hadame ale zacina na to prichazet ale je to des
5. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
Marti a kolik jí je let a tobě? Pokud teda to není tajné
5. únor 2010 ve 12:18  •  4 děti  • Odpověz
Marti: tak to ti přeji sílu, ať to zvládneš...
5. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
ji bude v dubnu trinact me bude 29
5. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Marti, tak to je hrůza, já myslela, že jí bude tak 16, ale v třinácti a už taková mrcha-promiň. A ty holka, to musí být strašné, kdyba ti šlo nějak pomoci :cry: , já si to neumím ani představit ktomuhle ještě 2svoje cácorky a do toho mimčo. Ježiši proč ten život je někdy tak složitej a tak nás zkouší? Martinko, nezbývá ti, než věřit, že se umoudří, třeba změkne po příchodu miminka, věř, že někdy se i zázraky dějí. Je to ale síla,děs. A ona třeba nemá babičku?
5. únor 2010 ve 12:23  •  4 děti  • Odpověz
ja se boji ji tady nechat s malou aby ji neco neudelala porad rika moji starsi holce jak ji nenavidi malou ted mi ukradla penize a hrozne lze mimino doma nechce pry se nevyspi kdyz tady bude porad rvat je mi to lito protoze si neuvedomuje co pro ni clovek dela nejradeji by aby byla jen s tatou ktery je porad v praci a doma neni takze by si mohla delat co chce a ja nechapu proc zrovna ja mam takovou smulu kdyz jsem takovy ten blb ktery pomuze a pomaha a dela pro kazdeho maximum babicku ma od mamky ale ta je na tom stejne jako mama mysli po mozkove strance bydli s jeji mamou v aute je hrozne jednoducha a manzel se s rodici nebavi jen se rozciluju a pak me hrozne boli bricho budi me to i v noci fakt vam zavidim me totiz tohle hrozne rujnuje ted jeste nedostala menstruaci tak se jen modlim aby nebyla tak pitoma :confounded:
5. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
Marti, moc me to mrzi a doufam, ze se ta holka probere z te jeji "euforie", pac si myslim, ze tohle neni v tobe!!! Ja jsem taky takova pitoma, vsem pomaham jak muzu. Nekdy mi manzel rika, ze az moc koukam na druhe. Snad pritel (nebo manzel nevim?) pochopi, ze to neni v tobe, ona pravda drive nebo pozdeji prijde na povrch..... Drz se a hodne sil. Nevim, co mam poradit, tohle jsem naprimo nikdy nezazila. Ikdyz muj bracha ano. Jeho dcera prisla v 17ti zbouchnuta (jeste ji ani nebylo!), tak to tenkrat bylo rosando........ no rekla bych, ze z toho musi odrust, ale unest to?!?
5. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Tak to je fakt husťoučký, co tu dočítám, vůbec si nedokážu takovou životní situaci představit, brrr, člověk si řeší svoje velký "maličkosti" a vůbec nemá představu, co zatím prožívají ostatní. Hrůza, že tatínek nemá čas to řešit a dávno holku nesrovnal, no jo, ale těžko říct jak by na to vůbec reagovala, jestli by pak nebylo ještě hůř. Holka je každopádně zralá na psychologa, to přinejmenším, je to těžké soudit, s takovým zázemím, jaké jsi popsala, že jí poskytla matka, asi stěží měla šanci dorůst v něco jiného, ale myslím, že v tomto věku, není ještě nic ztraceno. Moc přeji, ať se brzy situace vylepší :wink:
5. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
No ja uplne vidim svoji neter, jak ma ty nevinoucky ocicka u nas a jak je ji hrozne spatne. Pak prijede tatinek skoci ji kolem krku a je ji prd..... Bych ji roztrhla jako hada!!!
5. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Zuzi, to jsi napsala moc hezky, je to fakt malý zázrak, když si patner, takhle krásně sedne s dětmi z předešlého vztahu. Já to štěstí neměla s partnerem mé mámy a dodnes z toho nesu následky :unamused:
5. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
no holky on tatinek nevidi nebo nechce videt jaka je rika ze si na ni neco dokazuji ze je mala a ja jsem tyran ona to umi dela ze sebe pred nim chudinku slibuje a place atd ale na me to nezkousi protoze vi ze to na me neplati jinak moje segra byla poprve tehotna ve 14 letech to sla na potrat pak otehotnela znovu a mala se ji narodila jeste v patnacti ale ted uz holce 20let jinak kdyz byslela s mamkou jeste v byte tak u ni v pokojicku spali taky tri 18ti leti kluci ona tam chodila v podpatkach a minisatech zmalovana kdyz jsem tam prisla jednou myslela jsem ze me klepne ted se maluje na chodbe v baraku a nez jde domu ze skoly tak se odmaluje ja musim s ni na gyndu aby ji prohlidli ma hrozne vytoky a půjcovala si dcery kalhotky a ta to dostala taky takze tady mam veselo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
rintintyna to mas pravdu protoze ja mela taky nevlastniho otce a byla to hruza diky bohu ze jsi klukum nasla takoveho tatku :wink:
5. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
spatne jsem to napsala diky bohu ze zuzka nasla takoveho tatku klukum
5. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
Marti, tak to ti nezavidim...... Pujcovala si spodni pradlo tvoji dcery????? Jezisi..... Naber je do auta (mestske, za ruku...) a sup s nima na gyndu.......
5. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
holky to by vas kleplo kdyz jsem manzovi rikala ze kouri na zachode ve skole ve 12 letech tak ji jen rekl nekur neni to zdrave a tim cela konverzace skoncila tak jakokdyz lze rekne ji uz nelzi nebo nedelej to a ona na to presne hraje nejradeji bych ho zabila za to
5. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
jo jo půjcovala myslela jsem ze me klepne uz jsem sehnala detskou gyndu pristi tyden tam s nima zajdu hlavne to mela dostat 23 ledna a porad nic tak cekam a cekam
5. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ja si myslim, ze tvuj manzel to nevidi a kdyz uz neco zjisti, tak na to rezignuje. Ja byt tebou, tak o ni asi prerazim koste a musela by makat jako sroub a manzel by mel zrejme "nuz" na krku. Bud jeho dcera se mnou, ale bude ctit nase pravidla, nebo jeho dcera beze me.......... Ja vim, lehce se mi to tu pise, hur se potom kona v te danne situaci.......sama to moc dobre vim!!
5. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
ahojky holky, akorat jsem dorazila z nakupu :slight_smile: a jen jsem nakoukla do mathercare a uz ma zase prdis dalsi backurky :grinning: :grinning:

jinak jsem si precetla co se tady resi, martinka vubec ti nezavidim tvoji situaci a byt tebou tak si poradne o tom promluvim s manzelem
5. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
no ja spis premyslim bud ona nebo malej ze bych mu dala nuz na krk takhle je to hrozne ale jina moznost asi neni takhle to proste fungovat nebude ja jsem na prasek ona s toho ma srandu a terka si bere priklad z ni je to hrozna starost a kdyz to vyzni fakt hnusne bude muset odejit ja se snazila ale ona se snazit nechce chce nas rozdelit vidim jak je nastvana kdyz nas vidi v pohode minule praskla s dveřmi od koupelny kdyz nas videla lezet v obeti
5. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Martinko, tohle vazne nejde... Mas pred porodem a mela by si byt v klidu. Promluv si s manzelem, preci tohle uz musi videt??? O tom vytoku vi? O te zpozdene MS take? At si dojde promluvit i s ucitelkou o tom koureni!! Nekdo mu musi otevrit oci a te male nastavit pravidla VASE ne JEJI!!! A pokud je nedodrzi, tak bych ji pohrozila nejakym napravnym zarizenim. Jestli ma problemy ve skole takovehleho razu, tak vam to sami navrhnou. Pak neni problem se sejit s tridni a poradit se, co a jak..... Bohuzel musis resit situaci, kterou by mela resit jeji matka, ale preci si nebude jedno z deti delat, co chce a po tech dalsich nebudete chtit disciplinu, to se vam zakonite zbouri i ty dalsi.......
5. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
Marti, teď to asi nevyzní moc dobře, ale co ji třeba dát na chvíli do nějakého pasťáku, domova, nebo tak, kde by ji trochu srovnali, nebo by si tam konečně uvědomila co má u Vás. Takhle přece nejde žít donekonečna. A s tím menzes, no proboha to už je doba.
:frowning2: Já teda taky nemám na růžích ustláno, málem jsem se několikrát zhroutila, můj bývalej si na mě vzal leasingy, opravoval na mě svá auta a mě jen chodí faktury. Už jsem zaplatila 300tis a to nevím, co mě ještě čeká. Rok se s ním soudím, chodím po policajtech a stále se nic neděje, bojím se exekutorů, toho co zase na mě ušije. Díky němu budu až do konce života splácet půjčky, které jsem si díky jeho podvodům musela vzít :frowning2:
Ale teď si říkám, co je to proti tomu, co prožíváš ty. Přišla jsem a příjdu o spoustu peněz, ale žít v něčem takovém jako ty, to je snad o hodně horší.
5. únor 2010 ve 13:34  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.