• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Dobré ránko. Byla jsem zavést auto na opravu a venku je pěkná zima.
Všem držím palečky na dnešní kontrolu. Já jdu zítra a už se těším. Svědí mě celé tělo už týden,tak doufám,že to nebudou ty játra!! To by mě mrsklo. A budou mi dělat i monitor,tak jsem na to zvědavá.Prvnička,no.
Dnes jdu v jednu hodinu na kurz kojení,tak jsem na to zvědavá.
8. únor 2010 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz
http://kladensky.denik.cz/miminka/miminkomesice20100205.html
No nevím,jestli to doženem. Někdo je tam snaživější. :angry:
8. únor 2010 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dobre ranko :slight_smile:
ja za chvilku bezim na tanecky a myslim kojeni dneska, tak zas az po obede :slight_smile: tak pekne dopoledne vsem :dizzy_face:
8. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Aronku, presne tak.... Stejne jako malinik...... Kdyz na to prijde, tak ti nevyvola porod nic, kdyz dite neni pripraveno.....

doorka, me take svedelo cele telo, delali mi jaterky a komplet krev a nasli mi akorat cholesterol..... Pak jsem zjistila, ze to mam po citrusech (pomerance, mandarinky a pomelo). V zime je vice chemicky strikaji, aby vydrzeli a holt mi to nesedi....
8. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
hezké ráno holky :slight_smile:
8. únor 2010 v 08:47  •  3 děti  • Odpověz
Taky dávám Natálce hlasy, ale nevím nevím jestli se nám to podaří dohnat :unamused:
8. únor 2010 v 08:48  •  3 děti  • Odpověz
janule, taky o tom pochybuji, uz maji naskok dva pred nami.... :frowning2: No nic, alespon se snazime.....
8. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
ani a do kdy to hlasování běží ? Hodila jsem si odkaz do záložek ať to nemusím pokaždé pracně hledat. No někdo tam hold posílá hlasy snad i přes celou noc :angry: . Tak uvidíme, třeba se nám to podaří :wink:
8. únor 2010 v 08:55  •  3 děti  • Odpověz
tak dnes a zítra musím pobalit dětské věci a ve středu je přestěhuji do nového bytu a budeme je s mamkou přebírat, prát a žehlit, taky nachystáme postýlku a přebalovák. Ještě teda nevím, kdy dojdou vymalovat, možná zítra nebo pak 17., ale to už do skříní stihneme nachystat. Moc se už těším
8. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Tak dočteno, jsem si musela jít namazat ještě jeden chleba, takových stránek jste nakecaly :grinning:
Natálce jsem taky poslala hlas, ale nevím, jestli to doženeme.
Maji pupík mám vyfocenej, jen se mi vybil foťák, tak nejde spojit s PC. Musím dobít baterky.
JInak u mě nic nového, chumelí a chumelí :unamused:
8. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
zabko tady nechumelí
8. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Dobré ráno!

Ani, díky za rady ohledně homeo. Takže já si objednám v lékárně ještě Acteu 15. S Arnicou uvidím, jak mi vydrží do porodu. Kdyžtak ji ještě přiobjednám.

Já jdu ještě něco vyžehlit a pak razím do města na ty úřady a k doktorovi. Tak zatím papa.
8. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Zabko, u nás chumelí už od rána taky.

A do alba jsem dneska hodila fotku pupíku.

Tak já jdu na to žehlení.
8. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Dobré ráno, tady taky chumelí. Chci jet autem, tak snad nepřijde nějaká kalamita a nezůstanu někde trčet. Už se mi blbě couvá a jsem taková neohrabaná. :frowning2:
8. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Dobré ráno, ráda bych se přidala. Byla jsem na jiné diskuzi - pro starší a pokročilé :slight_smile: , ale je nás málo a nějak to tam usíná.
8. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
broučku : tak ať vám to stěhování odsejpá, jsi odvaha takhle před porodem :slight_smile: . Já jsem ráda, že už mám všechno hotovo, protože jsem čím dál víc unavenější :sweat_smile:

u nás holky taky chumelí a trochu do toho i svítí sluníčko. Ať už je JARO :grinning: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ahoj jirco, jo klidně se přidej, tady se toho denně nadrbe, že pak když chvilku "chybíš" nestíháš dočítat :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 09:26  •  3 děti  • Odpověz
Ahojík holky, jdu se ohlásiti, taky jsem tu asi 3 dny nebyla, zatím vše je Ok a zítra mě čeká další KO, tak doufám že bude monitor v pořádku ať zas nemusím do nemocnice,
Michell - no teda pěkně sis užila.....
Další hlas pro Natálku, dnes budu mít čásek tak budu posílati

Jirčo ahojky - vítámě tě do klubu
8. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Jinak Jirčo koukám další zasloužilá matka - samí klucí
8. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Vero krasnej pupíček
8. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Dobré ráno holky, zdravím Vás všechny...Já mám dneska taky rozdělanou práci, jdu žehlit a chci uklízet byteček...Co zvládnu uvidím, jinak já mám kontrolu až ve středu...Tak ať všechny ty kontroly dopadnou dobře... :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Jojo, jsme na tom s jakelinou podobně :wink: , podle čínského kalendáře nám vycházela holčička, ale nejspíš to nefunguje :unamused: . Je to fuk, hlavně aby byl v pořádku.
8. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
holky jdu něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , juknu sem jak budu mít čas :wink: . Pa pa
8. únor 2010 v 09:40  •  3 děti  • Odpověz
Jirčo, my tu ještě máme Zuzku a ta až porodí, tak tě s klukama dožene.... :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
Janul, hlavně se nepředři :wink: :wink:
8. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
jirco,ať se ti u nás líbí. Dívám se,že jsi zasloužilá mamina. Moc hezké.
8. únor 2010 v 09:51  •  1 dítě  • Odpověz
Já jdu na poštu , mám tři balíčky z mimibazaru - je to mazec, 2 večery jsem k tomu sedala a zase něco utratila :sweat_smile: :sweat_smile:
8. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Aničko,no jsem zvědavá,co mi mudr řekne na to svědění. Vím,že jsi s tím byla. Já teď citrusy nejím. Jen mrkvičku. Asi 3-5 denně,ale už tak 2 měsíce. Snad by to nemělo být z toho. Ale uvidím.
8. únor 2010 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz
tak já od rána žehlím a uklízím, nevím, v té práci to možná nebylo tak špatné. Za chvilku začnu mluvit sama se sebou
8. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Vítám Jirču :slight_smile: , ahojky.
Aleni já už jsem si zakázala aukro i mimibazar. Až za nějakej čásek tam vlezu juknout na nějaký větší věcičky.
Taky uklízím,peru, převlíkla jsem postele a přerovnávám kuchyň. Máme totiš od víkendu myčku a přišla jsem o půl jedné skříňky, tak to musím nějak přeorganizovat.
Michelle teda to sis užila ve špitále, ještě, že je ti dobře a pustili tě.
8. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Jirco, vitam.....alespon dalsi mamina, co nam pripadne poradi s prckama :slight_smile:

Aronku, si zvyknes :slight_smile: Za chvili to bude same tutu nunu :grinning: Uz se na to tesim :sunglasses:
8. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.