• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Aleni, já teď už radši na MMB a podobný weby zbytečně nelezu, protože bych utratila zas šílených peněz. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám oblečků dost, tak bych zbytečně utrácela. :sunglasses:

Jirčo, vítám tě. Měla ses přidat už dřív. Teď už je to fakt za pár. :wink:

Já jsem teď pár věcí vyžehlila. Nejvíc jsem pěnila u zavinovaček. Tchýně mi donesla tři (samo s krajkama, který teda moc nemusím, ale nějaký klasický zavinky pro jistotu chci doma mít - u Kačenky se mi párkrát taky osvědčily) a žehlila jsem to díky těm krajkám snad půl hodiny. Děsný. Ještěže to nemusím prát a žehlit denně. To by mě asi trefil šlak. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Já se jdu oblíct a vyrážím do města. Objevím se tu až večer. Dřív se sem nedostanu. Zatím se opatrujte a držte se vcelku. :wink:
8. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Zabko, mycku budu mit v srpnu 2 roky a reknu ti, ze si ji doslova hyckam!! Je to fakt uleva...
8. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Vero, ja mam taky 2 klasicke zavinovacky a 2 rychlo....... Clovek nikdy nevi :slight_smile:
8. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
tak jsem si uvařila maliník a sliz z lněného semínka a jdu asi taky žehlit a s tím sněžením jsem to zakřikla, tady už taky něco poletuje
8. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Ani já až uvařím, tak ji prubnu.Se těšíííím, budu mít premiéru :wink:
8. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
myčku bych snesla, zatím dělám růčo a fakt bych si našla jinou zábavu dost lehce
8. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Bručku já si už říkala, že asi nejsi v Praze. U nás na sídlišti chumelí od rána, teď trochu míň, ale i tak dost.
8. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
klasickou zavinku nemám, ale rychlozavinovaček se mi sešlo sedm :grinning:
8. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Aronku dokud jsem chodila do práce, tak se tolik nádobí nenadělalo. Ale tím, jak jsem teď doma a každý den vařím, tak fakt myju nádobí 3x denně. Tak jestli se teď s myčkou ještě nezačnu nudit :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Já mám jen jednu rychlozavinku a jednu teplou fleesovou do autosedačky, ale budeme ji používat i normálně. To je asi málo, co? Nabízela mi švagrová po holkách, tak si asi od ní ještě nějakou vezmu.
8. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
zabi, já mám taky pocit, že mi tam to nádobí někdo přidává. :angry:
8. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
zabi, já jich mám zbytečně moc, ale budu je používat jako hrací dečku a na přikrytí
8. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
janule ono mi spíše nic jiného nezbývá, protože stěování plánujeme už delší dobu, máme ze starého bytu skladiště a tam dítě přivést nechci. Původně jsme měli být přestěhovaní do vánoc
8. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Já mám 3 rychlozavinky a 2 krajkové.
brouci,někdy si můžeš plánovat a stejně je to pak jinak. Hlavně,že to stihnete do porodu. :wink:
8. únor 2010 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz
rychlozavinovačky mám 2 a ještě si pak pořídím klasickou s krajkou, ale to až po porodu
8. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
ja bych to s temi zavinovacky moc neprehanela, stejne v lete uz v nich nasi prckove nebudou :slight_smile:
8. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
ahoj hoky, dalo mi zabrat abych vas docetla :wink:

vcera jsem se ptala kdo je natalka a koukala jsem ze nikdo z nas nevi :confounded: ptam se protoze mi nejka unika pointa proc zrovna hlasujeme pro natalku a ne pro nikoho jineho, ja ji hlasy posilam ale nevim proc a protoze jsem zenska zvedava tak by me zajimalo proc prave natalka :wink:

ja myslim ze ty zavinovacky staci 2, prave proto ze brzy bude leto i kdyz teda letosni zima ne a ne prestat :angry:
8. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
hajduš, Natálka je dcera jedné holčina ze zamlklinek :wink: Ale prohrává :cry:
8. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
aronku muzes mi vysvetlit co to prosim znamena "zamlklinka"? ja si asi sedim na vedeni :wink:
8. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
hajdus, to bude nejspise nejaka vesnice tady v cechach :grinning:
8. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
dobré dopoledne, není nad spánek ve vlastní posteli :sunglasses: Sice jsem byla vzhůru už v 8, ale ještě hoďku jsem si to leženíčko užila :slight_smile:
Studovala jsem něco o těch jaterních testech, tak radši zkusím vysadit uzeniny, i když je tak miluju...ale to je taky asi jediná nezdravá věc, kteoru miluju :slight_smile: Citrusy radši taky, nakoupila jsem si hruštičky a jablíčka. No snad do čtvrtka do kontroly nějak vydržím.
8. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Já bych řekla,že zamlklinka je nějaká holčina,co prodělala zamlklé těhu a teď má Natálku. Asi to bude Aroncina kamarádka. Tak bych to viděla já.
Aronku,tak jak to teda je?
8. únor 2010 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz
holky tak to me docela bavi, ze hlasujeme ani nevime pro koho :grinning: :grinning: :grinning: ja myslela ze je to tvoje kamardka doorko, protoze vetsinou kopirujes odkaz ty jestli se nepletu :wink:
8. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Ne,ne,Hajdi. Já ji neznám. Jen nerada prohrávám :wink:
8. únor 2010 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz
hihi, vesnice :slight_smile:.
Já souhlasím s Dori, taky bych řekla, že to bude holčička nějaké Arončiny kamarádky a ta ,,zamlklina" bude nějaké diskusní téma asi.
Hajduš frkla jsem pupík do alba: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3782162&vReferer= (pěkně narostl od minula)
8. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahoj Holky, jen sem tak koukam a obcas si Vas ctu, ale rikam si, ze se tady uz vsechny znate, tak mi to bylo blby se vtirat :sunglasses: , ale mam dotaz, kdy se toci prvni monitor??? Ja jsem byla min. tyden v poradne a sestra mi rekla, ze ho toci az pred porodem :unamused: , neni to nejak pozde?? Nemel by se tocit driv??
8. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
No tak to je taky mozne..... Treba tema zamkle tehotenstvi..... No budiz, tak se vzdavam :grinning:
Jinak znam ruzne vesnice, takze by me to ani nebylo divne......Struhadlo, Koryta......tak proc ne Zamlklinky??? :grinning:

Michell, kdyby si to se svedenim nemohla vydrzet tak si kup kalcinovou mast a maz mista, kde te to nejvice svedi, vysad sprchovy gel ci mydlo a myj se jen vodou...... to jsou prvni opatreni :slight_smile:

Effii, prvni monitor se toci v ukoncenem 35 tt..........

A mam chlapa doma na obed z prace, tak pak se tu stavim...
8. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
efii01,klidně se zapoj. Já jdu poprvé na monitor zítra. Asi záleží na doktorovi. Můj mudr ho má u sebe v ordinaci,tak nemusím do nemocnice.
Kdy jdeš zase do poradny?
8. únor 2010 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz
doorka tak to je dobrej duvod proc hlasovat pro natalku :wink: uvidime co nam na to napise Aronek

zabi super pupik, ja budu muset dodat svuj, ty blaho 37t

efi vitam te tu, monitor nevim kdy nataceji :frowning2:
8. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahoj efii, byla jsem na monitoru minulý čtvrtek (ve 36.tt) a budu chodit každý týden, i když bylo všechno v pořádku.
8. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.