• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
ani: tak to ja to tak nastesti nemam...na vlozkach do podprsenky sice neco je, ale uplne v poho...a v noci vydrzim...odstrikavam nezh jdu spat a potom v 7 rano...a v poho :slight_smile: a dekujeme...mame z malinkyho princatka radost :slight_smile:
5. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
já jsem na to zvyklá, nižší tlak mám i normálně netěhu...
čajíky teď piju těhotenské a dnes jsem si dala první maliníkový, kafe nepiju ani normálně, to si dám tak jednou za čtvrt roku nescu nebo lattíčko, ale to už fakt musím mít chuť a tvrdé taky normálně nepiju, max. červené víno, ale teď v těhu jsem si dala vínko asi 3x, vždy na narozeninách tak 2 decky a ještě trochu zředěné kofčou, ale že by se mi tlak po tom zvedl, to tedy moc nevím...... :unamused:
5. únor 2010 v 19:08  •  3 děti  • Odpověz
Marti, uprimne, ja bych tohle nevydrzela. Mel by vymenenou fabku a bylo by.....
5. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
marti: ja to mela s byvalym tak, ze jsem s nim byla i v dobe, kdy jsem ho uzh nemilovala, strasne jsem se bala, ze to bez nej nezvladnu financne, ze prestane platit vsechny ty pujcky ktery si na me vzal...a potom jsem si proste jednoho krasnyho dne rekla a dost a sbalila jsem se a sla....zacal mi strasne vyhrozovat a ja nevim co vsechno, ale dobrej pravnik dokaze temer divy....hlavne si to clovek musi sam urovnat v hlave....a taky potrebuje poradnej kus odvahy...
5. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
ja si to s tebou vymenim a tlak se ti zvedne hned :grinning: :grinning:
ja jsem zacala pit to caro bez kofeinu a je to dobry jinak normalni kafco taky nepiju jen nesco
jinak ja kdyz kojila tak jsem to taky mela vsude teklo mi to samo a porad bylo to desny a ty prsa :grinning: a pak spadly a mela jsem je zas jak 17ka :grinning:
5. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
Taky velká gratulace k pokrokům Štěpánka :slight_smile: je to malej šikulka
Tak jsem dočetla a nestačim zírat a koukám,že všude je vážně něco... :unamused:
jinak mě dneska bolí absolutně celej podvozek.Nejdřív mě čapla kříž a teď už vážně celej spodek a měsíc ještě před náma.Chjo :confounded:
Zuzi,aby ti dvojky nakonec nevyvolávali kvůli přenášení :slight_smile:
Maji,jo co ta zkouška?Asi někde bujaře oslavuješ,že tu už dávno nejsi :grinning:
5. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
sluni to chapu a hlavne vsichni chlapi umi vyhrozovat a rikat ty to nezvladnes sama atd a pritom kdyz to ma opravdu clovek srovnany v hlavicce tak zvladne vsechno a zensky jsou silný a dokazou toho vic nez chlapi
ani to zas nechci jinak nam to klape a do te doby jsme měli pohodovy vztah jasne ze jsou problemy financni nebo tak ale nic hrozneho tak to zas nechci ukoncit kdyz cekame druhe dite ktere chtel je to tezke a slozite ale takhle zavrit dvere nechci ne jemu
5. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
Luci,četla jsem o maliníku,že je močopudnej,tak třeba ti pomůže na ty otoky...
5. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
ani on ma pocit ze za to muze on ze od nich pred deviti lety odesel kvuli me takze si to nepripousti ale ono na to dojde az se mu jednou predvede v plne krase
5. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
Tak já napsala takovej článek a vše se mi smazalo-
5. únor 2010 v 19:27  •  4 děti  • Odpověz
Tak znova:
Sluni, ani jsem netušila, jak jsme si blízko, já potom s ním byla už taky proto aby platil svý dluhy a jednoho dne řekla dost! Budeme se muset někdy setkat a vše probrat, budu ráda, když mi poradíš, já doteď bojuji, ale sama, obhajuji se taky sama, ale už na to nemám síly, pokud mi poradíš nějakého právníka, budu ti vděčná.
Jinak Štěpulka je pašák a za chvíli ho budete mít doma.
5. únor 2010 v 19:30  •  4 děti  • Odpověz
zuzzie, to by bylo fajn, nosím ponožky s tou nejpovolenější gumičkou a stejně mám pořád zařezaný rýhy. své kotníky jsem naposledy viděla tak 3 měsíce zpátky a lýtka s kotníky mám teď takový pevný, vysvalovaný, akorát tedy dost tlustý :grinning:
5. únor 2010 v 19:30  •  3 děti  • Odpověz
lucisa, taky trpim na otoky. V noci spim s nohama hore (mame polohovaci rost), tak rano je to trochu lepsi, ale pak maraton v kuchyni a je to tu znovu..... A nohy, tak ty jsou vazne vymakany, ale to mame asi kazda, kdyz nosime takovej batuzek pred sebou:grinning:
5. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
Zdravím navečer! Teď jsem ty dva dny, co jsem nestíhala, jen tak rychle prolítla, tak snad jsem nepřehlídla něco extra důležitýho.

Maji, držím pěsti, ať se mimčo ještě otočí, aby nehrozil ten císař.

Rintin, koukám, že máme stejný povolání. Já dělám taky na mzdovce. :sweat_smile:

Co se týká dodání RL zaměstnavateli, ať si ho vezme tatínek do svý práce taky kvůli daňové slevě na dítě. Maminky většinou příjem nemají, takže pak nemají ani nárok na slevu. Je škoda to nechat plavat, tak ať si tu možnost uplatní aspoň tatínci. :wink:

Marti, to jsi mladší než já. Mně bude v březnu 31 a nedokážu si představit, že už teď bych měla tak velikou holku. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když moje ségra, která je o 8 let starší než já už má skoro 18letýho kluka a skoro 16letou holku.
5. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
Holky, tak ja se loucim.........zitra dorazim az vecer.... povinna navsteva u tchanovcu :slight_smile:
5. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
Dočetla jsem tentokrát poctivě, předtím jsem nějak nestíhala.
Je to asi pravda, že je všude něco.
Holky s těma dluhama, to vás obdivuju a je to od těch chlapů nezodpovědné. Já si to ani neumím představit, že bych měla za někoho něco platit. Já bych toho chlapa asi musela zastřellt.

Sluni, gratulujeme k pokrokům malého, teď tam s ním můžete být i dýl, když není na JIP???
5. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Lucis, tak to bude holka jako cumel. Prý se to dá poznat podle toho na kterou stranu mimís kope a holky prý kopou doprava a kluci naopak. Je to nějaká babská pověra, ale hodně lidem už to vyšlo. :grinning:
Já si to už z předešlých těhu nepamatuju, ale malý kope na levé straně.
5. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
jakelina tak asi na tom neco bude me taky malej kope na levo to by me nenapadlo jeste jsem to ani neslysela :dizzy_face:
vero me by taky nenapadlo ze budu mit tolik deti :grinning:
5. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
sluni to je super, ze malej uz neni na jipce, uz vis alespon priblizne kdy by ho mohli pustit domu?

jakel me malej kope jen vpravo tak doufam ze me u porodu neprekvapi holcicka :wink:
5. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
jakel, tak tuhle babskou pověru jsem neslyšela, ale řeknu ti, že jsem tady před chvíli na fóru našla tabulku s čínským kalendářem, která je prý šíleně stará (viděla jsem jich na netu více, ale tahle bere v úvahu lunární věk matky podle čínského kalendáře, ne našeho) a podle tohohle jsem hned zkoušela všechny příbuzné kolem dokola a u všech to sedí. Sedí to i u mě na holky a u třetího mi taky vyšla holka, tak bych se nedivila. Nelka s taťkou budou mít radost, Aninka bude trošku zklamaná, ale možná, že ani to ne, ale asi začnu vybírat sázky, protože zatím mi všichni kolem tipují kluka, tak si něco vydělám :grinning:

Dokonce jsem dnes potkala naši pediatričku a ona hned, jak to, že jsem ještě vcelku, že jsem to teď někdy měla mít, tak ji říkám, že ještě 6 týdnů a ona na mě, že se mi to břicho nějak zmenšuje (ale měla jsem bundu). ale co je zvláštní, že není první člověk, který si myslí, že jsem míň nafouklá než u holek, proto možná tipují chlapečka.
A to jsem prosím přibrala už 15 kg, včera potvrzené na poradně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 21:23  •  3 děti  • Odpověz
holky, tady je ten link, zkuste si to porovnat s vaším mimčem a dětmi a napiště, jestli to sedí, nebo na kolik procent, ať vím, jestli je tam ta úspěšnost předpovědi velká nebo menší, ju? díky

http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/cinskykalendar_tab.jpg
5. únor 2010 ve 21:24  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Jsem tu zase snad týden nebyla, nějak net vůbec nestíhám, pořád někde přes den poletujeme a večer chodí Čenda docela dlouho spát a to už pak taky padám na pusu.

Tak ještě někdo krom Sluni porodil????? Jinak gratuluju k Štěpánkovým pokrokům, jukla jsem do albíčka, je krásnej :dizzy_face:
Koukám, že Zuzka zázračně pořád drží, to je dobře :slight_smile:

Čenda dneska spí už od půl osmé, jindy bych jásala, jenže on začal od pěti od večera zvracet, celkem blinkal 5x a v půl osmé padnul. Už po spaní nechtěl nic jíst a když jsme jeli od babičky, tak v autě, že ho bolí břiško, ale nějak jsem to nebrala, pač si umí slušně vymýšlet. No jsem zvědavá, jak to bude dál, jestli to je nějaká střevní viróza či jen z jídla (ale jedal jsem to co on a já jsem v pohodě, zatím). Manža zítra jede na celej den do Rakouska na lyže, tak doufám, že zítra nezačnu zvracet já :stuck_out_tongue_closed_eyes: Před chvilkou se vbudil, nabumbal trošku hořkého čaje a už to zase letělo ven, ach jo :pensive:

Včera jsme byli v Praze, stavovala jsem se v práci vyřídit přestup na MD a pak ještě po návštěvách u kamarádek s dětma..
Když jsme tam jeli, tak jsme potkali ošklivou bouračku, hned kousek za Táborem, čelní srážka felicie s fabii, akorát nás to tam zablokovalo, jak dojeli další sanitky a hasiči, naštěstí jsme nic neviděli, zraněný už ošetřovali v sanitkách, nás nakonec nechali projet, potřebovali prostor pro přistání vrtulníku, za náma už to zavřeli. Předcházelo tomu to, že se Čenda poblindil v autě, zaskočilo mu jabko, tak jsme stavěli a čistili ho, to bylo tak 5 minut zdržení. Úplně mě mrazilo při představě, že jsme byli v tom místě nehody o těch 5 minut dřív, že jsme tam mohli skončit my v té bouračce :pensive: No a pak Martin na netu vyčet, že tam byli 2 mrtvý a denska jsme se dozvěděli, že jeden ten mrtvej byl náš zedník, co nám dělal plno prací na domečku a řidič je druhej zedník, náš soused přes plot a pro toho letěl ten vrtulník. Úplně mi je z toho blbě :pensive:

Jinak u mě zatím vše ok, co se týká těhu, na kontrolu jdu až za týden. Občas mi břicho tvrdne, ale není to tak často, zatím zvládám pořád moje tempo v bazénu, sice jsem si ubrala 1/4 km, ale i tak jsme hrdá na ten kilák a čtvrt co uplavu, už jsem zase ve stádiu, že na mě všichni blbě čumí, když vylezu s tím pupkem z vody, ale je mi to šumák. Ještě chodím na těhu cvíčo a pak s Čendou na jeho plavčo a cvíčo, občas je to už náročný, ale nevzdávám to, doma sedět moc neumím :grinning:

Jdu Vás trošku dočíst, i když je to nadlidskej výkon, děsně krafete :grinning:
5. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
Luci: mě to sedělo u Čendy a teď zase vychází kluk, což mám potvrzené od Dr. :wink:
5. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
fakt, niki? tak to je super, myslím to pohlaví.

ta bouračka už ne, takové věci by těhulky a malé děti ani neměly vidět. :cry:
5. únor 2010 ve 21:39  •  3 děti  • Odpověz
Tak já potvrzuju,že u mě to taky sedí na všechny těhu.
Máš na mysli tu bouračku u Miličína?Já to viděla ve zpravách.A to nedavno byli u Olbramovic taky 2 smrťáky.Hrůza...
5. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
A Tobě vychází teď holka nebo kluk?
5. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
holky vy my teda davate :wink: ted jsem na vazkach podle toho kopani a i podle kalendare mi vychazi holka, ale na utz mi 2x potvrdili kluka (pokazde jinde, jednou v cr a jednou v uk) tak jsem na to zvedava, bud to na me nefunguje a nebo budeme mit holcicku :grinning: me by to bylo celkem jedno, skoro vsechno mame lazene do bezova a jen par klucicich veci mam

nikitka je super ze se takhle udrzujes fit, ono to chce ja jsem take hodne aktivni a nebyt pupku a 22kg nahore tak ani o svem tehu nevim :slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Tak kopání bych moc neřešila,protože mě doteď mrňous kope všude.Hlavičku má pořád dole a rotuje dokola kolem svy osy :slight_smile: nebo jak bych to popsala,takže já mám boule a kopance všude vlevo vpravo.Dokonce i zespoda kyčlí ale to mě spíš boxuje ručičkama :wink:
5. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
jj, bylo to u Miličína :pensive:

s tím kopáním je to jak? Já Mě prďous zásadně kope vpravo pod žebrama, stejně jak Čenda :grinning:
5. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
vpravo to vypada pry na holku, vis co cekas nikit?
5. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.