• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ani,já bych se tou kalciovou mastí musela namazat celá. :confounded:
8. únor 2010 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz
8. únor 2010 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, diky za uvitani :slight_smile: , Doorka: Do poradny jdu pristi tyden 16.2., taky ho ma doktorka u sebe v ordinaci, zkusim se zeptat doktorky a ne sestry, ta nebyla asi moc dobre nalozena, tak me takhle odbyla :angry: . Zitra nastupuju teprve na materskou, neni to moc pozde??? Tyjo, koukam, ze se rodej skoro sami kluci :astonished:
8. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
efii,není to pozdě. Zeptej se na monitor doktorky. I když mě řekla sestra,že ho uděláme příště.
No kluků tu je spousta. Převaha.
8. únor 2010 v 11:21  •  1 dítě  • Odpověz
Holky tak sem zase nakukuji :wink:

efii: ahoj :slight_smile:

holky já CHCÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ takýýýýýýýýý myčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aleni: neboj nepředřu :grinning: . Jen takový běžný malý úklid a odpolko dožehlení zbytku mimi věcí. Jo a ještě jsem se stačila dopol naložit do vany - pohodička veget :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 v 11:28  •  3 děti  • Odpověz
Janul tak to je dobře.
Tak jsem z pošty, byl tam jen jeden balíček a dva dopisy bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, tak balíčky budou zítra...
Jinak u nás s tím monitorem - od ukončeného 36 tt, já byla minule 35 + 4 A ŘEKLA MI SETŘIČKA ŽE NE,
ALE pan dr řekl že ho potřebuje vidět/ kvůli nízké placentě/ ale jinak prý tedy od toho konce 36 tt, tak to tedy má můj gyndař.
8. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Já to pochopila že nějaká holčina prodělala zamlklé těhu, ted má tu holčičku a my jí posíláme hlasy aby vyhrála miminko roku , toho Kladenského deníku
8. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
jdu papkat, už máme s Ellou hlad :wink:

chlap dělal včera lasagne, tak mi ještě zbylo - mňam mňam
8. únor 2010 v 11:40  •  3 děti  • Odpověz
Aleni,Aronek nám to objasní :slight_smile:
Ani,ale vesnice s takovým názvem je dobrá.
Jedu na to kojení,tak později vás dočtu.
A nezapomeňte hlasovat.I když se obávám,že to asi nedoženeme. :frowning2:
8. únor 2010 v 11:48  •  1 dítě  • Odpověz
jirca-vítej, konečně někdo mě blízky, jak věkově, tak počtem dětí. :grinning:
Žabko, to není pupek, ty jsi se zase jen hodně napapkala. :grinning:
Tak jsem zpět ze šternberka, tchán má zážitek, viděl mě nahou :astonished: skoro a UTZ poprvé v životě. Nicméně výsledek je, že plod B stále šikmo, váha 2,6 a 2,7kg. Podepsala jsem snad 10papíru souhlasů s anestezií, hospitalizací, nahlížení do záznamů atd. a pak jsem měla podepsat spontální porod, nebo CŘ, spontální jsem jim dala zpět a podepsala CŘ. Pak dvě lejstra, jedno jestli chci na úplné uspání, nebo jen na půl těla, teď nevím přesně, jak to měli odborně nazvané, no půl k´hodiny jsem to pročítala a nakonec teda dala to poloviční uspání. V pondělí 15.2. v 11hod. jsem předvolana k prmáři a pokud se mimčo neotočí, tak mi dá razítko na císaře a objedná termín. Takže zatím je to jen na 99%. Mno a nevýhoda je, že v Ol ukončují dvojčata v 37tt a ve Šternberku až v 39tt, ale co to už je fuk, hlavně, když bude císař.
8. únor 2010 ve 12:01  •  4 děti  • Odpověz
zuzko váhu už máte moc pěknou, tak snad to dopadne, jak chceš.

Holky, jak jste na tom s natékáním nohou? Mám pocit, že už nemám kotníky i ráno
8. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Zuzi, krásná váha miminek, takže když by to přišlo tak to je fakt super.
Mě dr vůbec váhu neříká, jen v tom 32 tt a od té doby nic :frowning2:
Broučku tak to ti nezávidím, ja musím zatukat že žádné otoky neznám.
8. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
Broucek2: tak mě taky natékají nohy...bohužel... :frowning2:

Právě přemýšlím, jestli už nezajet pro kočárek k našim...
8. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/photos/venuska

je to dcera venusky, která prodělala zamlklé těhotenství a teď má holčičku :grinning:
8. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
Holky nemáte někdo nějaký odkaz na císaře ve spinálu a přirozenej porod? Musím přesvědčit ještě Petra, že u toho císaře neuvidí nic, kdežto u normálního vidí vše. Což on si naivně myslí, že je to naopak, zná to jen z filmů... :grinning:
8. únor 2010 ve 12:41  •  4 děti  • Odpověz
tak ja se pridavam k oteklym nohoum.........je to hruza..........
8. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Zuzko, ani u normalniho nemusi videt nic :slight_smile: Manzel se taky bal, postavi te za hlavu a vidis prd. U cisare je tam plenta a u normalniho dopredu pres bricho proste nevidis......
8. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
Aronku, tak dekujeme za objasneni a ja jsem tu zase za blbku :grinning: :grinning: No co, alespon je o cem psat no ne?
8. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
anii-nechci tu popisovat své porody, ale můj ex viděl vše, jelikož tam byl se mnou od začátku, takže vidél, jak ze mě tryskala voda, když jsem chodila po chodbě a to už byla dosti nazelenalá, jelikož jsem přenášela, o krvi a jiných tekutinách snad nemusím hovořit. Až na závěr mě položili na lůžko a tam taky viděl vše a to u obouch porodů, takže to pro něj musel být masakr. Tkže potřebuji takové nějaké odstrašující video. :grinning:
8. únor 2010 ve 12:52  •  4 děti  • Odpověz
Ani, ty si trdélko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak hlavně že už to máme osvětlené jak je to tu s tou Natálkou :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
aronku a ta venuska je tvoje znama nebo jsi jen tak nekde nasla odkaz na hlasovani na konikovi? zajima me totiz proc zrovna hlasujeme pro natalku :wink:

broucku ja mam take kontiky zatekle od rana i ruce a pomaha mi na to malinik, vubec mi teda nepomahaji studene obklady ani nohy nahore
8. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
U nás se k císaři nepouští, nebo o tom teda nevím, tatínek čeká a pak teda může být u toho když už je mimi na světě, tak může být u vážení a td....
8. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
U nás pouští jen k tomu spinálnímu císaři, k celkovému ne, ale to je asi tak všude.
8. únor 2010 ve 13:00  •  4 děti  • Odpověz
hajduš, já měla taky zamlklé těhotenství, ta diskuse mi moc pomohla, že jsem věděla, že nejsem sama. S Venuskou prožívám těhotenství od začátku :wink:
8. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
aronku diky za vysvetleni :wink:
8. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
zuzko: tedy kluci jsou jak buci, váhy mají úplně úžasný nato, že je tam máš dva klobouk dolů :grinning: :slight_smile: :grinning:

broucku: zrovínka včera večer jsem tu natékání nohou řešila s Lucis, u mě je to taky děs - jak dvě nateklé tykve a bolej :rolling_eyes: a zjistila jsem že mi někam zmizeli kotníky :confused: :confused: :confused: - já je nemám :wink:
8. únor 2010 ve 13:18  •  3 děti  • Odpověz
jé koukám, že kotníky mizejí všem, že by epidemie :grinning:
8. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Ostřikovače ostřikují! Myčka myje! :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzko teda na přirozený porod bych si netroufla v tvé situaci, ještěže vyšel císař. Ono by to šlo i přirozeně, že ti to nabídli?
Já oteklá naštěstí nejsem, akorát jsem musela sundat prstýnky - sice šly nandat a sundat, ale cítila jsem večer, že mi trošku prsty otýkají, tak pro jistotu.
Tak už víme, kdo je Natálka, jupí :wink: :wink:
8. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
:wink: Žabi, oni mi to nenabídli, dokonce v Ol mi řekli, že jen přirozeně, proto jsem zběhla do šternberka, jelikož je tam možnost domluvy, ale ještě to nemám na 100%, to až příští pondělí, pokud to výjde.
8. únor 2010 ve 13:26  •  4 děti  • Odpověz
zabko: kde máš Toníka v tom pupíčku :confused: :confused: :confused: ?????
8. únor 2010 ve 13:28  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.