• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Holky, ja to znam take. Jak z byvale prace, tak z toho naseho pripadu......Opravdu bozi mlyny melou pomalu, ale jiste. Nemusime ani nikomu prat to nejhorsi (ikdyz u me jeden clovek proste do smrti bude - MUDr. Gregorova Radka - dr. ktera rodila maleho), oni se o to postaraji sami, aby na svoje cinny dojeli....
7. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Broučku to je mi líto, nestresuj se. :slight_smile:
7. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
dnes už se nestesuju, jen je to člověku líto a hlavně se bojím o zbytek kolektivu, protože ti jsou fajn a asi je nenapadlo, že mají mezi sebou někoho podobného, takže ho snad brzy odhalí
7. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Broucku, vzdyt jsi tam nebyla sama ne? Urcite drive nebo pozdeji odhali a ty se neboj, budes se mit kam vratit, za ty 3 roky, co ti musi drzet misto, to prorazi do sveta.....

Holky neda mi to: http://www.znamylekar.cz/31230/radka-gregorova/gynekolog/strakonice ale musim vam sem ten odkaz hodit....
7. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Broučku, tak se hlavně šetři, ať z toho stresu nemáš ještě nějaký problémy.
My dnes možná s manželem večer dáme dohromady postýlku a kolíbku. Ještě uvidím, jak to budem stíhat a jak bude mít manža chuť. :confused: Ještě o tom neví, zatím jsem si to naplánovala sama. :grinning: Malou necháme na noc u našich, tak bychom na to měli aspoň klid. :slight_smile:
7. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
dobre rano, broucku nestresuj se to nema cenu, hlavne uz jsi na materske a jak ani psala do prace se vracis az za 3 roky a to se toho v praci hodne zmeni

dneska ve 4h rano jsem se probudila a bolelo me strasne bricho, i ted po ranu me boli stejne jako pri menzes, vcera jsem pracovala hodne cely den :confused: tak doufam ze se mi z toho nerozjede porod :wink:

co varite dneska k obidku? potrebuji nejakou inspiraci
7. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
ani má moc "pěkná" hodnocení, se divím, že ji tam ještě mají. Jinak se chci do práce vrátit dřív než za 3 roky, chci tam částečně chodit po půl roce

holky, pouštím to za hlavu a doufám, že to nějak řekne kolegyně nenápadně nadřízenému, aby věděl, co se děje. Jinak už je to jejich boj.
7. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
hajdusko dej si teplou vanu a lehni si, musíš odpočívat, pak se to třeba uklidní
7. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Broucku, ty jsi jak ja :slight_smile: Chci pokud to bude mozne vzit od zari kurzy informatiky, ty jsou narazove a pak od dvou let zacit ucit na castecnej uvazek :slight_smile:
7. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
7. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
aron, broučku, já zažila tuhle situaci, když jsem odcházela na první mateřskou před více než 7 lety. Odcházela jsem ze super kolektivu, bohužel se v té době stalo to, že nás na mateřskou odešlo během půl roku 3 holky a další za další rok, takže se to proměnilo prakticky najednou a nová "duše" se nestihla rozkoukat, jak to chodí a jaké jsou vztahy, tak pro "jistotu" začala brojit hned.
Pak ještě nový šéf, do té doby jsme si všechny dokázaly poradit, který sežral všechnu moudrost světa a nové duše pro něj měly slabost. Výsledkem bylo, že ještě jedná kolegyně odešla na mateřskou a zbytek postupně podal výpověď, takže já jsem se vracela do nového kolektivu, který jsem znala z občasných návštěv starých kolegů, kteří ještě zbyla, na jiném odd.
Takže jsem s radostí přijala nabídku do úplně jiného odd., hlavní důvod byla možnost zkráceného úvazku kvůli dětem a druhá, že jsem od původního byla na druhém konci baráku a měla jsem teď celé dva roky klid. Žádné pomluvy za zády, žádné intriky, falešné úsměvy, jen to nejdůležitější pracovní a čau pipi...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hajdus, že by? :wink:
7. únor 2010 v 10:31  •  3 děti  • Odpověz
ani, hlasovala jsem, ale waw, natálka má odskok 150 hlasů, tak jdem do toho....
7. únor 2010 v 10:32  •  3 děti  • Odpověz
Taky jsem hlasovala,ale bude to boj
7. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Broučku,je to smutný takovýhle přetvařování ale v dnešní době bohužel mooooc častý.Ale když to vidělo víc lidí,tak se to tam určitě roznese...a třeba i do toho půl roku vyřeší.
Tak jsem si asi z bazénu přitáhla pěkný nachlazení a neni mi nic moc :unamused: ,tak to jdu vyležet,protože takhle by se asi špatně rodilo :wink:
sousedka má teď za tejden termín,tak už jsem jak na trní,kdy už budu na řadě :slight_smile:
7. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
tak jsem take poslala hlas natalce

doufam ze se tam mimco jeste udrzi, termin mam az 6.3, bricho me boli ale pekne tak snad to rozdejcham, dneska hodim nozky nahoru a budu cely den koukat na telku :grinning:
7. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Zuzzi, ja mam pred sebou jeste 3 maminy od nas... Jedna ma termin 25. 2, druha nastupuje 1.3 do porodnice na vyvolani a treti ma termin 2.3 a pak jsem na rade ja .....
7. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
holky, je fakt, že dnes už měto tolik neštve, je to jejich boj, mě čekají kásné chvíle s malou
7. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Ahojte. Jdu vás dočíst. Včera jsem se tu neukázala,tak mám co dělat. :wink:
7. únor 2010 ve 14:45  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem ráda,že tu nikdo neporodil.
Muž má od pátku taky střevní chřipku,ale dnes už je to v poho.
Navečer čekáme návštěvu,tak půjdu nakoupit,proože doma nic není.
Hajdi,snad se to uklidní.
Zahlasovala jsem,ale musíme si to připomínat. Ať zase vyhrajeme :wink:
7. únor 2010 v 15:37  •  1 dítě  • Odpověz
Taky jsem odhlasovala.
Lucis jak se držíš, žádné střevní potíže???
Tady ty zimní průjmy, nebo jak se říká střevní chřipky jsou právě z těch rotavirů. Je to hnus.
Dnes jsme se byli s manželem projít a dozvěděli jsme se od známých co jsme potkali, že náš Mates měl prasečí chřipku a málem to nepřežil a takové podobné kraviny.
Ach jo, lidská blbost je nekonečná.
7. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
Jakelin, taky dobry :slight_smile:
Njn, tohle a jine "blbobosti" se taky roznasi rychle.... Kdyz malej lezel na JIRPu v Budejovicich, tak uz se tady suskalo, ze je mrtvy a my ze se rozvadime..... To prvni jim jaksi vyslo, to druhe vsak ne :wink:
7. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
nevyhoda malych mest :cry: na jedne strane se clovek uprdne a nez dojde na druhy konec tak z toho lidi udelaj ze se pos..... ja take z takoveho mestecka pochazim :angry:

holky kdo je vlastne ta natalka? to je dcera nejake vasi kamardky?
7. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
Ani, lidi jsou fakt senzacechtiví. A potom ti co roznáší největší nesmysly se zůčastněně vyptávají a diví se jako by to slyšeli poprvé.
Je mi z toho nanic.
7. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
To nemusi byt ani na konci mesta. Bydlime v panelaku a tam je 42 domacnosti a vedle stoji takovy jeste jeden a tohle mi rikala zenska z vedlejsiho baraku.... Tenkrat se hrozne divila, ze jedeme do CB za malym, kdyz uz nezije a ze tam jedeme spolecne, ji vrtalo hlavou jeste vice..... to jsou bohuzel lidi. A tohle moje tehotenstvi je opravdu ostre sledovane :grinning: a ted obzlast jak se to chyli ke konci.... Vsichni pak ocekavali, kdy zacnu tahat pupek a ted ocekavaji, kdy prijedeme s ditetem v autosedacce.... Od nekterych to beru, fakt to se mnou prozivaji a ty ostatni beru s humorem, co jineho mi zbyva.... Lidi nezmenime :slight_smile:
7. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
Jakelin, ono je to i logicke, kdyz dneska lidi poslouchaji zpravy a cekaji, co se kde senzacniho stalo.... Nikoho nezaujme, ze vyjela mestska doprava vcas a nestala se zadna nehoda, ALE ze meli zpozdeni a pak jeste diky naledi skoncil autobus v autech na parkovisti....
7. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
jakel, u nás už je všechno v poho, Nela už k večeru, jakmile ji zabral panadol, byla v poho, usnula sice až kolem 22 hoďky, ale s tím jsem počítala, vzhledem k tomu, že pospávala a odpočívala přes den, tak nebyla tak unavená.

zbytek baráku už je taky relativně v pohodě, nejhůř se z toho vzpamatováají dospěláci, děcka už jsou dnes čilé :grinning:
s holkama jsme využili tatínka doma a vzali jsme je na chvilku ven na sníh, přes týden to nestíháme, vytáhli jsme lyže a šupajdili na hráz. pak ještě na dvorku s taťkou dělali do hromady sněhu otvory, a teď jsme dorazili a holky mají tvářičky jak růžičky, vypadají obě úplně zdravě :wink:

hajdus, tak yuž jsem se ptala, čí je ta natálka příbuzná nebo známá, tak ypořád hlasuju a ani nevím, ke komu prďolka patří..... :grinning:
7. únor 2010 v 17:02  •  3 děti  • Odpověz
Holky, to vam objasni Aronek :slight_smile:
7. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
Natalka je ze zamlklinek :wink:
7. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Taky jsem hodila hlasík Natálce :slight_smile:
7. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
Ahojky kuřátka :slight_smile: ,
tak Natálka má další hlas :wink: . A jak často se může hlasovat?
7. únor 2010 v 18:50  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.