• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Janule-ne,ne, holky fakt né,to mě ještě neznáte. Já jsem v tomhle trošku magorek, musím si vše dělat sama, ani ta myčka to nedokáže lépe než já. :grinning:
8. únor 2010 v 17:19  •  4 děti  • Odpověz
Tak to máš můj obdiv, já už ji mám víc jak deset let a neumím si to bez ní představit. Obzvlášť po nějaké návštěvě atd. Hrnek a talíř jsem nemyla ručně ani nepamatuju. Hlavně jsem spokojená, že je v kuchyni pořád pořádek, hned to strčíš dovnitř a máš uklizeno.
8. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
Jaky-u mě je taky pořádek :grinning: Hned to umyju a utřu a je uklizeno :grinning:
8. únor 2010 v 17:27  •  4 děti  • Odpověz
Holky, víc písnu zítra. nastal hokej v termínech, jsem asi 36 t. mimi má 2628 kg.. a otočila se :grinning:
8. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
Pajcul-tak to je fajn, že je to tak, jak jsi chtěla, pak podej info.
8. únor 2010 v 17:54  •  4 děti  • Odpověz
Pajcul,gratulace :slight_smile: třeba je jen malá trošku menší...
Myslíte,že je možný,že jsem cítila jak prcek naléhá na čípek?Jinak smrkám pořád o sto šest,ale už aspoň můžu trošku dýchat :wink:
8. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
zuzzie, ja si myslim, ze to mozne je.... ja dneska taky citila tlak na cipek.....

Pajcul, tak to je fajn :slight_smile:
8. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
Pajcul tak paráda
8. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
pajcu, tak ty me v tom nechas samotnou? tak to moc gratuluju :grinning:
muj milacek si stale hovadankuje napric a krasne se protahuje do stran, moje bricho vypada trochu jak livanec kdyz rozhodi ruce aj nohy :grinning:
8. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
A já zrovna chtěla napsat, kde je Anim, a ty jsi už tu. :grinning:
8. únor 2010 v 18:07  •  4 děti  • Odpověz
zuzko, jsem byla jeste na pedikure a pak jsem spinkala :slight_smile: Ale uz su tu :grinning:
8. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Jakelin-to je šikovny. :grinning:
http://www.aukro.cz/item913335828_prodam_polohovatelne_lehatko_po_jednom_diteti.html
Ani-já už měla obavy, jak se někdo neukazuje, tak už mám za to, že rodí. :grinning:
8. únor 2010 v 18:11  •  4 děti  • Odpověz
autor
zuzi, ty se bojis, ze te nekdo predbehne, co? :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
zuzko, tak ono to ted zacne....
Maja uz je 37 tt ta uz muze. Hela a co Kackap???? Ta tu taky dlouho nebyla.....
8. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
Maji-no to mám obavy. :grinning: :grinning:
Ani-za chvíli to pofrčí, chudák ten, kdo bude sepisovat tabulku, to se upíše. :grinning:
8. únor 2010 v 18:14  •  4 děti  • Odpověz
autor
ani, nestras :grinning: dej mi jeste aspon 14 dni :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
ikdyz dneska je mi nejak divne...tlaky v podbrisku... :sweat_smile:
8. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
Maji,ještě je čas,tak třebas se otočí taky až na poslední chvíli.Kdy s tim máš jít na kontrolu?
Já jsem to cítila dnes poprvé ani za prvního těhu jsem tohle neměla,tak mě to překvapilo a přišlo mi to jako blbost...tak asi jo,no :slight_smile:
já myslela,že císař se dělá jen vyjímečně a ono vás je tu celkem dost,kdo na něj má náběh,koukám.Nebo byste taky radši vy ostatní CS?
žabi,tak ať se ti umoudří tlak a michele tobě ať dopadnou dobře ty testy...
8. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
Zuzi, tak to litujes me :slight_smile: Ale ja budu moc rada psat prirustky!!!
8. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
zuzzie, zitra jedu poprve do porodky a jestli jeste nebude ani pristi tyden tak budeme asi domlouvat termin :confused:
8. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
Maji, tak at vsechno dopadne podle tvych predstav :slight_smile:
8. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
Maji,taky moooc držim palečky
8. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
Maji, tak ať to dopadne dobře. :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
jej holky, nedeste me, jasne ze to dopadne dobre, co by ne? nehrozi mi poprava ale cisar :grinning: vlastne me zacina aj docela lakat ta predstava, ze bych si to mohla naplanovat na dobrej termin :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
Maji. Já jsem to myslela, jako ať to dopadne podle tvých představ, jenom jsem to asi blbě napsala, promiň :slight_smile:
Taky to má výhody, víš přesně kdy a kde a v kolik a nemáš předtím bolesti.
8. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
Ani neboj ještě nerodím,ale už bych mohla :grinning: :grinning:

Zdravím nově příchozí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dneska jsem lítala po městě a pak pro malého do školky a to všechno pěšky a myslela jsem,že do té školky nedojdu
8. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
Teda,mám pocit,že vás jen dočítám.
Maji,určo to zítra dobře dopadne.
Na tom kurzu kojení jsem se nic nového nedozvěděla. Všechno jsem načetla v chytrých knížkách. Trvalo to sotva půl hoďky. A to jsem měla otázky jen já a to jen proto,že se nikdo neptal,tak aby nebylo ticho.
Jediné,co jsem se dozvěděla,že existuje víc druhů kloboučků na vpáčené bradavky. :slight_smile:
Zuzko72,ty jsi stejně machr,že tak s klukama držíš.
Sluni se tu dlouho neukázala. Budu jí muset napsat.
aronku,neříkej,že už se doma nudíš?
8. únor 2010 v 19:23  •  1 dítě  • Odpověz
8. únor 2010 v 19:24  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, tak to hlasovani asi uz nedozenem :frowning2: a to ja hlasuju kazdou hodinu............
8. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
Doorka-já hlasuji.
Taky nechápu, že jsem takovej držák, když mi předpovídali, že už na vánoce budu mít děti venku. No hold i doktoři se mohou mýlit. :grinning:
8. únor 2010 v 19:28  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.