• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Taky bych se asi bála, že něco udělá miminku, nevíš co se může v takovém mozečku 13leté slečny zrodit, přeci jenom to bude brát, jako vetřelce do své rodiny a taťka musí přeci milovat jen ji. Víš, jak to myslím....
5. únor 2010 ve 13:38  •  4 děti  • Odpověz
Prave o tom jsem psala o Napravnem zarizeni pro mladistve - pastak. Verte, ze jsem zazila kluka predtim nez tam sel a potom, co se vratil........ Byl jako milius!! Kdyz pak spoluzakum a nam vypravel, co tam prozival........no holcicka by asi koukala....

Zuzko, na ruzich ustlano nemame nikdo. Vsichni mame sve starosti, ale kdyz se pak dozvime o tech druhych, tak si rikame, ze ten nas zivot je ponekud snesitelnejsi.... Kazdy nemuze mit vsechno..... I ty to nemas lehke!! Ale zase rodinne zazemi, je rodinne zazemi, co ti budu vypravet.....

Muj tchan ma zase syndrom prazdneho hnizda a ver mi, ze to opravdu neni lehke. Manzel kolikrat sili a ja, kdyz to ted vidim, tak si rikam, ze jestli tohle jednou potka nas, tak potes koste!! O zvladani situace po smrti ditete o tom tady radeji ani nemluvim......

Ale at je problem jakykoliv musi se predevsim resit a pokud to nejde po dobrem, musi to jit po zlem.... tot muj nazor.
5. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
za ucitelkou uz byl rikala ze propada neuci se nedela ukoly nezajima ji latka ceka az je prestavka a leti za klukama do 8 a 9 tridy tam ji sedi na kline atd ze se chova na svuj vek moc dospele rikala mu ze lze a je sla na ostatni det ze jim dela naschvaly atd jinak nic nenavrhovala manzel ji vysvetlil situaci jinak jsem ji rekla ze půjde do decaku jestli neprestane ale nic se nezmenilo kdyz mi ukradla penize tak jsem dokonce rvala at si vezme tasku ze jde do decaku ale taky nic porad pri starem o vytoku vi i o te ms delali jsme ji test asi pred tydnem byl cisty rikal at s ni zajdu ze neveri ze je panna za koureni ve skole jeste nic neni to jsem se dozvedela nahodou ze tam kouri ted donesla jen dutku za zapirani zakovske knizky a za lhani mazel ji brani ze za to nemuze jaka je a ze se srovna ze nema cenu na ni byt zlý ze by to mohlo byt jeste horsi ona treba vi ze nesmi jist v posteli koupila jsem jim patro a ona vzdycky sni susenku a papirky a drobky mi hodi ze zhora na zem a tam mi to necha a vi ze me to rozciluje a porad to dela ale to jsou fakt jen malickosti tohle umí to lip
5. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
Martinko, jeste jednu radu. Tyhle veci s papirky a pod. bych si normalne fotila a neuklizela to.... at to manzel vidi.... Je mozna pravda, ze za to nemuze, ze v tom vyrustala, ale musi chtit a vazit si blahobytu. Rekla bych ji, ze ty ukradene penize uz je prestupek a za mladistvou delikvenci muze do pastaku. Jestli chces, najdu nekde videa, jak se zije detem v pastaku, aby si ji to mohla pustit.... (snad neco takoveho na webu bude, pac ve skole tohle je)
5. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
moje mamka rikala to same dat ji do pastaku aby si uvědomila co tady ma kdyz si toho nevazi zuzi to te lituji to bych ho asi pretrhla jak hada to musi byt hrozne jeste kdyz mu nedojde ze se mu staras o syny a misto toho aby ti pomahal tak ti dela tohle chlapi jsou fakt smejdi
ani co to je za syndrom asi jsem hloupa ale jeste jsem to neslysela
5. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
5. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
http://www.mineralfit.cz/rodina-clanek/syndrom-prazdneho-hnizda-198/

Tady je syndrom prazdneho hnizda.......
U nas to ma manzelovo tatka. Kdyz neprijedeme k nim na jeden den z vikendu, musi on sem a minimalne na dva dny (pac je blbe spojeni vlakem k nim) a to pak ma manzel "peklo" neustale je mu za prdeli a kdyz jde manzel na zachod tak uz slysim:"Honzo, kde jsi?" Se nemuze zprominutim ani vysrat....... Pocita nam vikendy, kdy k nim neprijedem a on neni tady. Neustale vola, jen proto, aby zjistil jestli je u na snih bilej jako u nich, zda se Honza (manzel) diva na stejnej fotbal jako on atd. Horko ho poleva jen tim, kdyz mu reknu, ze nevim jak dlouho jeste vydrzim k nim jezdit, kdyz mam skoro mesic a neco do porodu a po porodu, ze nevim jak to bude. To uz si domlouva navstevy, ale ja jsem mu jasne rekla, ze kolem neho skakat nebudu, az bude malej na svete. Jako kolem tchana. On je jeste ted po mozkove prihode a neni to uplne koser. Zustalo to v urcitem stadiu, kdy si rikam, ze tchyne s nim musi mit svatou trpelivost. Je fakt, ze mozkovou prihodu ma diky smrti maleho..... Predtim ten syndrom byl trochu snesitelnejsi, ted je to katastrofa!!!
5. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
ahoj holky, jsem po kontrole. Vše ok, Toňas je už správně natočenej k porodu, já jsem totál zašpuntovaná, čípek dlouhej, takže se ve mě nic neděje. Jen tlak zase vysokej 145/95, jestli bude pořád stoupat, tak se asi nevyhnu císaři.
Jdu si vás dočíst.
5. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Zabko, ten tlak neni ok :frowning2:
5. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Nicmene, Marti, ten syndrom u naseho dedy je banalita oproti tomu, co prozivas ty..... Chce to vazne resit.
5. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
ani to by nebylo spatne ji to ukazat dekuji
5. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
jo to vypada dobre hend ji k tomu pak nazenu
5. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Marti-já to asi napsala blbě-bývalej, jako přítel, né otec dětí. I když s tím Ex mám taky co chvíli soudy a krušné chvilky, ale v porovnání s bývalým je to pohoda. :cry:
5. únor 2010 ve 14:11  •  4 děti  • Odpověz
ani to vam fakt nezavidim to je taky asi pekne tezke s timhle stavem zit nedokazu si to predstavit to asi bude az se malej narodi to tam dedu budete mit porad kdyz vy k nemu jezdit nebudete
5. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
ale i tak zuzko je to hnus ze muze neco takoveho udelat zensky to je fakt ubozak ale bozi mlýny melou aspon ja tomu verim
5. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ani a nevíš při jak vysokém tlaku dělají císaře? Prý mám už hraniční, ale ještě to jde.
Zuzko, hezky jsi to napsala o svém chlapovi.
Marti a Zuzi - nemáte to jednoduché, v rychlosti jsem prolítla, co píšete.
5. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
Zabko, to nevim :frowning2:

Marti, no jsme od tchanovcu 60 km, byt nekde vedle, tak tu mame dedu co hodinu..... Nicmene moje mamka neslysi nic jineho nez, jak se moc dobre ma, ze nas tu ma vsechny a oni maji prazdnej barak...... Ale jak rikam ja, v zivote neni nic, co by se uz jednou nestalo a nedalo se resit. Jako at si klidne prijede, ale tady musi byt samostatnej a kdyz se mi neco nelibi, tak to reknu, stejne tak jemu, tak i komukoliv jinemu.... Ale je to neprijemne.

Holky, mizim se psem :slight_smile:

Jeste, Marti, ten film by se urcite dostal nekde ve videopujcovne, pustila bych ji ho at to vidi v realu!!! A pak bych se ji zeptala, jestli tak chce dopadnout....
5. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
zabko cetla jsem ze jedny zensky delali cisrae ve 38tt kdyz mela tlak 140/90 tak nevim asi te budou hlidat a kdyz stoupne tak by ti ho udelali
5. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
Marti asi jo. Já jsem to teď hledala na netu a je to různé, asi záleží, jaké obtíže se k tomu přidají. Já naštěstí zatím žádné nemám. Uvidím příští pátek, co mi řeknou v porodnici.
5. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
5. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
marti byt tebou tak v prvni rade s ni jdu k detskemu psychologovi, nez ji neustale strasit pastakem, filmama atd. hlavne tvuj manzel by to mel resit kdyz je to jeho dcera, podle toho ze pises ze je dcera u vas a ne u sva matky, tak soudim ze matka na ni "kasle" takze vse by mel vzit do rukou hlavne tvuj drahy, holka je ted v puberte a podle me potrebuje nejvic pochopeni, podle me se tak chova protoze nemela lehke detstvi, jak jsem psala hlavne manzel by mel byt ten kdo by ji mel pomoci, je to jeji otec

Urcite se jeji chovani odviji od jejiho zachazeni v detstvi, myslim ze psycholog by ji mohl pomoc a nebo vam dat alespon radu.
5. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
ja musim jit pro malou do skolky a nejak se mi nikam nechce :frowning2:
5. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
Ani zkusím,díky za odkaz, ani nevím, že na koňovi takovouhle babičku máme :slight_smile:.
5. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
zabko oni davaji nejake leky a pokud nejsou jine problemy tak to nechavaji pokud to neohrozuje miminko
5. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Hajdus, ja tedy nevim jakou mas zkusenost s psychologem ty tady v ceske republice, ale kdyz jsem potrebovala psychologickou pomoc ja a muj manzel (minimalne), tak nam nebyla poskytnuta a kdyz jsem pak schanela psycholozku, tak mela cas az za mesic!!!! A nevic nebyla specializovana na peci o rodice, ktere ztratili dite, ale na manzelskou poradnu. Nejblize od nas je specializovana v Praze, coz je 120 km. Takze ja bych to zkusila cestou vlastni a to realnymi filmy, pak pedagogicko-psychologickou poradnou a pak bych resila pastak nebo detsky domov...... Navic u psycholozky ji akorat zkusi domluvit, ale nezaruci ti, ze se tak bude chovat. Pokud by byla nezvladatelna, poslou ji na psychiatrii a tam ji daji utlumovaci leky....... Ver mi, neco o tom vim.....
5. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
Zabko, jj mame a je moc hodna :wink:
5. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
Marti, teď jsem dočetla, to jsem si nemyslela, že je to taková hrůza. To už holčička fakt přehání, je nějaká předčasně vyspělá na 13 let. Nezávidím a těžko se radí.
Mojí kamarádce toto dělala v pubertě její vlastní dcera, musela jí tajně dávat antikoncepci, protože se tahala s klukama od 14 let. Kradla, prodávala jí šperky, telefony, chodila si tajně k babičce pro peníze s tím, že jí mamka nedá ani na obědy ve škole. Nedodělala ani učňák, ale teď ve 20 letech se vdala a má svoje díltě a je jak vyměněná. Jenom aby jí to vydrželo, zatím se drží už druhý rok. Ta moje kamarádka byla taky těhotná, když tak vyváděla a pěkně si to užila, někdy byla fakt na prášky.
5. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
Ani, na které diskusi je ta babička. Kde to mám hledat na Koníkovi???
5. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
jakel tady:http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=27413&vGroupOffset=0&=&vOffset=4590#end
5. únor 2010 v 16:54  •  1 dítě  • Odpověz
jakelin, tak doorka me predbehla :slight_smile:
5. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.