• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
niki, jakel psala, že podle nějaké babské pověry kopou holky vpravo a kluci vlevo. mě teda kope vpravo, takže holka a podle kalendáře holka taky. tak jsem zvědavá, co vytlačím na sále, to bude překvápko pro všechny.....
ale teď jak píšu o holčičce, tak mě prtě kope jak šalené, tak je to možná souhlas..... :grinning:
5. únor 2010 ve 22:04  •  3 děti  • Odpověz
hajdus, ono je to jedno i s oblečením, jen jestli jste se doma aspoň bavili, jak by se příp. jmenovala holčička.
vím, že jsi psala, že u vás na to máte ještě 3 měsíce po porodu, ale aby to nebyla holčička greenová (jak originální, jásala phoebe :grinning: ), než se dohodnetem taky by si na to mohla zvyknout :grinning:
5. únor 2010 ve 22:07  •  3 děti  • Odpověz
5. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
Holky, dnes se loučím, jdu si lehnout, zítra pa :wink: !

A zkuste ten link z předchozí strany, jestli vám vychází pohlaví u dětí... díky.....
5. únor 2010 ve 22:15  •  3 děti  • Odpověz
v tom případě je Čenda holka...nemá k tomu daleko, pořád mluví o sobě v ženském rodě :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
lucisa to me pobavilo :grinning: my uz mame o jmenech jasno hned od zacatku holka nicol a kluk daniel, takze by to u nas problem nebyl, ja si prala strasne moc holcicku a kdyz mi rekli ze cekam kluka tak jsem z toho moc po pravde odvazana nebyla, ale uz jsem si zvykla a ted by mi zase chvilku trvalo zvyknout si na to ze to je holka :wink:

nevite co je s flapi? uz dlouho se tu neukazala
5. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
lucisa: tak na mě ta tabulka nesedí. A nebo budu překvapená :grinning:
5. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz
Holky, tak mě kope doprava a všichni doktoři říkaj že je to kluk..tak nevím...ale já toho pindíka viděla taky... :confused: :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz
já taky viděla piňdíka a kope vpravo Zuzi :wink:

Jdu si lehnout, kdo ví jaká bude noc a zítra den. Manža jede ráno do Rakouska na ty lyže, tak to bude opět jen na mě, ach jo :pensive:
5. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz
autor
dobre ranko, od pul ctvrte sedim nad ucenim... :stuck_out_tongue_closed_eyes: vcera me vyrazila, tak za tyden posledni pokus :frowning2: dneska jdu na 9 na dalsi, tak jeste drzte palecky, ju? :slight_smile:
doctu vas az zitra nebo v pondeli az budeme konecne doma...jak ja se tam uz tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 v 07:26  • Odpověz
dobre ranko, maji drzim vsechny 4! :wink: hodne stesti!!!
6. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
Dobré ránko!

Jak, to jsi mě potěšila s tím kopáním. Já cítím kopance furt napravo. U Kačenky jsem to měla to samý. Tak že by to byla opravdu holčička? :sweat_smile: A mně dneska z Rodiny přišlo, že termín mám za 29 dní.

Lucis, mně teda čínský kalendář nevyšel. A v rodině to vychází tak 50 na 50.
6. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Maji, tak ať to dneska vyjde. :wink:
6. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno. Tak mně prcek nekope, jen se tam převaluje a boule se těhují po celém břichu :grinning:
6. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Lucis mě ten čínský taky nevyšel, měla bych teď mít holku a je to na 100 % kluk a ještě jeden kluk měl být holka. Jsou to asi jenom pověry.
Dnes se mi zdálo, že v rádiu bylo ve zprávách, že Zuzka porodila chlapečky. Dokonce jsem si chvilku pamatovala i příjmení, ale do rána ho zapomněla.
6. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Aronku, mně taky moc nekope. Spíš to beru tak, kde má nožky, tak to jsou kopance (i když ve skutečnosti to je spíš velká boule na boku pod žebrama a někdy mám pocit, že mi ty nožky prorazí bok, jak moc se tam natahuje). :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kope jen občas.
6. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Holky, jaký chystáte oblečení pro mimíska na odvoz z porodnice domů? Já furt váhám, co všechno na něj navlíct. Malá se mi narodila v červnu, to bylo vedro, tak to byla pohodička. Ale v březnu je ještě relativně zima.
6. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
Vero já nachystala všeho víc a raději něco neobleču, než aby mu byla zima. U nás je to k autu tak 100 metrů od východu, tak žádná dálka a pod dekou ještě nikdo nezmrzl.
6. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
Jak, my taky pojedem autem domů, tak snad to mimčo nějak přežije. A auto snad manžel dostatečně vytopí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Já dám bodýčko dupačky kabátek a do kombinézky a ještě bude v zavince a samozřejmě čepičku :slight_smile:

Tak mě mimčo kope v pravo a v levo se mi boulí zadeček,takhle jsem to měla i u Kubíka a teď budeme mít holčičku :wink:
6. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky. Hezkou sobotu přeju. Mě teda ten čínskej kalendář taky nevyšel a to jsem na něj tak spoléhala (vycházela mi holčička) :frowning2: Ale už jsem si zvykla na myšlenku, že holt budem mít doma tři chlapy :sweat_smile: :grinning:
6. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18211923&tab=3

Tak mě podle toho pokaždé vyšli holky a mám 4kluky. :grinning:
6. únor 2010 v 11:40  •  4 děti  • Odpověz
Holky něco pro vás kdo máte Epi. :slight_smile: Ať vám to taky tak dopadne. :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=581370&vReferer=
6. únor 2010 ve 12:18  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, tak to je fakt nespolehlivé, já jsem zkoušela spoustu různých tabulek a metod a nikdy to nesedělo. Příroda si dělá co chce. :slight_smile:
Dnes se mi zdálo, že jsi nějaká celebrita a v rádiu co chvilku hlásili, že už porodilas dva chlapečky. :slight_smile:
6. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj, holky, tak ten kalendář asi není moc pravděpodobný, ale jen tak na okraj, spočítali jste si dobře svůj lunární věk v době početí? U většiny se tam přičítá rok, pokud se nenarodila v termínu od 21.1. - 19.2., vlevo je pak počátek každého nového čínského roku v letech 1955 - 2020. Tak já jen jestli jste si dobře spočítaly. No nic, mě to totiž v rodině vychází, tak jsem si myslela, že tuším třetí holčičku správně. Tak si holt počkám až do porodu :wink:

Jo a u nás šílená noc, o půl 3 nad ránem mě vzbudil prďous přesně mířenými zásahy do močáku a po cestě z wecka jsem si všimla, že se u holek svítí, jdu tam a Nelinka celá nešťastná seděla na posteli, že se jí chtělo blinkat a už to nestihla, takže celá plovoučka pod postelí poblinkaná. Vzala jsem ji k nám a pak čtvrt hoďky uklízela a větrala, bo jsem to tam málem hodila taky. A pak po 4, že se jí chce čurat, během čurání seskočila ze záchodu, že musí blinkat a sotva se vyblinkala, už zase sedala, že má asi průjem. Jak to z ní valilo, tak že chce ještě zvracet. Málem to tam se mnou švihlo, ale to už jsem budila chlopka, protože jsem se z toho smradu fakt málem vyvrátila.
No a teď tady leží jak lazar, průjem měla ještě asi 3x, ale už má v sobě 2 smecty, tak ten jsme snad zastavili, ale kromě toho taky už asi 6x zvracela a to se nám zatím moc nedaří, i když teď je nejdelší pauza, asi už hodinu je v klidu a je jí prý líp.... Tak snad to bude jen ta jednodenní střevní chřipajzna, kterou měla i Aňa před 14 dny....
6. únor 2010 ve 13:18  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

už můžeme zase hlasovat...

http://kladensky.denik.cz/miminka/miminkomesice20100205.html

pro Natálku, moc děkujem :grinning:
6. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Lucis, tak ať to brzo přejde. U nás dostat do Matese Smektu to je boj. :frowning2:
6. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
Hlas jsem poslala.
6. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ahojky :wink:
Luci: oni te´d prej dost řádí střevní virózy :confounded: Ať je pr´dolce brzy líp. Čenda naposledy blinkal devět večer, průjem neměl. Od rána popíjí černej čajík a snědl kousek rohlíku, ale je vidět, že není ve své kůži,nelítá, neřádí, celé dopoledne jsme polehávali v obýváku a teď už od 12 spí.

Jinak jsem před chvilkou dožehlila pidi věci, zatím jen 50-56, 62 ještě nemám opranou, ale i tak z toho mám dobrej pocit, když už je to nachystané v komodě :wink: Příští týden zase musím trošku pohnout, připravit postýlku, vypucovat kočár a asi začít balit tašku do porodky.

A do porodnice jsem zatím nachystala: body bez rukávů, na to bavlněný kabátek, dupačky, silnější kabátek, čepičku a pletené capáčky, deku do autosedajdy. Myslím, že by to mělo stačit. Snad už v březnu nebude taková zima :wink:
6. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Já to vím, niki, taky mi to říkali, že snad něco řádí, ale je to zvláštní, když je celkem mrazivo, ale zase ty výkyvy teplot...

aron, máš tam hlas :wink:

My jdeme za chvíli k bráchovi, má dnes narozky, ale Nelinka chce raději ležet, tak ji tady nechám chůvičku, pustíme pohádku a budeme ji chodit s manžou kontrolovat na střídačku, máme to jen přes chodbu, takže pohoda....
Večer papa
6. únor 2010 ve 14:03  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.